Ewitryna

Łódź

Opinie o Ewitryna

jurek

właśnie , właśnie interesuje mnie praca zdalna, czy ktoś pracował tak? proszę o wrażenia i czy takie rozwiązanie to dobra forma pracy?????????????????????

mixer
@jurek 18.11.2017 11:02

współpracowałem z Ewitryna.pl jako grafik - praca ok, grafiki do zrobienia różne, więc nie można się nudzić (social media, strony www, jakieś ulotki, plakaty). Warunki współpracy przejrzyste - na umowie o dzieło starali się dopasować do mnie, a ja do nich. Polecam.

SR87

czy ktoś pracował w tej firmie dorywczo albo zdalnie? trafiłem na ogłoszenie, że szukają copywriterów dorywczo i zastanawiam sie nad wysłaniem cv. patrząc na klientów firmy, to raczej znane marki, więc myślę, że może być O.K.

Mati777

byłem w Ewitrynie na stażu, jeszcze w czasie studiów, w zeszłym roku. ogólnie miło to wspominam - zespół młody i raczej zgrany, szefowie też ok, nie miałem z nimi problemów. jeśli chodzi o technologie, to jakoś szczególnie nie miałem doczynienia z programowaniem, brdziej zajmowałem się marketingiem i obsługą klienta - klienci wiadomo, różni, ale raczej na +. proponowali mi po skończeniu stażu pracę u nch, ale wróciłem po studiach do rodzinnego miasta, a to ponad 150km od Łodzi, więc ciężko by było dojeżdżać.

edre

hej mam pytanie ktos z was moze pracował na stanowisku koordayntora rozowju kadr w Szczecinie? czytalem ogloszenie i widze ze napisali ze zapewniaja tutaj wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz niezbędne narzędzia oraz pakiet szkoleń

XYZ
@edre 05.10.2016 13:18

Pomyliłeś firmę, wpisy dotyczą Ewitryny działającej tylko w Łodzi

D.r.n.j.u

@full Chcesz się załapać, a jednocześnie piszesz o atmosferze, że jest fajna? To pracujesz tam, chcesz pracowac, czy sam nie wiesz ?Coś dziwny ten wpis ;-)

D.r.n.j.u

Dla mnie dramat

mrs

niezłe czyli jakie ? też zastanawiam się nad pracą tam.

FrankRibery

@anka nie wiem czy moje informacje będą przydatne bo pracowałem u nich jakiś czas temu i wówczas technologie używane w projektach były lekko mówiąc słabe. Teraz widzę, że poszli trochę z postępem czasu także to na plus. Jednakże w firmie od zawsze był problem z przełożonymi a w zasadzie z jednym z nich. Nie można było się dogadać i nie mówię tu tylko o sobie ale wiem, że sporo osób musiało porzucić tą pracę z tego właśnie powodu. Jak jest teraz, nie wiem, bo nie mam znajomego, który tam pracuje. Także ryzyk fizyk ;)

FrankRibery

@anka l no ja nie zrobiłem, ale wiadomo, zależy jak kto mierzy.

FrankRibery

@rydz - popieram. Głównie przez złą atmosferę i słabe technologie wykorzystywane w projektach.

rydz

Totalnie odradzam, nie warto

ziomus

Jest ok

morfeusz

Nie polecam pracy w tej firmie, szkoda czasu na starania, możesz dać z siebie wszystko a i tak będziesz pionkiem w ich grze. Jak podpadniesz takiemu jednemu z przełożonych to już się możesz zacząć pakować. Polecam firmę mijać szerokim łukiem.

ttk

Jak tam dawno temu pracowałem to średnio mi się podobało chociaż atmosfera w zespole nawet była spoko, natomiast atmosfera z przełożonymi (szczególnie jednym) była kiepska i ogólnie źle wspominam pracę tam. Trochę zacofana technologicznie firma choć nie wiem jak jest teraz. Po zakładce Kariera na stronie widzę że dużo się nie zmieniło.

scorpio

lukas, a jakiej pracy w ewitrynie szukasz? bo ja mam zamiar do nich uderzyć, bo programisty szukają. z tego, co widzę na ich facebooku, to działają (no tym bardziej, jak ludzi szukają, to chyba muszą się rozwijać) i jakoś nie sprawiają złego wrażenia. wyślę cv, to się przekonam, jak będzie, jak mnie na rozmowę zaproszą :)

aaaa

Pensje wypłacane są terminowo. Jeśli chodzi o ich wysokość to nie jest bardzo źle, ale też nie ma rewelacji. Ja dodatków nie miałem. Muszę się zgodzić z przedmówcami że niestety atmosfera czasami była nieciekawa, ale to pewnie w większości firm tak jest. Osobiście uważam, że osoby prowadzące tą firmę powinny trochę zmienić podejście do samego pracownika. Pewnie części niesnasek dałoby się uniknąć. Koniec końców drugi raz nie poszedłbym do takiej firmy pracować, ale to moja subiektywna opinia. Najlepiej jak Sam pójdziesz się przekonać jak tam jest i zobaczysz czy odpowiada Ci taka forma współpracy z przełożonymi.Pozdrawiam

luki

atmosfera w zespole ogólnie pozytywna, przynajmniej jak ja tam pracowałem. Całkiem spoko ludzie. Raczej młody zespół. Niestety atmosfera w zespole często była psuta przez zarząd.

Zosia

A pracownicy? Jaka jest atmosfera w zespole?

luki

nie mnie się nie podobało. częste kłótnie z przełożonym i to od pierwszych dni.

Piotr

Mam pytanie, bo chcę odbyć tam staż, atmosfera jest aż taka średnia?

boter

Zgadzam się. Atmosfera jest na dość niskim poziomie. odradzam

luki

Odradzam pracę w tej firmie. niemiła atmosfera.

Zostaw opinię o Ewitryna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewitryna