Opinie o Meno Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Meno Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meno Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meno Sp. z o.o. w Łódź

Siwa Nowy wpis

Czy ktoś odzyskał pieniądze o firmy,ja równo rok temu zamówiłam drzwi,i do dnia dzisiejszego nie mam,wpłaciłam zaliczkę i nie mam ani drzwi ani zaliczki,facet zablokował mnie na tel,dzwoniłam wiele razy,zgłosiłam sprawę na policji ale umorzono, Proszę o kontakt osoby które odzyskały pieniądze. Proszę powiedzcie co zrobić w takiej sytuacji,wiem ze on jeździ na wycieczki i urlop. Jestem zalamana.

Piotr Nowy wpis
@Siwa

Cześć, Ja zamówiłem drzwi w roku 2018 i na całe szczęście mam zamontowane, właściciel osobiście przyjechał po montażu aby wszystko sprawdzić i zapytać czy jestem zadowolony z usługi. Po trzech latach zacina się zamek i właśnie próbuje się skontaktować z firmą w celu naprawy gwarancyjnej, ale numer mój został zablokowany i nie mogę się połączyć, nie wiem dlaczego tak się stało.

Izabela

Uwaga!!! Oszust, podejmuje współpracę a później tak kombinuje żeby nawet złotówki nie zapłacić za montaże drzwi

Maja Nowy wpis
@Izabela

To znaczy Ty podjęłaś pracę w Meno i nie zapłacił Ci za jej wykonanie? Jak to możliwe? Nie miałaś żadnej umowy?

OSZUKANA Nowy wpis

Miałam podobną sytuację z tym panem w ub. roku. Wziął zaliczkę 50%. Drzwi miały być zamontowane w przeciągu 1 m-ca. I co cisza. Siedział nie odzywał się i po mojej interwencji, powiedział, że tych drzwi nie ma. Obiecał zwrot zaliczki. I co - dalej siedział cicho. pÓŹNIEJ POLECAŁ INNA FIRMĘ, KTÓRA MOŻE MI TE DRZWI ZAMONTOWAĆ. NAUCZONA DOSWIADCZENIEM JUŻ NIE ZARYZYKOWAŁAM. MOJE E-MAILE DOT. ZWROTU PIENIĘDZY POZOSTAWAŁY BEZ ODPOWIEDZI mimo prowadzonej korespondencji i telefonów OK. 1 M-CA Nnic na niego nie działało. Wystąpiłam na drogę sądową w postępowaniu upominawczym. Ma wreszcie nakaz zapłaty z 22 maja 2019r. wpłaconej kwoty wraz z odsetkami i zwrot kosztów sądowych z nadaną klauzulą wykonalności. Piszę to ku przestrodze, bo to co jest wyżej napisane potwierdza fakt kim jest Pan Preze firmy MENO SP. Z O.O. cIEKAWE ILE OSÓB JESZCZE (usunięte przez administratora) I WYŁUDZIŁ PIENIĄDZE OD NICH.

kan

tel o płatności 512 988 800

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Meno Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Siwa

Nie polecam firmy Meno, (usunięte przez administratora)okazal sie oszust i zlodziej!!!zamowilam drzwi w lutym i do dnia dzisiejszego nie mam drzwi.wplacilam wieksza zaliczke. Po prawie poltora miesiaca przyszly drzwi uszkodzone,chcial wcisnac mi te drzwi na co ja sie nie zgodzilam,mial zamowic nastepne drzwi do dzisiejszego dnia nie mam drzwi,nie odbiera tel,nie odpisuje na sms,kontakt zerowy.dzis hade na policje zglosic zawiadomienie o przestępstwie.

suples
@Siwa

Mam taką samą sytuacje daje facetowi tydz inaczej wstępuje na drogę sądową.!!

Zostaw merytoryczną opinię o Meno Sp. z o.o. - Łódź

Meno Sp. z o.o.