BKT System Sp. z o.o. Fabryka Drzwi i Ościeżnic

Łódź

Opinie o BKT System Sp. z o.o. Fabryka Drzwi i Ościeżnic

rudolff

Praca bardzo ciężka, jest co dzwigać. W biurze elegancko na halach syf. Zarobki na produkcji na poziomie minimum . Zero rozwoju w tej firmie. Stagnacja

kan

Jakiś dziwny klimat. Aplikowałem do tej Firmy, po przeszło dwóch miesiącach otrzymałem telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną, po czym w godzinę po tym telefonie zadzwonił ten sam człowiek odwołując zaproszenie, twierdził, że mu się pomyliło, że nie prowadzą rekrutacji ??? - nie był stanie podać nic sensownego, hehe -;) Nie wiem, może nie zauważył, że biurko na przeciwko jest już zajęte -;) ..... ciekawe jak w takim razie wygląda u nich praca, może im się też myli, że kogoś zatrudniają -;)

Zostaw opinię o BKT System Sp. z o.o. Fabryka Drzwi i Ościeżnic - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKT System Sp. z o.o. Fabryka Drzwi i Ościeżnic