Opinie o Kendal House w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kendal House. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kendal House o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kendal House w Łódź

Amigo

Ja pracuję już w firmie 4 miesiące i w oczach moich znajomych nabrałem niesamowitej pewności siebie, a ja widzę swój rozwój. Niektóre opinie typu nie znam się, to się wypowiem

Pappardelle

Pracuje w tej firmie. Ludzie sa przecudowni :) :) :) :)

Mtmt

Podoba mi się oferta na stanowisko asystenta marketingu i zastanawiam się jakie są tam zarobki, ile można wyciągnąć oczywiście mając doświadczenie.

Student2321

I jaka kase tam proponują na początek ? Czy to jest zlecenie?

Pracownik Biurowy

Dostajemy formularz, wypełniamy. Nie mają naszego CV. W zasadzie na pierwszym etapie, żadnych podstawowych pytań z rozmowy rekrutacyjnej. Brak konkretów, opisanie samej ścieżki kariery, zero informacji o firmie, o stanowisku, "wszystkiego dowiecie się w następnym etapie" -brak CV -wypełnianie formularza II etap -rozmowa nie odbywa się w siedzibie firmy -odbywa się w terenie, nie mowiąc gdzie nas zapraszają

-dyspozycyjność -przebieg kariery -pytanie o poprzednią pracę II etap: -pytania z cyklu poznajmy sie ;)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pińka

Byłam na tym drugim etapie i powiem szczerze, że zostałam miło zaskoczona, liderka wszystko mi wyjaśniła bardzo profesjonalnie i udało się, dostałam pracę! Zastanawia mnie skąd te negatywne opinie, jak dla mnie to ogromna szansa na rozwój, nie mogę się doczekać 1 dnia :)

lolo

Dzisiaj byłem w w.w. "firmie" (tak mi się wydaje, sądząc po adresie - Piotrkowska 82, 1 piętro, lok.4). Odpowiedź na cv bardzo szybka, w przeciągu jednego dnia, chociaż tak na prawdę, to do tej pory nie mogę skojarzyć jak dokładnie wyglądało ogłoszenie (?), pani dzwoniąca tak szybko przedstawiła nazwę firmy, że nie byłem w stanie jej usłyszeć. Prowadzona jest WIELKA REKRUTACJA, gdyż firma planuje się ROZWIJAĆ i potrzebuje ludzi w wielu działach. Wejście nijak nie oznaczone pod względem szyldu, jedynie kartka wskazująca pod jaki numer dzwonić do rekrutacji. Siedziba dalej bez oznaczenia/logo. Standardowo formularzyk - pytania o informacje zawarte wcześniej w cv (?), po chwili rekruterka zaprasza do siebie. Tak samo brak konkretów na temat wykonywanej pracy, przedstawienie czterech etapów kariery (dowiaduję się że docelowo mam się stać menedżerem, mimo iż o taką pracę na pewno nie aplikowałem) mających zająć ok 10-12 mies. Pani zastrzega, że nie prowadzą sprzedaży door to door, nie mówi jednak na czym dokładnie praca ma polegać, "wszystko zależy od działu, do którego zostanie pan przydzielony". Wtedy też dowiaduję się o drugim etapie rozmowy, na który zostanę zaproszony jeśli pozytywnie przejdę etap pierwszy. Oczywiście etap pierwszy przechodzę i jeszcze tego samego dnia mam telefon i gratulacje dostania się do etapu drugiego - ponad 9 godzin z jakimśtam opiekunem. Opiekun może się cieszyć, bo ma już jedną osobę mniej do opiekowania się.

Klik

Ja studiuję zaocznie i zaprosili mnie na rozmowę. Więc szanse są :)

Johny Bravo

Witam, a jakie szanse mają studenci zaoczni? W ogóle chcą takich ludzi zapraszać na rozmowy a o pracy już nie wspomnę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

praw.

Smieszna firemka , ciągłe ogłoszenia o pracę. Ale jak ktoś się to firmą zainteresuje nie będzie ciekawie...

jonjonz

do nocny : jeśli masz doświadczenie to ok a jak nie to też nie ma problemu, jest szkolenie więc na pewno wszystko dokładnie wytłumaczą. Nawet jeśli będzie to twoja pierwsza praca to fajnie bo można zdobyć fajne doświadczenie.

nocny

Witam, a trzeba mieć jakieś doświadczenie? Czy takie osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z pracą mają szansę?

eien99

Do mnie dzwoniono wczoraj z firmy która nazywa się bodajże blue inc (adres taki, jak wspominany w komentarzach wyżej)- ponoć duża rekrutacja, stanowiska administracyjne itd.. potem sobie przypomniałam, że na żadne takie stanowisko nie wysyłałam cv, jedynie na sprzedawcę... jak trafiłam na to forum, tak stwierdziłam, że chyba wcale tam nie pójdę...

Telefon...

jest callcentre?

Arcia

A skądże znowu. Codziennie kogoś rekrutują. Zapraszają po kilka, niekiedy kilkanaście osób. Robią szum, jaka to niby WIELKA i WAŻNA rekrutacja, ale prawda jest taka, że po całodniowy drugim etapie rzadko kiedy ktoś wraca. Stąd rekrutacja trwa na okrągło.

Płapatek

TO się nazywa firma w iście hamerykańskim stylu!

Pppffffttt

MadEyeMuggle...... Naprawdę jesteś idiota,

przedszkolanka

Może trzeba zapytać. Ja zapytałam i się dowiedziałam. Zabawne, że niektórzy muszą dostać obrazkowy interaktywny folder informacyjny bo inaczej się obrażają. :P

MadEyeMuggle

x, może i tak było, ale brzmi to bardzo nieprofesjonalnie. Każdy manager ma własną firmę i pracują w tym samym lokalu? I nawet nie wyjaśnią, na czym polega na rozbieżność nazw?

Takitak

Tak, na pewno, nieruchomości

Max

Też mi się zdaje, że oni się zajmują głownie nieruchomościami.

Zostaw merytoryczną opinię o Kendal House - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kendal House?

Kandydaci do pracy w Kendal House napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kendal House