Opinie o Kendal House w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kendal House. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kendal House o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kendal House w Łódź

juliasz11

Mam 17lat i dzisiaj zostałam zaproszona na rozmowe,zastanwiam sie tylko czy taka firma przyjmuje osoby nie pełnoletnie i na jakie stanowisko.Nie ukrywam ze zastanawiam sie czy to nie jest z ich strony nie dociagniecie,czy nie pomyli się patrzac na cyferki ;)

Salsa dilmah

Pracowalem w tej firmie kilka miesiecy. Pracownicy sa mili I mlodzi.Ciesze sie, ze moglem wiele nauczyc sie w

Grupo

Byłam dziś na rozmowie i ludzie sa przecudowni

Straw lolly

Ja byłam na rozmowie i wszystko jasno wytłumaczone.

Pracownik Biurowy

Dostajemy formularz, wypełniamy. Nie mają naszego CV. W zasadzie na pierwszym etapie, żadnych podstawowych pytań z rozmowy rekrutacyjnej. Brak konkretów, opisanie samej ścieżki kariery, zero informacji o firmie, o stanowisku, "wszystkiego dowiecie się w następnym etapie" -brak CV -wypełnianie formularza II etap -rozmowa nie odbywa się w siedzibie firmy -odbywa się w terenie, nie mowiąc gdzie nas zapraszają

-dyspozycyjność -przebieg kariery -pytanie o poprzednią pracę II etap: -pytania z cyklu poznajmy sie ;)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
barburka

Jestem dosyć młodą i społeczną dziewczyną, a tuttaj miałam szansę na pracowanie z organizacjami charytatywnymi. Fajnie, że mogłam przy tym niesamowicie się rozwijać, ą teraz nawet zarządzam małą grupą i czuje się jak przyszła pani menadzer

katarzyna s

trochę nie czaje...i nikt nie karze?? chyba ma się tam jakies obowiąxki czy zadania? a Ty tam pracujesz?

qpa

Jeśli się interesujesz coachingiem i mentoringiem to możesz się dużo w tej fimrmie nauczyć o zagadnieniach z tych sfer. Nikt Ci tu nic nie karze. Ludzie są niesamowicie pomocni, więc ma się ułatwiony start.

katarzyna s

jak Cię zaprosili to idź, raz kozie śmierć, choć wiesz jak to jest wszędzie chcą żebyś miał 22 lata i 13 lat doświadczenia, tylko gdzie je zdobyć, nie?;)

dominik

Kumpela tam pracuje od ok 3 miesięcy i za każdym razem jak opowiada o robocie to jest podjarana, mówi że zarobki też niezłe, zastanawiam się sam czy tam nie isc bo nie widze się w pracy na produkcji na dłuzsza metę. Prowizja nie wydaje się zla, jak robie i daje z siebie dużo więcej niż inni to i tak mamy taka sama place na tasmie, wiec po co się starac, a tak to człowiek wie ze ile wypracuje tyle dostanie

katarzyna s

dostałam zaproszenie na dzienne szkolenie do kendal house, te strony z linków wyglądają całkiem interesująco, ale opinie są rożne.., dam znać po jak to wyglądało, bo w sumie nie wiem czego się spodziewać, a doświadczenie w marketingu już jakieś mam i fajnie by było to kontynuować

Jonas

A jeśli nigdy nie miałem doświadczenia w obsłudze klienta to mnie przyjmą?

ania

albo https://kendalhouse.wordpress.com/2015/09/17/kendal-house-radzi-jak-podniesc-poziom-satysfakcji-w-pracy/

michał

ja tam kiedyś pracowałem, długo nie długo, bo kilka miesięcy, ale to miejsce kompletnie zmieniło moje życie, z kompletnie nieżyciowego gościa, który by nigdy nie zagadał do żadnej dziewczyny i w ogóle...stałem się kimś kompletniem innym, taki pogrom teraz ze mnie;), bardzo pozytywnie wspominam ta pracę i ludzi, na kasę też nie narzekałem

Lolek

Zasada jest prosta, pracujesz - zarabiasz, nie pracujesz - nie zarabiasz. Ale w końcu mogę normalnie opłacić rachunki, wyjść ze znajomymi i wyglądać porządnie. Na pewno nie ma mowy o wciskaniu niczego ludziom.

nina

hey, hey czytam te wszystkie opinie i osobiście nie pracuje w kendle house, ale moj kolega awansował na asystenta menagera, sama tam byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej, ale jakoś sie tam nie widziałam i tej ścieżki kariery, którą on się tak jarał...nie wiem co o tym myśleć, ale jak mu się udało...a ja dalej pracuje jako barmanka..

Panda

(usunięte przez administratora) Każdy dostaje ten sam trening i tą samą szansę rozwoju, ludzie po prostu patrzą bardzo krótkoterminowo, bo ciężką pracą można osiągnąć świetne rezultaty, ale zbyt szybko się poddają. Ostatnio wyjechaliśmy na tydzień do Gdańska, teraz planujemy wybrać się do Wrocławia, nigdy się tam nie nudzę. Można by pomyśleć, że to zwykły marketing ale to coś więcej, ludzie się wspierają i pomagają sobie osiągać cele. Jeśli ktoś jest zmotywowany to bardzo szybko przechodzi przez wszystkie etapy do menagmentu

hania mykowska

jak to wygląda z tą ścieżką rozwoju, wierzycie w ten program menagerski? bo wszystko pieknie i ładnie wygląda ale sama nie wiem co myśleć... help me

Panda

Pracuję w Kendalu już od ośmiu tygodni, potrzebowałam pracy na gwałt, wszystko zostało mi wyjaśnione bez problemu, dostałam odpowiedź na każde pytanie które zadałam, i mimo, że nie wiedziałam czy się nadam, to zostałam. Atmosfera jest niesamowita, ludzie są tak zmotywowani by osiągać swoje cele, że nie da się ich nie podziwiać. Każdy z nich wie, że praca jest ciężka i ja też to wiem, ale jak patrzę na moją mamę, która pracuje już dwadzieścia lat, wiem, że nie chcę dla siebie takiej przyszłości. Dajesz z siebie 150% przez rok pracy a całe twoje życie i przyszłe cele są na wyciągnięcie ręki.

skrempowany

Kadra menadżerska jest bardzo profesjonalna i wspiera swoich ludzi. Ścieżka od zera sprawia, ze pomogaja w kazdej sytuacji

Lajla

Jestem studentką i pracuje tutaj, nie wyobrażam sobie lepszej atmosfery! Uwielbiam mój team, w koncu praca gdzie nie ma wyścigu szczurów, no i w koncu przelamalam sie na ludzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kendal House - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kendal House?

Kandydaci do pracy w Kendal House napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kendal House