INPROGRESS

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 23 ocen.

INPROGRESS
3 23 6 1

Opinie o INPROGRESS

Administrator

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 6. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy INPROGRESS? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

nick

Jako kandydat na stanowisko Trenera muszę przyznać, że się zawiodłem. Oferta z pozoru ciekawa, profesjonalna i (aż za bardzo) lukratywna, jednak po rozmowie brak jakiegokolwiek kontaktu. Moja opinia jest taka, że oferty były wysyłane w celu badań rynkowych. Bazuję na tym, że na stronie internetowej skład Trenerów się nie powiększył, a ofert było więcej niż 5.

Inprogress
@nick 31.08.2017 10:47

Dzień dobry, co roku pracuje u nas coraz większa liczba trenerów i faktycznie czasem nie nadążamy z aktualizowaniem na bieżąco informacji na stronie intgernetowej. Jeśli chodzi o kontakt - gwarantujemy każdej osobie, która poświęca swój czas na rozmowę z nami, informację zwrotną i zawsze taka informacja dociera, choć czasem, rzeczywiście, z opóźnieniem, za co przepraszamy. Przykro nam, że nie zdecydowaliśmy się na współpracę i jest Pan rozczarowany-rzeczywiście warunki pracy u nas są bardzo dobre i jest spora liczba zainteresowanych osób. Łączymy pozdrowienia, Zespół Inprogress

wiedzacy

Jako klient Inprogress mogę potwierdzić, ze z "zewnątrz" dobrze to wygląda. Z taką atmosferą pracy, podejściem do załatwiania spraw i nastawieniem nie często można się spotkać.

Paulina

@Zadowolona, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona?

anonim

(usunięte przez administratora)

bądź mężczyzną

staż polecam - jest co wpisać w CV, z odbieraniem nadgodzinami nie ma problemu, bo rozliczanie jest godzinowe, z firmy można odejść w każdej chwili.

Bądź mężczyzną

Praca pod kątem zakresu obowiązków i samodzielności jest na prawdę bardzo przyjemna. Jest to firma, w której można dużo się nauczyć i potem odczuć ulgę w innych firmach. Niestety problemem jest Zarząd, który faktycznie nie szanuje swoich pracowników (nowe osoby mogą mieć odmienne zdanie, ponieważ Panowie sprawiają na pierwszy rzut oka bardzo przyjemne wrażenie, do czasu aż będzie można sypać historię jak z rękawa o złym traktowaniu pracowników i absurdalnych sytuacjach wymyślonych przez Zarząd). Jeśli ktoś chce pracować w INPROGRESS musi przygotować się na nadgodziny, nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny, można spróbować je odebrać jako dzień wolny, pytanie tylko kiedy gdy szkolenie wpada jedno za drugim i trzeba znów robić nadgodziny?

anonim

(usunięte przez administratora)

Bądź mężczyzną

może 12 zł za godzinę? Im mniej, tym lepiej. Choć staże tam polecam, bo można się czegoś nauczyć, a potem uciec do innej firmy.

stażystka

Byłam stażystką w tej firmie przez 6 miesięcy. Plusy: traktowali mnie od początku poważnie, jak regularnego pracownika, wymagali zaangażowania, odpowowiedzialności za pracę i podejmowane decyzję. Nie było ściemy, parzenia kawy, bezsensownych zadań - spotkała to już w innych firmach, dlatego piszę to bo to było wartościowe dla mnie. Minusy: pracy w tej firmie jest dużo (uprzedzali na rozmowie rekrutacyjnej, ale to dopiero sobie uświadomiłam w trakcie stażu). Na rozmowie usłyszałam, że tam za staż zawsze się płaci, nigdy nie było w tej firmie bezpłatnych staży i oprócz mnie była jeszcze jedna stażysta (od administracyjnych tematów) i ona też dostawała wynagrodzenie. Tak też było w moim przypadku. Dostawałam 13zł netto za 1h na umowę zlecenie. Nie wiem jakie proponują teraz stawki, ale to da jakieś porównanie. Dobre było to, że nawet jeśli było więcej pracy w danym momencie to dostawała dzięki temu kasę za każdą godzinę pracy. Atmosfera na plus (nie ma podległości, procedur, itp., itd.). Realne doświadczenie, sympatyczni ludzie, wdrażają w pracę, a od koleżanki która tam dalej pracuje slyszałam że zmienili siedzibę i biuro jest teraz naprawdę fajne (za moich czasów lokal był na średnim poziomie). Ogólnie: polecam i zachęcam do stażu w tej firmie.

anonim

(usunięte przez administratora)

Trener

Tylko rotacja większa niż w Biedronce... A firma szczyci się szkoleniami z zakresu "zarządzania" :) Taki oksymoron.

anonim

(usunięte przez administratora)

Zadowolona

Absolutnie nie mogę się zgodzić. Pracuję w firmie już kilka miesięcy, nigdy nie było problemu z kontaktem z szefami. Wynagrodzenie zawsze w terminie i zgodnie z umową. Nie wiem co kryje się pod "rozmowy rekrutacyjne bywają bardzo złudne" ale praca na moim stanowisku wygląda dokładnie tak jak opisane było to w ogłoszeniu a później wyjaśnione na sympatycznej rozmowie. Spotkanie rekrutacyjne rzeczywiście długie, ale moim zdaniem to akurat dobrze- można na spokojnie o wszystkim porozmawiać i rozwiać wątpliwości. Ja jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie mogę polecić Inprogress jako super miejsce do pracy.

W.
@Zadowolona 22.02.2017 09:43

Idę w poniedziałek na rozmowę do tej firmy. Na jakim stanowisku pracujesz ? Czego mogę się spodziewać na rozmowie ?

Zadowolona
@W. 21.05.2017 11:09

@W @ Paulina Wolałabym pozostać anonimowa. Paulina, jeśli chodzi o to czego można się spodziewać na rozmowie to na pewno odpowiedzi na wszystkie pytania (ja dokładnie wypytalam o zakres obowiązków), rozmowy o Twoich oczekiwaniach i bardzo sympatycznej atmosfery (bo taka jest u nas na co dzień :) ).

anonim

(usunięte przez administratora)

nowy tutaj

Tak, też to zauważyłem co ty. Wysłałem CV na Spec ds obsługi klienta. Rozwijają się bardzo szybko. Zresztą liczby na www robią wrażenie. w zeszłym roku przeszkolili prawie 5000 osób. Cały czas rekrutują i szukają nowych osób do pracy, czyli zespół sie tam powieksza. Mam nadzieję, że się odezwą i uda sie dostać na rozmowę kwalifikacyjną. Nie mam doświadczenia w tej branży, ale w sumie nie wymagali tego w ogłoszeniu.

Pablo

Byłem na rozmowie na specjalistę ds. obsługi klienta, miło i konkretnie, ale pewnie konkurencja była potężna. Czy ktoś was dostał wyniki rozmów?

Zostaw opinię o INPROGRESS - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INPROGRESS