Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

mid ocean magazyn

praca na magazynie ? czy moze sie ktos wypowiedziec z osob tam pracujacych? jaka załoga ludzie, atmosfera ?

Oskar pam pam
@mid ocean magazyn

Praca spoko ale ludzie największa frajernia. Tylko patrzą żeby cię o coś sprzedac i zakablować. Nie polecam- zwlaszcza wózkowi- IQ stabilne 80. A najśmieszniejszy z wózkowych ten mały grubas brodziaty. Zamulony cale życie jakby jego rodzice byli rodzenstwem.

Grubasek
@Oskar pam pam

>miej nick oskar pam pam >gościa który sprzedał cała ekipę >pisz o IQ i sprzedawaniu > a no i wbijaj na rodziców Pozdrawiam DT????

Dixon 37

Zobaczymy kto komu prawdopodobnie będzie ssał pałe (nocna zmiana Ty już wiesz że to do Ciebie)

Mid

Czy trzeba iść teraz w sobota do pracy

Info Z Gory
@Mid

Nie

on

sobota jest 100% czy 50%

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
on drukarz

bo w midzie jest tak jak sobie pozwalamy brak zwiazkow zawodowych i my jako pracownicy MOLP dajemy soba pomiatac nie znamy swojej wartosci swoich praw pracowniczych dajemy sie zeby byle "ochroniarz" sprawdza nas jak najgorszego przestepce powiedzmy DOSC zalozmy zwiazek zawodowy zbuntujemy sie pokazmy im ze w nas sila przeciwstawmy sie glupiej wladzy i tyranii brygadzistow kierownictwa pokazmy na co nas stac zbierzmy dowody przeciwko im i zaniesmy do prasy lub do PiP nie dajmy sie traktowac jak jakies smieci pokazmy im na co nas stac moze wtedy role sie odwroca i oni zmienia o nas zdanie a nie placzcie tu jak jest zle w midzie jaka atmosfera jak nas traktuja bo na forum kazdy moze swoje zale i bole wylewac to TYLE z mojej strony wezcie sobie to do serca i zrobmy cos z tym zbierzmy sie !!!

onaa72r
@on drukarz

racja !! tylko jak sie zbierzemy mozemy cos z tym zrobic ,ludzie zawsze jak sie zbieraja w kupie to maja sile przebicia i sa jak mur ktorego nie mozna zburzyc. Prostym przykladem jest walka z komuna lub strajk gornikow

kass pak
@on drukarz

zaraz beda komentarze jak ci sie nie podoba to nie pracuj ale on dobrze pisze czy nie mozemy godnie pracowac jak w innych firmach? byc dobrze traktowani , dostawac pieniadze adekwatnie to doswiadczenia? a nie ze pracownik z 4 letnim doswiadczeniem zarabia tyle co nowo przyjeta osoba .Rozbic te cale towarzystwo - ukladziki ze byle ktos bez doswiadczenia i obycia moze zostac brygadzista tylko dlatego ze sie zna z kims na wyzszym stanowisku(kazdy wie o kim pisze) Powinni zatrudnic wszystkich z zewnatrz jak nowego kierownika a nie ciagnie sie to latami i nikt z tym, nic nie robi wiem co pisze bo od 3 lat tam pracuje

Kokoko
@kass pak

Rozumiem Wam doskonale, ale nie w żaden sposób nie łapie przepisów, ani zasad. Niestety taka prawda. Jeśli ktoś Was gnębi, poniewiera Wami - wystarczy zgłosić to do BHP. Jie dowody chcielibyście zebrać? Ze postawi bramki?! A co w tym takiego złego? A wypłata... No cóż. Widać aż tak Ci to nie przeszkadza skoro nadal tam pracujesz :) z tym niczego nie zrobią. Nie ma się co oszukiwać Jeśli dojdzie do nich informacja o próbie założenia związków, zaraz poleciccie z roboty

Powstaniec
@on drukarz

dzisiaj oblałem brygadzistke nitrem!!!1! czekam na wasze ruchy pokarzmy im co potrafimy

Powstaniec z przygotowalni
@on drukarz

dzisiaj zaczaiłem się specjalnie na Sebe mojego brygadziste, czekałem az wejdzie do pomieszczenia z myjką. Pyta się mnie: "hej michał czemu ta myjka jest otwarta" a ja j.e.b go do tej myjki, niech ma za swoje! #WOLNOŚĆLDAMIDOWCÓW

Porządny
@Powstaniec z przygotowalni

Żądamy więcej przemocy.

Ehhh
@Powstaniec z przygotowalni

Zesrales się ewentualnie. Eh

Rybka
@on drukarz

Super wpis ale niestety ktoś musi wyjść pierwszy i pokierować grupą ludzi którzy chcą walczyć o godność i szacunek a takich tu mało A najgorsze ze może się spotkać z odmową tych którzy najwięcej narzekają ale tylko za plecami

onaa72r
@on drukarz

zwiazki zawodowe moga byc jawne i niejawne tzn pracodawca nie musi o nich wiedziec wystarczy podpis 10 pracownikow zeby zalozyc i nie strasz ze za zalozenie zwiazkow mozna wyleciec z pracy bo za komuny tez straszyli i co? jest teraz tylko historia... i fakt potrzebny jest ktos kto sie na tym zna lub ktos z zewnatrz jakis dzialacz ktory poprowadzi pracownikow MID w/g mnie to nie problem zrzucic sie po pare stowek i wynajac specjaliste ktory pokaze kierownictwu ze pracownicy to nie holota ktora mozna pomiatac i wtedy to ONI beda sie nas bali a nie my ich i znajac zycie wystarczy jedna iskra zeby wybuchl pozar i nie piszcie tu o przemocy bo to nigdy nie jest rozwiazanie umyslem trzeba ich pokonac

@onaa72r

Ale ja nie straszę. Mówię tylko, że wydaje mi się, że tak może być. I tak całkiem poważnie. Gdzie oni Was źle traktują? Znaczy podajcie proszę jakieś przykłady, bo jestem ciekawa. Mam kogoś kto się na tym zna, ale musiałabym przedstawić fakty.

onaaaaaa
@:)

najprostszy przyklad brak wody w upaly gdzie kazdy pracodawca jest zobowiazany zapewnic ja pracownikowi, druga sprawa obciete premie pracownicze ze niby zadna zmiana nie zrobila normy przez pol roku? ,publiczne osmieszanie i upokorzenie wypisujac nazwiska na tablicy bledow(kazdy ma prawo sie pomylic?) ,nadmierna kontrola gdzie stary lysy ochroniarz dotykal mnie po nogach i biodrach oraz obmacywal kieszenie jak przechodzilam przez bramke a nie mial prawa mnie dotykac (nie skonczylam z nim w poniedzialek zglosze to do bhp a jak nie pomoze to zaloze sprawe w sadzie),grupowa odpowiedzialnosc (tylko jesli chodzi o kary)wiele jeszcze wymieniac niech sie inni wypowiedza

Apezram
@onaaaaaa

Niech tylko spróbuje mnie dotknąć

Faranume
@on drukarz

Nie wierzę w to co czytam ... Jeśli w tej firmie pracują tacy kretyni to nie dziwie się ,że ta firma prosperuje tak a nie inaczej..."tyranii" ? Śmiechu warte zapoznaj sie z znaczeniem słowa by móc je używać...widze,że Tyrania to by się przydała co poniektórym ... W midzie nie ma idealnie ,ale nie dramatyzujmy i pamietajmy ,że nie ma dymu bez ognia,gdyby nie było tyle kradzieży nie byłoby bramek... Jeśli ktoś nie jest hamem dla nikogo nikt nie bedzie2 hamem dla niego... Najwięcej takiej głupiej gadki słyszę u osób,które są sami sobie winni...

maciek z klanu
@Faranume

to prawda tylko ofiary losu i nieroby domagaja sie swoich praw robic sie niechce nieroby jeb ne i strajkowac sie chce za komuny to by wam milicja pokazala co sie robi z buntownikami zaraz byscie zmienili zdanie i dowiedzieli sie co to prawdziwa tyrania

Jawny
@maciek z klanu

Ja też nie rozumiem dlaczego latami dajecie się 'poniewierac'. Świat nie kończy się na midzie. Wiem, że macie tam znajomych i szkoda to zostawiać, ale jest wiele lepszych miejsc. Ja po odejściu znalazłem pracę w 3 tygodnie. Wystarczy zrobić pierwszy krok. Zwolnienie się i po problemie.

@Jawny

W tej firmie tak było i będzie. Większość nie wie co to kodeks pracy, jakie ma prawa bo coraz wiecej przychodzi ludzi malo ogarnietych i z malym rozumkiem- przykro mi to pisac ale to jest prawda.. Boją się odezwać to tak własnie wyglada. Mozecie tworzyc zwiazki zawodowe i tak wam nic nie da bo jak wszyscy nie potrafia zgrac sie i MIEC swoje zdanie to niestety - czas zmienic prace! Ci co maja swoje zdanie sa zwalniani albo na kazdym kroku upominani. Wiec sami odpowiedzcie na pytanie czy warto...

Apezram
@:)

Pół roku zapieprzalam żeby dowiedzieć się że nie było normy. I po co? Po to żeby nas okradli. Niech tą premię wezmą sobie na waciki. Najgorzej wyszli pakowacze????

Pakowacz
@on drukarz

Taaaa....i możesz sobie zara szukać innej roboty ,to jest MID człowieku, obudź się ! :/

Były pracownik Pada
@Pakowacz

Dla każdego pracodawcy związki zawodowe są nie wygodne, ale uważam, że w Midzie powinny być. Ogólnie w każdym większym zakładzie powinny być. Jestem już na szczęście byłym pracownikiem tej firmy. Ludzie zamiast narzekać na Mida idźcie pracować gdzieś indziej. Pracy jest mnóstwo.... I nie za taką kasę, tylko większą. Zostawcie ich z tymi Ukraincami (osobiście nic absolutnie nie Mam do nich), sama firma robi zamęt z nimi, bo to jest bardzo dziwne, że w tak krótkim czasie przyszło ich tak wiele. Oni czekają aż sami się pozwalniacie. Takie mam zdanie. Akurat mój świat się na szczęście na Midzie nie kończy. Praca na Padzie mi się podobała, ale ta polityka firmy.... Zostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam

Lena
@on drukarz

Zgadzam się i mówię też dosc

Komendant komendy

Pato praca dla pato ludzi. Tyle w temacie. Wystarczy spojrzec na te gęby. Sam Orzegów

nowy90

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć jak pracuje się w tej firmie ? W tym tygodniu mam mieć badania, możliwe ze zacznę prace od przyszłego tygodnia, magazynier- operator wózka widłowego wysokiego składowania. Zalezy mi na postach osob ktore tam robia juz jakis czas :) Cos o mnie: Jestem robotnym człowiekiem, wypełniam swoje obowiązki sumiennie, chętny na nadgodziny. Chodze do pracy, anagazuje sie. obecnie pracue w NGK lecz ze zmienia sie system na 4 brygady 12 godz, szukam czegos innego ;) pozdrawiam ;)

Biurowiec
@nowy90

Jeśli się chce pracować i się to pokaże to nie powinno być tragicznie. Trzeba uważać na to co się robi i tyle. A jeśli chodzi o 4 brygady to średnio Pan trafił bo nas to tez czeka- potwierdzone info, może jeszcze w tym roku a jeśli nie to w przyszłym na bank. Pozdrawiam :)

Midowiec
@Biurowiec

Przecież jeżeli firma wprowadzi 4 brygady, to większośc ludzi się zwolni. W magazynie raczej to nie grozi, ponieważ wysyłka nie jest prowadzona w weekendy. A i jeszcze jedno, pracownicy powinni wcześniej wiedzieć o takiej zmianie, aby potem nie bylo. Ze połowa firmy zwolni sie z dnia na dzień w okresie sezonu

Dyprexcya
@Midowiec

dywizjon 303 z ukraincow i brygady ciapatych . Potwierdzone info

Pozdrowienia dla Haleny z zmiany 6-14 która pracuję teraz na rano

Dzik

Haha tak, ale czego ty od niego oczekujesz więcej? Patola i tyle

Żarłacz biały
@Dzik

Kozaki w necie - piz-deczki w świecie , macie problem ,zastrzeżenia do pracy Bartka to idźcie do przełożonego . A tak jedziecie po życiu prywatnym kogoś. MOLP powinien zgłosić sprawę i założyć wam sprawy CIOTY jedne.

Midoceanbrandss

Ch*j Ci do tego kretynie.

Jsjwjsnnssk

Rozumie miec do kogos problem itd ale obrazanie czyjejs rodziny to czyste (usunięte przez administratora) i prostactwo jezeli cos ci nie pasuje w pracy bartka to zglos sie do kierownictwa a nie bierz se do geby jego najblizszych mam nadzieje ze wszyscy pokrzywdzeni tutaj na portalu w koncu zbiora sie razem i wytocza wspolny proces przeciwko wszystkim obrazajacym

Oni z pada

Dlaczego nie widac Mariusza z utrzymania ruchu?co sie stalo z tym uprzejmym chlopakiem?on dzialal natychmiast i skutecznie!brakuje go w porownaniu z tymi dziadkami to chociarz cos ogarnial,pouczal i pogadal jak czlowiek!a teraz krzyki, wyrywanie kluczy zero profesjonalizmu

Oskar pam pam

Kkkk
@Proste

Zwolnił się

Mozambijczyk

Czekam na sezon. Wtedy ukraina pokaze co potrafi. Narazie cztery h..je w d..pe takim pracownikom.

pak

Ta Jola to się opieprza w (usunięte przez administratora), obecna popołudniówka. Niech ktos coś z tym zrobi!!!

Rozpack
@pak

Przecież pracuje tak samo ciężko jak wy.

Jack
@Rozpack

No właśnie.

wózkowy

Jakie zarobki ma operator wózka na magazynie w Mid Ocean Brands?

widłowy
@wózkowy

możesz się napić dwa razy z kranu na dzień (normalni pracownicy agencyjni mogą napić się raz na dzień, a Ukraińcy z kibla)

przygotowalnia
@wózkowy

tylko Seba powiedział że wcześniej trzeba pukać

Wózkowy
@przygotowalnia

Kogo? :) Pytanie raczej poważne

Zdegustowana
@Wózkowy

dla takich zboczeńców jak ty nie ma tu miejsca, tylko jedno w głowie

@Zdegustowana

Przewrażliwiona jesteś. :) więcej dystansu

@widłowy

Pytanie było inne, ale dziekuje za odpowiedz.

Edzio

2050 netto

Edzio
@Edzio

Wysoki skład 2050 netto

kryptogej z handlingu

Poznam przystojnego błękitnookiego chłopaka ok 175cm, z dziarą, najlepiej z zarostem, najlepiej z transferu

sitarz
@kryptogej z handlingu

głupia prowokacja każdy wie że tr to spoko ludzie więc kolesiu z handu wypad

Całusy dla chlopaka z utrzymania ruchu z rannej zmiany =) podobasz mi sie :D

:-P

@:P

w okularach =)

Calus
@:*

Mam! Pasterz czy jakos tak w granatowej koszulce =) mega przystojniak

AntyGrypina
@Calus

@Calus , Pastor jak coś,czyli Patryk. Zagadaj do niego , naprawi i wyreguluje Ci co trzeba :D

;-)

Uuu Patryk bedzie miał swoją owieczke :-D

..::Zauroczona::..
@Calus

Mnie sie bardziej podoba ten drugi ale obraczke nosi wiec nie ma co buu ;(

Anka

Pozdrawiam młodego chłopaka z mieszalni na 14

Ktoś
@Anka

Którego znam wszystkich

Anka :)
@Ktoś

Taki nowy chyba, cały upaprany, w białej koszulce.

padowa
@Anka

no mrrrrrraśny chłopaczek tak jak i ten w czarnej koszulce strażak

Kordian

Przewóz to porażka. Nie dość że przepełniony to jeszcze 90 procent albo grubasy albo śmierdziele.

Podobadz mi się

Pozdrawiam piękną blondynke z sita pracującą na rannej zmianie

Olaf Orzegów

Wielka wielka NIEBIESKAeRka w Midzie rzadzie Górnik i nie strasz bo sie zesrasz

elo elo

ukrajncy nie potrafią odroznic pad o sita (usunięte przez administratora) ichg !!!

Heh
@elo elo

Twoja stara

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska