Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Zirytowany

Ukrainki... Jedna bez butow roboczych ale lakierki ma. Druga koszulka z siatki na kartofle i swieci bialym stanikiem. Rewia mody. Jedza, pija na hali. Ale pracownik z pl od razu by mial haje. Trzy stoja - jedna udaje ze robi a dwie rece w kieszeniach i patrza. Nygusy z tych bab fest. A jak na innych zmianach jest?

pakowaczki sito
@Zirytowany

U mnie na zmianie wrecz przeciwnie bardzo pracowite i szybkie pracownice do tego zawsze na czas czyste i wypoczete do tego bardzo skromne i dobrze wychowane nie jak te rozpieszczone uje#ane "Polki "

Sebaaaaa
@pakowaczki sito

Masz racje, z nimi nie ma żadnego problemu bo są PRACOWITE czyste, atrakcyjne, seksowne, o dziwo mają tematy poza obgadywaniem, łykaniem białka oblechom napotkanym w klubach jak nasze damy.. Nasze Damy zero klasy, zero wartości, w sumie zera, mniej niż zera. Polacy bierzcie Ukrainki, a nasze damy większośc nadaje się do parków rozrywki, nabijać, krzyżować

dobry pomysl
@Sebaaaaa

Na dodatek maja jeszcze klase i prezencje bardzo ciekawie sie z nimi rozmawia naprawde maja duzo do powiedzenia a nie tylko obrabianie du*p innym dziewczyna i wyeliminowanie jej bo nie nalezy do ich paczki dziewczyny bierzcie przyklad ...

dziqs
@dobry pomysl

Wyeliminować pOLKI, sprowadzić Ukrainki. Dam nawet pokój za małą opłatą. Niech znajdzie Polaka i na stałe a polki eksportować do krajów arabskich

@dziqs

Prawdziwe Damy, to nie p..skie szmaty ech

leviosaaa

Halo ludziska na której zmianie napierdzielają głośnikami?bo chcę się przenieść

Pan Pan

No brak kultury. (J)a i mój B(rygadzista): - J - Proszę daj mi te transfery. -J - daj mi te transfery człowieku! - B - może grzeczniej? - J - Prosze Filip, daj mi te transfery. - B - Wku*wil mnie pan na ostro wiec Panu ich nie dam. - J - Ty (usunięte przez administratora) kapiszonie (usunięte przez administratora) - J - Dawaj te pier*olone transfery - J - Oszukujesz (usunięte przez administratora) uczciwych ludzi. - B - po moim trupie, dawaj się napierdalamy o te transfery, kwi wygra zabiera wszystko! - J - Gdzie mieszkasz? Przyślę kierownika z kolegami - B - co kierownika, dawaj stan ze mną do walki

Super Chłopak

Pozdrawiam małą blondynkę która jest drukarzem na padzie ze zmiany teraz która ma na rano. Jesteś przepiękna.

Wisieńka
@Super Chłopak

No trochę tych blondynek jest ciekawe która to.????

mała blondynka drukarz
@Super Chłopak

Dzięki za pozdrowienia i wiem ze jestem przepiękna ale ci musze zdradzic moja tajemnice mam fiutka Pozdro:)

Tolerant
@mała blondynka drukarz

A co to komu przeszkadza?

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
drukarz

hej gdzie się podziali chłopcy z utrzymania ruchu z pierwszej zmiany? Bo ten stary to jakaś niekumata porażka ;/

9j99f
@drukarz

Nooo sita nie ogarniaja w ciu

@9j99f

Wyjechali do angli na zmywak bo lepiej zarobią heh

Ona33
@drukarz

Mariusz pracuje w nowej firmie tez na utrzymaniu ruchu z tego co wiem zwolnili go byl za sympatyczny :-( pracuje w nowo powstalej firmie w Zabrzu za lepsza stawke i sama tam przechodze ponoc praca lzejsza niz w midzie i bez mobingu z normalnym kierownictwem polecam z nim kontakt priv

Sitak
@Ona33

O Patryka i Michala chodzi co sa na zmianie u Pauliny

Lewa.do.gory
@Sitak

jak cos potrzeba to zaraz zorganizuja i naprawia przekopia warsztat za jedna srubka bez zbednego gadania chlopaki sobie wyrobili pozytywna opinie wiec i ja tu taka zostawiam pozdrawiam z pada

Jopel

Ej serio dziadek team z utrzymania to kabaret kloca sie przy awarii i narzedzia z rak wyrywaja fajna komedia jak wczoraj na padzie :D

Starszy z pada
@Jopel

Przeciez ten team dziadkow jest najfajnieszy z utrzymania,najmadrzejszy itd ...ci najgorsi co nie potrafia usuwac awari,najbardziej nie sympatyczni zostaja zwolnieni przez przelozonych swoich jak ponoc Mariusz ,czemu ich przelozony w okularach nic nie naprawia tylko z telefonem ciagle gania w reku?w midzie cyrk robi sie hahahha...

Usmkeszek :D
@Starszy z pada

Jeden spoko ale drugi chyba cale zycie rozrzucal gnoj na polu i zna tylko budowe wideĺ a nie maszyn

Bez przesady...

Jeśli czyta to ktoś z mądrych głów to może użyjecie swojej " władzy " i zrobili coś z Panem ochroniarzem, jak mu na imię podawać nie będę, stary łysy i bez kultury... Bramki ok ale bez przesady żeby kazał się ludziom rozbierać, czy to kobieta czy mężczyzna odnosząc do nas jak do bydła, zbirów i przestępców, bo zamiast użyć ręcznego wykrywacza " złota " i przejechać po kieszeniach to tamuje ruch życząc sobie ściągać paski u spodni ( KAŻDEMU ) !!!!, obrączki, kolczyki... Mowa w zawiadomieniu była o wyrywkowej kontroli butów a zaraz będzie kazał każdej kobiecie druty z biustonoszy wyciągać... Po dzisiejszym jego braku kultury i słów z jakimi się odnosił do ludzi brak mi słów, dać mu ino karabin na plecy tak go widzę !! I dwa słowa do szanownego Pana (usunięte przez administratora) - LECZ SIĘ !!!!!

;)
@Bez przesady...

Traktują nas jak bydło bo im tak pozwalają....jak w jakimś zakładzie karnym. Zatrudniacie byle kogo to potem macie złodzieji osoby ktore siedziały po kilka lat...zacznijcie sprawdzać czy taka osoba była karana!

Pakowaczka
@Bez przesady...

Tak, to prawda ! Mnie kazał też ściągnąć pasek i zegarek mało tego kiedy wyraziłam swoją opinię to zwyzywał mnie i miałam wrażenie że mnie zaraz zacznie szarpać :/

Apezram
@Pakowaczka

Szkoda że na mnie nie trafił bo ja zrobiłabym zaraz porządek

brak słów
@Bez przesady...

No jest taki jeden, całkowicie łysy pomarszczony, wredny (usunięte przez administratora) ! Czepiał się nawet o kolczyki :/ palant, co mu w uszach wyniosę...

ona
@brak słów

bo ci wszyscy ochroniarze to byli zoomowcy ubeki i emerytowani policjanci ktorzy katowali ludzi sledzili i "usuwali" w lesie czarna wołgą dlatego tak sie czepiaja bo zapomnieli ze Brezniew juz nie zyje a ustroj sie zmienil z socjalistycznego na demokratyczny

Faranume
@ona

tak pamietam jak w 1987 roku tego lysego pokazywali w telewizji byl jednym z oprawcow katynskich

On35

Gdzie sa polroczne premie ktore wyplacone mialy byc w sierpniu?

Baltazar
@On35

Jak to gdzie? Zostały wypłacone w sierpniu.

@Ona35

Acha ...

Antoni Macierewicz

oooo #$%&a malo pracy w midzie ukraincy zabieraja nam prace i zajecie wczoraj na nocce tak sie nudzilem ze se poszedlem do kibla jaja ogolic

Detektyw Rutkowski
@Antoni Macierewicz

Haaa i teraz wpadles !! od poniedzialku bede kazdemu sprawdzac czy ma jaja ogolone i tak cie wykryje trolu !! skonczy sie twoja anonimowosc

Omena

Pracodawca Mida zapomina że my fizyczni pracujemy na niego i resztę.Pracuję kupę lat i nie spotkałam się z tak aroganckim szefostwem.Brak kultury dla pracowników nawet dzień dobry powiedzieć jest im ciężko.Chamstwo.Jak zejdą na halę to tylko patrzą jak kogoś tu uwalić.A bramki oczywiście że dyrektor i biurowi powinni też być sprawdzani bo też są pracownikami Mida. My fizyczni jesteśmy dyskryminowani przez pracodawcę.A BHP to kompletne dno brak również szacunku dla pracowników ,kryją się za filarami i uwalają pracowników wody nie ma dla nas na hali a przepisy BHP mówią wyraznie o wodzie dla pracowników zajmują się wszystkim tylko pracownik zwykły nie może na niego liczyć nawet w bezpieczeństwie w pracy.Duszno na hali a każą maski i gogle zakładać niech najpierw sami popracują 8 godzin w tym a potem ustalają przepisy bhp.Niech dyrektor się w końcu obudzi i otworzy oczy co się tam dzieje z nami.

Gwardzista
@Omena

Zeby nie bylobnoe staje po niczyjej stronie. Ale aprilis tych gogli i maski jeszcze kiedyś za nie podziekujesz. W zeszłym roku na sicie był wypadek- kolesiowi rozlała się farba na twarz- nie pytaj jak. Ważne to ze ledwo odratowal oko bo farba wlała mu się też do oka. A teraz zastanów się co by było gdyby założył gogle na twarz zamiast powiesić na maszynie?

Pony
@Gwardzista

I co? Gość dalej pracuje bez gogli i ma w (usunięte przez administratora) swoje zdrowie, wypadek nic go nie nauczyl xd

Faranume
@Omena

Ktoś się tu na kulturze nie zna a chce się wypowiadać. To pracownik ma pierwszy powiedziec "dzień dobry" swojemu przełożonemu. Savoir vivre sie kłania i radze go przyswoić jeśli sie chcesz wypowiadać.Po drugiej środki ochrony indywidualnej są od chronienia twojej nie wyparzonej mordy i nie jeden się już znalazł,który miał to gdzieś i skończyło się to nie miło dla niego i z pewnością dla firmy i bhp także, więc nie dziwmy się, że wprowadzaja coraz to bardziej rygorystyczne zasady skoro pracują tam debile ,ktorzy robią się za intelektualistów a nie wiedzą do czegoś służą gogle a potem płacz ,że prawie wzrok stracił. Nie dziwię się bhp bo skoro tacy ludzie tam pracują to oni odpowiadają za ich bezpieczeństwo... nie wiem czy ty byś odważył Odpowiadać za bezpieczeństwo tylu (usunięte przez administratora) w miejscu gdzie nie trudno o wpadek. Wymog masek i gogli w takim miejscu jest wpisany w ogólne zasady bhp a nie w zasady naszej firmy. Nasza firma także musi się do tych praw dostosowywać, i faktem też jednak jest ,że woda powinna być nie dalej niż 75m od pracownika.

Gej szuka w Midzie

szukam faceta tylko okolice zabrza i orzegowa

Apezram

Ludzie bierzmy się do roboty, siła jest w nas. Na uczelni prawniczej w Katowicach studenci udzielają darmowych porad itd. Za dużo już tego złego ja jestem gotowa na wszystko wraz z odejsciem z pracy i pokazanie im gdzie raki zimują. PAMIĘTAJCIE SIŁA JEST W NAS.

@Apezram

I rozległ się krzyk, którego nikt nie usłyszał... XD

były student
@Apezram

studenci raczej nie pomogą tymi poradami

On35

Czy wyplacone byly premie ,bo mnie okradli napewno z niej!!

Ppp
@On35

Jakbyś patafianie słuchał swojego przełożonego to byś usłyszał że premie za lipiec obliczane są w sierpniu i wypłacane we wrześniu . Kadry muszą obliczyć frekwencje itd Ale nie - Już Cię okradli z twoich 200zł, wyjechali na kajmany ,teraz ułożą sobie życie a ty dalej będziesz wspominać swoje 200zl.

@Ppp

Tutaj według mnie chodziło o premie półroczne, które były wypłacane z sierpniową wypłatą ;)

pipiek
@aha

O półrocznych musi poinformować bezpośredni przełożony , do niego kierować pytania a nie na forum .

Ex midziak

A ja wam powiem jedno - na midzie sie rynek pracy nie konczy :D cos wam nie pasuje i sie meczycie - droga wolna. Gwarantuje wam ze za miesiac zapomnicie o tym (usunięte przez administratora) i bedziecie pracowac w normalnej firmie gdzie nie ma takiego gnoju. Nie bedziecie musieli po godzinach pracy odbierac telefonu i martwic sie posranymi mailami :D odetchniecie z ulga. Wiem po sobie. Polecam!!! :D najlepsza decyzja... nie ma sie czego bac. Skladac wypowiedzenia i w swiat - dobrze Wam radze :) bo chyba nie trzyma was tam pensja? Lol :D albo premia :D

Nie sprawidliwie potraktowany

Wyplata premi-czy ktos dostal kase za premie z ta wyplata teraz?

rozczarowany

Jeżeli chodzi o bramki to mam nadzieję że Szanowne Kierownictwo również będzie sprawdzane w ten sam sposób... Tak! Ponieważ wszyscy jesteśmy równi a Ich zachowanie na przestrzeni ostatnich miesięcy jest kategoryczne, chyba nie mają świadomości że są też ludzie którym lata te chińskie badziewie o które się tu rozchodzi i przychodzą zrobić swoje na 8h i wyjść. Pominę fakt kolejek...

@rozczarowany

Jednak niestety tych osób jest jak na lekarstwo. Myślę, że mogę śmiało powuedziec, że każdy coś kiedyś wyniósł.

Pada
@rozczarowany

Dlaczego kierownictwo ma być sprawdzane w taki sam sposób?Kierownictwo nie kradnie a jestesmy równi tylko wobec Boga.

Zonk

Wybieram bramkę trzecią.

Baltazar

Drogi pracodawco. Czy pomyślałeś o bezpieczeństwie swoich pracowników? Chyba nie,skoro musimy tłoczyć się jak bydło,wiezione na rzeź w jednym autobusie pracowniczym. Liczba ludzi wiezionych tym że autobusem przekracza wielokrotnie dopuszczalna liczbę jaka może zabrać kierowca. Do kogo mamy się udać że skarga jeżeli nasi przełożeni mają to w nosie? Zatrudniając tyłu nowych pracowników firma powinna wziąć to pod uwagę. Następna sprawa to ilość ławek na zewnątrz, czy to aż taki koszt żeby zakupić ich więcej? To wstyd żeby ludzie siedzieli na ziemi . Zachęcam do głębokiej refleksji i przemyśleń . Pozdrawiam.

tak
@Baltazar

W sumie to dobrze mówisz, ale w złym miejscu.

Anno
@Baltazar

ja bym jeszcze poruszyła kwestię czystości w kiblu. Jak to jest, że jak były TYLKO DWIE sprzątaczki na zmianie to w ubikacji pachniało, było czysto, a teraz jest firma sprzątająca, a nie potrafią nawet papieru dać do wytarcia rąk. Smród w damskim wc, aż się odechciewa. Jak nic z tym nie zrobicie to zapoznam sanepid w tej sprawie i myślę, że taka instytucja szybko się tym zajmie.

Bzyczek
@Baltazar

Po pierwsze, firma niema obowiązku organizować transportu do pracy, to wyłącznie ich dobra wola. Transport był załatwiony tylko ze względu na pracowników z Chorzowa. To, że zatrudniają nowych pracowników nie oznacza, że muszą także organizować dodatkowy transport. Więc jeśli komuś to nie pasuje, zawsze może jeździć miejskim. Jeśli gdzieś przychodzę do pracy, to muszę akceptować panujące tam zasady, choćby nie wiem jak bezsensowne się wydawały a jeśli te zasady mi nie odpowiadają, to się zwalniam. Co do ławek... gdyby zakupili ich więcej, to za chwilę przeszkadzałoby wam, że niema parasoli i słońce wam świeci. Jadalnia jest w środku a to, że ludzie jedzą na zewnątrz, to wyłącznie ich wybór.

Rozsmieszona
@Bzyczek

To firma niech daje mocz do picia i gunwo do jedzenia. Kto chce ten je. Przeciez nikt nie musi. Podejscie w tym komentarzu zalatuje brygadzista lub kierownikiem. Jesli pracodawca zapewnia transport to musi on spelniac pewne warunki. A nie - jest transport - stary szmelc i 150 osob na metr - chcesz to jedz a jak nie to nie.

Parasol
@Bzyczek

Na jadalni nie ma klimy. Drzwi przeważnie zamknięte.. klima działa lecz nie tak jak należy.. na niektórych stanowiskach zimno, wieje, anginy.. dwa stanowoska dalej sauna.. ludzie się pocą z czym idzie wydzielany nieprzyjemny zapach na jadalni, ludzie ogarnięcie sie! A kierownictwo zapraszamy na lunch do jadalni w czasie naszych przerw ;)

Klik
@Parasol

Co do przewozu za duzej liczby osob - zadzwon na psy zaraz po wyruszeniu do pracy i poinformowac policije

SeniorScreena

Czy sprawdzaja odbyty i pochwy? Tak mysle, ze powinni srawdzac. To nie jest tak ze odbyt i pochwa jest Twoj/Twoja! Jest Mida. Powinni wyrywkowo sprawdzac ludzi czy czegos w nim/niej nie jest wynoszone. A w szczegolnosci brygadzisci i kierownictwo - po takim dawaniu pupci jest wielkie prawdopodobienstwo ze jest tam duzo miejsca. Pozdrawiam produkcje z pozostalych zmian! Trzymajmy sie razem - to my tworzymy ta firme a nie (usunięte przez administratora) na stolkach. 5!

Bezkomentarza

Brak szafek sniadaniowych - trzymajcie jedzenie na jadalni. A tam brak klimatyzacji. Wiec jesli ktos Ci nie ukradnie, jak to sie zdarza, jedzenia to jedz po paru godzinach chodzace jedzenie. Brawo Mid. Kolejny sukces. P.s bramki juz dzialaja - do konca roku bedzie gotowe lotnisko...

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska