Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

100 % albo nic

Cale zycie masz zamiar sie bac. Zapros goscia na kawe bo inna zaprosi go na lody

Grażyna

Ma ktoś informacje o podwyżkach? Czy to prawda że od 1 października? Może handling się też załapie... W przeciwnym razie zostaną sami kierownicy i miliony brygadzistów a roboli zabraknie nawet ukraińskich... :)

Zdzik
@Grażyna

Z tego co słyszałem, na podwyżki załapią się co najwyżej pracownicy ze stażem.

Pracownik ze ,, stażem,,
@Zdzik

Wow....pracownicy ze stażem ? Nowość ! Co takiegoż się stało , że się przypomniało ???

Stokrotka

Długo mam jeszcze czekać na farbe ?!

Xxx
@Stokrotka

Czekaj ile chcesz ;D

Uzdrowicielka

Wiem kto pisze to wszystko na Bartka. Widziałam kto i mogę powiedzieć, ale nie chce się ujawniać. Myślę, że Bartek domysli się jak powiem, że to jego ''kolega" z przygotowalni. Nie chce pisać nazwisk, nie chce się mieszać, ale ten"kolega" także jest wymieniony w opiniach tu na goworku.

Uzdrowicielka

Aha A drugi kolega na Padzie pracuje. Jestem ich pewna

Pads

A remik to ku . Rwa

Ktoś

Dawaj nazwiska jesteśmy ciekawi

Onaaaaaa
@Pads

a to każdy o tym wie że Remik jest pedałem

@Uzdrowicielka

Bugaj ten z farb przecież to jasne. Też słyszałam jak na mieszalni gadał na niego

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Młody

Hej Ja dyskretny, zadbany, mobilny, 180cm/75kg/18cm. Poznam aktywnego krasnala który podpisuje się MST. Słyszałem, że lubi nie tylko gadać ale i długie jesienne pocałunki. Może być też threesome jak co bo wiem, że ma laske :)

Same geje w tej firmie

MidBijeRekordOpinii
@Młody

Proponuje ci blondynka z poprzedniej zmiany obyty w temacie i masz ten sam nick co on ksywke pasujecie do siebie cieple geje :)

Młody
@MidBijeRekordOpinii

A ty miałeś kiedyś w rękach penisa ? Czy tylko jajkami się bawisz ?

@Młody

(usunięte przez administratora) cie to obchodzi spytać się możesz

Sitboy

Mamy za-je-bi-ste-go dj'a nocnego :D bombowo praca leci

mimi
@Sitboy

Chodzi o tranfer?

Bugaj

Proszę Was wszystkich dajcie spokój Bartkowi to w porządku facet tylko wybrał sobie takie życie jakie ma. To przykre dla was. Jego sprawa przecież. Dajcie spokój, dobranoc !

Marcin. B
@Bugaj

Fajnie ci się podszywac pod inne osoby

Wiatrówka
@Bugaj

Dobra już tak nie pisz teraz bo mówiłeś co innego. Żal

Zażenowana

Do niedawna pracowałam w MID ocean, i przyznam, że to był najgorszy okres w moim życiu. Począwszy od tego, że nie dostaliśmy swoich szafek, więc ubrania, buty musieliśmy nosić dzień w dzień ze sobą...co do samej szatni, która jest barakiem w hali xD...nie ma tam toalety czy choćby umywalki... Przez brygadzistów byliśmy traktowani jak zło konieczne, nikt nam nawet minuty nie poświęcił, żeby pokazać co i jak mamy robić. (wiedzieli, ze się nie opłaca, bo zaraz nas nie będzie)) Ludzie sa dla siebie jak wilki... nie wiem jaka atmosfera panuje teraz, ale gdy ja pracowałam na początku tego roku, to ludzie bez żadnych skrupułów kapowali na siebie nawzajem. Nie da się w takiej atmosferze pracować. Oczywiście szkodliwe warunki pracy (drukarnia itp) stare przyrządy, za które dostaliśmy bencki, że są zniszczone w momencie gdy pracowaliśmy tam kilka dni. Stare maszyny, na których musieliśmy pracować, ZERO jakiegokolwiek szkolenia. Każdy w szafkach chował narzędzia, i przyrządy, o które trzeba się prosić czy łaskawie ktoś ci "pożyczy"... zeby zacząć drukować ..no sorry, ale to są wasze prywatne narzędzia z domu??? Brak absolutnie szacunku dla pracownika, nigdy nie spotkałam się z takim zakładem pracy. Gdy ja tam pracowałam umowy były na 2 tygodnie, tak! DWA TYGODNIE. Gdy masz na nockę, a akurat musisz podpisać umowę, musisz jechać do roboty, podpisać świstek, do domu, i znowu do roboty ;D Być może to się teraz zmieniło. Nikomu nie polecam tego miejsca, cieszę się niezmiernie, że już tam nie pracuję. Nigdy przenigdy bym tam nie wróciła. Żal mi ludzi, którzy nie widzą dla siebie innych możliwości, tylko MID. Znajdźcie sobie inną pracę, jest tyle możliwości, ale nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) Mogę pisać tak i pisać, ale szkoda mi życia na MID, już wystarczająco dużo straciłam.

nICK
@Zażenowana

PODPISUJE SIĘ POD TYM POSTEM

NICK

sodomia i gomoria brakuje słów co się tam dzieje i gdzie jest PIP ?? nadgodziny ponad normę kodeksową NIE POLECAM

Handlingowiec oberwator

plotki ploteczki No nasz Damianek, chyba ponownie szarżuje penisem w firmie- co do laseczek. Widocznie Aśka nie wystarcza. Ogląda się to tu to tam na nowe panie. Ponoć do kogoś znów kręcił z handlingu(co mnie nie dziwi) z innej zmiany co ta jego. Nie jedna sie przejechała więc uważaj dziewczyno na typka!!!

Wkurzona
@Handlingowiec oberwator

Dajcie spokój :/ po co niszczyć dziewczynie życie i się wtrącać

Jestem dilerem nitro
@Handlingowiec oberwator

Robią co chcą. Wiedziała kogo bierze a czuczu tylko w midzie może wyrywac bo tylko tu działa jego "stanowisko". Która normalna poza midem by na niego spojrzała bez obrzydzenia?

Enrike
@Jestem dilerem nitro

Ooo a która to ta kolejna?

Aśka
@Enrike

Podejdź do mnie i powiedz mi to prosto w twarz ...

Koleś z sita
@Aśka

(usunięte przez administratora)? Daj znać jak bedziesz wolna,chętnie Cie pociesze

Cichy obserwator

Bartek z przygotowalni jak zwykle sieje patologie i prostactwo żal mi gościa. Wafel i cwaniak je B a n y

sito
@Cichy obserwator

Zostaw go c w e l k u nie znasz gościa to co się wypowiadasz? Powiedz mu to prosto w twarz k u ta si e , a nie chowasz się za kompem z spiętą du pą . Bartek jest jak najbardziej spoko ziomkiem, swoje w firmie robi, a że jest luzzzakiem to widocznie mu zazdrościsz

Faranume

Sa przyjęcia na przygotowanie ,ktoś ,coś wie?

Bonifacy
@Faranume

Tam są przyjęcia od 2014 i dalej zgranych ekip nie ma ... Nie wszystkie zmiany mają braki ale przyjęcia są na 100 procent

Złotowłosa

Chłopaki z przygotowalni z nocnej zmiany same ciasteczka

@Złotowłosa

no zgadzam się, same przystojniaki. nie wiecie jak sie nazywa ten młody blondynek w krótkich włosach co jego laska robi na sicie na ręcznym? chetnie bym sie z nim zabawił, ciekawe czy lubi być brany w dupcie?

@ja 184cm 46 lat.

Ty (usunięte przez administratora) ujawnij sie ciekawe czy będzie tak milo

ja 184cm 46 lat.

blondynek chciałbyś się umówić na kawę? zapraszam do mnie do domu :)

Zakochany
@ja 184cm 46 lat.

Blondynek chodź lepiej ze mną się umówić jestem młodszy niż ten stary piernik. Mam 32 lata ;)

@Zakochany

Kolejne scierwo do kolekcji

@Blondynek

stary ale jary :)

Nie kłam ! Bugaj tak nie mówił

Bugaj
@Stokrotka

Czego (usunięte przez administratora)nie mówił pochwalcie się bo może mam słabą pamięć

teść

O Bartka chodzi

Polski chińczyk

Słyszał już ktoś o podwyżkach od października podobno ?

haaaa
@Polski chińczyk

ha ha ha, 50zł brutto?

Brakkasy

Miał ktoś już przelew z h&h .

Zaniepokojony

Czy info o zmianie systemu pracy na 4- brygadowy jest potwierdzone.

iksde

Chłopaki z druku szablonów.Fajnie tanczyliście teraz na nocce..te kocie ruchy. Szacun :D :D :D okejka!

o.Osii

Slyszal ktos o zmianie systemu pracy na 4 brygadowy czy to tylko glupie plotki ?

Garnek
@o.Osii

Od nowego roku. 18 brygad.

Szarak
@o.Osii

Hahaha i zostaną sami Ukraińcy. Połowa osób się zwolni... Zresztą i tak jest już tam mało polaków.. porażka... koniec przygody z Midocean. :) Lepiej niech to dobrze przemyśla!!!

@Szarak

To juz jest upadek firmy jak zatrudnili ukraincow i innych z zagranicy. Juz wieksza polowa to oni..Co chwile ogloszenia nawet pod firma ze szukaja ludzi. Powodzenia :D.

NOWY91BTM

Jak wyglada praca na wydawce...?czy weekendy można robic czy tylko jak jest zapotrzebowanie...Bo nie moge sie wyrazic jasno w agencji...wiec pytam aaa to prawda ze od pazdziernika stawka idzie w gore? Pozdro Nowy

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska