Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

cieply michal

pozdrawiam moich kolegow z paletowek a miedzy innymi zbigniewa i lukasza i tomka i tomka 2 i patryka kocham was

Into

Ktos cos wie o tych plotkach, ze ukraincy juz maja dosyc mida i uciekaja bo ich oszukali na kasie?

@Into

Agencja ich oszukuje na wypłatach i dlatego duzo pojechalo z powrotem. Wcale mnie to nie dziwi

sitowy

Oszukuje?

Jaco
@sitowy

Mieli byc po pol roku a nawet oni stad pitaja hahahaha

???

Kaj jest te zadaszenie na palarni gdzie dyrektor jeszcze w Chorzowie obiecywał że powstanie ?

Kam
@???

Pod chmurka:)

Kik
@???

Przeciez juz nie robi pan dyrektor hahaha

Kam
@Kik

Nie zrealizowal obietnic i go wywalii :)

Nocny
@Kik

Kaj miala byc ta palarnia?

Bezimienny

Mid Ocean firma fajna tylko ludzie do (usunięte przez administratora) takiego zakłamania i tylu ludzi dwulicowych fałszywych nigdy nie widziałem kazdy kazdemu obrabia (usunięte przez administratora) byle jakos przetrwac czyste (usunięte przez administratora)ale to tylko dla tego jest tak bo macie(usunięte przez administratora) nudne zycie i sie interesujecie innym zyciem

Faranume
@Bezimienny

Niektórym przydałoby sie sprzedać solidnego(conajmniej) liścia i napluć w twarz,pytanie tylko w która...?

Bezimienny
@Faranume

Co masz na mysli??

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Ciekawy

Wiadomo już ile będzie tych podwyżek ?

Mido
@Ciekawy

100zl brutto tylko.

Li
@Mido

U mnie 200

Pewniak
@Ciekawy

Pewnie jak zawsze hahaha nic

ciul i debil

Ja jo tam robia na mieszalni i sie mom fajnie lubia moja robota robia sie tam 2 lata czasem sie pooniom nitro i mom kapa ale ogolnie musza pedziec ze robota fajno i fajnie jest w Midzie i nie zamiol bych ty roboty na zodno inno a te ciule co piszom jak tam zle to zycia nie znajom i nie wiedza jakie som inne do zyci zawody i jak sie ludzmi poniywiero niy sluchejcie tych paciulokow sam ino przylazcie do Mida kazdy sie sam odnajdzie ino musi robic

Dariusz

sklej (usunięte przez administratora)

Pas

A to Ci poczucie humoru... :)

on jego na pieska

wlasnie siedze w pracy mam nocna zmiane i drukuje sobie czasem sie po jajkach pomacam ale dobra przejdzmy do konkretow czy ktos sie orientuje ile bedzie podwyzki w pazdzierniku i ile w styczniu? druga sprawa jestem najbardziej szczesliwym czlowiekiem w midzie uwielbiam swoja praca mamy super brygadzistow i wspaniale kierownictwo a nasz niskiej wysokosci kierownik jest najlepszym kierownikiem jakiego kolwiek mialem pozdrawiam wszystkich i nie obrazajcie tam nikogo bo praca w Mid Ocean jest lekka latwa przyjemna i dobrze platna i wspaniala tam jest atmosfera i dbaja o nas i NIE JEST TO IRONIA CZY PRZESMIEWCZE CHWALENIE TYLKO PRAWDA PRAWDZIWA I TAK MA BYC !!!

Manna

Dokladnie. Ten chlopak jest przynies, wynies,pozamiataj. Widac tez ze jest pracowity w przeciwienstwie do tych dziewczyn. 4 w koleczku i opowiesci. I ten smiech jak idiotki.

Rakielka
@Manna

Ta blondynka jest fest fałszywa. Tu uśmiech i fajnie a potem obrabianie du..y. Uważajcie na nią. Na szczęście jestem na innej zmianie.

Samarytanieq
@Rakielka

Oj kogos komentarz zabolal. Zero przeklenstw. Zero imion i nazwisk. Komentarz usuniety bo 100% prawdy o tej blondynce i traktowaniu tego chlopaka.

Alex
@Samarytanieq

Czyżby chodziło o Panią R. z sita? Hehe Najlepiej to ona się ubiera, po cholerę jej te krótkie gacie skoro może od razu w majtkach mogłaby iść, różnicy by nie było widać ale za to mniej zachodu xd I nie jestem zazdrosna czy coś, po prostu jestem za tym żeby pokazywać to i owo ale ludzie na litość, jeżeli ten ktoś ma cokolwiek do pokazania, a nie tyłek nie dość, że płaski to i zwisający.

Ciekaaawypracownik
@Alex

To o kogos z paku chodzi czy co?

Nocna
@Ciekaaawypracownik

Pani(usunięte przez administratora) sita ręcznego z porannej zmiany. Widzę że wątek dalej się ciągnie.

janusz

Co do przygotowalni no jeszcze przed przenoszeniem na Rude, Ci starsi (po prostu normalni z jap) byli w porządku. Reszta to mydła, więc się nie dziwie tu opiniom. Rozumiecie to? Mydła, podkreślam mydła. Całe życie na haju lub na komornika. Więc komornik podkreślam powinien zlicytować na mydło. Dla kierownictwa więcej pokory, macie darmową prawie siłę roboczą, jeden przedruk wiadomo że jest wart w zachodniej walucie, i tu nie mowa o eurocentach, kupno hurtowe farb nie jest drogie i rozpuszczalników, ulgi podatkowe dla firm zagranicznych. Rozumiem też że pracownicy nie są potęgą umysłową, gdyż wiadomo kogo zatrudniacie i na własne oczy widziałem to wszystko. Ale choćby dla starszych pracowników coś więcej, obok w firmach za dodatkowe % norm dostają dodatki i to w postaci 4 cyfrowych liczb co kwartał, mniej nawet. Pamiętajcie że to jest rakotwórcza chemia(dla dzbanów nie używających masek, środków ochrony które są szeroko dostępne i burzących się na ostrzeżenia, nagany kierownictwa), niszczy kości, powoduje alergie, anemie. Jednak mimo wszystko nie żałujcie dodać coś więcej do pensji

ardnaS <------

Tu nawet dowód kto co za pracownicy tam robią, kierownictwo powinno osobiście podjąć przeglądu osób, i dać tylko pieniądze tym, którzy mądrze je wykorzystają. Ze stażem i nowych też ludzi, bo wielu młodych jest którym ta dla nich pierwsza praca podoba się nawet jak mi. Przegląd wg. wykształcenia, osobistych obserwacji, niech podwyżki dostanie maks 10 osób na zmianę. Przeca ta menelia nawet jak 3k zarobi to i tak tego nie wykorzysta, to umysły biedaka. Kwestia ze dostają zasiłki 500+ itd.

mar
@ardnaS <------

Jan Bartosh Trzeci, licytował małych komorników

Ja 54 lata 184 cm.

chętnie poznałbym się z tym chłopakiem przy ciele z druku szablonów nocna zmiana mój rozmiar. ps mam nadzieję że uwielbiasz bigos jak tak to się odezwij. pozdrawiam

Agata

sory to po tym bigosie z automatu

qaro

Widzę że niezły hejt na ludzi z przygotowalni, szczególnie zlicytowanego. Dobrze że na mnie nikt nic nie gada..

Xyz

W midzie nadal ludzie sie nie myja ?

ciulik

a jo sie fajnie robia i drukuja i lubia moja robota frelki som fajne i gelt tyz i to moja nojlepszo robote kero zech robiul bo wczesni na grubie zech musiol to kozdy wiy jak tam jes

Kurw
@ciulik

Widać żeś ciul jest bo cie z kopalni (usunięte przez administratora) i musisz robić w Midzie.

Polak mały :(

Buduj Polskę !!! Bo w niej jesteś !

Zły i obsrany

Gościu co dzisiaj na nocnej zmianie byłeś w kiblu i gadałeś z matką(?) o tym, że kupiłeś już tą pościel z cienkiej bawełny o kolorze ciemnoniebieskim w białe gwiazdki z przędza 30s i naszywką na poduszkę za 80zł mimo, że chciałeś tą szarą z falbankami. Wiedz, że (usunięte przez administratora) mnie to interesuje i chce się w spokoju skupić i wysrać.

Klaps
@Zły i obsrany

Sory Bartek :(

Misiuu

Pozdrawiam dla Dari z Pada z nocnej zmiany bardzo mi sie podobasz i chce cie zaprosić na kawę. Spotkajmy sie się dzis o 21:30 przy maszynie c9

Kot
@Misiuu

Nie za darmo ! Płać a dostaniesz wszystko od niej. Żal dziewczyna z niej jest

Zombi

Ino sie Michal pojawil na padzie i o nic sie nie trzeba prosic

@Zombi

Który???

VV
@anonymous

Byly szkoleniowiec z Agaty zmiany. Teraz z utrzymania ruchu

PapaF
@Zombi

W zeszlym tygodniu ogarnal maszyne na linii C ktora pozostali mechanicy omijali szerokim łukiem wiec POPIERAM !!

Ona33
@PapaF

Nie gorszy niz moj utenskiony Mar.....

Główny
@PapaF

C9 czy tam C8 do teraz jest na awaryjnym i do teraz ja omijają i się nie zastanawiają co z nią zrobić. Hahaha pozdro...

Nie wazne
@Główny

Tak to jest jak nie ma sie czesci ;-)

Zły z przygotowalni

Nie pozdrawiam tych kurw z PAD'a które na ostatnie 30 minut przynoszą stoliki do mycia sami sobie je umyjcie brudasy

Zły z pada
@Zły z przygotowalni

Myj te stoliki i nie pier***

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska