Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Obiektywna

Pracuje w tej firmie od kilku lat w dziale Hendlingu Ostatnio pojawił się nowy kierownik Uważam go za jednego z lepszych. Ma genialne pomysły, które wdraża do naszej pracy, szanuje ludzi, jest pomocny. Zawsze można do niego przyjść z problemami lub swoimi pomysłami a on zawsze ma czas na wysłuchanie i pomoc. Liczy się z zdaniem innych pracowników. Osoba która pisze że nic jeszcze nie zrobił pewnie ma na myśli podwyżki Ale do jasnej anielski na to trzeba sobie zasłużyć dobra praca a nie tylko wyciągać łapkę po kasę A ten wpis o sprawdzaniu dłgopisów to porażka Kocik obudź się pracę należy wykonywać porządnie a nie na odwal się Na stanowisku pracy ma być porządek a do klientów nie może być wysyłane byle co byle piszło i z głowy

Celina

W 1000 % się zgadzam.

Pakowacz
@Obiektywna

Sam o sobie napisales? hehehehe Mozna przyjsc z problemami?? Ale smiechu warte to co piszesz... Jakie pomysly? Kuwetki na stołach? Tyle zrobił nic wiecej..

@Pakowacz

Wstyd mi że tacy ludzie jak ty pracują w tej samej firmie co ja...

Obiektywna

Piszesz tak bo nie obsmarowywuje kogoś odważnie, anonimowo w necie? Byłoby oczywiście Ok gdybym zrobiła tak jak niektóre z osób które się wypowiedziały wcześniej tzn gdybym po bardzo ciężkim dniu w pracy w której niedoceniają mojej inicjatywy, porządnej, rzetelnej pracy,no i oczywiście zaangażowania w to by profesjonalnie przygotowane zlecenia wyjeżdżały na czas do klienta z którego pieniędzy są przecież nasze wypłaty chcąc ulżyć swoim frustracją, żeby się dowartościować obsmarowała tego czy innego kierownika w necie ?(Mam nadzieje że wyczuliście ironię...hmmm....chyba nie...) Żałosne! Jak czytam niektóre posty to tylko jedno zdanie przychodzi mi do głowy : Pusty bęben robi nahwięcej hałasu Wiem że nie każdy to zdanie zrozumie Dlatego tłumacze : ktoś kto nic nie robi, nie ma się tak naprawdę czym pochwalić, przychodzi do pracy by odwalić byle jak swoje 8h i oczywiście dostać podwyżkę robi najwięcej szumu W wielu wypowiedziach brakuje kultury osobistej, są puste,nierzeczowe, bezwartościowe. Pokazują tyko jak ci wszyscy”pracownicy” moda wypisujący te złote myśli mają mało szacunku przede wszystkim do samego siebie. No ale jeżeli tylko dlatego że napisałam to co myślę,prawdę na temat jednego z kierowników i nie jest to opinia negatywna napisana przy użyciu wulgaryzmów to tak, mam nastukane w głowie ???? Każdy ma prawo do własnego zdania

Kram
@Obiektywna

Pisze do Twoich antagonistow :)

Plum
@Kram

Pracujesz to nikt sie nie uczepi. Lecisz w preta i sie obijasz to dlugo nie porobisz. Jak w kazdej innej firmie

Basik
@Plum

Kierownik jak kierownik, zodyn nic nie zrobi jak tako banda nierobow mo pod soba. Amen

Handling
@Basik

100% poparcia

Pako
@Handling

Jak z podwyzkami na handlingu?

Karton
@Pako

Narazie cicho o handlingu :(

@Karton

Jakos to bedzie :) sa nowi kierownicy i trzeba dac im czas

Lolo
@Karton

nie ma i nie będzie

@Obiektywna

Co do kierownika to sie nie wypowiem bo nie mnie to oceniac. Ale faktycznie na podwyżki trzeba sobie zasłużyć,wspominam prace na handlingu dość dobrze,tyle,że w tedy na rozpaku zwracalismy uwage jaki kolor i odcień ma towar który rozpakowujemy,czy nie jest brudny i liczilismy wszystko nawet czasem pare razy,jak na druk szly plecki czy torby to musielismy je otwierac i jeszcze czasem latac na druk dowiadywać sie ,ktory zamek mamy otworzyc. Teraz jestem na druku i szlag mnie trafia jak polowa zlecenia zjedzie mi brudna lub w innym kolorze lub wogole nie zjedzie i musze latac i szukac tych kartonów... Także mam nadzieję,ze nowy kierownik zaprowadzi handling na taki poziom jaki był na Chorzowie,lub wyżej

Bad

Dostał ktoś pasek z wypłaty?

Placzki

Nie gosc ma racje. Mowisz ze Mid jest zly ale dalej tu siedzisz a nie szuksz nawet czegos innego. Mowosz ze Mid jest zly ale martwisz sie o niego ze zostana ukraincy. Wejdz na strony z ofertami pracy, wysylaj CV i szukaj czegos co polepszy Twoje wynagrodzenie. Dobrze wiesz ze ofert teraz bez liku. Chyba ze problem z tym ze gdzies indzien praca bardziej wymagajaca? :)

Drukarz

jeżeli Brygadzista nie odwoła swoich słów to wypie. rdalam z mida

Ciekawski
@Drukarz

a co ci powiedział?

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Ktos

Powinni wam wszystkim udupic z pensji i palce udupic zebyscie nie umieli utrzymac tel.

cieply michal & bulwa

dziekujemy (usunięte przez administratora), że zostałeś dzisiaj dłużej bardzo nam to pomogło. Calusy (usunięte przez administratora)

mlkv

Wy głupie polskie ch..je, kierownik nie musi mieć tak dobrej wiedzy jak pracownik, czy brygadzista. On ma kierować, od tego ma ich pod sobą. Jak spartaczy to odpowie

Hu
@mlkv

Ale chyba musi miec wiedze czym zarzadza nie sadzisz? A on nie wie nic

Robotny
@mlkv

Dawno takiej głupoty nie czytałem. To mogł tylko jakiś kierownik napisać...

@mlkv

Dokładnie Przecież Sabina tez była kierownikiem zdegradowana na brygadziste i musi się uczyć od nowa nowych obowiązków bo nie wiele wie

Iza
@Hu

Może ktoś da namiary na kogoś w sprawie pracy w mid oceanic ? Jak można się tam dostać? Proszę na maila Iza.iza63@vp.pl z góry dziękuję

Ubawilem się
@Iza

Przez agencję pracy np, human Hunter mają siedzibę w Katowicach.

@Hu

A co ty wiesz o pracy kierownika ? Gu..zik ???? A raczej powinieneś skoro ją oceniasz !

Jeden z wielu
@Robotny

Śmieszny jesteś! Zabolało bo ktoś prawdę napisał ? Pierwszy raz usłyszałeś że kierownik ma inny zakres obowiązków niż pozostali pracownicy? ????

Hahahah
@Jeden z wielu

Pewnie ze ma inny tylko niektorzy tu mysla ze powinien brac farbe i drukowac...

Szczęśliwy były pracownik

Takimi pomówieniami możesz narobić komuś niezłego bigosu.. Wspomnę również, że sprawa ociera się o pomówienia, a to już karalne..

Faranume

Wy (usunięte przez administratora)wszyscy jestescie (usunięte przez administratora)? Zastanówcie co piszecie? Glupimi plotkami mozecie komuś życie zniszczyc... Na miejscu (usunięte przez administratora) nie zostawiłambym tego tak ... Zajmijcie się swoim życiem i gdbyscie tyle energi i czasu poswiecili swojemu życiu to nie byłoby tak nudne i nie mieszalibyście w życiu innych ... Także szczerze życzę wam aby was (usunięte przez administratora) i także do nich mogło by dołączyć pare innych osób,ktore na tej stronie sa oczerniane... A czytając niektóre komentarze i widząc te słownictwo to zastanawiam sie jaka w tej firmie pracuje patologia i niedo***anie mózgowe inaczej nazwac sie tego nie da. Cytuje"głupia i zarazem tępa..." noo naprawdę to musiała napisać osoba bardzo oczytana ...

@Szczęśliwy były pracownik

Żal mi cię naprawdę

Artur O

Ja tylko czekam aż to zobaczy jej obecny synek ????????

Szczęśliwy były pracownik

Wiele rzeczy pamiętam, wiele widziałam.. Jednakże pisanie, że to dziecko Majkela jest dla mnke grubą przesadą i pomówieniem

Faranume

Ludzie ogarnijcie sie ... Po pierwsze za to srogo bekniecie a po drugie ch*** was obchodzi kto kogo bzyka,bzykał i bzykać będzie??? . Nieźle musi wam czegos brakowac skoro zaglondacie innym do rozporka... Po co ja mam miec pewność czyje to dziecko i po jasna cholere tobie taka informacja???? Moze sama masz na niego o ochotę co?? A moze pochwalisz sie kto bzykal Ciebie,ile razy i w ktora dziurę dokladnie??? Czy to za bardzo intymna sfera hmm??? A moze wymyślmy razem jakaś Hot plote na twój temat i zacznijmy nowy wątek na goworku. I ilu z was powiedziało im to prosto w twarz??

Alan
@Faranume

Ty wygadana jesteś jestem ciekaw czy tak jajka liżesz ? Hmmm ?

Zniesmaczona
@Faranume

Zgadzam się. Mam nadzieję, że pewnego dnia ktoś się wreszcie obudzi i zajmie tym anonimowym oczernianiem.

@Alan

Zastanów sie najpierw co ma jedno do drugiego??? A potem zadawaj jakie kolwiek pytania ... A może sam to lubisz robić???

Drukarzzzz

Żeście się Ani uwalili, robi co ma robić czasem ja trzeba pokierować, tym bardziej teraz po przerwie ale można się z nią dogadać jak się chce robić a nie głupia palić, a tu widzę większość to ino smarować a roboty chwycić nie...

Drukarzzzz

Nie ona dudzie ino Duda za Gosia latał z kontroli jakości z wzajemnością mała wiesz a piszesz lebrze

Drukarzzzz

No wrócił nikaj rady se dać nie umie to na te marne jak to mówił zarobki wrócił i się panoszy na dzień dobry już zapomniał jak przekonał na Mid jak mało zarabia a (usunięte przez administratora) robił ino ludzi gonil

Alan
@Drukarzzzz

Bo ona lubi z każdym wiec podbijaj do niej

Ona sama ze soba nie wytrzymuje mam nadzieje ze na dziecku się to bie odbija ....

(usunięte przez administratora) zawsze byłas falszywa i każdy to wie

elo

ty z przygotowalni co sobie zafarbowałeś włosy ostatnio - wyglądasz jak pajac

Mania
@elo

On chce sobie za miesiąc zrobić czerwone haaha

@Mania

Niech se (usunięte przez administratora) zrobi rozowe w zolte paski

Byly handling

Dlatego czas najwyższy żebyście szukali czegoś innego pakowacze. Ci co tam robią po kilka lat jesteście nic nie warci. Jesteście traktowani od przyjdź pozamiataj wynies od zawsze tak było że handling to najgorszy dział :) wiec czas najwyższy pomyśleć bo już po raz kolejny jak widać mają Was gdzieś. Macie opinię tak jak niżej piszą debi.. i innych głupków :)

Pavkka
@Byly handling

Sami na taka opinie zapracowali.. nic nie robia..a wszystko im sie ma nalezec.. Wezcie sie do roboty !poprostu

janpedał

Ludzie ile te podwyżki? Nadal 24**zł brutto? (Oczywiście żadna tajemnica bo oferty są na OLX itd) 24** to netto z tydniem nocek 1750 wychodziło... Ledwo To ile teraz dają? Wszystkie firmy dawają podwyżki, 16zł, 17, 17,50zł, 21zł produkcje 2400 = 15zł brutto

Nocny
@janpedał

Około 18 zl p. Janku :)

Handlingowiec

Czyli od poniedziałku praca na 10 % Sami tego chcieli.

10%
@Handlingowiec

I Ty to ogarniesz?:)

Oskar Pam Pam

nowe ubrania -nowy sposób na wyciągniecie pieniędzy od pracowników :D :D :D

Bhp
@Oskar Pam Pam

Stare trza oddac wiec cos sie zwroci kasy ????????????

Ciekawy

Podajcie chociaż w przyblizeniu te nowe srawki.

Srawki
@Ciekawy

Kilka stow w przyblizeniu ????

Ciekawy
@Srawki

Ok,dzięki :-)

Kam
@Ciekawy

Zalezy od dzialu

Nikolas

Od kiedy te podwyżki? To pewne?

Wysoki

@Noz

Fajnie ? Tzn jakie ?

Wkurzony
@Mid

Wszedzie ino podwyzki i podwyzki a pakowanke to k*** kaj?:/

Szukający pracy

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki w midzie na poczatku na farbach i jak tam się pracuje ktoś może napisać z góry dzięki :)

Bonifacy
@Szukający pracy

Nie ma działu FARBY, jeśli chodzi o dzial przygotowania druku to najlepiej podejdź do kierownika i zapytaj. Na pewno mają tam coś lepiej niż reszta.

Prep
@Bonifacy

Na przygotowalni robi sie niezbedne materialy do druku dla roznych dzialow. Brudna, ciezka praca.

Wrocili starzy pracownicy z Chorzowa?? Dlaczego panosza sie po hali ? Czesc nie łaska powiedziec?? Nie nie bo przeciez to im trzeba ukłony dawac! Troche wezcie sobie na wstrzymanie z tym panoszeniem Ania ,macierzynstwo Cie tak zmienilo? (usunięte przez administratora)??Ty zawsze czesc nie umialas powiedziec!! (usunięte przez administratora)Ty sie tez zmieniles ze ludzi nie zauwazasz?

Patrzac na wszystkie osoby ktore wracaja z Chorzowa przypomina sie praca w Chorzowie CHORZOW mial swoj klimat I czas do ktorego chetnie sie wraca ,niestety Patrzac teraz na hale I ludzi-powiazania ktore sie tworza, klimatu nie ma I niestety raczej nic milego nie bedzie do wspomnien..

Drukarzzzz

Ania rzadko kiedy mówiła sama cześć, Elwira jak Elwira ale Michas wrócił hahaha co boroczek se rady nie dał w Holandii, tak na moda narzekał, na Żmude na pieniądze na Krzysia Tatiana i cała resztę że nic nie umia że to że sramto, narzekał jak ich nie było w pobliżu,.... Jak byli front zmieniał taki był,.... I taki pewnie jest wrócił i już na dzień dobry myśli że te półtorej roku to tak jakby był, że wszyscy mu się kłaniać mamy bo przecież się zjawił... Hahaha trochę starych jeszcze zostało niestety i wiedzą jaki był i jak widać się nie zmienił...

DSZ

Witam Znalazł ktoś może biała ładowarkę do iPhone ? Jeżeli tak można prosić o dostarczenie do ochrony obiektu . Dziekuje

On

Znaleziono kolczyk `skrzydlo` jest w dziale UR

Iks
@On

Jedea z madrzejszych funkcji wykorzystania tej strony :)

Bezimienny

Jak sądzicie ktory brygadzista/brygadzistka nadaja sie do pracy z nami midowcami

Brygadzista
@Bezimienny

Wszyscy :)

Bezimienny
@Brygadzista

Mylisz sie sa tu takie persony ze nawet bym ich nie chcial do pilnowania cmentarzy

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska