Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Czego się spodziewać po ludziach którzy zarabiając ponad minimalną krajową zachowują się jak dzieci bo MUSZA coś robić xD robić i to jeszcze w pracy za którą im płacą. Po co mi maska okulary skoro w (usunięte przez administratora) mam swoje bezpieczeństwo a potem płacz jeden z drugim bo zostanie jednookim piratem xD nie ma premi podwyżek to źle bo niedoceniani, są podwyżki premie jakiekolwiek to ooo czemu tylko 100zl-200zl, nic od siebie nie dałem, a dostałem za mało. Maruderzy to największa zakała tej firmy

Zibi

Ok

TepicKapusiow

Gratulacje dla jednej dziewczyny z Pakowania nocna zmiana.. ktora jedna z nie licznych osob potrafila powiedziec Kapusiowi co o nim mysli.... Bo ta osoba sama nie jest utrzyciwa a nadaje na innych.. Niestety nie ma nagrod za to w tej firmie.. Wielka pani lider a okazalo sie ze pakowacz potrafi zrobic więcej od niej a wszystkie zaslugi sobie bierze.. Ona uczy sie od pakowaczy a raczej powinno byc na odwrort.. Zalosne... Jak jej ktos nie przypasuje to mu utrudnia zycie.. To z pakowacza na policje powinna isc pracowac i śledztwa prowadzić a nie na drukarni...

Atram
@TepicKapusiow

No no no ,oby było więcej takich dziewczyn . Szkoda tylko że brygadzista słyszy ale nie słucha ludzi i jest stronnicza.

Midziak
@TepicKapusiow

A o kim mowa? Bo znam dwie tekie osoby

Tepickapusiow

2??na pakowaniu z tego co mi wiadomo jest tylko jedna taka osoba

Allah

Jedno wielkie DNO

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

(usunięte przez administratora) w biały dzień praca warunki kryzys w Polsce przez Firmę z Katowic chyba Adecco. Kto tam pracuję z Katowic przez firmę. Zgłoś się do mnie Nr tel 537-922-889 Adam

B.b

Mam pytanie .Czy może mi ktoś napisać gdzie dokładnie staje autobus na Chebziu ? Czy jest gdzieś blisko dworca ? I czy przystanek jest oznaczony ?

OskarPamPam
@B.b

na tym samym przystanku kzk gop na którym stają 118 i 840.

Dupa

Ta firma to jedne wielkie (usunięte przez administratora) śmierdzące. Pozdrawiam Wszystkich!

@Dupa

Co racja, to racja

Wkurzony

Kto ustala normy dla pakowaczy w tej firmie, kto? to jest absurd aby norma była 400 na godzinę, niezależnie od tego co się robi.. BRAWO. Nie będę ani trochę więcej zapier.dalać bo tak sobie ktoś wymyślił, a nawet podwyżki nie dostałem, bo jak to już wiadomo nie od dziś, tylko elita dostała. Zapraszam kierownika na sito aby sobie popakował 3200 szt. parasoli. Gwarantuję że plecki zabolą od dźwigania tego, a normy i tak się nie wyrobi...

nowa
@Wkurzony

Ile tu już osób robi?

Pepe

Słyszeliście ludzie że za soboty mają nie płacić tylko dawać wolne.

tak
@Pepe

Własnie slyszalem o tym to jest jakies nie porozumienie ciekawe co jeszcze wymyśla ;// czyli koniec z dodatkowa gotówka

ROZMARYN W ŻICI
@Pepe

kaj tam chopie ciulstwa godosz oni normalnie nom wyplacom za soboty i niedziele bo ludzie niy bydom przylazic na weekendy do roboty i sie skonczy dupcynie

Masakrycznie

Paulina skończ laskawie zrec przy tym biurku bez przerwy i upominac innych ze jedza lub pija w pracy. Sama to robisz jak tylko znajdziesz okazje. Ostatnio nawet ktos cie grubasku przylapal jak wpieprzalas jak swinia w szatni :D a ty roksana. J firmowy szlaufie ktorego mial juz prawie kazdy pracownik w midzie wez skoncz temu smalcowi wchodzi w ten ogromny tylek bo juz nie da sie na to patrzec :) bez pozdrowien dla szona i oblesnej grubaski. ????

Smalec
@Masakrycznie

Szlaufie możesz mówić w rodzinie ????

Smalec
@Masakrycznie

Nie podoba mi się to szlaufem jesteś ty (usunięte przez administratora) jak masz tak pisać to załatwmy sobie to między sobą zapraszam na magazyn jak taki cwaniaczek z ciebie nie wiem co masz w tej głowie szlaufa masz w buzi ujawnij się czy taki z ciebie cykorek

PracownikMiesiaca

To co dzieje się w tej firmie to abstrakcja szopka i cyrk na kółkach polecam każdemu kto chce dostać szału bo brakuje mu podstawowych narzędzi do pracy. Handling i pakowanie są traktowane jak pracownicy najgorszego sortu drukarze zresztą niewiele lepiej. A wyposażenie w kompletny ubiór pracownika który przychodzi do pracy to ich obowiązek a nie łaska. Te podwyżki to kpina grosze rzucone na stół żeby się Ukraińcy nie rozeszli i reszta załogi jaka im pozostała chociaż za obowiązek pracy w wszystkich świętych już i tak mają wesoło Moje sugestie dla Mid Ocean Brands Polska: Żadnych sami się domyślcie co z waszą firma nie tak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: -solidne wynagrodzenia -lepsze zaopatrzenie pracowników w ubiór roboczy -regularne szkolenia

Pony

Z jakiej racji wszyscy w firmie dostają podwyżki, a handling nie? Bo co? Jesteśmy mniej ważni od drukarzy? To my pilnujemy co gdzie jak ma być spakowane, to w dużej mierze dzięki nam ten towar jedzie na czas do klienta. Po cholerę było zebranie z kierownikiem, który dziękował nam za tą robotę? No po co, skoro wszyscy mają pakowaczy gdzieś. Powinniśmy się zbuntować i zacząć się opierdzielać, żeby zobaczyli ile wysiłku wkładamy w naszą pracę, której nikt nie docenia..

@Pony

Myślałem ze wszyscy dostaną. Tak wynikało ze zebrania.

@Tomek

no władnie, tak wynikało ale nic z tego, w mojej agencji nic nie widzą o podwyżkach dla pakowaczy..

@Pony

Brawo za wpis Drukarz może nadrukować tonę gadżetów i niech to leży z tego kasy nie będzie To pakowacz musi wykonać zadanie końcowe aby klient to otrzymał i zapłacił firmie itd

Wniebowziety

Większej bredni nie słyszalem, pracujesz na Drukarni czy na Sortowni i Pakowalni? Klient płaci za towar z nadrukiem który robią drukarz. A druk wymaga ciut więcej umiejętności i intelektu niż rozpakowywanie z kartonikow i wykładanie do koszy. Nie chcę nikomu ublizac, ale prawda jest taka że podwyżki są po to żeby ludzie się nie zwalniali, a o wiele łatwiej zastąpić osobę z handlingu( nie oszukujmy się każdy jest w stanie po godzinie pracować sam), niż znaleźć kogoś na miejsce drukarza z rocznym doświadczeniem. Jeśli przeszkadzają wam podwyżki i czujecie się pokrzywdzoni bo przecież "handling" od wala cała robotę a drukarz tylko siedzi i drukuje, to zapraszam na pada czy sito:) przekonacie się na własnej skórze (a już kilka takich mądrych osób było) która praca wymaga więcej umiejętności i która zasługuje na podwyżkę :)

Ruczek
@Wniebowziety

Prawda jest taka, ze kazdy jest potrzebny tak samo w calym procesie produkcji od przyjecia zamowienia, poprzez planowanie, zmagazynowanie, konfekcjonowanie, druk az do wysylki. Jednak kazdy zawod wymaga wiekszej lub mniejszej wiedzy, umiejetnosci czy doswiadczenia. Prawda boli, ale powyzszy wpis cos w sobie ma. Dobry drukarz, powtarzam drukarz obecnie zarabia po 5-7 tys netto bo na rynku pracy jest ich obecnie malo. W Midzie sa osoby ktore przychodza "z ulicy" by probowac cos drukowac :) ale w tej firmie to wystarczy i taki profil dzialania jest ok i Mid tez w jakims stopniu stara sie ich zatrzymac u siebie m.in. przez podwyzki czy premie. Pakowacze sa rownie wazni jako pracownicy i ich robota tak samo kompletuje caly proces, ale jest latwiej whszkolic na to stanowisko czlowieka. Jedo ale jest pewne. Jesli ktos robi zebrania ze kazdy dostanie podwyzke, to poprostu sie te slowa dotrzymuje, wiec nie dziwie sie ze ktos moze teraz faktycznie poczuc sie oszukany, ale to juz inna kwestia...

@Pony

No przykro mi ale z tego co wiem to stanowisko drukarza jest trudniejsze niż zwykłego pakowacza . Ile razy było tak że my drukarze pomagaliśmy Wam pakować żeby towar wyjechał, a czy nam ktoś pomaga gdy jest szybka wysyłka i musimy zrobić na czas? Nie !!! Jak Ci się nie podoba to zmień dział albo się zwolnij.

Zniesmaczony
@Wniebowziety

Drukarz i intelekt hihi Kto niby Was szkolił? Bo w Midzie nikt nikogo nie szkoli a drukarze to ludzie z ulicy tak samo jak na wszystkich działach Albo się nauczysz albo lecisz

@Zniesmaczony

Sproboj swoich sił na druku to pogadamy jak jesteś taki cwany.

sitowy
@Zniesmaczony

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :)

Bez podwyzki
@Zniesmaczony

Pakowacza moze kazdy zastapic kto ma troche oleju w glowie,a drukarza moze zastapic tylko osoba z olejem,umiejetnosciami I mozgiem! Nie jest to tylko drukowanie tak jak z boku sie to wydaje.. Pakowacze ?buntujecie sie a co robicie oprocz tego ze cale 8 godzin rozmawiacie I tworzycie jakies grupki towarzyskie ?? Przede wszystkim praca a pozniej piatkowe piwa-a dla niektorych z Was jest to temat przewodni od poniedzialku! Proponuje wiecej z siebie dac a pozniej dopiero starac sie o podwyzki Oczywiscie ,nie wszyscy-sa osoby ktore naprawde zasluguja na podwyzke ale dzialacie jako grupa wiec niestety inni zawalaja I Was blokuja Ps ,Ja niestety dzieki takim osoba tez nie dostalem ani grosza..

Brak kasy
@Bez podwyzki

Kazdy ma po torhe racji. Ale jak robi sie zebrania i jednoznacznie przkeazuje sie ze beda podwyzki to teraz ludzie czuja sie oszukani. Po co na zebranie zapraszali pakowaczy w takim razie?

@Brak kasy

Bo jakbysmy nie byli zaproszeni na zebranie to czulibysmy sie oszukani ze zebrania kazdego dotycza a Nas znow nie poinformowali Na zebraniu byla mowa o podwyzkach ogolnie na terenie firmy ... Czujemy sie oszukani ale patrzac na to inaczej dajmy najpierw z siebie cos a nie wyciagajmy rak po kase nie dajac nic w zamian Towar jest rozpakowywany nie na biezaco,zle rozpakowywany,pakowany itp..

Bajlando
@Drukarz

Hahaha ciekawe, jak niektórzy drukarze nawet nie potrafią obsługiwać się oklejarką, a jak mają sami skleić karton to ich szlag trafia bo nie potrafią, a podobno to każdy (usunięte przez administratora) potrafi, a jednak nie. Jestem bardzo ciekawa jak nas połączą to jak drukarze będą sobie radzić ze specjalkami, NF itp. Powodzenia jak trzeba będzie spakować 1000 parasoli i trzeba będzie je wrzucić na konwojer np. na tranferze.

Patola
@Bajlando

Ohhh mega odpowiedzialne zadania masz .. dajesz sobie rade mistrzu?

@Bajlando

Taka Ciekawa to złap się pakowania towar macie pod nos do paczek i jazda, tym bardziej że jak drukarz parasole robi to Ci je raz z kartonami zaraz zwraca chyba że zlecenie jest na kilka setek to masz w w wózkach więc kurna nie rób filozofii, siedzicie gaworzycie i problem macie... Śmiało na druk to jedna z drugą paznokcie umaze farba i katastrofa będzie a zlecenie jak nie wyjedzie tak nie wyjedzie banda prostych tepych nierobów...

Druk
@Drukarzzzz

Dla mnie nie ma co dyskutować, bo skalę trudności danego działu pokazują dwie rzeczy. A mianowicie jeśli przychodzi do roboczej soboty/niedzieli to na pakowanie/rozpak może iść zarówno osoba z Handlingu jak i z transferu, sita czy pada i pracuje bez żadnego przeszkolenia. Jeśli na druku są opóźnienia to nie ma co liczyć na pomoc z innego działu bo taka osoba nie potrafi nawet włączyć maszyny a co dopiero ustawić i drukować, więc to już pokazuje różnice w pracy:) a druga sprawa jest taka że jeśli ktoś nie sprawdzi się na druku ( bo jest tępy, wolny, ma kłopoty z wykonywaniem prostych czynności, i nie nadaje się jako drukarz) to jest przenoszony nigdzie indziej jak na handlingu. Fakt faktem na handlingu jest dużo osób które zasługują na podwyżki, bo pracują kilka lat i nie mają z tego nic, ale większość z was ma najprostsza pracę w całym zakładzie, więc nie dziwcie się że będziecie inaczej traktowani.

@Druk

Co prawda to prawda! Drukarza nie kazdy moze zastapic,nie mowie ze jest super exstra ciezko ale potrzeba czasu na przeszkolenie.. Jesli nie potrafisz czegos nadrukowac to nie wystarcza wyjasnienie"zrob to tak" A na pakowaniu nie raz tak..

@anonymous

Racja.

@Druk

Masz rację właśnie to miało mi się na myśli, i misja z oklejarka nie jest wcale taka trudna ;) pozdro.

@Drukarz

Ile razy było tak, że wy się nie wyrabialiście z drukiem, a potem nagle na pół godziny przed wysyłką zjeżdżało pełno towaru do pakowania. Wy chodziło się na przerwę, a handling zapierniczał bez przerw w upale. Pozdrawia, były pracownik.

Heheszek

U nas też wiele razy przerwy były opóźnione, bo zapieprzalismy aby nadrukować na czas. Wystarczy spojrzeć kogo dają na handling. Ludzie po 70. Czasem ledwo widzą i chodzą.

Prod
@Heheszek

Tak jest na produkcji i kozdy o tym wie...

No właśnie, jest jakiś np. express a oni Ci dadzą towar o godzinie 17:50. No co? Nadrukowali? Nadrukowali. A to jak nie spakujesz na czas to nie oberwie się drukarzom tylko pakowaczom. Ja rozumiem, że nie każdy nadaje się na drukarza, ale myślę że każdy jeden by się nauczył tego, tak samo z pakowaniem, robota dla deb.ila? Podobno tak, a jednak nie każdy się do tego nadaje.

@Ania

Może zamiast plotek ploteczek pakować towar na bieżąco?

Hah

Otoz to.. :)

@Organista

Nie da sie czasami pakowac na bieżąco. Z różnych przyczyn.

@Organista

A może zamiast ploteczek drukarzy mogliby drukować towar? W jednej ręce towar, a w drugiej telefon. Haha, a potem pretensje do wszystkich że dostali naganę za bady. Śmiech na sali

Iza
@Drukarz

n.moni@vp.pl mam prośbę dla życzliwych gdyby ktoś napisał na maila w sprawie pracy jakiś kontakt czy coś nr tel do kogo można się zwrócić o przyjęcie do pracy z góry dziękuję

Iza
@Brak kasy

Można prosić o jakieś namiary w sprawie pracy proszę na maila n.moni@vp.pl z góry dziękuję

@Heheszek

Nie wiem jak to wygląda teraz, ale pamiętam jak było jeszcze w Chorzowie. I sytuacje w których Wy mieliście opoznione przerwy mogę policzyć na palcach jednej ręki. Za to pamiętam jak Wy spieprzyliscie nadruk na towarze i handling musiał wam te bady przebierać.

Heheszek

A ja pamiętam jakie buble wrzucaliscie do kuwet. Brudne, uszkodzone towary. Często pomieszane. Wybrakowane. Pamiętam jak jakieś durnie od Was polowały puste towary do wysyłki lub nadrukowane tylko częściowo

Xyz
@Bez podwyzki

Pakowacza nie może zastapic ktokolwiek , pakowacz również musi być wyszkolony do tego co robi. Na przyklad jak dany artykul jest pakowany a mamy ich dość sporo, Wy drukarze wszystko wiedzacy przychodząc do Nas nie wiecie co macie robić i jesteście przydzielani do osób, które są doświadczone. Tak samo jak poczatkujacy drukarz wiec proszę szanować prace swoja i każdego na każdym etapie produkcji. Dziekuję.

Xyz
@Heheszek

Tylko kto te towary na handling przekazywał ????

heheszek
@Xyz

czesto nikt. Zdazalo sie, ze ktos zlecenie rozpakowal, a za moment to samo zlecenie spakowal.

ktoś.
@Pony

wiecie co? wedlóg mnie każdy pracownik powinien być równy, czy drukarz, czy pakowacz, czy rozpak, czy wysyłka z magazynu... wszyscy mamy w tym jakiś udział... każdy organ i kasa należy się wszystkim... bo gdyby rozpak nie rozpakował to co? drukarz rozpakował by sobie sam aby nadrukować? nie sądzę... a handling by spakował gdyby drukarz nie nadrukował? no raczej też nie... a czy towar by wgl wyjechał gdyby handling nie spakował ? no nie... więc gdzie tu równość? i fakt faktem do każdego towaru jest różny specjal pakowania więc niedoświadczony pakowacz nawet nie będzie wiedział jak to zrobić a doświadczony zrobi to tak aby klient był zadowolony... a jak klient jest niezadowolony niema żadnego zysku i dla rozpaku i dla drukarza i dla pakowacza... więc myślę, że chyba zastanówcie się co piszecie , bo każdy z nas : rozpak, drukarz, pakowacz powinni mieć tę samą stawkę i być tak samo ważni... dzięki za uwagę

gnojek
@ktoś.

spoko skoro według kierownictwa handling jest gorszy to po cholerę się starać... zresztą i tak widać, że przez to że niby odrzutki to robią gorzej... zostawcie sobię tylko drukarzy, rozpakują, nadrukują i spakują, wtedy się okażę czy pakowacze są tak naprawdę bezużyteczni. Powodzenia tej firmie bo wielu pracowników dobrych znowu potracicie POZDRO

@ktoś.

Niby tak.. wszyscy jesteśmy równi.. ale wątpię że któraś osoba z handlingu chciała by się mazać w farbie, nitrze i wdychać resztę tego gów.a jeszcze paznokietki by poniszczyła.. myślę że niesłusznie było by mieć tę samą stawke

@Organista

Wiele razy drukarze sami sobie rozpakowują, drukują, a czasem również pakują. Ile razy ktoś z handlingu rozpakował i przyszedł nadrukować?

@Heheszek

A ja pamiętam, jak z każdym towarem, który wyglądał kiepsko chodziło się do brygadzistka. I zazwyczaj było tak że kazała to puszczać dalej. Jestem pewny, że u was na druku było podobnie...

@Heheszek

Ile razy ludzie z handling musieli wam ten towar przecierać, w śmierdzących maskach, w których się nie dało oddychać? Wy w tym czasie sobie plotkowaliscie albo siedzieliście wpatrzeni w telefony. I druga sprawa, wam pakowanie towaru jakoś też za bardzo nie szło...

inny
@Organista

to ciekawe bo na screenie i maszyny i handling robią obok siebie to wcale nie wdychają niczego co nie? brednie

zniesmaczony
@ktoś.

"Według" mnie to najpierw zajrzyj do słownika. Z jakiej racji osoby, które mają bardziej skomplikowaną pracę mają zarabiać tyle samo co osoby pakujące długopisy do kartonika? Może jeszcze osoby na wyższych stanowiskach mają mieć taką samą stawkę co ty? Zerknij może na zarobki w innych firmach. Jak na stanowisko pakowacza zarabiacie i tak zbyt wiele. Natomiast stawki drukarzy w innych firmach to przedział od 3-4tys. oczywiście to stawki doświadczonych drukarzy. Drukarnia bez drukarzy nie istnieje, natomiast osoby do pakowania znajdą się bez problemu. Jeśli czujesz się pokrzywdzony przejdź na druk, skoro to taka łatwa praca lub zmień firmę na taką, która zapłaci pakowaczowi ba nawet 5tys. Pozdrawiam!

@zniesmaczony

Lepiej ująć się tego nie idzie

Midowiec
@zniesmaczony

Moim zdaniem, też jest to dobrym rozwiązaniem, że na każdym dziale (stanowisku) są różne stawki. Ludzie powinni się teraz czyć mniej pokrzywdzeni, bo czemu ktoś z doświadczeniem ( na drukarni, magazynie czy przy pracy biurowej) ma zarabiać tyle samo co osoba wyciągajaca długopisy z woreczka, czy osoba chodząca z paleciakiem. Teraz tylko czekamy aż wprowadzą drabinki na wynagrodzeniu, bo też denerwyje mnie że nowa osoba na tym samym stanowisku zarabia tyle samo

Malaga
@zniesmaczony

A miejcie sobie i nawet i 10 tyś za te wasze drukowanie, ale skoro podnoszą pensję, to niech wszystkim to zrobią tak jak było powiedziane. Praca w szkodliwych warunkach, bla bla bla. To że jestem pakowaczem to nie znaczy, że nie czuje nitra ani żadnej farby? Pracuje na transferze, a wali na kilometr tym gó wnem jak czyścicie sobie na GPE. Ja nie dostałam maski, nie mam przydzielonej, a jednak to muszę wdychać i się truć. Tak, tak macie racje, jak się nie podoba to się zwolnij, spokojnie. Za jakiś czas nadejdzie ten moment.

@Malaga

Ty to czujesz? haha a drukarz ma to na skórze

@Organista

Od czegoś ma się środki ochrony indywidualnej :) a to, że nie używacie to już wasz problem

Kiki
@Pony

Handling też dostał podwyżki ! Nie wszyscy ale były.

Faranume

Lepiej powiedzcie ile razy drukarz musi przeliczyc towar bo wy nie umiecie?ile jest wymian bo wrzucacie i nawet nie patrzycie co ,obojetnie czy brudne,poszarpane czy zpleśniałe,i ciekawe kto to potem musi czyścić czy prasowac ? Ile razy musimy szukać towaru? Ile razy zjeżdża zly towar,zly kolor czy rozmiarowka? Ile razy druk musial isc na rozpak bo byliscie w czarnej .... ? Na palcach wylicze ile jest dobrych pracownikow na handlingu i to jeszcze tych ,ktorzy juz tam pracuja pare lat i faktycznie Oni moze zasłużyli na wiecej ,ale skoro drukarz dostał np 200zl brutto to nie na co sie dziwić ,ze handling nie dostał nic? I tak pracowalam na handlingu teraz jestem na druku ,więc mam porownanie. Na Chorzowie handling trzymał jeszcze jakotaki poziom,ale teraz to jest żenada

@Faranume

Ktoś tu chyba czytać nie umie. Wyraźnie napisałem że pracowalem tylko w Chorzowie. A w Chorzowie ilekros towar był wadliwy to szło się do lidera, a jeśli lider nie był pewien czy coś pusic to do brygadzistki. Więc pretensje powinny być do tych którzy puszczali taki towar, a nie do pracownika, który nie miał tu nic do gadania....

on

czy ktoś wie jak będzie z 1 listopada?

on
@on

Póki co nocna zmiana pracuje

Podciep

Trochę tego jest, ale napiszę. Pracowałam tam bardzo długo. Jeśli chodzi o plusy to większość pracowników jest super, pomocna, a 50% sukcesu pracy to atmosfera i mieć do kogo gębę otworzyć i sobie nawzajem pomóc :). Są różni ludzie, wiadomo, ale po mału co niektórzy dostają za swoje i (usunięte przez administratora) wychodzi spod dywanu :). Jeśli chodzi o minusy to dojazd. Nie każdy ma prawko i auto i na to stać, by zrobić. Na Chorzowie był dojazd, autobus nie przyjechał to był inny. Tu niestety jak nie przyjedzie tzw midobus to powodzenia. A różnie bywa np. wypadek czy popsuje się. A nie raz popsuł się w trakcie powrotu do domu. Stać firmę na jeszcze jeden autobus, ludzie dojeżdżają też z innych miast nie tylko z Chorzowa. 3 zmiany to ciężka praca. A zmuszanie pracowników do nadgodzin, straszenie nakazami i inne ciekawe pomysły to tylko odstrasza ludzi. Jesteśmy ludźmi nie robotami :). Trzeba umieć powiedzieć : nie. Jeśli chodzi o zatrudnianie pracowników to mistrzostwo ze strony agencji. Ciągła rotacja. Tysiące osób przerobiło w tej firmie. Wszyscy przychodzą tam, zero selekcji. Przychodzą tacy, co nie umią liczyć albo odróżnić koloru. Potem współpracujcie z takim pracownikiem, Agencjo? Nie sprawdzacie też pod względem karalności. Jest tam towar też dość drogi słuchawki, powerbanki i zdziwieni czemu znika, jeśli przychodzi ktoś, kto siedział kilka lat za kradzieże i przychodzi z urzędu pracy, bo go zmusili.(znam kilku). Firma powinna zająć się tym. Jeśli chodzi o samą pracę to różna. Zależy od działu. Handling to najgorszy dział. Jesteśmy na najniższym szczeblu w firmie. Jesteśmy przez wielu traktowani jak taki śmieć. Ale pamiętajcie ze bez jednego koła auto nie pojedzie. Każdy z agencji trafiał czesto losowo raz na druk raz na pakowanie, gdzie byli ludzie potrzebni. Konwojery to cyrk, ścinają się, towar nie dojeżdża na czas do nas tak samo paczki na wysyłkę a na zmianie popołudniowej to fajny młyn i nie raz po schodach biegliśmy z kartonami bhp przede wszystkim :D .Towar kiepskiej jakości, z pleśnią z Chin. Pracuja coraz starsi ludzie, którzy ledwo chodzą i widzą i próbują dorobić kilka złotych. Jak przyszłam to było dużo młodych i ogarniętych. Przykre. Jeśli chodzi o pracowników to nie ma podziału pieniężnego między nowym pracownikiem a starym. Wszyscy mają to samo. I to też przez to zwolniłam się. Już nie mówiąc o tym, że starzy (wybrani) pracownicy są od wszystkiego. Kiedyś, by dostać się pod firmę trzeba było starać się i długo robić pod agencją. Teraz każdy dostaje, byle ktoś był. Smutna szara rzeczywistość mida. Jeśli chodzi o kierowników (bo coraz więcej jest nowych z zewnątrz) to może porozmawiajcie i wysłuchajcie starych pracowników, dzięki nim ta firma jeszcze jako tako trzymie się, a starych pracowników Ukraińcami nie zastąpicie, bo wizy pracownicze trwają od kilku do kilunastu miesięcy i pojadą. Ps.Słyszałam że były ostatnio podwyżki zależne od stażu. Jest jakiś plusik. Może oczka wkońcu otworzyły się? :). Pozdro!

Mini
@Podciep

Podwyżki zależne od stażu, no chyba nie bardzo haha. Na druku ludzie po 3 miesiące robią i podwyżki dostali. na Handlingu też są podwyżki ale tylko dla tych którzy chodzą z brygadzistami na piwko, a reszta podwyżki dostanie w styczniu, ciekawe dlaczego? hmm a dlatego bo w całym kraju są podwyżki i oni myślą, że zamydlą ludziom oczy, o nie, nie. Niech się wszyscy dowiedzą, że podwyżki są tylko dla wybranych..

@Mini

Głupoty gadasz! Nie przeszło Ci chiciaż na chwile do głowy, że dostali Ci któzi sobie na to zapracowali ??? Piszesz te brednie bo nie distałeś . Prawda? ;)

XD

Któzi :D

Mini

hahaah, na mojej zmianie są np. dwie osoby które chodzą sobie na l4 lekko na miesiąc i co? takim się należy? dobre sobie.. kolejna osoba dostała co ma dwie bumele, to jest ta sprawiedliwość?

Oskar pam pam
@Mini

Dziwne bo nawet nie rozmawiam z brygadzistkami ani kierownikiem a podwyżke dostałem. Ale to trzeba pracować a nie dyskusje sobie urządzać

@Mini

To ty taki zorientowany jesteś ???? Możliwe że jednak nie jest z nimi tak źle jak myślisz

Mid

Czy wie ktoś coś na temat systemu brygadowego od przyszłego roku.

@Mid

Nie będzie

karo

Polki z pakowania znów pokazały że są warte tyle co obcięte paznokcie żula. Tak jesteście obciętymi paznokciami

MOBik

wiadomo czy w tym roku będzie impreza pracownicza?

paciulok
@MOBik

jak sie kupisz halba i sledzia to bydziesz miec impreza

Oskar PamPam
@MOBik

po tych "popisach" które plebs dal w zeszłym roku? zapomnij. patologia dostała darmowy alkohol i muzykę i pokazała jak się w domu zachowuje. obrzygani, zaszczani pod stołami, bójki, karetki, radiowozy. żenada.

nie będzie

Zszokowany

Ludzie !!!!! Na tym polega strategia każdej dużej firmy,skłócic załoge ! Więc pomyślcie i nie wylewajmy na siebie wzajemnie ,,pomyj,, bo o to im chodzi .

Andzia
@Zszokowany

Racja!!!

cccc
@Zszokowany

Jak to maja na celu sklucic zaloge co niby mieli by dzieki temu osiagnac ?

Jo

Ludzie robią zamęt, a prawda jest taka że narzekają bo najlepiej by siedzieli i kasę chcieli, Mid jest okej, może niektórzy z kierownictwa gbury jak wszędzie ale robota wporzadku....

Były midowiec
@Jo

Kasa jak na zarobki w Polsce ok . Gdyby nie niektórzy ludzie pracujący tam , zapewne dalej bym tam siedział. Atmosfera, atmosfera, atmosfera przede wszystkim !!!

Obiektywni

nowy kierownik za priorytet obrał wyznaczenie miejsca na paleciak. Ładną, żółtą taśmą. Miał dwóch doświadczonych pomocników wiec szybko poszło. 45 minut i miejsce wyznaczone. Teraz pewnie nalepki na rakle z napisem "rakla" . Wszystko inne to sprawy mniej ważne jak bhp, usprawnić cykl produkcji z winy grafików i przygotowalni, no i przedstawienie sie pracownikom czego wymaga kultura osobista. Chyba że jej brak tak samo jak doświadczenia.

Handlingowiec
@Obiektywni

A nowy kierownik z Handlingu? Jeszcze nic dobrego nie zrobil ostatnio chodzil o 16 z brygadzistami po pakowaniu paea i pytal czy te dlugopisy ktore używamy do wypisywania dokumentów to sa Bady i kazał brygadzistom sprawdzic czy pisza a jak nie to wyrzucic...a potem pretensje ze wysylki nie wyjechały czy on jest normalny? Do tego ma dziwny nawyk non stop musi czyms pstrykac nożykiem lub długopisem ludzie on nas pograży tylko.

Zdystansowany
@Handlingowiec

Kolejna osoba która nie ma pojęcia o tej pracy a udaje że ma. Hahaha, dokładnie ten goguś to pan i władca żółtej taśmy a o produkcji nic. Smiech

Kam
@Zdystansowany

Moze to jakos zaargumentuj?:)

Handl
@Zdystansowany

Nie rusza tyłka wg od kompa nie ma pojecia o handlingu wogóle spytajcie sie go co to jest Sap i co potrafi w nim sprawdzić to jego liderzy wiedzą wiecej

Zdystansowany
@Kam

Nie musze. I co teraz?

Kam
@Zdystansowany

Pewnie, ze nie musisz. Chcialem tylko dowiedziec sie czy masz jakies argumenty czy pisesz tylko ot tak by wylac swoje żale. Dzieki :)

Hahaha
@Obiektywni

Potwierdzam. Duzo pracy przed nim. ciekawe czy pojdzie pod firme :-D

Serena

Kto wie..

Tamara
@Obiektywni

Ciekawe czy podwyzki on zalatwil czy zbieg okolicznosci

Dejw
@Tamara

zbieg

Pack
@Tamara

Hhhh chyba zartujesz ze On on nawet nie zna tych ludzi juz widze te wielkie podwyzki na handlingu...kierowniku Handlingu poddaj sie nis masz pojecia o Handlingu zrozum to!!! Tsoi pracwnicy sie z Ciebie smieja bo nawet na nas nie patrzysz jak cos tam bełkoczesz na tych pseudo zebrankach.

Pack

Nie ma podwyzek :(

Sitodruk

U nas juz sa aneksy

@Pack

To może ty wyjdź na środek i pokaż co potrafisz zamiast chowający się za nickiem w necie śmiać się z innych. Pewnie nie jestes w stanie zrozumieć co się do ciebie po polsku mówi dlatego słyszysz bękot Ale to już zaległości znpodstawówki....????

nicky

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska