Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

Android

Ja jeszcze dodam do tego,że DAEDONG z Cieszyna to "DAEDONG SYSTEM POLAND Sp. z o.o.", a w Gliwicach jest "DAEDONG POLAND Sp. z o.o." i produkuje części do samochodów, takie jak elementy układów zapłonowych (stacyjki, zamki drzwiowe), osprzęt elektroniczny paneli drzwiowych, przełączniki deski rozdzielczej, przełączniki wycieraczek i świateł. Więc tak jak pisali moi przedmówcy proszę nie pisać o firmie z Gliwic na forum o cieszyńskim DAEDONG bo to dwie !!!! różne firmy.

joku

Ludzie ile razy trzeba pisać że to dwie różne firmy nie mające ze sobą nic wspólnego. Tu piszemy o DEADONGU w Cieszynie

daedong

Ludzie, znowu mylicie Daedongi... Cieszyn a Gliwice to zupełnie inne sprawy

norm

nic się nie zmieniło w nowym roku "eloelo" jak było głupie tak głupie pozostało

eloelo

Zmieniło się coś w nowym roku? Czy nadal panuje chamstwo, nieudacznictwo, kolesiostwo oraz ciemnota? Pewnie większość zadowolona bo była podwyżka jak co roku hahaha bo firma wyjścia nie ma i musi najniższą krajową podnieść. A ciemny lud pracujący liże w zamian (usunięte przez administratora) komandom obozowym.

@UP Żadna. Na ich terenie prace wykonuje jedynie jakaś firma zajmująca się re-inspekcją.

asta

jaka agencja pracy rekrutuje dla nich??

mika
@asta

randstad work express

Gucio

@Kropka Tajemnica PIP! Czy to jest jakaś organizacja w stylu Archiwum-X, że mają tyle tajemnic? I gdzie można poczytać o tych tajemnicach Państwowej Inspekcji Pracy bo to może być ciekawe zjawisko?

kropka

@dara Co do badań i wyników - obowiązują przepisy kodeksu pracy i prawa pacjenta. Skoro poddajemy się badaniom, np.krwi - w tym momencie jesteśmy pacjentem a wyniki badań należą do placówki medycznej,która je wykonała ale muszą być udostępnione do wglądu na życzenie pacjenta, czyli np. możemy zrobić xero bądz otrzymać od razu ich kopię. Wyniki badań lekarskich pracownika objęte są tajemnicą PIP zatem..sprawa jest jasna.

dara
@kropka

dzięki, jasno i rzeczowo

Aaa

Będą wywieszone na specjalnie do tego zakupionym 300 calowym telebimie, który zostanie powieszony na wschodniej ścianie nowej hali.

dara

Mają nam niedługo w firmie robić badania, ciekawe, czy wyniki będą nam dostarczone w zaklejonych kopertach, gdyż istnieje coś takiego jak tajemnica lekarska. Nie mam ochoty aby cała administracja je znała, to sprawa moja i lekarza.

Lolo

W tej firmie wykorzystujom ludzi jest to firma na poziomue zero pracodawca liderzy wykorzystujom pracownice s...

gościu

Do pracowników DDSP. Czy ktoś wie co za debil wymyślił ustawienie donic z krzakami na nowym parkingu. Będzie mniej miejsca na auta, nie mówiąc o utrudnionym manewrowaniu. Czekam na pierwsze porysowane zderzaki.

do bartosza

Weź facet najpierw zapoznaj się z firmą, a później pisz takie głupoty jak to, że produkują elementy układów zapłonowych.

Reven

Tak. Dzieje sie (usunięte przez administratora) na Manufacturingu. Jest grupka osób co trzyma sztamę jak w szkole i maja więcej do powiedzenia niż inni, teraz na szczęście nie szcza jedna osoba stamtąd bo dużo ludzi chodzi kolo starej spawalni (w czerwonej budce) śmierdziało z owego miejsca aż sie rzygac chciało, lider o tym wiedząc nic nie zrobil z tym, tylko sie smial ze powstał toitoi. Ktos chce iść w sobote do pracy to niby nie ma pracy dla tej osoby i po weekendzie nagle ktos robił tam (starsi stażem maja pierwszeństwo?) kpina totalna mogą mieć po 2-3 soboty przerobione a nowy pracownik co? Z podkulonym ogonem musi milczeć bo nic innego mu nie zostaje ale gdy jest czarna robota (sprzatanie) to nikt nie jest chętny i muszą iść osoby co chca dorobić bo brak kasy daje znak. Na głównej hali jest klimatyzacja ale są pomieszczenia gdzie codziennie wacha sie temperatura od 25 do 33 i nikt sie tym nie zainteresuje(pewnie do czasu aż ktos zemdleje z szoku termicznego albo z przegrzania). Robią oslony na maszyny spoko fajnie i w ogóle ale czemu niektóre oslony w ogóle nie są przystosowane do wszystkich pracowników na danym stanowisku i owa osłona nie pomaga w niczym tylko utrudnia bardziej prace. Biuro tez zostawia wiele do życzenia. Nigdy na czas nie ma rękawiczek (gdy zabraknie, nie ma parę dni) i trzeba robic w przerobionych juz doszczętnie. Najbardziej śmieszne w tej firmie jest to ze nic nigdy nie powiedzą z wyprzedzeniem i nagle wpada ktos z biura i trzeba sprzatac bo prezes ma chodzic z jakas osoba, gdzie nawet zbytnio nie zwraca uwagi na większość rzeczy w firmie.

Liderzy

To odpowiedz jest prosta zabrać laptopy, zamontować kamery, dać 2 lidera(Żaden się tam nie nadaje). Wyłączyć klimę niech cierpią !!! Popatrzyć na kamerach na oby 2 zmiany i zobaczycie ze ciągle jakieś pogawędki jak nie stoją tam to tu a później my musimy tam przychodzić sprzątać. Bo pracownicy ani lider nie jest tam Świętym, widocznie kierownik pozwala na takie rzeczy albo się nie interesuje nimi. MTM już stoi od 20.30 a półki puste to samo jest o 13.00 możecie sprawdzić na kamerach. Ze jaka Władza taka praca. Chcieliście Wojny to macie niech prawda wyjdzie na jaw.

bazyliszka

Idealny cytat dla lidera manufakturingu(nie walcz z idiota mają przewagę liczebna) a jeśli chodzi o to jak. Jest niech się popatrza na zmianę jak jego nie ma, jeden siedzi ciągle na telefonie,drugi kończy prace szybciej i ma na to zlewke totalną, a jeśli chodzi o resztę liderów to tez nie są nie którzy święci. Albo siedzi na telefonie, kompie i gra, albo u mechaników, chonorowym a potem zbiera statuetki za pracownika roku jakby tam nie było innych osób do tego tylko co roku prawie ci sami a inni to co już gorsi

Cukiereczek

Było widzieć postęp tych komentarzy chwycił się wreszcie roboty bo dziś zasuwał ;)aż milo było patrzeć :P

alice jeżeli problem Cię nie dotyczy to się nie wpier.,alaj

alice

a teraz dzieci dajcie sobie buzi na zgode i idźcie wstawić na FB parę postów o imigrantach bo tylko na tyle was stać czyli odwagę i mądrości w necie :]

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland