Opinie o Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pruchna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pruchna

Poszkodowany Nowy wpis
Klient

(usunięte przez administratora) właśnie sprawdziłem samochód od pana ostatni przebieg za granicą 202tys pierwsza rejestracja w Polsce 152!!!!!

Skafander Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, właściciel Pan Bierski stosuje różnorakie sztuczki i kłamstwa odnośnie swoich szrotów, wystawia auta powypadkowe z kręconym licznikiem jako super bezwypadkowe z pseudo gwarancją. tutaj swietna lektura na temat jego praktyk. (usunięte przez administratora)

Administrator

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w przedsiębiorstwie Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w mieście Pruchna, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Pruchna

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Główna 34
    43-523 Pruchna
  • NIP: 5482296236 REGON: 240580550
Bierski Jarosław Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe