Opinie o Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat w Łódź

Nieprzerwanie od 15 maja 2003 roku – dnia w którym powstała Fundacja – pomagamy dzieciom z porażeniem mózgowym (MPD), udowadniając, że możliwe jest pokonywanie ograniczeń wynikających z ich niepełnosprawności. Nasza Fundacja powstała z przekonania, że mózgowe porażenie dziecięce to nie wyrok. Jesteśmy jedyną w województwie łódzkim i jedną z niewielu w Polsce organizacją zajmująca się profesjonalną pomocą dzieciom dotkniętym porażeniem mózgowym.

Branże: Szkoły podstawowe
Szkoły podstawowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat w Łódź

Witam Mam takie przemyślenia,aby poddać się refleksji na temat swych prac, gdzie pracowaliśmy. Są zawsze plusy i minusy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wszystko jest indywidualne. To prawda bywają nieporozumienia,każdy chciałby dużo wiedzieć...ale po co. Jeśli szukasz pracy idziesz i pracujesz. Z ciekawości weszłam na stronę innej fundacji podobnej do kolorowego. I co? To samo. A nawet jeszcze gorzej. Bo stwierdzenie że jest mobing..hm. Dlatego trzeba się zastanowić czy szukam pracy w tym zawodzie. Pójdę zobaczę zrobię swoje. Jeśli coś mnie ,, ugryzie,, no to sorry -odchodze. Może warto na spokojnie podejść do zarządu dyrekcji,prezes oczywiście nie ,,kablować,, ale po ludzku porozmawiać,zapytać. Osób pracujących tutaj jest dużo.gdyby każdego zapytać o zdanie,opinie być może wyjdzie ankiety sto różnych odpowiedzi. Uważam że lepiej przyjść i zobaczyć. Chyba są wolne miejsca,chyba. Zadzwoń zapytaj. I trzymaj się ,,siebie,, rób swoje ;)

Medyk

Dzień dobry. Bardzo dobrze, że ujęte jest iż praca wymaga wysiłku fiz. Pamiętajmy że jest to duże ryzyko zawodowe. W szpitalu gdzie pracuje pielęgniarki mogą dźwigać max do 20kg+ BHP. Jeśli trzeba podnieść pacjenta a jest możliwość idą dwie lub trzy. Nie zawsze jest tyle personelu zwłaszcza na internie czy chirurgii. Nawet pacjenci ważący 50kg są podnoszenia,układami w pozycji bocznej do zmiany pampersa. Często lekarze czy sanitariusze są proszeni o pomoc. Tutaj praca dla kobiet -widzial bym problem. Może lepiej pomyśleć o sanitariuszach, salowym na placówkę gdzie pomagał by w każdej sali lekcyjnej. Tylko niestety pensja salowego sanitariusza wynosi ok 2500 zł .W fundacji z tego co mi wiadomo takich zarobków nie ma. Praca opiekuńcza,pedagogiczna i jak wspomniano grupa dzieci zapewne z I grupą niezdolność całkowita. Myślę że warto zastanowić się czy da się radę. Poza tym kwesta zdrowotna. Liczna grupa dzieci i pracowników,skupisko ludzi. Polacy coraz częściej chorują na infekcje g.d.o jeśli przebywają w środowisku gdzie dzieci bardzo często chorują może być ciężko z frekwencja w pracy. Szukając pracy w tej placówce czy MOPS czy hospicjum trzeba przemyśleć to dokładnie. Nie wiem czy to plotki, czy zły dzień znajomych tam pracujących-atmosfera nie jest tam dobra,pracownik czuje się jako zło konieczne,ten co nie robi i nic nie potrafi. Może to opinia jednej dwóch osób ale czytając wypowiedzi a jest ich dużo to by się pokrywało. Powodzenia.

Obserwator
@Medyk

Medyk masz rację,system zatrudnienia w Fundacji nie pozwala chorym,kaszlącym i zakatarzonym pracownikom iść na zwolnienie.Wiem,źe aktualnie sporo jest tam personelu w takim stanie,gdzie jest Sanepit źe pozwala na taką sutuację,ale oczywiście w myśl PREMII ZA FREKWENCJĘ lepiej pracować i zaraźać innych. Brawo p.Prezes

prawdę napiszę
@Obserwator

Do Obserwatora, uprzejmie proszę o zaniechanie nieprawdziwych wpisów. Jeżeli ktoś wstawia opinię, która ma być ułatwieniem dla innych poszukujących pracy to warto opisywać stan faktyczny. Jestem osobą z Fundacji i czuję się w obowiązku to sprostować. W samym lutym było 12 osób na zwolnieniu lekarskim, osobiście poprosiłam osoby zakatarzone bądź z innymi objawami infekcji o udanie się do lekarza i wzięcie zwolnienia. Podobne informacje zostały wystosowane do rodziców dzieci do nas uczęszczających. Wśród naszych podopiecznych jest duża grupa dzieci z obniżoną odpornością i skrajnie nieodpowiedzialne byłoby postępowanie, o którym piszesz. Sytuacja byłaby zatem nie do przyjęcia również przez rodziców, którzy są wyczuleni zarówno na zdrowie dzieci jak i pracowników. Premia za frekwencję jest i owszem i inne premie również, wynika to z faktu, że jeżeli ktoś jest na zwolnieniu to inne osoby mają więcej pracy, stąd dostają premie, w tym nic złego nie widzę. Nie jest to natomiast forma "lepu na muchy" i zatrzymywania na siłę osób chorych w pracy, nie taki był pomysł. Interpretacje mogą być różne, to zależy jak ktoś na to spojrzy, gdyby premii nie było przypuszczam, że też byłyby zażalenia, sądzę, że nawet większe. Obserwatorze drogi nie ma przymusu pracy w Fundacji, to wolny kraj, nauczyciele mogą się spełniać w swoim zawodzie w różnych placówkach, Łódź duża, wybór ogromny. Widać zmęczenie po tym wpisie, zarówno po treści jak i poprawności ortograficznej i gramatycznej. W nocy lepiej odpoczywać niż pisać (usunięte przez administratora) o innych. Choć teraz sezon grypowy to może to podwyższona temperatura itp, to zdrowia życzę i jeśli cokolwiek masz z nami wspólnego to śmiał na zwolnienie. Dodam, że nie jestem Panią Prezes, żeby nie było niejasności, natomiast o organizacji pracy w Fundacji wiem, bo taka między innymi moja tutaj rola. Pozdrawiam z Kolorowego

Czy sprawiedliwe?
@prawdę napiszę

Z tej odpowiedzi wynika,że oczywiście choroba dotyka każdego. Zgadza się. Tam gdzie są dzieci personel jest zawsze narażony. Wiadomo,pracownik boi się iść na zwolnienie bo co pomyśli koleżanka i zarząd. Co do premii. Wydaje mi się że nie jest to główna przyczyna aby nie iść na zwolnienie. Jednak jej nie ma przy nim. Choć mógł ktoś pracować ciężko 3tyg i zachorował nie ze swojej winy a premie traci. Troszkę to dziwne. Oczywiście pracy jest bardzo bardzo dużo w pedagogice. W Łodzi ogłoszeń jest wiele więc myślę że nikt na siłę nie trzymałby się fundacji poza tym zarobki są wyższe niż w kolorowym. Nawet asystent przedszkolny,pomoc miewa ponad 2.000 netto więc myślę że zarobki nie trzymają tutaj ludzi. Przyglądając się tutaj opinią, ludzie oczywiście uzyskują informacje jak odbiera się prace w kolorowym. Ale Ci którzy chcą tu pracować,najlepiej przyjść osobiście,zobaczyć placówkę ,poznać dzieci czy dacie radę. Czy chcecie. Wiele osób pojawia się tu i szybko odchodzi dlatego nie ma co sugerować się opinią. Przyjść zobaczyć porozmawiać chyba tędy droga.

milka
@Czy sprawiedliwe?

Ktoś chyba bardzo chce się czegoś przyczepić. Dajcie spokój z ta premią frekwencyjną, która jest bardzo nieduża! Nie odczuwam na wypłacie jej straty, a wiadomo zdrowie najważniejsze więc jak tylko potrzebuje to biorę zwolnienie i nikt mi nic nie mówi a pracuje już ze 2 lata. Jak się cięzko pracuje tak jak piszesz 3 tygodnie to zazwyczaj jest premia miesięczna, na koniec roku jest dodatkowa premia i to zaskakująco wysoka. Kwota o której piszesz (2000zł) jest wzięta nie wiem skąd, bo nauczyciel ma tu sporo więcej i właśnie ze względu na zarobki tu pracuje ponieważ w publicznym tyle nie zarobię. Oczywiście w publicznej szkole pracuje się 20h i zawsze można iść gdzieś dorobić, ale jazda przez pół miasta i tracenie czasu na dojazd to wychodzi prawie na to samo bo w kolorowym pracuje się 35 godzin. Z jednym się zgadzam- trzeba przyjść i samemu sprawdzić.

@milka

sporo więcej? 2100 netto.

Milka
@pracownik

Jako nauczyciel ?

tupracownik
@Milka

więcej z premią, a jest w każdym miesiącu, zresztą 2100 to chyba już nikt nie ma po podwyżkach

@tupracownik

Nie mylcie,nie wprowadzajcie w błąd obecnych pracowników i nowych Jest pensja podstawowa. Ona jest stała. I do niej dochodzi premia jak już wiadomo. Idąc ze swoim CV dowiaduje się się o pensji i możliwości podwyżki. I skupić należy się na tym. Kogo interesuje ile ma Stasiu czy Jasiu? Ja w sierpniu dowiedziałam się ile wynosi wynagrodzenie podstawowe. Wspomniano że wzrośnie przy kolejnej umowie. Wszystko jest mówione nic ukryte. Z tego co widzę za dużo każdy interesuje się każdym.

M.Kark

Witam wszystkich...obserwuję sobie i czytam wszystkie te posty...jakiś czas temu napisałem opinię, ale jakimś pechem mi się skasowało i nie poszło!!!! była dośc długa i wyczerpująca ...ale co tam!!! ta krótka też nie będzie...więc uprzedzam, jeśli ktoś nie ma ochoty...proszę po prostu nie czytać...bo nie chciał bym potem reagować na sugestie, że to jakieś wypociny , czy ględzenie!!! opowiem dość szczerze o swoich odczuciach o pracy, której rok mija mi niebawem!!!! postanowiłem jeszcze raz się poświęcić i coś napisać, bo twierdzę, że sporo pojawiło się NIEPRAWDY i celowego mijania się z rzeczywistością..a sprostowanie się NALEŻY!!! ..zacznę od rzeczy najważniejszej...jeśli komukolwiek się nie podoba jakakolwiek (ta, czy inna praca)...to po CO Się męczyć!!!! a jak ktoś ma zamiar już tak się poświęcać...to niech chociaż zaczynając pracę o 8.00..o 8.30 nie ględzi na sali jaki jest już zmęczony!!!! TAKIM LUDZIOM NA PRAWDĘ DZIĘKUJEMY...zarówno kadra, jak i Pani prezes czy Dyrektor!!!!/////przede wszystkim kadra!!! bo nikt za nikogo raczej pracować nie lubi...a jak ktoś w jakimkolwiek stopniu zaniedbuje swoje obowiązki...to cierpią głównie jego współpracownicy!!!!!!nie Zarząd, czy Prezes!!!!!....a najwięcej PODOPIECZNI!!!! TO PO 1.......po 2, jak ktoś opisuję tą pracę jako bardzo, bardzo ciężką, ogromnie trudną, wyczerpującą i we wszech miar okropną....to albo nigdy w życiu ciężko nie pracował...albo się do tej pracy po prostu NIE NADAJE!!!! i to bardziej psychicznie niż fizycznie!!!!....Ja akurat jestem osobą ,która ma w tym względzie dużo do powiedzenia i ogromne pole porównania. Pracowałem od 12-13 roku życia (całe wakacje i weekendy). Na całą swoją skromną edukację zapracowałem własnymi rękoma...wielokrotnie w przedziale 12-16 godz.. czasami brakowało czasu nawet na posiłek...jak np. w jednym z koncernów naftowych (nazwa w domyśle)... wiec zapraszam tych wyczerpanych pracą w Kolorowym do pracy na MOP np. na A2....przyjęcia są ciągle...pensum podobne...pogadamy wtedy!!!!!!! ktoś mi powie, że no jak!!???? ja nauczyciel z wyższym wyk...!!!,, ja jakoś problemu z tym nie miałem!!!...a jak komuś tatko z mamusią dał na wszystko, a teraz szuka jeszcze pracy w której go wygodnie położą na fotelu prezesa bądz dyrektora...to niech szuka dalej... nie w tej instytucji!!!!...i pempmowine czas odciąć!!!!... ja jestem wdzięczny, że mimo braku doświadczenia ktoś zechciał mi podać rękę...i pracuję przy czym lubię...Jest to pierwszy pracodawca, który SAM...bez proszenia się z mojej strony (czy bez przysłowiowego wchodzenia w 1część ciała) dał mi Podwyżkę!!!byłem pozytywnie zszokowany!!!!...i najzwyczajniej po prostu DOCENIONY!!!!...mało tego!!!! byłem dość długo na l4....zgadnijcie reakcję Pani Dyrektor np. na kolejne ostatnie 2 tyg. zwol.lek!!!!????cyt. " ....niczym się nie przejmuj, jakoś dajemy radę....a Ty zdrowiej i wracaj do pracy.....".... jakiś komentarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ...i apel dla czytających!!! Idąc do pracy, w której zostałeś zatrudniony lub nawet aplikujesz... NIE CZYTAJ Opinii na GoWork.....

M.Kark
@M.Kark

Ps. I jeszcze jedna kwestia...dla tych co mogli by snuć ewentualne sugestie o moim "pupilostwie", czy czymkolwiek odnośnie mojego komentarza...otóż z góry obalę tą tezę...mam światków, iż jakiekolwiek ewentualne zastrzeżenia mogą być wystosowane do wszystkich...np..ułożenia się wygodnie na materacu i przeglądania tel :-)...mimo braku dzieci na sali....mimo sprawdzania np. targeo w celu ominięcia korków w drodze do domu...kadra kierownicza jest własnie po to, żeby np. zwracać na tego typu zdarzenia...a jak ktoś ma pecha, lub robi to zbyt ostentacyjnie...no to pretencje mozna mieć do siebie...jak mamy świadomość pewnej hierachi i kiedykolwiek mieliśmy powierzone stanowisko kierownicze/kontrolne, to każdy powinien empatycznie i zgodnie z logiką to zrozumieć!!!! ... takie sytuacje zdarzą się wszędzie...w każdej instytucji jest szef, prezes, kierownik, menager, dyrektor....i ich rolą jest pilnowanie standardów!!!! ....:Pracując również w miejscu w którym... "ten co raniej wstanie-ten rządzi"....wybieram to pierwsze, czyli jasne zasady!!!!! .....i tyle w temacie...

Pr.
@M.Kark

Witam Z moich obserwacji wynika,że każdy pedagog zdaje sobie sprawę że praca z dziećmi łatwa nie jest. Mając w domu dwoje,troje dzieci to wiemy. Tutaj dzieci niepełnosprawne. Jeśli ktoś pragnie pracować w takim zawodzie musi zdawać sobie z tego sprawę. Z kolei pensja. Wiadomo każdy chciałby dobrze zarabiać,na rynku są różne stawki. To jest jawne. Jednak znamy tutejszą wiemy o premii itp. przyjmując się do pracy usłyszałam,że ona wzrośnie po pewnym czasie . Jednego co nie rozumiem to to czemu każdego interesuje kto ile zarabia? Kto jaką ma premię? Kto ma dofinansowanie do studiów? Można napisać podanie z prośbą o pomoc finansową,a może fundacja pomoże? Może nie? Jest nas dużo. Nie może dofinansować wszystkim to jasne. Naprawdę każdy powinien mieć przed oczyma swoją umowę,swoją premie i nie interesować się kto co ile... Jak dla mnie powinien być przepis w kodeksie pracy zakazujący dzielenia się tymi informacjami ujęty jako inf.niejawna. niepotrzebnie rodzi to frustrację. Po co. Każdy ma swoje dzieciaczki i spoko. Pracujmy w swej sali. Hasło ,,Pani Prezes,, gęsia skórka po co? Jeśli nie zawiniłam ale według mnie trzeba wszystko wyjaśniać podejdę i pokaże że tak mam w ręku komórkę bo sprawdzam pocztę fundacji czy szukam muzyki na zajęcia a komputer np.zajety. jeśli robimy swoje to nie będzie ,,...burzy". Dobrym sposobem jest aby przyjść do pracy i dać sobie miesiąc. Są osoby tutaj też życzliwe zapewniam pomogą, dadzą wsparcie. I naprawdę nie mówmy że Zbyszek tyle ,Jola tyle, a to to to.... Bądźmy życzliwi. W drugą stronę to też działa. Wszystko zależy od nas. Nie zmienimy innych, ale możemy zacząć to robić od siebie. Pozdrawiam

rosaceae Juss

Witam!! Opinię dodaję zwłaszcza dla osób, które chcą podjąć współpracę z Kolorową Fundacją. Czas na chwilę prawdy.... Na wstępie chciałam pozdrowić poprzednią Panią Dyrektor Beatę. BEATA umiała rozmawiać z ludźmi,słyszała nas...Obecna Małgorzata tego nie potrafi... za to doskonale umie potakiwać na sugestie Pani prezes... Jak myślicie? Może dlatego, że awans z nauczycielki na stanowisko dyrektorskie nastąpił zbyt szybko... To przykre, że zapomniał wół jak cielęciem był... Pensja... spoko-prawie taka jak w Biedronce:) Premia? Spoko, jak włazisz.w ty.. k. Więc przyszły pracowniku-przemyśl, pomyśl i bądź z Nami. Będzie kolorowo:)

Małgorzata
@rosaceae Juss

Dzień dobry, wół nie zapomniał tylko cielęta wyjątkowo oporne na wszelkie zmiany, na zasadzie każda zmiana z gruntu zła. Sugestie Pani Prezes to również moje decyzję, nie wyobrażam sobie pracy na dwa fronty w jednej placówce. Znam też z gola odmienne opinie na temat poprzedniej dyrektorki. Teraz się odmieniło osoby które wcześniej były niewidzialne są traktowane sprawiedliwie i pracuje im się lepiej. Ci którzy mieli lepiej za poprzedniej władzy teraz odczuli ze jest gorzej. Jak to w życiu, każda opcja ma swoich zwolenników. Jedno jest niezmienne nikt nie musi tutaj pracować jak nie ma na to ochoty. Placówek i potrzeb dużo. Wystarczy wejść na stronę kuratorium. Pozdrawiam zgorzkniałych i zapraszam, naprawdę da się tutaj pracować nawet z takim wołem jak ja. Pozdrawiam Małgorzata

@Małgorzata

Pani Dyrektor, odpowiedź wyjątkowo z szacunkiem dla pracowników. Czemu nazywa Pani swoich nauczycieli cielętami opornymi na zmiany? Może ten opór wynika z jakiegoś powodu? Nie zastanawiała się Pani nigdy nad tym?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalistka / Specjalista ds. marketingu?
fed

Dlaczego Fundacja Kolorowy Świat (usunięte przez administratora) pracowników do szkoleń zawodowych i podpisywania umów lojalnościowych? Jeżeli ktoś zwolni się przed końcem umowy to musi oddawać pieniądze. To chyba niezgodne z prawem ;) ale z kolorowym prawem już tak.

Nie
@fed

Nie zmusza. Chcesz to idziesz. Ale pytaj przy zatrudnieniu. Tutaj każdy wie najlepiej a komentarzy nie brakuje. Każdy wie najlepiej.

@fed

Napisałam, że będę weryfikować, mam powiadomienia i już prostuję nowe wpisy. Kto chce uwierzy komu chce. Ja z uporem będę pisała prawdę, bo innej możliwości na walkę z tym co tu znajduję nie ma niestety. Fundacja nie zmusza, fundacja proponuje, kto nie chce ten nie idzie na szkolenie i już. Prawdą jest, że zależy nam aby wszyscy nauczyciele mieli wiedzę w danym temacie, są to przeważnie certyfikowane szkolenia, wartościowe. Zależy nam na tym aby każdy mógł kontynuować z dzieckiem pracę w konkretnym nurcie bądź metodzie. Jeśli jest drogie to owszem jest lojalka. Z czego wynika? Z życia, ludzie się wyszkolili i odchodzili na swoje albo do konkurencji, chcemy by choć trochę popracowali dla nas. Zwyczajnie coś za coś, zatem jak ktoś chce odejść to oddaje pieniądze. Czasem po roku człowiek jest wyszkolony i wolny bo umowa lojalnościową nie trwa wieki. Proponujemy też podyplomówki dla naszej kadry. Nie ma Kolorowego prawa w tym kraju to nie ma go też u nas jeśli o tym mowamowa. Ja osobiście żałuję bo zawsze byłam tolerancyjna a tak rozumiem sformułowanie kolorowe prawo, wszyscy równi niezależnie od poglądów, koloru skóry i gustów.

hjk
@Malgosia

Lojalki są również na 3 lata, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Może nie pójść? Haha. A potem słyszy się od szefowych że nie ma się ambicji i nie chce się rozwijać? :) były i takie sytuacje.

hjk
@Malgosia

czy proponując studia podyplomowe pracownikom dokładacie Państwo coś do tych studiów? Czy ta „luźna propozycja” to również narzucacie poniekąd Waszych ambicji na innych?

@hjk

Mam w pokoju koleżankę, która pracowała w różnych firmach i wie, za podyplomowe podpisuje się lojalki na 5 lat. Nikogo nie zmusza się do pójścia na studia. Druga rzecz czyli brak ambicji, coś w tym jest bo zawód nauczyciela ma to do siebie, że trzeba się nieustannie szkolić, jeśli koś myśli, że dyplom wystarczy to faktycznie jest w błędzie. Raz jeszcze zaznaczę nie ma przymusu pracy w Fundacji, można się zwolnić.

@hjk

Płacimy 100 procent za studia jeśli komuś proponujemy

def
@Małgosia

Ale nikt tutaj nie mówi o pracowaniu bądź niepracowaniu w Państwa firmie. Gowork służy do zadawania pytań i uzyskiwania prawdziwych! informacji. Za jakie studia podyplomowe zapłacili Państwo pracownikowi 100%? Proszę nie żartować Pani Dyrektor.

Kati
@def

Wszyscy, którzy zostali wysłani ostatnio na studia mieli zapłacone 100%.

@def

Zapłaciliśmy 100% za tyflopedagogikę i SI. Czy coś się jeszcze nie zgadza? Chętnie dopiszę. Żartować lubię, ale tu piszę jak jest bo podpisuję się prawdziwie w odróżnieniu od defów itp. i biorę za to odpowiedzialność.

pok
@Małgosia

Szkoda w takim razie, że nie zaproponowali Państwo pomocy finansowej osobom, które zaczęły studiować oligofrenopedagogikę oraz pedagogikę wczesnoszkolną :) o tym się nie wspomina, bo jeszcze kogoś mogłoby to zrazić do podjęcia pracy tam. Jeszcze jedno: w jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo pracowników w czasie epidemii?

@pok

Nie zaproponowaliśmy bo to zasadnicza różnica jest. Żeby u nas pracować potrzebne są kwalifikacje zarówno z PWD lub przedszkolnej i wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki. Jeżeli zatrudniam nauczyciela, który ma tylko jeden z tych kierunków, to lojalnie uprzedzam, że musi uzupełnić kwalifikacje, że jest to po jego stronie i tyle. Kadra musi mieć wykształcenie kierunkowe i kwalifikacje zgodne do pełnionej funkcji. W jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo nie napiszę bo stworzenie procedur i środków zapobiegawczych kosztowało nas dużo pracy. Gotowca nie podam, ale na rozmowie chętnie opowiem. Dzisiaj dzień na straty bo siedzę i odpisuję, chociaż z drugiej strony cieszę się, że będą sprostowane pewne sprawy. Już mi tu niektórzy doradzają żeby nie karmić trolla, jednak wciąż uważam, że warto prostować kłamstwa. Nie szkoda urlopu na ten trolling ? Ja już dzisiaj się wyłączam bo podgonię pracę i weekend zaczynam, także do poniedziałku nie dokarmiam.

@fed

Witam W tym pytaniu pojawia mi się taka myśl czy faktycznie umowa lojalnościowa jest błędem. Według mnie nie. Jeśli idziesz do pracy oczekujesz wynagrodzenia. Jeśli idziesz do kosmetyczki pragniesz by wykonała swoją pracę najlepiej bo płacisz. Jeśli fundacja płaci za studia też oczekuje pracy, lojalności... Ja skończyłam pedag.wczesnoszkolną , nawet nie wiedziałam że jest dofinansowanie. Ale jeśli pokryli by mi chociaż połowę to myślę że odchodząc zwróciłam bym pieniążki z moralności. Źle bym się czuła. Jest taki cytat ,,darmo otrzymaliście darmo dawajcie,,. Jeśli ktoś zaufał mi,chce mnie jako pracownika to poza dziękuję wykonuje swoją pracę. A jak odejdę po pół roku hm... Myślę że tutaj trzeba postawić się w odwrotnej sytuacji. Jak ja bym była pracownikiem i zapewniła bym komuś szkolenie za 2800 i mój pracownik odszedł by po kilku miesiącach. No właśnie. To pytanie może i z filozofii ale to też nasza postawa moralna.

tod

Poniekąd się zgadzam. Natomiast jeżeli po zrobieniu iluś szkoleń czujesz się w pracy niedoceniany a podczas rozmów z przełożonymi oni sami nie potrafią jasno i klarownie powiedzieć co im się w Tobie nie podoba używając stwierdzeń "bo tak" to każdy najlepszy pracownik odejdzie. Nikt nie chce dawać z siebie maksimum możliwości i czuć ciągle że coś jest nie tak.

ekspracownik

Nie. :)

Kolorowy nauczyciel

Oprócz stycznia i lutego są premię co miesiąc a w grudniu na bogato. Pracuję tu długo

Def
@Kolorowy nauczyciel

O ile ktoś odpowiednio dobrze podlizuje się szefostwu to owszem, premie uznaniowe są ;)

Kiedys
@ekspracownik

Raczej tak. Zawsze byla premia za obecnosc oraz motywacyjna. Wiadomo jedni mniej inni wiecej. Pensja tez była zroznicowana. Teraz w prywtnych przedszkolach pomoc zarabia duzo wiecej niz minimalna. Warto szukac. Pensja to nie wszystko. Atmosfera kiepska. Duzo na pokaz. Nigdy nie wiesz za co oberwiesz. Robisz swoje a okazuje sie ze zle a ploty jak wszedzie. Jest duzo presji. Kiedys bylo inaczej. Teraz ludzie odchodza. (usunięte przez administratora) To prawda na dyrektor Beate mozna bylo liczyc i byla bezstronna. Praca bardzo odpowiedzialna, pensja hm. Warto sie zastanowic. Znajoma wozna w przedszkolu zarabia 2300. Takze przyjdz zobacz. Przepraszam za pisanie bez naszej klawiatury. Zycze wszystkim spokojnej,radosnej ,zyczliwej pracy w kolorowym.

@Def

Jestem bezpośrednią przełożoną nauczycieli, jakoś nikt mi się nie podlizuje a mam wpływ na wysokość premii, zatem nie wiem dlaczego nie spotykam lizusów ????

@Kiedys

To moje ulubione wpisy od byłych pracowników bądź ich zatroskanych przyjaciół. Pracowałam w wielu miejscach i jakoś nie rozumiem fenomenu Fundacji ze wspomnienia byłych tak długo obecne. Ja tak nie mam, odeszłam i wzięłam swoje życie w inne miejsce, nie zaglądam, nie tęsknię, nie knuję. Może warto zaangażować się w nowej roli i pracy a nie śledzić co tu nowego i co można jeszcze dać od siebie. Drodzy byli, nieobecni życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego i cieszę się że jest Wam dobrze w miejscu, w którym teraz jesteście. U nas też jest miło, mam wrażenie, że im przyjemniej tym więcej negatywów na goworku łapiemy. Widzę, że częściej niż kiedyś są wspomnienia o Dyrektor Beacie, to szpila we mnie? Naprawdę nie mam sobie nic do zarzucenia jako dyrektor, jeśli chodzi o współpracę z nauczycielami, prędzej mogę podpaść mojej przełożonej p. Prezes bo wciąż się uczę a przepisy zawiłe, życiowo jestem ok, można się że mną dogadać. Nikomu nie odmówiłam pomocy, nie stanęłam na drodze, nie jestem złośliwa. Piszę to do nowych gdyby mieli ochotę przyjść, da się ze mną życ bez problemu. Teraz pojadę reklamą PRZYJDŹ, ZOBACZ, MOŻE CI SIĘ SPODOBA I Z NAMI ZOSTANIESZ? KOLORY SA PIĘKNE. Małgosia, pozdrawiam

Malgosia

Podpisałam się prawdziwie, choć nie muszę, tutaj można wszystko, można mieć 1000 imion i pseudonimow, nie ma nad tym kontroli. Miałam się już nie angażować ale jeszcze jednak muszę się podzielić pewnymi przemyśleniami. Otóż tak, jest sobie ten Gowork i wyjątkowo często dotyka fundacji. Dziwne to trochę ponieważ od ponad dwóch miesięcy byliśmy na pracy zdalnej, jednostki tylko do pracy przychodziły stacjonarnej, niezależnie od koronawirusa ktoś musiał wszystko nadzorować. No i właśnie każdy w domu spokojnie pracował, bądź też nie bo nie było takiej potrzeby, w fundacji cisza jak makiem zasiał a na goworku głośno. I tak siedzę dzisiaj w pracy i analizuję, zwłaszcza po wpisie niejakiej zawiedzionej. Jakże to mocno trzeba być zawiedzionym i związanym z przyjaciółką żeby po wielu miesiącach ponownie uderzyć w fundację. Dantejskie sceny muszą się dziać na tej Żabiej. I wymyśliłam, a właściwie doszłam do wniosku, że to nie jest portal opiniotwórczy jak dajmy na to np. Znany lekarz. Tam trzeba napisać opinię popartą wizytą, podać swój mail i opinia po kilku godzinach, sprawdzona przez administratora ukazuje się bądź też nie, bo jest wątpliwą. Tu można wszystko, z jednego adresu komputera wysłać choćby 1000 opinii, nie trzeba podać żadnych swoich namiarów, można sobie wymyślać do woli imiona, ksywki i nicki, hulaj dusza ile chcesz. Pracownik, pseudo pracownik, była znajoma która kogoś nie lubi, sąsiad z Żabiej, Żurawiej itd. bo zwyczajnie fundacja mu nie na rękę, no każdy może pisać co chce jak chce i ile chce. Z tupetem, odwagą, zakłamaniem., bo całkiem incognito. Może to być też wciąż jedna i ta sama osoba, która może i wciąż w fundacji pracuje, nie podoba jej się ale jest bo nic innego się nie przytrafia. Nie wiem, każdy ma swoją fantazję i tu można się wykazać. Co może pracodawca w tej sytuacji?? Niestety nie za wiele, właściwie to nic, przeczytałam regulamin, jedyne co może to odpierać atak i tłumaczyć się ze nie jest wielbłądem. Nie jestem pracodawcą ale zatrudniam osoby do fundacji, nauczycieli zwłaszcza i ten portal nie pomaga bo jest źle opracowany, słabo przemyślany. Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, choć wiadomo, że po takie narzędzie sięgają raczej niezadowoleni, ci co są zadowoleni mniej lub bardziej lub jest im to obojętne i po pracy mają swoje życie raczej nie będą marnować czasu na wystawianie laurek. Napisałam chyba najdłuższy wpis w historii Gowork, chce dać tym do myślenia szukającym pracy, że warto oprócz tego co tu przeczytacie pomyśleć samemu, przyjść, zobaczyć, porozmawiać zatrudnić się, zwolnić jak będzie źle i tyle. Nie chcę mi się codziennie tu wchodzić sprawdzać i odpisywać. Nie chce mi się też uruchamiać rodziny by zasypać to miejsce pochwałami na temat fundacji. Można przecież bo już tłumaczyłam, żadnych ograniczeń. Postanowiłam jednak, że czasem dopytam tu kogoś o konkrety, o przykład z życia fundacji co było tak źle i kto był tak skrzywdzony. Jeżeli ktoś będzie chciał być traktowany poważnie to chyba się wypowie. Nie buduję się opinii na ogólnikach, tylko na faktach. Jestem tu codziennie, pracowałam w wielu miejscach i jest tu jak wszędzie, lepiej, gorzej, radośniej, smutniej, super lub do kitu i zależy to od nas wszystkich nie od 1 czy 2 osób bo jest nas tu ponad 100. Pozdrawiam i zapraszam do polemiki wnoszącej coś w temat. Małgosia

Zawiedziona

Moja przyjaciółka zwolniła się kilkanaście miesięcy temu i uważam że to była bardzo dobra decyzja. Miejsce, w którym kompletnie była niedoceniona jako pracownik. Trudno było na to patrzeć. Osobiście nie znam Fundacji, jednak od kilku byłych pracowników słyszałam same negatywne komentarze. Ludzie narzekają głównie na atmosferę i nieoficjalny wyścig szczurów - kto bardziej i mocniej przypodoba się szefostwu.

Oficjalnie. Edyta

Uważam, że jeżeli chce się dodać uczciwą opinię , wypadałoby podpisać się rzeczywistym imieniem. CV złożyłam do fundacji w 2018 roku, pracując w innej firmie. Złożyłam, bo praca z dziećmi niepełnosprawnymi była moim marzeniem od czasów studiów i praktyk. Szczerze, nie liczyłam, że się dostanę. Byłam mile zaskoczona. Poprzednia P. Dyr-Beata, cudowny człowiek, życzliwa, pomocna. W pewnym momencie każdy ma taki okres w życiu, że chce zmienić pracę, otoczenie.kazdy ma do tego prawo. I tak było w przypadku Beaty. Nie mnie oceniać jakie były powody. Została powołana nowa P. Dyrektor, której na starcie łatwo nie było. Porównywanie z poprzednim dyrektorem, zmiana stanowiska. Kto nie był nigdy kierownikiem, kto nie stał się z koleżanki kimś kto zarządza to nie zrozumie, że nie jest łatwo. Ponadto są pewne odgórne zarządzenia, które nie zawsze da się obejść mimo chęci. Każdy ma jakieś swoje oczekiwania, wyobrażenia, które nie zawsze da się zrealizować. Też pewne rzeczy podobają mi się mniej lub bardziej, ale uważam, że o wszystkim można porozmawiać, można negocjować a w ostateczności zmienić pracę. Uważam, że dopóki coś mnie nie razi, dopóki nie dotyka personalnie to chcę tu być. Wszystko się da, jeżeli się chce. Proponuję rozmawiać, albo zastanowić się nad zmianą. Po co wylewać wiadro pomyj, to jest duże skupisko różnych charakterów, są pewne zasady. Szanujmy się wzajemnie.

@Oficjalnie. Edyta

Takie wpisy to tylko dziobaki mogą wypisywać.

@Nie pracuje w fundacji

Nie zamierzam wdawać się w dyskusję z kimś, kogo jedyny argument to, że jestem "dziobakiem" (cokolwiek to znaczy) ????‍♀️

@Edyta

Szukam pracy i myślałem o tej fundacji ale jaki widzę takie wpisy to mi się czerwona lampka zapala w poprzedniej placówce też były takie osoby jak ty mówiły wspaniałe miejsce i tylko donosiły na innych może się mylę ale tego nie sprawdzę.

@Nie pracuje w fundacji

Na nikogo nie donoszę, mam swój zakres pracy i tego się trzymam. To jest moje odczucie odnośnie pracy tutaj. Skupisko ludzi jest duże i zawsze znajdzie się ktoś lub coś, co komuś się nie podoba. Ja nie czytałam opinii tylko wyrobiłam swoją.

Ojojoj
@Nie pracuje w fundacji

Jak można napisać o kimś cokolwiek po jednym wpisie, zwłaszcza pozytywnym. To tak jak można napisać, że jak się czerwona lampka u ciebie zapala to na bank wyglądasz jak UFO. Jak piszą negatywnie to nie warto iść bo okropna praca, jak napiszą dobrze też źle bo przekłamane i od konfidenta. Jestem za tym żeby takie doradcze portale zlikwidować to ludzie zaczną własnego rozumu używać. Koleżanka Edyty z fundacji. Mnie nie wywalili jeszcze, znaczy Edyta nie donosi jest czysta, wrzuć na luz z czegoś żyć trzeba ????.

Dziobak two
@Nie pracuje w fundacji

Foliarzy nam nie trzeba, szukaj dalej. Kopalnie w Polsce mają dobre notowania.

@Dziobak two

Nie pisz w ten sposób. Proponuję zaryzykować i spróbować. Okres próbny pozwala stronom na ocenę sytuacji. Pracownikowi na podjęcie decyzji czy chce pracować i pracodawcy czy chce zatrudnić kandydata. To uczciwy układ. Najlepiej samemu przyjść i zobaczyć. Jeżeli kandydat ma świadomość jaka jest specyfika tej pracy i ma chęci to zapraszam.

@Dziobak two

Oto poziom fundacji kolorowy świat bravo.

ABC
@Nie pracuje w fundacji

Dziobak two ma rację we wszystkim co pisze. Fundacja dobrze wygląda tylko na zewnątrz.

Olga

Fundacja jako pracodawca ma dobra opinię co nie znaczy, że wszystko jest idealne. Tak jak nie ma idealnych pracowników.

Małgorzata

Niezdecydowanych zapraszam serdecznie na rozmowę, u nas dużo się dzieje, dużo młodych osób, które realizują się też w roli mam, zatem często potrzebujemy kogoś nagle.

Dziekuje

Dziękuję za żonę,matkę,corke... Że dane jest jej być w domu i ograniczać kontakt z ludźmi do minimum. Ten tydzień był dla wszystkich ciężki. Strach przysłaniał wszystko. Zwłaszcza strach o życie swoje i innych. Pracownicy fundacji nauczyciele owszem dowiadywali się gdzie się da jak placówki mają pracować w najbliższych dniach. Zdania były podzielone. Powiadomiono ich meiloiwo że pracują od pon 9-15. Pojawiła się panika w pracy,w domach. Skoro Ministerstwo zamyka wszystko-cos się dzieje. Spojrzeć można na apteki ,kolejki na dworze, autobusy wydzielone miejsca... Od dziś mamy stan zagrożenia naprawdę jest to lepsze aby pracować w domu niż być w placówce i szukać sobie pracy majac strach w oczach. Wiem że nauczyciele myśleli o wszystkich a co będzie z biurem,najbardziej przejmowali się innymi na umowie zleceniu co z nimi. Placówkę zamkną i co dalej. Naprawdę jest to dobra decyzja że nikt nie naraża siebie dojeżdżając przebywając w skupiskach. Nauczyciel w tym momencie nie czuję się ,,uprzywilejowanym,, ale człowiekiem który ile się da chciałby jak zalecając ograniczyć przemieszczanie się do minimum i jeśli jest taka możliwość jak w innych placówkach być w domu pracując nawet 8godzin. Kadra widać jest zrzyta ciężko mówić do zobaczenia bo nikt nie wie co nas czeka. Myślę że ta sytuacja jest lekcja dla wszystkich z kolorowego. Tolerancja,szacunek,chęć pomocy i myślenia o innych choć tak naprawdę gdy czyha nad nami zagrożenie życia powinniśmy myśleć o sobie bo tym samym myślimy o innych. Dziękuję.

Leopard
@Dziekuje

Co to w ogóle ma do rzeczy? O co chodzi? Co za wywody.?

Nm

Zgadzam się w zupelności. Teraz z perspektywy czasu czlowiek widzi wiecej.Nie dziwie sie ze kilka nowych osob przyszlo i odeszlo. Zostali oddani z silmą psychiką. Tam pedagog nie ma nic do powiedzenia. A zarobki podobne do nauczyciela w szkole masowej.Praca stresujaca odpowiedzialna. * Lepiej miec dobre zdrowie

Maruda?

Kolorowo?. Owszem, Fundacja świetnie wyposażona, w najnowocześniejszy sprzęt, dobrych specjalistów, ładny, przyjazny wystrój. Pani Prezes jest dobrym Organizatorem. Jednak atmosfera w jakiej przychodzi pracować... to już temat rzeka. Z dniem wolnym, nie ma problemu... no może i nie ma. Ale odechciewa się o niego poprosić wiedząc, że jak nie trafi się w dobry nastrój zostanie to skwitowane odpowiednią miną, czasem także nawet komentarzem. Jeżeli chodzi o premie, fakt są. Frekwencyjna, jeśli się nie przebywa na zwolnieniach oraz TEORETYCZNIE osobna, uznaniowa, motywacyjna. Dlaczego teoretycznie? Ponieważ często zdarza się tak, że jak człowiek zachoruje, bądź jest na zwolnieniu nawet kilka dni, o premii uznaniowej mimo wkładu pracy przez cały miesiąc może zapomnieć. Nie mówiąc już o tym, że pójście na zwolnienie z powodu choroby jest traktowane tak, jakby człowiek stwierdził, że jedzie do SPA na tydzień w środku roku szkolnego. Traktowanie pracownika zależy od jego stosunków z "Górą", jak prawie wszędzie i z tym należy się pogodzić. Plusy? Kilkanaście wspaniałych osób, z którymi można wszystko. I za to dziękuję. Dostęp do wszelkich pomocy bez ograniczeń, dla lubiącego się realizować nauczyciela też jest ogromną zaletą. Fundacja to zapewnia. To ogromny plus. Jeśli chodzi o zarobki, średnio. Jeżeli chcesz się zatrudnić tylko dla kasy, raczej do działania nie motywują. Chyba, że trafi się odpowiednia premia. Ale przecież w takim miejscu najważniejsze jest dobro Dzieci, więc chyba nie ma o czym pisać. Najważniejsze, żeby dusza się spełniała :) Pozdrawiam, z lekkim sarkazmem po kilku latach pracy, kiedy już mnie tu nie ma.

Aka

Pracuję w Fundacji od 6 lat. To chyba wystarczający dowód na to, że jest to fajne miejsce. Mam tutaj przyjaciół, z którymi robię wiele fajnych rzeczy. Sprawia nam to prawdziwą radość i przynosi poczucie, że razem można wszystko. Mamy najlepsze wyposażenie, świetnie wyremontowane wszystkie pomieszczenia. Ekstra dyrektorkę, która jest życiowym i miłą osobą. Mamy świetną prezesowa, która zawsze znajdzie rozwiązanie każdego problemu, która jest konkretnym ale bardzo dobrym człowiekiem. Zawsze znajduje środki by móc zrealizować wszystkie nasze pomysły. Płace są zadowalające a każda aktywność, zawsze nagrodzona. Pensje są zawsze wypłacane na czas, bez minuty spóźnienia. Nie każda placówka może się tym pochwalić. Bardzo przykre są te wszystkie hejterskie komentarze. Chyba piszą je osoby, które chciałyby nic nie robić, pic kawki, herbatki, przez 5 godzin siedzieć na portalach społecznościowych i zarabiać 10 tysięcy. Tacy ludzie nie będą nigdy zadowoleni z żadnej pracy. W Kolorowym Świecie zajmujemy się chorymi dziećmi. Wymaga to wiele cierpliwości, poświęcenia, nakładu pracy ale i również powołania, empatii i dobrego serca. Wszystkie nasze wysiłki są nagradzane i ja bardzo się cieszę, że jestem Kolorowym człowiekiem i takim zamierzam pozostać.

@Aka

Rozumiem anka ale trzeba też pozwolić innym wypowiedzieć się. Każdy może mieć inne odczucia. A chyba nikt z nauczycieli czy pomocy nie zna sytuacji finansowej, wysokosci premii drugiej osoby itp. chyba że jest kimś co musi wszystko o wszystkich wiedzieć. Według mnie jak ktoś sumiennie pracuje to wie na ile zasługuje i czy jest to adekwatne do jego pracy- w każdym zawodzie. Nie sądzę, że ktoś przychodzi do pracy by sobie posiedzieć tym bardziej że są to dzieci chore wymagające opieki. No chyba że już ma wszystkiego dość. Już przekracza to jego siły. Najlepiej wówczas powiedzieć sobie nie daję rady. Musze zmienic prace lub zawód.

Czyli

Witam. Od dłuższego czasu pracuję w Fundacji i czytając niektóre komentarze, nie mogę nic nie napisać. Jeżeli ktoś wie po co przychodzi do pracy i wywiązuje się ze swoich obowiązków, zamiast zajmować się plotkami i wszystkim czym nie potrzeba, zostaję doceniony co przekłada się na wynagrodzenie. Są dodatki w postaci premii frekwencyjnej oraz uznaniowej, podwyżki też są. Rotacja pracowników była jest i będzie, ponieważ każdy chce znaleźć dogodne dla siebie miejsce pracy. Ze względu na specyfikę pracy zmiany nauczycieli w grupach, są uzasadnione, dla dobra podopiecznych jak i nauczycieli. Umożliwiają one inne spojrzenie na dziecko, dają pomysły do pracy indywidualnej. Odkąd pracuję nie spotkałam się z sytuacją, kiedy to wbrew czyjejkolwiek woli nauczyciel i jego podopieczni zostali rozdzieleni. Praca nie jest łatwa, niesie za sobą dużą odpowiedzialność, a dobro dzieci jest najważniejsze. Placówka jest bardzo dobrze wyposażona co daje duże możliwości w pracy z dzieckiem. Nie znam drugiej takiej w Łodzi. Możliwy jest awans zawodowy. Pani prezes nie sprawuje swojej funkcji, po to, żeby była lubiana, tylko stanowisko jakie zajmuje, zobowiązuje do jak najlepszego kierowania Fundacją, zarządzania, planowania etc. Osobiście nie mam pani prezes nic do zarzucenia. Jak widać podopiecznych przybywa, efekty pracy są widoczne, placówka się rozwija czyli wszystko idzie ku dobremu. Przykre jest, że ludzie zamiast nabrać refleksji nad swoim postępowaniem, szukają winy w innych i dają upust emocji w komentarzach.

kiki
@Czyli

Rotacja jest normalna? Zależy na jakim poziomie. Duża świadczy o tym, że ludzie uciekają, mała mówi, ze chcą zostać. Zwłaszcza przy niskim bezrobociu.

Tak
@kiki

Tez zauważyłam że rotacja jest duża. Nawet w placówkach i szkołach specjalnych takiej nie ma. Ogłoszenia już długo są na stronie i na portalach. Praca jest często oferowana. Jednak chętnych nie ma. A płaca. Niska. Wysoka? Trzeba zadać pytanie ile warte są studia,kursy, szkolenia,wiedza,opieka nad dziećmi z porażeniem, troską i odpowiedzialność za ich życie i zdrowie itp. czy warta jest minimalną lub troszkę więcej? Sami musicie sobie odpowiedzieć na to. Znam przypadki gdzie pani która sprząta w przedszkolu czy zarządza cateringiem zarabia więcej niż pomoc czy nawet nauczyciel w fundacji. Nadgodziny w placówkach prywatnych są płatne dodatkowo Jednak jest to indywidualna sprawa każdego. Myślę że każdy ma prawo do przekazania tego jak odbiera dana sytuację. Jak się czuje. Czy pisze z błędami?wydaje się że słownik znajdujący się w telefonie często przekręca wyrazy, również nie każdy telefon ma taką samą klawiaturę. U mego męża napisanie ć, ź graniczy z cudem. Wydaje mi się że niektóre ironię są tutaj zbyteczne nawet z racji psychologicznej czy pedagogicznej.

Rikitiki
@Tak

Po co dodawać błędne informacje i zniechęcać przyszłych pracowników? Wszystkie nadgodziny są dodatkowo płatne lub można je odebrać i wyjść wcześniej. Płaca natomiast nie jest na poziomie najniższej krajowej, jest o wiele większa. Rotacja jest w każdej szkole, nie tylko w Fundacji. Tutaj rotacja wynika z tego, że pracuje dużo młodych ludzi, którzy planują rodziny, zachodzą w ciążę. W tej sytuacji rotacja jest normalna. Zapewniam też, ze w tej sytuacji osoby te są zawsze wspierane przez Fundację.

Jak wygląda ścieżka awansu w Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat?

Odpowiedź

Można robić awans zawodowy nauczyciela na każdym stopniu. Fundacja bardzo pomaga w tym temacie, sa organizowane kursy i szkolenia (przeważnie darmowe), jest bardzo dużo ludzi, ktorzy maja duże doświadczenie i chętnie sie nim dzielą.

Kolorowa

Ktoś nas chyba bardzo nie lubi, śledzę sobie gowork z czystej ciekawości i niewiele firm czy instytucji ma tyle opinii i tak burzliwą wymianę zdań. Chyba to nie zawsze piszą osoby związane z fundacją, tylko takie, które bardzo chcą aby u nas działo się źle, albo żeby przynajmniej tak to wyglądało.

Młoda

Bylam na rozmowie o pracę i wszystko co piszecie jest nieprawda.Na recepcji Panie bardzo miłe gdy pytałam,pracownicy przesympatyczni,pozytywnie nastawieni wiem bo byłam oprowadzona po fundacji.Co do l4 to wiadomo ze jak ktoś ciągle na nie chodzi to nie jest wporzadku,ale nie ma tak ze nie można.Jeśli chodzi o choroby to w innych pracach tez się choruje nawet siedząc w domu można coś złapać.Jeśli ktoś nie był i nie pracował w fundacji niech się nie wypowiada.Pozdrawiam

Alicja
@Młoda

Piszesz, że byłaś na rozmowie rekrutacyjnej w Fundacji Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat. Możesz napisać coś więcej na jej temat? Jak przebiegała, na jakie stanowisko aplikowałaś, no i czy udało Ci się dostać tę pracę?

Praca

Ostatnio ktoś pytał o pracę . Na stronie lento.pl dostępna jest oferta. Potrzebne zdrowie fizyczne, psychiczne i odporność na stres. Praca jest wymagająca. Zarobki małe do włożonej pracy. Większe są w domu pomocy społecznej. Tam stany są różne. W fundacji można spróbować. Niestety ze względu na atmosferę, pracę fizyczną dużo osób odchodzi. Każdego roku jest spora wymiana personelu.

@Praca

Dzień dobry odnośnie ogłoszenia o pracy, które osobiście zamieściłam i ktoś z Państwa się tu na jego temat wypowiada, nie wszystko zgadza mi się z tym co napisałam. Dla zainteresowanych wstawiam jak wygląda w oryginale i zapraszam do Kolorowego, w którym naprawdę nie straszy, a jak wszędzie każdy ma wybór i albo z nami zostaje na dłużej, albo rusza dalej szukać swojego miejsca. Pozdrawiam " Praca w szkole specjalnej w grupie rewalidacyjnej. Praca na pełny etat poniedziałek-piątek, 40 godz. tyg. 8.00-16.00. Szukamy osoby wrażliwej, empatycznej, ale także o dobrym zdrowiu. Praca jest dość mocno obciążająca fizycznie, dzieci nie są już małe, siedzą na wózkach, trzeba przekładać na materac, wykonywać czynności pielęgnacyjne, karmić. Proszę o przesyłanie CV i kilku słów o sobie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami"

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat - Łódź

• Jak się pracuje w Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat?

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat