fundacja Gajusz

Łódź

Opinie o fundacja Gajusz

Marzena Szad.

Moim zdaniem Fundacja Gajusz jest super i naprawdę tak za angażowanych ludzi w swoją pracę nie spotkałam.Ci co korzystają z pomocy Fundacji powinni być pracownikom ,wolontariuszom oraz przede wszystkim Pani Prezes wdzięczni za to co robi dla Fundacji i bardzo chorych dzieci.Ja osobiście bardzo dziękuję ze swej strony za otworzenie hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych.Nie zapominajmy że nie każde dziecko ma rodziców które je kocha i się poświęci dla niego.Dlatego wszystkim pracownikom dziękujemy za pomoc i stworzenie takiej fundacji Gajusz.

Zostaw opinię o fundacja Gajusz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fundacja Gajusz