Daiglob Sp z o.o.

Opinie o Daiglob Sp z o.o.

Żal...

Witam, nie polecam nikomu tej firmy... Na rozmowie kwalifikacyjnej zachwalaja jak to będzie cudownie. Kierownik stwierdził że widać chęci do pracy i zaprasza mnie na szkolenie. Człowiek jedzie ponad 200 km na szkolenie traci 5 dni a na końcu dowiaduje się że widać po zdjęciach że ma się fajne auta to po co mi praca i nie są przekonani że będę chciał pracować

@Żal...

Naprawdę rozumiem to, że musisz być rozżalony z powodu tej całej sytuacji, ale mogłeś źle zrozumieć Kierownika w Daiglob. Może po tym pięciodniowym szkoleniu uznano, że jednak nie do końca pasujesz do ich zespołu. A o jakie stanowisko się właściwie ubiegałeś? Możesz to zdradzić?

@Żal...

Moze, źle zrozumialas. W tej firmi trafiała się osoby, które źle zrozumiały podobno, że okres szkoleniowy jest płatny. A miały mówione, że za wszystko bedsi zapłacone

Marcysia

Chciałabym się dowiedzieć czy trzeba znać jezyk angielski w tej firmie ?

Jan
@Marcysia

nie trzeba

@Marcysia

Jedna z kierowniczek zna pewnie kilka słów od angielsku Takie jak hello, ok.

Czy w Daiglob Sp z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Nic ci nie pomoga. A jak będziesz chciał urlop. Będziesz prosić o niego. Jak dziecko o lizaka

Radradrad

Banda (usunięte przez administratora) spłaciłem 10 razy tyle co miało być teraz gnam (usunięte przez administratora) z pod domu kozaków przysyłają i grożą jakimiś wekslami ostatniemu co u mnie pod domem był powiedziałem że mu ręce odrąbie jak się jeszcze raz pokaże sprawą w sądzie umożona całkowicie co do spłaty kredytu całkowicie odradzam a poza tym sam szefffffffffffff na jajkach co widnieje ani razu się do mnie nie pofatygował czyli co ? Śmieć zwykły i nic więcej pozdro 600 i (usunięte przez administratora) kurwysyny :)

Mira

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Jakieś podpowiedzi dobrze byłyby widziane na tym forum.

Nikt

Bardzo zetelna firma korzystam juz 3 raz i wszysko jest ok przedstawiciel bardzo przyjemny????

Benek

Wiecie cos może o ewentualnej pracy? Jaką umowę o pracę podpisuje się z firmą

Editt

W firmie pracuję od niedawna ale jak na razie żadnych nieporozumień czy niejasności nie było. Wszystko zgodne z umową i wcześniejszymi ustaleniami.

Meggg

Wszystko w jak najlepszym porządku.

xyz

Moim zdaniem całkiem spoko firma. Nie narzekam.

stenia

Ja akurat jestem zadowolona z pracy u nich. Atmosfera bardzo fajna, ludzie pomocni, życzliwi.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Rozczarowany możesz być rozczarowany, ale może rekruter podał to jako jeden z powodów niezdecydowania się na Twoją osobę. Często też wiek przekłada się na doświadczenie, co mogło spowodować, że aplikowali po prostu bardziej doświadczeni kandydaci do firmy Daiglob Finance.

@Zaskoczony a jakie informacje zamieściła firma Daiglob Finance w ogłoszeniu, na które zaaplikowałeś? Bo rozumiem, że to czego się dowiedziałeś na rozmowie Cie rozczarowało? Opowiesz przy okazji jak rekrutacja wyglądała po kolei?

Zaskoczony

Byłem na rozmowie o pracę we Wrocławiu. To co oferują to jakaś kpina. (usunięte przez administratora) Praca od rana do wieczora i w weekendy. I wszystko to za .... (usunięte przez administratora)zł. W Biedronce na kasie lepiej zarabiają.

@była pracownica przykra była Twoja sytuacja, jesteś pewna, że nie popełniłaś błędów, które kosztowały pracodawcę? Może ktoś pracował lu pracuje w Daiglob Finance i też nie dostał całej wypłaty? Weryfikujmy takie informacje dla osób szukających pracy.

wolny od DAIGLOB

misiu, ale TY pracujesz za marne grosze :(

pax

jbh, u nich rzadko aplikacje są. Nie ma się co nastawiać.

Walery

Wszystkim dawnym niezadowolonym kolegom i koleżankom polecam pójść w moje ślady, czyli Nobilon. Kasa jest na wszystko i zawsze, ani na pożyczki ani na wynagrodzenia nie brakuje, wszystko na czas, w wysokości umówionej, a i zdarza mi się zrobić podwójny cel sprzedażowy - wtedy biorę podwójną kasę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Daiglob Sp z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Daiglob Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daiglob Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daiglob Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daiglob Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Daiglob Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daiglob Sp z o.o.