Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

piotr

Nie jestem głupi i umiem myśleć i rzadne wpisy w obronie lub przeciw mnie nie ogłupią. Mi się tu niepodoba i czas odejść. Za ten miesiąc mam obrotu 1100 zł a jestem codziennie po 10-12 godzin. Najdalszy muj kurs był za 35 zł.

kierowca

Jak zwykle wszystko wiesz i piszesz o innych:) Jeśli Cię Maciej zablokował bo nie płaciłeś bazy to bardzo dobrze!! Nie wiem czemu miał byś jeździć skoro inni płacą za tę bazę. Co chcesz na innych warunkach jeździć?? masz jakieś specjalne prawa??

@kierowca

Ale to starzy kierowcy zbudowali tę firmę i dali jej markę. Jak my odejdziemy to zabierzemy ze sobą naszych klientów i jest po Mega. Broń sobie Agnieszki, ale każdy wie jak jest, że kursy nr 23 podsyłała i że on bazy nie płacił.

kierowca

mój nos mi mówi, że te posty w obronie Agi pisze szefostwo, bo tylko wy ją bronicie. Takie zapędy do rządzenia to ma tylko Maciej i pewnie ty to piszesz. Przejedziesz się kiedyś, prędzej niż myślisz. A wtedy nikt ci ręki nie poda i każdy będzie się cieszył że ci się dostało. Potrafiłeś zablokować starego kierowcę tylko za to, że na czas nie zapłacił bazy. Jesteś pazerny i bekniesz.

kierowca

Ja nikogo nie obrażam więc nie widzę powodu bym się przedstawiał. Za to ty bezpodstawnie obwiniasz innych tylko dlatego ,że ktoś nie chce się z tobą dogadywać na boku. Dobrze mi jest w tej firmie i nie pozwolę by taki troll jak ty psuł wizerunek innych ludzi tylko dlatego ,że jego życie się nie układa. Więc pytam jeszcze raz Jak masz na imię skoro śmiesz wyzywać innych ludzi?

@kierowca

Co to za dowód ,że ktoś jest zajęty to musi dostawać lepsze zlecenia??:)

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
kierowca

opinia większości??czyli kogo?tego pod którego się podszyjesz w następnym poście? Z (usunięte przez administratora) opowieści snujesz:) nawet nie wiadomo kim ty jesteś? więc jak chcesz kogoś oskarżać skoro nawet nie wiadomo kto ma pretensje??:) Piszesz ,że odchodzisz to chyba nie powinieneś mieć problemu z podpisem:)Chyba ,że planujesz za miesiąc z podkulonym ogonem wrócić:) albo jest Ci głupio podpisać się pod tym co nawymyślałeś dyspozytorce nie mając żadnego dowodu??:) ale tak to już jest z trolami:)

@kierowca

Jesteś zwykłym złamasem. I popieram zdanie Piotra. Uczciwi ludzie nie mają takiego problemu. A ty co adwokat diabła, uważaj, żeby ktoś ci ogona nie przyciął bo będziesz cieniutko piszczał. Sam nie masz odwagi się podpisać a od innych wymagasz. Podpisz się ale z prawdziwego imienia i numeru kierowcy, a pozostali cię zlinczują za to że bronisz krętaczki.

@kierowca

jak moge mieć dowud że Agnieszka robi przekrety, skoro wysyła zlecenie do konkretnego kierowcy. Przeciesz nr 23 mugł być trzeci w sterfie nr 11 i mogła mu dać kurs do łodzi naprzykład bo skierowała go do konkretnego kierowcy i nikt tego nie widzi. A sam widziałem jak nr 23 kursował po strefie i gdzie wjechał tam łapał zlecenie. Dziwne to że tylko on ma takie szczeście.

piotr

weszłem na forum i nad czym jest ta debata. Sprawa jest prosta. Aga oszukiwała z własnej woli czy była do tego zmuszana a może jej ktoś pistolet przyłorzył i musiała oszukiwać - he he. Ja takich problemów nie mam bo postępuje uczciwie.

kierowca

jesteś żałosny by kłócić się o oszustkę, mnie to wali co z nią będzie i wcale mi jej nie żal. Ostatnio jej tak odwalało że szkoda gadać i to jest opinia większości. Czuła się bezkarna i wydało się i dobrze jej tak.

xara

To ,że napiszesz dwa posty pod innym nickiem wcale nie znaczy ze są to dwie inne osoby:)kogo ty chcesz oszukać? W takim razie bądź piz.. jesteś w tym bardzo dobry:)

xara

to już zakrawa o pomstę do nieba. jak można bronić krętaczki i oszustki. wszędzie wyleciałaby na zbity pysk. ale jak ma wylecieć skoro szefostwo nie wie co to uczciwość.

kierowca

wolę być (usunięte przez administratora) niż oszustem. Bo(usunięte przez administratora) krzywdy nikomu nie zrobi, za to Aga zrobiła wszystkim i szefostwo pozwolenie na to jej dało. Podejrzane jest to, że tak ją bronisz.Pewnie dalekie kursy ci dawała więc ją bronisz. Dla mnie jest gnidą i pijawką która przyssała się i czerpie korzyści z nas. Kobieta powinna mieć godność i odejść a ona nie ma. Nikt mnie nie(usunięte przez administratora) * bo od przyszłego miesiąca idę do Cheapów. tam przynajmniej jest porządek.

kierowca

śmieją się z takich jak ty:) I ja się śmieje też "napinaczu":) Czemu nie odejdziesz sam już dziś?? Dziwie się ,że jeszcze szefostwo cię nie wyjeb.. Ale to tak jest z trolami w internecie kozak a w życiu piz..:)

trol

ty trollu bez jaj sam się nie podpisałeś, bo albo to pisze Aga, albo nr 23, albo któryś z szefów, pewnie Maciej, bo nikt przy zdrowym umyśle nie będzie bronił dyspozytorki, która oszukuje innych na zleceniach. w takim razie daj jej część ze swojego utargu i jej facet nie będzie musiał jeździć, ale pewnie zawsze będzie jej mało, bo nie dosyć, ze nie płacił bazy to jeszcze najlepsze kursy brał. Trolu płać jej, bo ja nie mam zamiaru tego tolerować, Już w innych korporacjach o tym wiedzą i są w szoku i się śmieją. trzeba z Megi uciekać

kierowca

Niezłe jaja na tym forum robicie, ale nikt z numeru się nie podpisze mimo ,że obraża dobrą dyspozytorkę. Ciekawe co to za ludzie bez jaj!troler internetowe:)

pif paf

W takim razie szefostwo będzie musiało sobie wybrać albo Aga która oszukuje i będzie oszukiwała bez względu na to gdzie będzie nr 23 i tak mu da zlecenie albo my. Przecież pseudo szef Maciej niby nie jeździ a zlecenia dalekie realizuje I TO SAMO BĘDZIE Z NR 23 DOPÓKI JEST AGA. Tutaj tylko radykalne środki, trzeba Agę wyrzucić. Kaśke zwolnili i nikt nie miał dla niej litości.

Pewne Żródło

Wiem,że 23 dość długo jeździ,a Aga napewno daje mu WSZYSTKIE dobre zlecenia oraz Maciejowi.Aga od zawsze oszukuje i ma najlepszą pozycje u szefostwa które ją nie zwolni.Szkoda gadać co tu się dzieje.Oszukują nas i dalej będ (usunięte przez administratora)

Kierowca

Może by tak przystopować z jechaniem po Adze? bo nic nam to i tak nie da nic nie zmieni. Niech ma trochę honoru i wypowie się na ten temat. i Przyjedzie razem z tym swoim na rozliczenie spojrzeć nam w oczy. na tym bym zakończyl akcje. W rezultacie nie byla taka zla a ten jej chyba za dlugo u nas nie jeżdzi

też kierowca
@Kierowca

A skąd możesz wiedzieć ile czasu jeździł, przecież mógł mieć wcześniej inny numer. I co z tego że nr 23 już nie ma, jak Aga jest dalej i może mu dawać zlecenia z bazy. Przecież to ona odbiera telefon i wie gdzie klient chce jechać. Umówią się co do ceny i nadal będzie wałki robiła. Szefostwo musi się jej pozbyć. Żarty się skończyły. Dopóki będzie Aga nie będziemy płacić bazy. A co do honoru, to gdyby go miała, to by tak nam nie robiła, przecież zna nas i patrzyła już nam w oczy a mimo to oszukiwała. Koniec.

wars

Dzisiaj byłem na nocce i zrobiłem tylko 1 zlecenie. To są kpiny i skandal!!! Wycofali nr 23 czym sami przyznali się do oszustw i krętactw. Agnieszkę też powinni usunąć bo kierowcy już nie chcą jeździć na jej zmianie i przez tą sytuację 30 odchodzi. Przestrzegam innych kierowców by nie przychodzili do Mega bo tu jest szambo i kałem śmierdzi na kilometr.

Janik
@wars

To kto będzie jeździł jak tygodniowi odejdą

wars
@Janik

żeby jeździć to muszą być zlecenia!!!

xxxxx

jak Ty to robisz? z kąt je masz? I co takiego w sobie że przyciągasz?

@xxxxx

Staram się często myć słuchać i być miły piękny nie jestem dla dojrzałej kobiety wygląd jest raczej drudrugorzędnedny nie jestem młodzikówiem to kwestia czasu i doswiadczenia

Jaco

A Ty 205 to odważy chlopak jesteś! Na legalu o tej "Żonie" o Kochankach i to dwóch! Baby są mściwe.Nie oblatuje Cię strach że zbiorą się wszystkie do kupy i...... no wlasnie i nie wiadomo co Ci zrobią?!! Bo to trochę tak Tulipanem podjeżdża!!!!

@Jaco

Połączenie narcyza z tulipanem hahaha

@Jaco

Sądzę że nic złego

???
@205

CZy te kobiety wiedzą o sobie? Bo obrabiać trzy baby mieć dzieci pracować no to trochę wysilku trzeba?????

Kochająca
@205

Ty sadzisz że to nic zlego???? Dobrze w takim razie ze Ty sedzia nie jestes

@???

Żart

Jaco

Ty glupia dziwko jesteś pusta w ryj i myślisz tylko o jednym. Bo jeśli prożba o numer tel kojarzy Ci się z tym że ktoś jest szlaufem to świadczy o Tobie że ciągniesz na prawo i lewo.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi