Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

zbyszek

czyli co sprawdzaliście czy kasia śpi tak ? i co budziliście ja pewnie

janek

Jestem jeszcze kilka dni w Mega, bo odchodzę z braku zleceń. Agnieszka za wyjątkiem oszustw z nr 23 czyli ze swoim facetem, była także wredna w stosunku do Kasi. Namawiała kierowców miedzy innymi i mnie, żeby skarżyć na nią do prezesów. Kazała nam dzwonić w nocy i patrzeć czy Kasia odbiera, a gdyby nie odebrała to kazała to zgłaszać. Jest manipulatorką I naprawdę wredną s**ą.

BARDZO Śmieszne! ja poprostu lubię podtrzymywać na duchu pocieszać i trzymać przy życiu ludzi {staruszków} w Twoim podeszlym wieku. to szlachetne

A Ty Kto nie mam lekarza rodzinnego i osobistego trenera normalnie totalna inwigilacja

@205

Jestem piekny i młody oba pojecia są względne a dbając o siebie właśnie idę na nocną drzemke

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Ty i zdychanie???!!!!!!! Nie wyglądasz na Umierającego!!! Chyba że jakiś wylew przy takim wysilku i podniesionej adrenalinie! Bo Ty zapominasz że w tym wieku to trzeba się oszczędzać! A potrafisz przyszaleć!!!!

Zlinczujmy tego babochłopa

A wy co?zorganizujmy się spotkajmy na 30 minut z górą i zakonczmy ten temat a daleki jestem od bronienia kogokolwiek mam wywalone na to nie jestem dupowlazem i sprzedawczykiem nie obrazaj mnie

były 112

chodziło o przyrost masy tłuszczowej 205 po zjedzeniu 8 kg ciasteczka i poprawieniu dużą dawką kawki mocno słodzonej, taki żarcik bez personalnych wycieczek w niczyim kierunku

kierowca

Przynajmniej mają honor podpisać się. To który z tych kierowców potrzebuje dźwigu by z samochodu wyjść? Bo ja kojarzę tylko jednego bardzo puszystego pana który z nami jeździ. ktoś podpowie?:)

To ja

@kierowca

Jadę na tym samym wózku co Wy też jestem lekko zdenerwowany ale zamiast pieprzyc tyle zróbmy w końcu coś konkretnego albo dajmy sobie spokój jak mnie szefowie spuszcza za podrzeganie to pójdę gdzie indziej boicie się podać swoich numerów kazdy moze się pod Was podszyc zróbmy coś bo to wewnętrzne sranie nikomu nie służy

@205

205- kawy masz nie slodzić i wiesz że ciastek Ci też nie wolno!!!! Fajnie że proponujesz jakieś rozwiązanie. Masz u mnie plusa

@ja

A co wolno powoli zdychac wole szybko i dobrze życie jest tak krótkie

Zapomniałem dodac buua hahaha

Tak odważnych na forum nie brak a dla twojej facjaty 112 mam dobrego chirurga lub rolę Frankensteina bez charakteryzacji

@205

jak przysponsorujesz to czemu nie , ale najpierw 20 litrów gazowanej kawy wciągnij i zagryź 8 kg ciasteczkiem

Mam tyle zleceń że je oddaje a co do Agnieszki to zrobiła brzydko ale to jest tylko kobieta słaba płeć pewno mąż ją zmusił do złych rzeczy

@205

No to proponuję, żebyście dali jej laurkę albo postawili pomnik. Nie będę 205 dalej z Tobą pisał na forum, bo po tym co napisałeś to mam o tobie takie samo zdanie jak o oszustce Agnieszce. Podlizujcie się dalej i piszcie o uczciwej Agnieszce, bo liczycie, że prezesi to czytają i lepiej na was spojrzą. Sprzedawczyki bez honoru

@kierowca

zacytuj fragment gdzie ocenialiśmy działania Agnieszki , gdzie ją chwaliliśmy , czy ty cżłowieku masz klapki na oczach , nigdzie nie ma nic ani pozytywnego ani negatywnego , czy tu obowiązuje tylko jeden SŁUSZNY temat

jurek
@kierowca

masz rację sprzedawczyki bez honoru!!!!

kierowca

i już wiadomo komu jeszcze dyspozytorka Agnieszka kursy podsyłała oczywiście byłemu 112 i obecnemu 205, bo zamieniają forum w prywatne pogaduchy, by odwrócić uwagę od oszustw Agi.

@kierowca

nie na proszę cię, dawno nie miałem okazji pogadać z 205 , takie zwyczajowe uprzejmości

nie bądź śmieszny

@kierowca

Ja śmieszny , to twoje wnioski idą za daleko , skoro nie obsmarowuje Agnieszki to od razu oznacza że byłem protegowanym ?

@były 112

skoro tu nie pracujesz to się nie wpie***aj, chyba, że wiesz, że tutaj wracasz i dlatego już się podlizujsz Adze za lepsze zlecenia.

@kierowca

nie ukrywam że zamierzam wrócić i nadal jeździć pod swoim numerem ale nie zależy mi na włażeniu komuś w tyłek bo mam całkiem przyzwoitą bazę swoich klientów, poza tym skoro ja mogę wejść na to forum to mogą również i twoi klienci , reszte sobie dośpiewaj

Po takiej ilości będę robił za ponton lub boję

@205

dostaniesz gazowaną kawę co byś na pewno nie zatonął , jeszcze Wisła by wylała

A ja jak kapitan zejde ostatni z tonacego okrętu mam schowana szalupe

@205

to sprawdź czy po zimie dziury w niej nie ma

Trzeba poruszyć temat na rozliczeniu że Agnieszka to zwykła oszustwa i wiemy o tym

taxi
@Piotr

Popieram trzeba poruszyć to, że Agnieszka oszukiwała, a wiadomo, że ciągnie wilka do lasu i już zawsze będzie oszukiwała. A prezesi jeżeli na to pozwalają to znaczy, że sami też oszukują.

były 112

witam ponownie wszystkich , ponieważ kilkukrotnie poruszyliście tu moją osobę i poinformowano mnie o tym więc postanowiłem zajrzeć i cóż widzę , awanturę , patrze na to z boku ponieważ mnie nie dotyczy ( na razie tu nie pracuję ) , aczkolwiek chciałbym wyrazić moje zdanie a mianowicie , panowie apeluje o nieco rozsądku jest to forum nie wewnętrzne lecz ogólno dostępne wasze działanie słuszne bądź nie jest poniekąd strzałem w stopę ponieważ sądze że klienci również czytają to forum i w pewnym momencie oby nie okazało się że zaczniecie wozić powietrze . Zastanówcie się czy nie lepszym rozwiązaniem jest przedstawienie swoich wniosków na comiesięcznym zebraniu i pozostawienie całej sytuacji niejako wewnątrz firmy . No to było tak na szybko, a teraz mam prośbę aby co poniektórzy osobnicy nie posądzali mnie o posty których nie napisałem , wszelkie inwektywy pod moim adresem w związku z tym są co najmniej nie na miejscu dlatego jeśli ktoś ma jakiś żal to proszę się przedstawić i sądze że sprawę rozwiążemy osobiście werbalnie bądź w inny sposób, ukrywanie się pod śmiesznymi imionami jest dziecinadą . Pozdrawiam wszystkich życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzących świętach , długich kursów , i miłych klientów.

do byłego 112
@były 112

były 112 przestań się upajać swoimi słowami, bo jesteś tak (usunięte przez administratora) że głowa mała. Na samą myśl o twojej facjacie dostaję alergii. I przestań(usunięte przez administratora)że nie czytasz forum, przecież każdy wie, że jesteś pierduśnikiem i 5 miesięcy temu przekonałem się, że i donosicielem prezesów. Spadaj i nie(usunięte przez administratora) się. I nie martw się o nasze powietrze, bez ciebie jest czystsze i nie zagęszczone.

@do byłego 112

lubię takich kozaków , napinaczy, ale podpisać się to problem nie ?

teraźniejszych 205
@były 112

Tak cwaniaczku spieprzyles z firmy i nie rozliczyles się ze mną do konca a ja pamiętam i doliczam odsetki jak tak dalej pójdzie wisisz mi 20 litrów dobrej kawy i z 8kg dobrego ciasta a idą święta

@teraźniejszych 205

a to akurat prawda , jak cholera

były112
@były 112

ale jak to zjesz to tak z ciekawości jak ty do samochodu wsiądziesz , w pakiecie dźwig Ci zamówię

zły

ty też robisz.to skandal!!on robi loda i to dla przyjemności.

zły

Ale ja jeszcze ciągle jakoś jeźdżę,a ty robisz lody szefom

zły

prędzej wywalą takich buraków jak ty:)

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi