Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

No i jest fajnie zeszlismy na ciekawe tematy Sex jest dobry na wszystko

Wojtek

Ciekawe które wpisy są Agnieszki i czy na rozliczeniu się panienka pojawi

@Wojtek

Pachnie linczem

Jaco

Ma żonę i kilkoro dzieci ty szlaufie

A co warty tego??

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
jaco

I jeszcze mu obciągnij

Palikot

Ale z was osły co tylko wymyśle i napisze na forum od razu podłapujecie:)

michał

napisz mu info przez aplikację

@michał

Dzieki mam 2 dzieci żonę i 2 KOCHANKI A Ty chcesz sprzedać moj nr.telefonu

Jaco

Ma ktoś numer telefonu do 205?

Jaco

Cześć a tu znowu awanturka??? A ja już wiem który Pan jeżdzi wygodnym dużym nie rozwalającym się samochodem i do tego jeszcze nie śmierdzi tylko pachnie CZARNYM ADIDASEM. To Pan z numerem 205 Pozdrawiam

KRS

Szukałem w KRS-ie firmę MEGA i nie ma takiej. Czyżby firma nie istniała? To komu my płacimy bazę? Duchom czy oszustom? Firma nie istnieje, zlecenia dyspozytorka daje pod stołem a pseudo prezesi zabierają nam dalekie kursy. Będą się musieli nieźle tłumaczyć ze swojej działalności i z osiągniętych dochodów.

SKARB-ówka

Ja mam to wszystko już w czterech literach, bo od przyszłego miesiąca mnie nie ma, ale ciekaw jestem co na Megę znajdzie POLICJA SKARBOWA. Nie straszę tylko uprzedzam o tym co będzie. Chcieliście oszukać nas, a to ja dobiorę się wam do d**y. ŻEGNAM

Mirek

nudzisz się, bo nie ma zleceń. Maciej skąpi na reklamę i są efekty, ale najważniejsze, że on ma daleki kurs, a reszta niech się wali. Wystarczy zobaczyć tanie taxi a widzi się na którym jesteśmy miejscu. Ciekawe jak Aga wytłumaczy się na rozliczeniach ze zleceń dla nr 23.

O w mordę macie tyle roboty że nie macie czasu pisać tzn . że wpadłem poza margines bo ja się nudzę

Przynajmniej jest wesoło pracuje 5 miechow czytam od marca a udzielam się jeszcze krócej dzięki 112 jak na razie dało się przeżyć niestety jest coraz gorzej zostalem parę razy sprzedany do szefów przez życzliwych kolegów ale jestem ciekaw skąd te newsy macie podsłuchy czy ktoś z was coś stracił i nie może tego przebolec

A ja lubię Kaske Agnieszkę Anie i Beatę szefów toleruje bo musze a co do Agnieszki to jest naprawdę profesjonalistą aczkolwiek ostatnio mi podpadla bo zamiast sprzedac mi zlecenie to mi je zabrała ale wybaczam jej to bo to był tylko jeden raz a tak swoją drogą to skąd te informacje na mój temat też swego czasu jechaliscie a tak naprawdę to nie wiele wiecie

maks
@205

ej 205 nie bądź taki mądry, bo Aga zabrała ci jeden kurs o którym wiesz, a jaką masz pewność, że tych kursów które miały iść do ciebie a nie poszły i trafiły do innych nie było więcej. Chłopcze za krótko tu pracujesz i nawet nie masz pojęcia jakie Aga potrafi lody kręcić. To jest przebiegła cwaniara

Figlarz

no to wlasnie widac kto w tym mega pracuje!!!!! no zesz w morde kierowca ktory ma rozdwojenie jazni ja pierd...... telefonistka pod stolem zlecenia oddaje szef ktory kradnie zlecenia itd.... zamknac ten pierdolnik i juz!!!!

Janik

W sensie mam rozdwojenie jaźni i raz mi się napiszę J a innym razem j. najważniejsze ,że mój lekarz mnie rozumie.

Janik

Proszę się odstosunkowac od mojej osoby ja się podpisałem przez J duże a janik przez małe niech się wali i nie kryje pod kimś innym

jan

Ludzie w MEGA nie będzie lepiej nie liczcie na to. Kursów do Modlina nie będzie, Agi nie wywalą pozostaje nam odejść.

warunek

A jeżeli chodzi o zawieszenia to najlepsza była Kaśka - he he

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi