Opinie o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dimark Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dimark Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

A

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, to kompletna amatorka i wykłada się nawet na najprostszych tematach. Wewnątrz chaos, brak jakiegokolwiek zarządzania i komunikacji, taki typowy polski zakredytowany januszeks, gdzie nie ma pieniędzy na wypłaty, a jest na nowe auto dla prezesa co roku.

Mechatronik

Czy atmosfera w biurze projektowym poprawiła się i czy warto aplikować? Jak z kierownictwem?

Lidia
@Mechatronik

Poprawiła, a to były jakieś problemy? Jeśli tak, to chciałabym wiedzieć, na czym stoję. Daj znać, jeśli coś wiesz, pozdrawiam.

Inżynier
@Mechatronik

Myśle, że atmosfera w całym dziale technicznym jest dobra. Widać że wszyscy w końcu zaczęli ze sobą współpracować. Aktualnie chyba najlepszy dział w Dimark !!! Co do kierownictwa to naprawdę dobrze, chyba dobre zmiany zaczęły się właśnie od przybycia w tym roku kierownika, któremu się chce i widać że mu zależy, a na końcu jest normalny i można z nim rozmawiać jak z człowiekiem, czego nie można powiedzieć o innych zarządzający.

Maria
@Inżynier

ten kierownik o ktorym piszesz to jakis z zewnnatrz , nie z firmowego awansu ? Bo tak by wynikało. Ciekawi mnie jakie są perspektywy awansu tu bo chyba coś mi mignęło że to nie jest raczej najmocniejsza strona firmy

mamrot

Jak tam panie dyrektorze juz na swoją firmę uciekasz jak poprzednik? Czyżby źle się działo w naszej wspaniałej firmie?

@mamrot

A co się dzieje, że tak dziwnie piszesz?

@mamrot

No wiadomo, że się zwija. Prawie wszyscy przez niego zatrudnieni już nie pracują to czas na niego.

@Browarnaraz

A co ten Pan takiego robił?

Złomiarz
@Browarnaraz

Nie przez niego ale przez panią HR która poza sianiem zamentu i pseudo rekrutacja nie wiadomo czym sie zajmuje

@Joanna

Nic. W tym problem. Próbował ale nie wyszło. Nie ma to jak panujący prezes, który najpierw każe firmę rozwinąć a potem ma pretensje

@Browarnaraz

O co te pretensje ma? I do kogo są one skierowane? Do Ciebie? Pracujesz tutaj czy jak? :p Weź coś powiedz więcej :D

@Browarnaraz

No ale z tego co piszesz wynika, że to chyba nie jest wina prezesa skoro ludzie reagowali odejściem? Ten Pan po prostu się jakoś źle wpasował w kulturę w firmie?

@Joanna

Tu jest wszystko źle spasowane. Kolejny prezes z zatęchłych lat co nie potrafi zarządzać ludźmi. Nie zna się na rozwoju więc zatrudnia ludzi, ale jak widzi że to koszty to zaczyna ciąć i zwalniać. Firma nigdy się nie rozwinie jeśli pewne kroki nie zostaną podjęte. Ale ta ciemna masa tego nie kuma. Ma zapał na 5 sekund a potem już tylko kasa w kieszeni się liczy a nie rozwój. Bez sensu w ogóle próbuje.skkoro to jesgo kasa niexh się skupi na małej produkcji i niech leci. A próbuje robić z tego wielką firmę ale bez kosztów. Tak nie pójdzie drogi Panie. Długo by gadac.

@Browarnaraz

No jak to czytam faktycznie na dłuższą wypowiedź to się pewnie zanosi. Dość dziwne podejście, ciekawa jestem jak w jego wizji by się to prezentowało, bo wiadomo każdy inaczej interpretuje pewne sprawy. Pewnie nikt wprost własnych spostrzeżeń co do tego nie wyrażał? Może to by coś wstępnie dało

Jak w Dimark wygląda ścieżka rozwoju? Czy są jakieś szkolenia?

Obserwator
@Kandydat

Szkolenia z pisania wypowiedzeń tak szybko rotują się stanowiska

Kondesator

No to się porobiło podwyżki zamrożone co najmniej na 18 miesięcy

@Kondesator

a dlaczego na tak długo?

Zyga
@Dominika

Co to za bzdury? Czy to znowu gorące plotki od HR?

Beznazwy
@Kondesator

Dobrze ze nasz dział dostał konkretną podwyżkę w zeszłym miesiącu ????

@Beznazwy

Który i jaką?

Ruda

Zdecydowanie polecam! Wszystko jest jasne i przejrzyste. Nie ma siatki płac ale o dochodach np handlowców można dowiedzieć się z ogólno dostępnych dysków na serwerze gdzie HR trzyma umowy pracownikow. Wszyscy jesteśmy w szoku ile zarabiają handlowcy, ale za to ich zasady premiowania są jasne i klarowne ;) O tym kto ma zostać zwolniony można dowiedzieć się również (usunięte przez administratora)

Ilona
@Ruda

No to super. A możesz powiedzieć w takim razie ile Ci handlowcy zarabiają? Bo w sumie sama jestem ciekawa.

@Ilona

Idź zapytaj HR. Po 3 kawie z pewnością uchyli rąbka tajemnicy.

@Ruda

Haha a przed kawą już ciężko? :D

FirmaKrzak

Kolejny raz brak wypłaty na czas. Naprawdę musi to być niewyobrażalnie trudne zadanie by zdążyć do 10-tego każdego miesiąca wypłacić pieniądze.. Ż-E-N-A-D-A

Zal
@FirmaKrzak

Jeszcze wiecej niech zatrudniaja pod siebie osob ktore beda wykonywac polecenia a kierownictwo raczki czyste totalna porażka a co do wyplat poczekajmy do jutra maja jeszcze czas :) a sprawa oczywiscie nadaje sie na skarge do PIP bo to nie pierwszy raz z tego co slyszalem

@Zal

Chyba wszystko jest już ok, skoro na następny dzień nikt tu się nie skarżył?

WJ

Firma całkiem spoko, pracuje od kilku miesięcy, widać że od przybycia nowego dyr. dużo się zmieniło oczywiście na lepsze. Widać ze mu się chce oby jak najdłużej. Załoga młoda ale zaangażowana i mega pozytywna. Ostatnio firma mega się rozrosła i widać że nie przestaje, ilość zleceń duża dlatego też pracy dużo, przynajmniej czas ucieka jak szalony. Oby firma pozostała na tej dobrej drodze rozwoju to ludzie nawet nie będą myśleć o jej zmianie.

Małgorzata
@WJ

Dużo zleceń, dużo pracy, a stażyści mają pensję jak Wy wszyscy czy jakieś stażowe? Szczególnie mnie interesuje ten dział logistyki :)

@WJ

Hmm no rzeczywiście widac zmiany ale chyba dat na smiesznych tablicach wiszacych na halach na ktorych zapisywane sa problemy ktore hahaha musza rozwiazac i tak z dnia na dzien zmiana i zmiana… daty

Ruda

Dzień dobry, chciałam dodać, że od pewnego czasu w firmie Dimark bardzo dobrze się dzieje. Ze starej ekipy nie został prawie nikt i wszyscy Dyrektorzy i kierownicy to świeżynki. Wprowadzane jest bardzo dużo zmian. Zaczyna się inwestować w pracowników i dbać o ich rozwój. Bardzo dużo czasu poświęca się na optymalizowanie procesów a co za tym idzie usprawnianie pracy. Zespół to faktycznie bardzo młodzi ale bardzo zaangażowani ludzie.

@Ruda

Ile dostałaś za ten kłamliwy wpis? Koleżanka z pseudo HR dała Ci stówkę? Wstydź się!

@Roman

Mój mąż pracuje w tej firmie. I od czasu kiedy jest nowy Dyrektor to jest naprawdę dużo lepiej. Firma zainwestowała w socjal. Probuje dogonić inne firmy. Wszedł medicover, karta multisport, i wiem że szukają dalej. Rozumiem, że pozytywna opinia o pracodawcy jest czymś nie spotykanym ale jednak.

Franciszek
@Ruda

Ten medicover i multisport są opłacane w całości przez firmę?

@Ruda

Wypowiadasz się za męża? W jakim dziale pracuje skoro sam nie umie zabrać głosu? Jakie inne firmy skoro jest liderem na rynku? Z tą rekrutacja to chyba kiepsko skoro produkcja robi nadgodziny i szykuje się do 2 zmiany, ale rozumiem że szanowny małżonek nie jest z tego działu bo opinia raczej nie byłaby zbyt pochlebna. I tam tez nadal jest „stary kierownik”. Proszę, aby koleżanka podała konkrety, bo karta Multisport i Medicover to żadna rewelacja.

Radek
@Franciszek

Medicover kosztuje pracownika 1zl w podstawowym pakiecie (w zupełności wystarczy), karta gofit (odpowiednik multisporta) coś koło 25zl czy tam 40zl. Dla chętnych są inne pakiety

Pielgrzym
@Ruda

Stara ekipa była lepsza i każdy wiedział co ma zrobić .Nie będą mieć tak zgranej ekipy jak kiedyś czy to na spawalni czy na montażu.

RoboKobo
@Pielgrzym

Stara ekipa? Mówisz o tych leniwcach? Teraz jest wszystko na swoim miejscu. Lepisi ludzie, lepsza organizacja, lepsi kierownicy. Nawet nowi są lepsi od tych co byli. Zarządzanie procesami i odpowiedni dobór kadry. A jak wiemy możemy za to podziękować w końcu sprawie działającemu HR-owi! Gdyby nie HR to wielu z super kompetentnych pracowników by nie było. Taka prawda! Byle do przodu.

jasne
@Ruda

Wera i tak każdy wie że to Ty :D Za krótko pracujesz abyś wiedziała jak jest w firmie Ty może masz i dobrze

HR?
@RoboKobo

Przepraszam ale ten post mnie osłabił... ,,A jak wiemy możemy za to podziękować w końcu sprawie działającemu HR-owi! Gdyby nie HR to wielu z super kompetentnych pracowników by nie było" JAKI HR ja się pytam!!?? :D :D :D :D :D Bez wykształcenia a stanowisko za paplaninę ma...

Czym w Dimark Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Bezpłatnymi nadgodzinami w dziale konstrukcji albo praca w kontenerze bez okna przy toj toju w drugiej lokalizacji. A no i krzycząca, przeklinającą na prawo i lewo prowadzając się pod rękę z dyrektorem panią hr

wzm

Jak tam się sprawuje Wasz nowy kierowniczek Radosław S. Już się wykazał?

Jak wygląda ścieżka kariery w Dimark Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wąsacz

Firma to jeden wielki przypał bład za bledem ludzi z góry , mozna ja porownać do auta a kierownik produkcji jest jednym wielkim hamulcem w kontaktach z pracownikami, czlowiek bez wiedzy

Minion
@Wąsacz

A od czego macie dział HR? Idź do „kierowniczki” i niech załatwi sprawę.

Damian

Słyszałem, że co raz więcej osób odchodzi albo przychodzi na chwilę i nie zagrzewa miejsca, Co jest tego przyczyną skoro jest tak super?

Kasztan

Jak tam po zmianach? Podoba się? Komu ciasno komu wygodnie?

Fakt

Prezesie ślicznie dziękujemy za wspaniałą integrację oraz dobre informacje dotyczące podwyżek!!! :)

No elo, pretenduje na wozek

Witam, mam umowione spotkanie na srode jako op. wozka widlowego w tej zacnej firmie. Moze ktos, krotko nakreslic schemat dzialania firmy? Czytam i czytam te pohlebne komentarze i sledze Wasza wojenke z zarzadem. Dajcie jakies info apropo warunkow pracy oraz płacy w Waszej firmie. Niestety jak narazie mam ochote odwołać rozmowe ???? pozdrawiam

Tadeusz
@No elo, pretenduje na wozek

Idź! Jest spoko. Rozmowa z nową kierownik która nigdy na widlaku nawet nie siedziała. Ale opowie ci co i jak i jakaś ploteczki tez sprzeda. Trzymam kciuki ziomek. Nie będziesz żałował.

No elo, pretenduje na wozek
@Tadeusz

Ok, wpadne na kawke. Daleko ale czego sie nie robi dla duzej wyplaty, co nie?! Ilu macie wozkowych, jak duzo macie pracownikow?

Czysciciel
@No elo, pretenduje na wozek

Nie polecam tej firmy, kierownik stale zabiera premie za nic, i to na produkcji i magazynie (usunięte przez administratora) , kierownik produkcji buc ijakich malo

Dave
@Czysciciel

Tez sie z tym zgodze (usunięte przez administratora) kierownik produkcji Premii nie zobaczysz , zawsze bedzie jakis powod zeby ci zabrać

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dimark Sp. z o.o.?

Memo

Po 36 miesiącach

Nie ma już sp. Zoo

Uchoprezesa

Panie rączki w kieszeniu, Panie filozofie zabawiłem się w konfidenta i to takiego bezwzględnego jak Wy przez całą wasza obecność w Dimarku z małą różnicą ja nie (usunięte przez administratora).napisałem bardzo fajnego maila ale nie do dyrektora by dziobdziobac ale do prezesa bo to jak pracujecie przechodzi wszelkie granice .Pozdrawiam( tak jak Ty robiłeś notatki z naszych błędów by je wytykać a sukcesy brałeś na siebie tak samo zaczęliśmy notować to co robisz????)

Kórnik
@Uchoprezesa

Spóźniłeś się bo jeden dziobdziobak ABS z "ręcami w kieszeni" wydziobał sobie grzędę jak będzie gdakał jak do tej pory to trzeba będzie rosół zrobić.Zobaczymy co zrobi drugi kogucik konfident.

Adolf
@Kórnik

a co? Grozisz ? Czy tylko (usunięte przez administratora)

@Uchoprezesa

Pozdrawiam ekipe starych spawaczy.

lol
@Jjj

Tu już nie ma starych spawaczy zastąpiono ich nowymi lepiej wydajnymi ludźmi????????

@lol

Pozdrawiam tych co trzymali sie razem na spawalni i ślusarni.

A.B.M

Co tam na spawalni?

Iol
@A.B.M

A co chcesz wiedzieć ?

A.B.S.
@Iol

W koncu wyleciał Wielki Pan teraz czas na drugiego okrągłego yntyligentwaćPana trzymamy kciuki prezesie

@A.B.S.

Ale będziecie piszczeć! Przyjdzie inny i dopiero pokaże wam Jak się pracuje! Ojjjjjjj płacz będzie ojjjjj będzie.

Papuga
@Roman

No bo ten faktycznie pokazał- jak rozkręcić swój interes i uciec z tonącego statku. Dobrze, że przyjdzie ktoś pracować i może pokaże jak być liderem

@Papuga

Będziecie tęsknić jak za Pawlem.

@Roman

Do Pawła to duzo im brakuje!!

Jj
@Uchoprezesa

Gdybyście tam zajechali to plac wygląda jakby ludzie tam zginęli pustki .Tak jak po wojnie.Stara ekipa spawanlni jeszcze się trzyma czy juz połowy niema.

Cześć, złożyłem CV na stanowisko konstruktor, kilka osób polecało mi tą firmę, posiadam kilkoletnie doświadczenie w tej branży, lecz patrząc na opinie tutaj lekko się przeraziłem. Czy jest tu ktoś z biura konstruktorskiego i może wypowiedzieć się na temat pracy?

@Kandydat

Zero pomocy od nikogo. Koledzy inżynierowie uważający się za lepszych od innych. W pokoju poklepią cię po plecach a jak wyjdziesz to zjada ze sucha nitka nie zostanie. Jest taki jeden co za prezesa się uważa i każe robić nadgodziny mimo iż sam zawalił temat. To dla dobra projektu. Praca sama w sobie jest ok. Ludzie do bani. Fałszywi. Wulgarni. Obcesowi. Nikt nad nimi nie panuje.

Luk Skywalker
@Kandydat

Kilka osob poleca Ci firme, a Ty sugerujesz sie opiniami na goworku? Przeciez te opinie pisza zakompleksieni ludzie, lajkujacy sobie posty nawzajem. W firmie te same osoby siedza cichutko, nie odzywajac sie do nikogo, o ile w ogole tutaj jeszcze pracuja.

Wąch
@Luk Skywalker

Mocne słowa.

@Luk Skywalker

Pracują, pracują zacny kolego. Pali wam się zad bo konstruktorzy odchodzą. Nikt normalny nie jest w stanie wytrzymać tej spirali fałszywości i pychy. Panowie inżynierowie czas zabrać się do roboty i pokazać jacy jesteście świetni. Gardząc pracownikami fizycznymi jak i biurowymi daleko nie zajdziecie. W końcu ktoś musi dostać premie za nic nie robienie. Panie @kandydat proszę słuchać uważnie… w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Tak jak wspominałem praca sama w sobie jest fajna…tylko ludzie fałszywi, obłudni i krnąbrni. Nawet między sobą nie potrafią się dogadać. Pozdrawiam wasz koleszka.

PanDlaLudu
@Kandydat

Skoro znajomi Ci polecają to zapraszamy, najwyżej pretensje będziesz miał do tychże znajomych a naszych kolegów enterowców

@Kandydat

Byłem na konstrukcji przez pewien okres i to co piszą w ogłoszeniu nie wiele ma wspólnego z tym co będziesz robił poza 2 rzeczami. Jest to duża firma i dużo dokumentacji produkuje wiec potrzebują kogoś do jej robienia. Ja przez cały czas robiłem dokumentacje i nie miałem dostępu do bardziej kreatywnych rzeczy. Jeśli Ci odpowiada siedzenie 8h i robienie ctrl c ctrl v to bardzo proszę. Wydaję mi się że gdybym tam został to przez najbliższe min pół roku do roku bym robił kopiowanie. 2 rzecz to to, że potem wymagali nadgodzin, które nie są wypłacane normalnie jak to powinno być, tylko po poł roku dostaniesz jakiś % ( o ile do tego czasu Cię nie zwolnią, bo przecież w ciągu 2 tyg mogą znaleźć kolejną osobę do kopiowania dokumentacji na twoje stanowisko...) Ogólnie praca to gaszenie pożarów i żarcie się między działami.... Szkoda tylko że w h.. robią ludzi i psują cv.

Zmotywowany

Po tym co zrobił Tuptuś z premiami za ten miesiąc firma może mieć problemy z realizacją planów bo każdy będzie miał podejście do pracy jak pan Tuptuś, nie dawać się chłopacy

Protest
@Zmotywowany

Jest pomysł na protest będziecie chętni? (usunięte przez administratora)

Fanbiurolenii
@Protest

Jestem za

@Protest

I tak nie macie odwagi...

Krzesło
@Roman

A co Tapczanik zwolni naszą garstkę produkcyjnych i przeniesie biurowców na halę??

@Fanbiurolenii

I co drogie panie. Jak zwykle więcej gadania niż robienia. Nie strasz nie strasz bo ..... pozdro koleszki

@Zmotywowany

Jak poszło z protestem? Jak zwykle tutaj wszystkie żale a co do działania nic. Jesteście śmieszni.

MakaronzFrytkami
@Marek

Sam jesteś śmieszny z twoimi nieudolnymi decyzjami !!coś więcej potrafisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Dimark Sp. z o.o. - Złotniki

• Jak się pracuje w Dimark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dimark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dimark Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dimark Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dimark Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dimark Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Zachodnia 3
    62-002 Złotniki