Opinie o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dimark Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dimark Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

Technotronik

W skrócie - radzę omijać tą firmę. Typowy polski (usunięte przez administratora)". Aplikowałem tam na stanowisko inżyniera procesu. Niby wszystko ok, rozmowa przeprowadzona w przyjaznej atmosferze z dwiema sympatycznymi paniami (HR i kierownik). Niestety rozmowa mało profesjonalna. Nie przedstawiono mi procesów produkcyjnych firmy, tylko od razu poinformowano mnie, że mają chaos (skądś to znamy :) - polnische wirtschaft) i że potrzebują doświadczonej osoby, która nad tym zapanuje. Po czymś takim od razu zapalają się 3 czerwone lampki i myśl - uciekaj stąd. Ale jestem osobą z dużym doświadczeniem i stwierdziłem, że mogę podjąć się tego wyzwania (oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie). Dla mnie to nie pierwszyzna, nie raz prostowałem zaniedbane procesy produkcyjne. Kolejne pytanie: jak Pan by sobie poradził z wąskimi gardłami? Po takim pytaniu myślałem, że spadnę z krzesła. Mam zero informacji o procesach produkcyjnych w Dimark i mam im od razu przedstawić sposób jak bym sobie poradził! Myślałem o zastosowaniu teorii ograniczeń Goldratta, albo stworzeniu oscylatora strumienia wartości, ale mając zero wiedzy o procesie odpowiedziałem w bardzo ogólny sposób jednocześnie subtelnie dając znać, że mam za mało danych. Potem się dowiedziałem, że to był błąd. Podziękowali mi i obiecali, że się skontaktują. Po miesiącu dostałem info na email, że jednak mi dziękują, bo znaleźli kogoś z większym doświadczeniem. Myślę, spoko. Ale szczena mi opadła, jak w tym samym momencie pojawiły się 2 kolejne ogłoszenia, że szukają już 2 inżynierów procesu! Oficjalnie nie wpisałem się w profil kandydata, ale tak naprawdę szukają inżyniera-frajera, który poświęci im całe życie (nadgodziny, stres i ogólnie mordor) i zostanie wyciśnięty jak cytryna za niskie wynagrodzenie (z rozmowy wynikało, że na tym stanowisku jest bardzo duży zakres odpowiedzialności). Szkoda, że zamiast uczciwie powiedzieć, że nie stać ich na profesjonalistę, to pani kadrowa ucieka się do kłamstw, że wybrali kogoś bardziej doświadczonego, a tak naprawdę szukają dalej. Z drugiej strony to typowe zachowanie małych polskich firm. To, że firma jest źle zarządzana od wielu lat "krzyczy" podczas rozmowy rekrutacyjnej.

@tak_jest

To jak konkretnie Twoja rozmowa wyglądała, że tak ją odebrałeś? co wtedy było weryfikowane, chodzi o jakieś wymagania ponad założony w ofercie zakres? ciekawi mnie także bieżący sposób przeprowadzania rozmowy czy ktoś był niedawno by móc się odnieść?

Aneksy

Z aneksów wynika że firma zrobiła sobie kpinę z pracowników oferując tak"wielkie"podwyżki. Dziękujemy . Z poważaniem słudzy.

@Widłowy

Fachowców? To jaka normę uznajecie za podciągająca kogoś pod fachowca? Pisali o podkręcaniu tych norm ale do teraz nie wiem ile to podkręcenie wynosi? Jakie były w zeszłym roku a jakie są teraz?

Wyrąbany

Dlaczego jacyś guzikowi z cnc, ściemniacze że spawalni lub gietacze mają dostać podwyżki a my nie?

Kumpel
@Robot

Na więcej niż 300zl brutto nie ma cocie co liczyć kryzys

Jaki jest wkład kierownictwa Dimark Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedzialnosc Nowy wpis

Taki że wprowadzili jakąś pseudo „odpowiedzialność zbiorowa” nie znając tego słowa znaczenia i zaraz mogą być zgrzyty między pracownikami bo coś ktoś zrobi ktoś nie zrobi i premii nie ma za terminowość…

@Odpowiedzialnosc

A od kiedy to weszło? To jakaś świeża sprawa? Były już za to pierwsze premie? zastanawiam się jak po czasie ludzie się do tego ustosunkują. Wcześniej jakie inne metody na motywacje występowały?

Premie Nowy wpis

Od grudnia czyli zobaczymy w środę przy wypłacie jak będzie rzeczywiście chociaż nie wiadomo czy wypłata będzie na czas hahaha

Doktor penetrator

Odnośnie nowego premiowania. To jest jedna wielka KPINA. Dyrektor, robi z pracowników (usunięte przez administratora) a gdy przyjdzie do rozmowy zasłania się drogą służbową "wysyłając" na rozmowę z pracownikami kierownika produkcji. Odpowiedzialność zbiorowa "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" odnośnie premii, to kolejna jego WIELKA ZMIANA NA PLUS. Kończ waść, wstydu oszczędź!

Aneksy

Kilka procent? Ile w takim razie zostało dane? Mieliście przy tym jakiś komentarz odnośnie tej kwoty? Ciekawi mnie przy tym to czy może jakieś inne warunki zostaną podkręcone skoro tu mniejszy procent się trafił?

magazynier

Spoko te podwyżki cieszcie się z tego co macie i tak wszyscy przyjdą na wigilię uścisnąć ze ślinką rękę prezesa, chyba że zaszczyci dyrektor rozdawaniem premii świątecznej i znowu walnie kazanie złotousty spod kapusty hahaha, chyba że nie będzie premii ciężkie czasy przecież jak co roku od paru lat

magazynier

Oj nie wiem czasami przez elektrodziarzy mamy 5x więcej roboty bo rysunków nie potrafią czytać i miary obsługiwać. Chyba roboty od ryrektora się uczyli

Widłowy
@magazynier

Gdyby nie magazynierzy całą firma by stała , nie doceniacie fachowców.

@Widłowy

ciekawski

Jak wygląda dział jakości w firmie? Jakie stanowiska są na produkcji i jakie biurowe? Szukają tam kogoś? Ktoś tym zarządza?

Podwyżki

Zaproponowane podwyżki po dwuletnim okresie od ostatniej to jakaś kpina z ludzi których na każdym kroku wykorzystujecie. Po dwóch latach chcecie dać od 7 do 12 % podwyżki podstawy jednocześnie zabieracie 4 proc z premii . Jak macie tak robić to lepiej nic nie dajcie bo to nie będzie żadnej różnicy. Jest jeszcze jedno rozwiązanie zamknąc ta budę i dać sobie spokój z tą działalnością ludzie w tej branży spokojnie sobie znajdą pracę . Tak dla przypomnienia średnia krajowa to już prawie 7600 a pensja minimalna od stycznia rośnie o 20% czyli za chwilę będziemy gdzieś w jej granicach jeszcze rok dwa.

odnośnie 10ciu chętnych na dane stanowisko, o którym ktoś jeszcze jakiś czas temu wspominał to co wiecie o obecnych stażach? Ciężko będzie się dostać? Są teraz dwie oferty na dział inż., oraz łańcucha dostaw. Mnie ta druga opcja osobiście interesuje, wiec liczę na opinie. Jak rozmowa będzie wyglądała?

Kris

awansowali w końcu kogoś kto ogarnia a nie spędza połowę dnia na papierosie i na nic nie ma czasu. Zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi...awansowany za czasów kumpla dyrektora A. A HR jest widmem w tej frrmie. Zero analiz stanowiskowych, rozmów z pracownikami ale ważne ze ma swoje biuro i tam kawę pije. (usunięte przez administratora)

Oczywiście wszyscy wymagają żebyśmy na czas realizowali zlecenia, szybciej pracowali i najlepiej na 2 i 3 zmianę chodzili. Szkoda że nasz pracodawca na czas nie przelewa $$$$$ wiec dlaczego się od prawników wymaga.

Zuzia

Radzę unikać tej firmy, bo kierownictwo zawsze kłamie. Stałym elementem tej firmy jest przerzucanie winy i odpowiedzialności na innych. Jeśli mówimy o rozwoju kariery, to jeśli nie jesteś przyjacielem lub krewnym kogoś z kierownictwa, nic dla ciebie nie świeci. Na produkcji pracują wyłącznie obcokrajowcy, Polaków można policzyć na palcach.

Siano

3 dni po terminie wypłaty godzina 8:00 a pieniędzy nadal brak. Masakra...

@Siano

Pisałeś to 13-tego, 14-tego inna opinia już się nie pojawiła, czy to oznacza, że macie wszystko już uregulowane? Jak się do tego odnieśli tak w sumie? pytaliście? Firma ma jakieś kłopoty finansowe?

Wypłata

Brawo Dimark kolejny raz pokazujecie jakim liderem chcecie zostać nie płacąc ludziom pieniędzy na czas tak trzymać inwestujcie w siebie nie w pracowników a to Wam się wszystko w końcu odpłaci czy z korzystnym dla was skutkiem nie wiadomo.

Wyrąbany

@Wyrąbany

Jeszcze miesiąc temu była mowa, że nie ma od dwóch lat podwyżek, co się zmieniło w tym miesiącu, że takie wieści przynosisz? O które stanowiska chodzi z tym, że niby nie dostana? I odwrotnie jakie będą przysługiwać? Ja od stycznia może papiery będę składał, nie wiem czy wątek obserwować?

Bunt

Bunt nastąpił, ludzie odchodzą nawet tacy egzotyczni zresztą pewnie po ewentualnych ( w 100 %groszowych) podwyżkach dalej mogą się zastanawiać nad zmianą pracy przy ciągłym podkręcaniu norm .

@Bunt

Sugerujesz tym samym, że po podwyżce podkręcenie tych wspomnianych norm bankowo nastąpi? Ciekawi mnie to od drugiej strony, jak firma z finansami stoi? Czy pracownicy orientują się w ogóle w takich sprawach? I grosze w podwyżkach to ile mogą wynieść, w jakie kwoty strzelacie?

Robot

Firma generuje milionowe zyski można sobie wszystko w necie sprawdzić. 1000 zł może być za mało w porównaniu do branzy

Kumpel
@Robot

Na więcej niż 300zl brutto nie ma cocie co liczyć kryzys

Uchoprezesa

Doszły mnie słuchy że duża grupa osób ( jak na zasoby firmy) zamierza dać wypowiedzenia i nawet podwyżki tego nie zatrzymają. Światowy lider .

@Uchoprezesa

A co się dziwisz jak od 2 lat jest coraz gorzej, wyciskają cię jak cytrynę to nawet kasa nie jest tego warta. A później słuchasz pseudo ekspertów, żenada.

Dział montażu i pakowania topnieje z miesiąca na miesiąc. Nic dziwnego skoro to najgorzej opłacany dział w firmie

FanDyrektora

Czas na związki zawodowe słyszałem że jest taka możliwość

Wódz
@FanDyrektora

Po co wam związki zawodowe? Źle wam? Przecież dobrze was traktujemy!

Dwaetaty

Baczność! Panie dyrektorze dlaczego w ewentualnych podwyżkach chce dyrektorek pominąć dział montażu i magazynu? Spocznij Ps Mam dobrą radę opuść naszą firmę bo przez te kilka lat kompletnie nic rozwojowego nie wniosłeś do firmy, co drugi pracownik produkcji wniósł by więcej.

Zbyszek
@Dwaetaty

Skąd wiadomo, czy w ogóle będą podwyżki? Czy tak dobre wyniki osiąga firma (i każdy dział z osobna) ?

Fandyra
@Zbyszek

Od dwóch lat nie było podwyżek , inflacja za ten okres to 32 proc najniższą krajowa w styczniu rośnie o 600 zł a licząc od dwóch lat to minimalna pensja wzrosła o 1500 zł i ty się pytasz o zasadność podwyżek . Jeżeli będą mniejsze niż 1500 zł to większość ludzi zmieni pracodawcę a Dimark będzie mógł zamknąć ta budę skoro ma takich zarządzających.

Tusk
@Fandyra

Niedługo wracam i znów moi fani będą zachwyceni zwłaszcza pracodawcy bo zwiększymy bezrobocie by za bramą czekało 10 chętnych na wasze stanowisko a pensja nie przekraczała 3 euro za godzinę jak było 10 lat temu. Tak więc cieszcie się póki możecie bo już nadchodzą zmiany.

Na jakie benefity można liczyć w Dimark Sp. z o.o.?

durowiec

Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku technika utrzymania ruchu. Jak wygląda organizacja w tym dziale? Jakie są realne zarobki? I jaki system pracy?

Technotronik

Monia1693
@Technotronik

A jakiego poziomu angielskiego wymagają? Czy w ogóle było to brane pod uwagę podczas rozmowy?

@Monia1693

Jeśli rozmowę przeprowadza HR która nie zna angielskiego to kto ma go zweryfikować?

Izabela

Czyli rozmowa jest tylko w języku polskim tak ?:)

tak_jest
@Technotronik

Byłem tam kiedys porozmawiac, szydzili ze mnie jak z (usunięte przez administratora). Skoro tak szukaja inżynierów to powini sobie ich najwyżej wyobrazić. Omijac tą firmę.

tak_jest
@Izabela

To jest bardziej przesłuchanie jak na komendzie niż rozmowa.

@tak_jest

Ekonomista

Tak dla przypomnienia w październiku 2021 roku kiedy były ostatnie podwyżki w dimarku średnia krajowa wynosiła 5900 czyli aktualnie do dnia dzisiejszego wzrosła o 27% a u nas o ile wynagrodzenia wzrosły?

Ekonomista
@Ekonomista

Komu przeszkadzał post informujący o tym że średnia krajowa przekroczyła 7500 a dimark nadal porównuje wynagrodzenia do kebabowni. Coś mi się wydaje że ich specjaliści już zaczynają zarabiać więcej niż tutaj.

@Ekonomista

Z jakich przyczyn firma porównuje swoje wynagrodzenia do kogokolwiek? one tak czy siak nie są dostosowane do możliwości związanych z budżetem? jakie są wyniki finansowe z ubiegłego roku i jak kształtuje się ten obecny? jakie są perspektywy dla pracowników wobec tych kwestii?

Jak jest z pakietem medycznym w Dimark Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Xyz

Można do medicover 65 zl chyba kosztuje jedna osoba dorosla dodatkowo.

Goodnews

Niektóre najbardziej efektywne działy dostaną wkrótce sowitą podwyżkę. Pozdrawiam

@Goodnews

To jest informacja z komunikatu czy logiczny ciąg zdarzeń w firmie? co jaki okres czasu może mieć to zazwyczaj miejsce i które działy są teraz do tego predysponowane? wzrost jest zawsze taki sam?

Obserwator
@Joanna

Pic na wodę fotomontaż, ta firma chce być nr 1 na świecie a zarobki porównuje do kebabowni obok. Jeśli chodzi o finanse to tam jest recesja i napewno podwyżek długo nie będzie aż kilka działów się posypie i zostanie tylko dyro, piesek ABS i jego wierni.

@Obserwator

recesja to się każdej firmie po drodze może zdarzyć. To jakie plany wobec tego są aktualnie sporządzane? sugerujesz redukcje działów? no a co potem? ile osób jest w sumie odpowiedzialnych za zarządzanie w takim kontekście i jak pracownicy są informowani o dalszych zamiarach?

Ta firma to jedna wielka ściema dają w ogłoszeniu 6000 a później na rozmowie okazuje się że to będzie 4 z haczykiem że w przyszłości będzie można tyle zarobić . Robią ludzi w totalnego konia równie dobrze mogli rzucić w ogłoszenie 10 tys jak chcieli sobie bazę CV utworzyć. Zastanawiam się czy nie zgłosić tego do PIP bo to (usunięte przez administratora) jest i zabieranie czasu ludziom.

Czy firma Dimark Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Robokop

Daje wsparcie i motywacje w szukaniu nowej pracy.

Wanda
@Robokop

Okej czyli nie jesteś zadowolony z pracy tutaj... A możesz powiedzieć dlaczego? Jakieś konkrety ?

Robokop
@Wanda

Brak ścieżki rozwoju, rotacja, dyrektor który nie umie zarządzać. Wszyscy odchodzą

@Robokop

wszyscy...? to ile miejsc potencjalnych tutaj byłoby do obsadzenia, ile osób pracowało z miesiąc temu a ile jest teraz? te braki są faktycznie tak rażące jak przytaczasz? nie reagują jeszcze?

Zielony
@Joanna

Miejsc do obsadzenia jest coraz więcej i z biura i produkcji ale dyrektorek woli rozdzielić brakujacy etat po innych pracownikach bo nie jest w stanie znaleźć nowych albo tnie koszta:) taka praktyka... firma ma coraz więcej problemów, ciekawe co będzie po przeniesieniu montażu ojej, juz parę następnych osób się szykuje do odejścia ale projektów trzeba haha coraz więcej. Najlepsi ludzie odchodzą ale biznes to biznes

Zoombie
@Joanna

Ludzie zatrudnieni przez HR-ówe bez doświadczenia nie maja pojęcia o pracy, albo to jej znajomi z którymi jeździ na wakacje. Ot taka polityka firmy. Dyrektor który nigdy nie zarządzał firma produkcyjna i nie ma pojęcia i tym…tylko korpo gadki Ludzie odchodzą bo maja dosyć robienia nadgodzin za które im nie zapłacą a mogą odebrać w wolnym którego nie wezmą bo jest tyle pracy. Wszystko się kreci do czasu. Atmosfera jest nieprzyjemna.

@Zoombie

Mimo to Ty jakoś te nadgodziny obecnie wyrabiasz, skoro jeszcze pracujesz? Chyba, że jesteś tu na troszkę innych warunkach? pzt., skoro do teraz rotacje miałyby faktycznie być jakieś duże to co na to góra? Firma nie ponosi jakiś sporych kosztów odnośnie kolejnych rekrutacji?

Potwór 23

Czy w 2022 był jakis dodatek świąteczny w firmie ?

Beznazwy
@Potwór 23

Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę dostali 500 zł.

Zzamonitora
@Potwór 23

18 %inflacji podwyżek 0 od hohoho i jeszcze trochę bo podobno za dużo zarabiamy , żenada i kamieni (usunięte przez administratora)

Wanda
@Zzamonitora

A jak było w ubiegłych latach, były jakieś podwyżki? W tym roku nie ma na nie szans czy może jeszcze jest to kwestia otwarta? Ile mniej więcej się tu zarabia?

Zostaw merytoryczną opinię o Dimark Sp. z o.o. - Złotniki

• Jak się pracuje w Dimark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dimark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dimark Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dimark Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dimark Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dimark Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Zachodnia 3
    62-002 Złotniki