Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Na zwolnieniu l4 będą nas kontrolować,coraz bardziej robi się to śmieszne... Popatrzcie sami jak to świadczy o zakładzie?Zachorujesz człowieku to będą cię nachodzić... Masz na zwolnieniu 2,ale wyjść nie możesz bo nie jesteś samotnym lokatorem...zakupow zrobić nie możesz,bo masz partnera lub partnerkę to ona ci na podać pod nos... Żenada,a jak cię nie zastaną w domu to się tłumacz gdzie byłeś/aś i po co? A jak ktoś ma biegunkę i w tym czasie sobie spokojnie załatwiał potrzebę i nie otworzy to co? Ma później powiedzieć że na posiedzeniu był?parodia

Spryciarz
@anonymous

Nie masz obowiązku nikomu drzwi otwierać, chyba że przyjdzie POlicja z nakazem rewizji. ZUS to może Cię w dudę pocałować ;-) A na L4 chodźcie tak często jak tylko możecie. To jest jedyny ratunek dla szeregowego pracownika i jedyny sposób, żeby choć trochę zagrać na nosie wyzyskiwaczom (oprócz zorganizowania strajku oczywiście). Poza tym jest to bardziej opłacalne finansowo niż pracowanie. Masz załóżmy na umowie 4000 brutto to za miesiąc pracy dostajesz około 2700 netto. Jak idziesz na 30 dni na zwolnienie to Ci wypłacają 80% ale za każdy dzień na które zwolnienie zostało wypisane, w przeliczeniu na dzień roboczy w danym miesiącu. Czyli dajmy na to 21 dni roboczych w miesiącu, stawka jaką dostaniesz to: (4000/21)x0,8x30=4570 brutto czyli około 3200 netto :D:D:D:D:D:D:D:D No i za paliwo nie musisz płacić jeżeli dojeżdżasz autem ;-) a o odpoczynku od 4 brygadówki już nie wspomnę.

Kuba
@Spryciarz

Wynajeli zewnetrzna firme do kontrolowania Conperio -oni czesto nachodza i informuja pracodawce co i jak nie bedzie juz tak kolorowo dodatkowo L4 ma wplyw na premie kwartalna bedziesz chorowac nie licz ze twoj kiero da ci 100% da ci fige z makiem hehe

@anonymous

CONPERIO UWAZAJCIE BASF ICH WYNAJOŁ DO KONTROLI KAZDEGO L4 JAK PRZEBIEGA WIZYTA : PYTAJĄ O jakie leki się zażywa, - czy wszystkie lekki przepisane przez lekarza zostały wykupione, - co jest powodem choroby, - relacje w pracy, - czy wyrabia Pan normę, - zdanie o przełożonych, mnóstwo pytań niezwiązanych z celem podstawowym wizy: sprawdzenie czy zwolnienie lekarskie jest prawidłowe wykorzystywane

Oooo
@anonymous

Jednego z pseudo kierownikow co mieszka w Brzegu Dolnym podobno wyrzucono z PCC Rokita za to ze remontowal mieszkanie na lewym L4. Moze to jego inicjatywa? - ma doswiadczenie.

Spryciarz
@007

A co to Conperio ma jakieś uprawnienia rządowe? To jakaś organizacja typu ABW czy BOR? Każdy przecież może sobie założyć taką firme i się ogłaszać jako śledczy. To jest dokładnie coś takiego jak te ambitne grupy kołczingowe typu EffectGroup. Daje głowę uciąć, że ta gruba berta z HRu z zamiłowania do kołczingu wynalazła gdzieś to Conperio ;-) Na L4 chodźcie jak najczęściej. Powodów do jego wystawienia może być cała masa - zasłabnięcia od smrodu i temperatury na hali produkcyjnej, system zmianowy, kierwonik nakrzyczy - stres sytuacyjny i wiele wiele więcej. Tak więc jak nie możecie wydolić już z powyższych powodów to nie RedBull, który doda wam skrzydeł, tylko do lekarza i długoterminowe L4 a nastepnie jakieś Tatry, Bieszczady, wypad na Złote Piaski do Bułgarii itp itd. Tylko nie chwalta sie tym na fejsie czy innych POrtalach i płaćcie gotówką, żeby was nie namierzyli ;-) Najlepiej to wezwać karetkę jak wam słabo w pracy, bo wtedy za L4 100% wam wypłacają jako że w miejscu pracy czyli (4000/21)x30x1 = 5700 brutto wyjdzie ;-) Nie miejcie żadnych skrupułów. Za pierwszy miesiąc płaci korpo, potem państwo polskie, ale tutaj też nie miejcie wyrzutów. Jeżeli państwo stać na niepobieranie podatków od zysków od korpo to widać mają w pi....u kasy i wypłacą także za L4 ;-)

Inzynier
@Spryciarz

Oplulem sie kawa jak to czytalem. Mistrz!!!

Sprawdzone
@Spryciarz

Kadrowa z Ciebie jak z koziej d..py trąba. Nie znasz się to nie wprowadzają ludzi w błąd. Użyj sobie internetowego kalkulatora to się zdziwisz spejalisto.

Sprawdzone
@Spryciarz

Użyj kalkulatora internetowego i nie wyliczają czegoś na czym się nie znasz wprowadzając ludzi w błąd.

Głodny w Pracy

Witam, Fajnie czyta się te wszystkie wpisy tylko szkoda że muszę czytać to " na głodnego" bo nie wydano mi obiadu w BASF tylko dlatego że moja karta obiadowa nie działa choć była aktualizowana 2 tyg temu... Z obserwacji na stołówce wynika że głodnych dzisiaj będzie wielu.

Wszechwidzacy

To jeszcze mało kolego widziałeś na imprezach firmowych. Wszędzie to samo się dzieje. Basf jest o tyle lepiej ze ludzie się nie rozstaja, po prostu mają dwie partnerki ????

Kajka

Witam czy ktoś z tu obecnych może wypowiedzieć się na temat pracy w Basf Myślenice, wiadomo, że nie chodzi o to czy jest lekko czy nie tylko jaka jest atmosfera.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
Seb

Komu notatkę?

Sławek
@Seb

Walowi dajmy nagane np za forda..

Wesoly

Czy firma, która szuka oszczędności w fabryce dostała do obejrzenia zestaw faktur za tą wczorajszą żałosną imprezę? Firma z jednej strony opowiada o oszczędzaniu a przy tym płaci kupę kasy za kompletne bzdury

Bartek

Ciekawe co czuje SS_ Kaszana jak słyszy że tydzień temu wyprowadzili następnego kier zmiany wiadomo dlaczego i już go nie będzie i słusznie. A Kaszana myśli ale mi się fuksło gdyby nie plecki Bartusia to też bym podzielił jego los ......

BASF należał do koncernu ig farben w czasie wojny. Miłej pracy

Dyro

Mi się wydaje, że nie ma co się wysilać pisząc takie informacje. PiS dzielcowate POspolstwo wykształcone na potrzeby biznesu i z zaszczepionymi genami niewolnictwa i tak tego nie zrozumie. Robole i biurwy mają się cieszyć, że "JEST PRACA", zaciągać kredyty i je spłacać i nie zastanawiać się jaka jest historia firmy, co firma produkuje i komu te produkty są POtrzebne.

Mr_Bungle

Nie BASF należał do IG Farben a IG Farben "należało" do BASF, a właściwie BASF był udziałowcem w IG Farben obok takich firm jak Bayer, Hoechst, Agfa, Chemische Fabrik Griesheim-Elektron oraz Chemische Fabrik vorm. Weiler Ter Meer. Polecam douczyć się zanim kiedykolwiek ponownie napiszesz głupoty. I mam nadzieję, że na naukę nie jest już za późno.

Były
@Mr_Bungle

Ty za to szkolony przez niemieckich przełożonych

Stonka
@Mr_Bungle

Każesz komuś się uczyć, a sam nie wiesz o czym piszesz

Oto ja
@Mr_Bungle

Się kolego doucz i poczytaj skąd się wzięło BASF. Jak to Niemcy sie bronili przed sankcjami po II wojnie i podzielili IG Farben. PCC Rokita też zbudowane było przez IG Farben.

Pracujcie, bo Adolf patrzy

Hshsg

Paweł N. vel. Dyro - nie wysilaj się, wywalili Cię z pracy za nieróbstwo a nie za twoje komunistyczne hasła i wybryki.

KkKkKk...

Co wy żeście tak siedli na tego Sebastiana?Jako kierownik spisuje się na 5-...problemy z urlopami i jakieś głupie zasady, a tak pozatym nie ma się do czego doj...ać;) wystarczy pójść i porozmawiać,a napewno da się dogadać.Ludzie macie problem to idźcie pogadać a nie siejecie ferment, że się boicie że będzie się mścić.Paranoja, nie wydaje mi się żeby Seba taki był,a gdyby tak było to napewno nie pełnił by takiej funkcji... Parę podpierd...leń i by wyleciał...Sami wiecie jak to wygląda w Basf... Szybka akcja wędka spławik i za płot;) nie jeden już tak poleciał... Niektórzy narzekają że mają niższe stawki,widocznie na więcej nie zasługują bo zwyczajnie są słabi... Po prostu... Każdy ma tyle na ile zasłużył... I jak sobie na to zapracowal(i (usunięte przez administratora)...ie że ktoś lizał (usunięte przez administratora) pę dlatego ma więcej)... ...o kasie już koniec; słuchajcie,chcecie pogadać to ruszcie tyłki do biura i poruszczie temat,a nie narzekanie jak to wam źle... No dziewczynki Marta, Ania, Gosia;) i nie gadajcie o jakimś pisaniu jakichś skarg tylko idźcie pogadać ???? bo dużo mówicie,a mało robicie;) czuję że teraz to wy na mnie będziecie się mścić zołzy;) przeżyje i będzie dobrze... Wygląda na to że nadal się docieramy i poznajemy;) sorki za błędy w pisowni i wulgaryzmy;) i trzymajcie się mordeczki;) będzie dobrze...

Rafal
@KkKkKk...

eee Marta zakochana w smartfonie i nie wazne kto czy kiero czy brygadzista kazdy zly jak goni do roboty i przeszladza w zabawie na telefonie w pracy...

@Macie świadomość? Miłej pracy

A ciekawe skąd pochodzi platyna do ich katalizatorów? Czy może z tej kopalni? : (usunięte przez administratora)

Kaszanka
@@Macie świadomość? Miłej pracy

Co druga firma na dolnymślasku jest niemiecka idac tym tropem niemcy sa zli na wojnie ile nakradli trzeba by wszystkie firmy niemieckie zbojkotowac a najlepiej wyjsc z uni europejskiej czego chca pisiory. Niemcy najwiecej placa do unijnej kasy i Polska tez na tym zyskuje. A firmy samochodowe Bmw Volkswagen Skoda tez niechlubnie się przyczynily wczasie wojny swiatowej ich tez zbojkotować ? Tymczasem ile polakow kupuje vw lub ile osob kocha bmw itp zle robia ? Kupujac niemieckie auta dajesz zarobic rodziną byłych ssmanów - ta droga daleko nie zajdziemy. Basf ma tam swoja historię ale teraz sa inne czasy my pracujemy w polskiej fabryce zarzadzanej przez polakow oczywiscie z kapitalem zagranicznym ale teraz sa inne czasy inni ludzie było mineło . Basf to dobre warunki pracy , bezpieczeństwo najważniejsze, dobre zarobki , młode kierownictwo jeszcze się dociera i za jakiś czas wszystko się ułoży.

Bystry
@Kaszanka

Przyznaj się, jesteś tą grubą bertą z HRu? Dla ciebie korpo to stan umysłu. Właśnie na tym cała tragedia POlega, że niemieckie firmy zniszczyły kiedyś militarnie a teraz niszczą ekonomicznie polskie firmy. Właściwie już zniszczyły, bo prawie nic polskiego nie zostało. Polskie robole nawet tego nie widzą niestety i potulnie jak baranki zap...ją na własnej ziemi dla Niemców a ci niezłą polewkę mają z polaczków. "...Kupujac niemieckie auta dajesz zarobic rodziną byłych ssmanów - ta droga daleko nie zajdziemy..." - własnie o to chodzi. Gdyby nałożyć duże cła na cały ten szrot który płynie z zachodu do PL to by FSO i inne polskie firmy motoryzacyjne nie padły, polski robotnik by wytwarzał dochód dla polskiego państwa a polscy inzynierowie by pracowali nad rozwojem polskich technologii a nie wypełniali tabelki w excelu i LIMSie udając, że to rozwój. Podobnie jest także w innych branżach, nie tylko motoryzacyjnej i nie tylko z niemieckim kapitałem. "...my pracujemy w polskiej fabryce zarzadzanej przez polakow..." - od kiedy BASF jest polską fabryką? Ile % udziałów ma polskie państwo czy chociaż polscy udziałowcy prywatni? A Polacy tak zarządzają, że chodzą jak pudelki cyrkowe na dwóch łapkach przed Niemcami i jak Niemiec bąka puści to wszyscy na baczność stają. Takie oto są tam polskie rządy ;-)

Berta
@Bystry

Jak ci sie w Basf nie podoba to wy... ..dalaj jest pełno pracy gdzie indziej napewno bez Ciebie damy radę bo nikt w Basf nie jest niezastąpiony...

Pl
@Bystry

Miód na serce. Cieszę się, że są ludzie jeszcze w naszym kraju co mają dar myślenia. Nie trzeba obozów koncentracyjnych, bo Polaki sami się wykańczają w korporacji która na krwi naszych przodków powstała

Pl
@Berta

Do Niemiec

Załogant

Cześć załoga. Skąd tyle wypowiedzeń na dwóch ostatnich liniach?

Diagnoza
@Załogant

Jeszcze sie pytasz? Rozejrzyj sie a zrozumiesz.

Obserwator
@Diagnoza

Będzie jeszcze więcej szczególnie na 40, 11 i 20 jak nie będzie wolnych świąt Wielkanocnych...

Podawacz kartona
@Obserwator

Przeciez na Swieta mamy tydzien laby cala fabryka stoi. Ciekawe jakie podwyzki beda w maju i ile osob potem odejdzie no ale zobaczymy.

Nudas
@Podawacz kartona

Podwyżki? Te 30% to rozdają sobie na górze w biurze bo mają zatrudnić ok.40 specjalistów do biura a na nową halę wezmąludzi ze starej ... Premia kwartalna 250brutto za niechorowanie co to jest?

Podawacz kartona
@Nudas

Premia roczna w przyszłym roku zlikwidowana. Ale za to bedzie podzielona na kwartały a ten vo szybko bierze to dwa razy bierze- jakie 250 zł ?! nie umiesz liczyc bedzie znacznie wiecej wszystko zalezy od ilosci scrapa wydajnosci itp.może nawet wyjsc 8-9 stowek na kwartał....

Lidia

Do warszawskiego oddziału BASF Polska poszukiwany jest student/ka na stanowisko asystent/ka ds. zakupów. Osoba pełniąca tę funkcję w firmie będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie kupców w realizacji codziennych zadań i np. wyszukiwanie i identyfikowanie potencjalnych kontrahentów. Pracodawca oferuje współpracę w oparciu o umowę zlecenie. Czy istnieje realna szansa w późniejszym czasie na zmianę formy zatrudnienia na umowę o pracę? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

@Lidia

Jeżeli ktoś oferuje współpracę w oparciu o umowę zlecenie to nie jest to pracodawca tylko zleceniodawca. Ale jeżeli to jest stanowisko w firmie, osoba pełniąca tę funkcję będzie miała określone miejsce pracy, godziny pracy, przełożonych etc to będzie istniał stosunek pracy a nie umowa zlecenie i wobec powyższego trzeba jak najszybciej zawiadomić Państwową Inspekcję Pracy żeby nałożyli słone mandaty oraz podać firmę do sądu o ustanowienie stosunku pracy.

LD

Ciekawe co się dzieje u nas na LD że tak ludzie chcą uciekać ?:D:D:D

Lidia

@Dyro, zapoznaję się z treścią komentarzy dodawanych przez użytkowników tego forum. Może kwestie, które poruszam tutaj się powtarzają, ale warto aktualizować informacje na temat BASF Polska, aby były rzetelnym źródłem dla tych osób, które interesują się tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Robie tu.

Trzymajcie sie z daleka od tej firmy. Wyrzucaja ludzi za to ze ktos sie komus nie spodoba, nie waznie czy slusznie czy nie, wazne ze byl anonimowy donos. Tylko czekac az beda pozywani do sadu. Kierownicy bez doswiadczenia, po szkolach zawodowych. Ogolnie buractwo.

zainteresowany
@Robie tu.

coś więcej na ten temat?

@Robie tu.

Ciekawe co na to ta gruba berta z HRu? Jej zdaniem BASF to super hiper megawypierdziasta firma gdzie wszyscy się szanują i kochają ;-)

On
@Dyro

Zarabia dużo to i utożsamia sie... porażka

@Robie tu.

W firmie rzeczywiscie zle sie dzieje, jest zarzadzana z poziomu linijek w excelu - fakt. Natomiast mobingu to jeszcze tu nie widzialem, a pracuje ladnych pare lat. Nie wiem kto szerzy takie bzdury i w jakim celu.

Dyro

Mobing to pojęcie, które weszło do polskiego kodeksu pracy w 2004 w celu dostosowania standardów pracy w PL do unijnych. Trudne do zdefiniowania i bardzo na korzyść wyzyskiwaczy yyyyyyy znaczy się pracodawców ;-) Na mobing składa się wiele czynników i są one w razie rozprawy sądowej trudne do udowodnienia. Możesz paść ofiarą mobingu i nawet o tym nie wiedzieć. Jeżeli ktokolwiek do Ciebie w miejscu pracy mówi podniesionym czy zastraszającym tonem, przełożony daje Ci jakieś sprzeczne obowiązki do wykonywania, musisz robisz więcej pracy niż Twój kolega, ochrona zakładu nieprzyjemnie Cię kontroluje przy wyjściu etc to też wszystko są elementy mobingu.

@Dyro

Tak jak piszesz, jest ciezkie do zdefiniowania. Dlatego wiec jesli pracownik otrzymuje polecenie to mysli ze jest mobingowany. Powtorze, firma jest zle zarzadzana i daje poczucie nierownego traktowania. Natomiast mobingu tu nie ma. Napisze wiecej, nigdy nie spotkalem sie z tak poblazliwym wrecz nielogicznym traktowaniem pracownikow. Dlugosc przerw nie jest weryfikowana, kawy, wyjscia na papierosa, kompletnie poza kontrola. Niektorzy sciemniaja po 8 godzin zupelnie bezkarnie. Nie spotkalem sie z czyms takim nigdy wczesniej. No i oczywiscie znajda sie tacy, ktorym sie odmowi urlopu i to juz jest mobing :)

Pracuś

Niskie zarobki, duże wymagania, stres, brak szacunku do pracownika, układy układziki.... nie polecam... (usunięte przez administratora)

Bohater

Są ludzie, których największym talentem jest kręcić kołami manipulacji. To ich druga natura i bez nich zwyczajnie nie wiedzą, jak funkcjonować. ― C. JoyBell C.

Dyro

Dyro, olo, lolo, kkk przecież to jeden i ten sam człowiek. Chyba nie ma zbyt ciekawego życia prywatnego.

Dyroolololokkk
@Dyro

No w czterobrygadówce nikt nie ma zbyt ciekawego życia prywatnego. Dlatego Niemcy za sam dodatek czterobrygadowy dostają tyle siana co polski niewolnik do ręki za miesiąc murzynienia na polskiej ziemi.

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska