Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

RudyWiewior

Super Mikołajki dla dzieciaków, fajnie zorganizowane, fajne paczki i zabawy. Najlepsze do tej pory.

Sarna
@RudyWiewior

Też bylam, potwierdzam, najlepsze mikolajaki, może w końcu idzie lepsze. Teraz niech tylko dadzą te podwyżki i premie od nowego roku i znowu będzie to dobry pracodawca porównywalny z najlepszymi jak np wolkswagenem,.bo ostatnie parę lat to była jakaś porażka tyle ludzi odeszło z firmy ehh

@Sarna

Jakie podwyżki i premie?

Janek
@Xyz

Podwyżki motywujące będą ale nie dla wszystkich bo jeśli będziesz chorować to nic nie dostaniesz ale jesli jednak wytrzymasz 3 mce bez choroby to może ze 3 stówki wpadną...w innych firmach to normalne ze płacą za obecność tylko Basf się budzi zawsze na końcu...

Rysiek
@Janek

Puki jeszcze nie ma tego oficjalnie a może tylko plotki wiec narazie chorujemy do woli jeszcze nic się nie liczy..

Wstyd
@Rysiek

Z takim podejściem do pracy nie dziwię się że firmy wybierają i inwestują w Czechach i na Słowacji. Trzymaj tak dalej a tylko w "PGR-ach" prace będziesz miał. Wykaż się pracowitością a potem miej roszczenia.

Beznika
@Wstyd

Pracowałeś w Czechach? Jak nie to nie komentuj. Ja pracowałem w Skodzie i tam to jest luźne podejście do pracy.

Stary pracownik

Rezygnuje odchodzę nowy system zmianowy na produkcji mnie wykończył. Dziękuję było miło i polecam firmę fajna atmosfera ale niestety 7 dni pracy to za dużo

Pięć lat minęło
@Stary pracownik

Dokładnie tak! Siedem dni przerasta i mnie, ciągle jesteśmy w pracy , również szukam czegoś innego, choć szkoda bo praca w porządku

Anula
@Pięć lat minęło

Nie odchodz! bendą podwyżki! zostań no.

system
@Stary pracownik

Ja również mam dosyć ,albo człowiek idzie do pracy lub z niej przychodzi.Mam wrażenie że zarządzający nie patrzą na ludzi na dole lecz na słupki na monitorze .Praca przez siedem dni za 1.5 dnia wolnego gdzie człowiek po całym cyklu zakończonym nockami pada z nóg ( słyszałem opinie że przecież wolne miedzy zmianami ,a ja się pytam gdzie odpoczynek psychiczny i człowiek nie musi myśleć że jutro do pracy ) odpowiem sam sobie co czwarty tydzień gdzie po drodze każdy weekend zajęty 1,2,3 zmianą .

Coater 4lata
@system

Ale wy narzekacie. Kawę raz dziennie najwyższej się napijecie i tyle. Mamy dawać z siebie wszystko a kadra zarządzajaca doceni nas.

Jak tam? Zadowoleni ze spotkania z Panem dyrektorem. Szkoda że (usunięte przez administratora) nie wypowiadała się bo bez niej to już nie ten HR co kiedyś. Cieszymy się bardzo że firma ma duże oszczędności i że Kopernik ruszy już na dobre. Widać firma ma duże priorytety więc będą pewnie zwiększone normy ale kasa jest dobra to można robić i system wporzadku. Przynajmniej jest weekend co jakiś czas a nie dziwne przejście z 2zm na 1zm. Pracownicy bardzo podziwiają i dziękują za premie absencyjna która jest jedną z większych na strefie. Warunki pracy też wporzadku że aż z uśmiechem na twarzy się tu przychodzi.

Amebo

Wypowiadaj się za siebie jeśli chwalisz system siedmiodniowy, ciekawe czy nadal będziesz zachwycony, gdy latem będziesz się gotował w 37stopniach ciągiem przez 7dni , jeśli już tak twierdzisz,że tutaj największy dodatek za niechorowanie na strefie, to zauważ, że nikt w takim systemie nie tyra i nie cieszy się z jednego wolnego weekendu w miesiącu, bo w pozostałe trzy siedzi w pracy,normalni ludzie mają wolne weekendy po pięciu dniach pracy, a Ty jarasz się że masz wolne 1,5 dnia raz w miesiącu?

dobry zart

kopernik ruszy?? haha chyba sami inżynierowie w to nie wierzą. Tyle czasu a produkuja same scrapy i jeszcze ludzi ze starych lin zabieraja a my musimy palowac sie w 6 na 2 linie

Dzban
@Amebo

"Kasa dobra to robić można i system "wporzadku"" Takich ludzi potrzeba. Szkoda tylko że to to nieprawda

Ola
@Amebo

Jakie 37 to po 50 będzie ale upały tylko na popołudniowce sa a to 2 będziesz miec a nie 4 jak kiedyś rano i nocka da się wytrzymać, poza tym mamy dobre duże wentylatory. Dodatkowo maja zrobić jakieś mechanicznie chłodzenie nie będzie tak źle jak coś to mamy ERT damy radę.

Amebo
@Ola

Wentylatory? Dziewczyno o czym Ty mówisz?! Czy te wentylatory w temperaturze 35stopni Cię chłodzą?, Jak wszędzie jest ukrop to tylko mieszają to gorace powietrze i wali Ci nim w twarz, a mechaniczne chłodzenie to już masz naprzeciw HD i LD , które latem dmucha ciepłym powietrzem, projekt w sam raz dla takich jak Ty, chyba że jesteś jedną z tych , które latają do biura co chwila i się chodzisz z kierownikiem w klimie to upał Ci nie straszny:)

Biurowy
@Amebo

W biurze dopiero będzie masakra jak nie będzie klimatyzacji

E....
@Amebo

Jak coś Ci nie pasuje to się zwolnij nikt tu na siłę nie trzyma .

Aska
@Biurowy

To przy otwartych drzwiach będziecie siedzieć co za problem....

Magda

Tylko dzięki pani A.T mamy premie frekwencyjną nawet nie wiecie ile było załatwiania tej premii dla naszego oddziału, ile nie przespanych nocy i wypitych kaw . Dzięki Ci za to! Co do systemu da się przyzwyczaić ,mamy przecież offy które można grupować i wolne z urlopu . Ludzie dużo narzekają i marudzą ale jak na razie nikt się nie zwalnia przez to że zmienił się system...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

A kto to?

Kolba

To jest to co firma ma do zaoferowania doświadczonym pracownikom? Idźcie gdzie indziej? A dodatku stazowgo nie ma, bo słaby pracownik po 10 latach pracy miałby wysoką pensję... To słabi mogą zostać? Powodzenia w analizowanie wyników ankiety i zastanowieniu się czemu pracownicy uważają że ich praca nie jest doceniana a powinna być bo z każdym rokiem doświadczenie rośnie.

Arek

Potrzebujemy więcej takich osób w naszej firmie.

Światły obywatel

W KATYNIU MORDOWALI NIEMCY !!! Dowody, zeznania świadków, fakty: 1) Ekshumowane wiosną 1943 zwłoki polskich oficerów były w o wiele lepszym stanie niż wskazywałoby na to ich 3 letnie przebywanie w ziemi (1940 - 43). Dobrze zachowane tkanki mózgowe i mięśniowe i ścięgna wskazywały na około 1,5 roczne przebywanie w ziemi (data mordu II półrocze 1941). Podobna ekspertyza została przeprowadzona odnośnie odzieży. 2) Zapiski w znalezionych przy zwłokach dokumentach były z datami 1941 co dobitnie pokazuje, ze w 1941r. oficerowie jeszcze żyli. 3) Istnieli świadkowie, głównie miejscowi kołchoźnicy, którzy widzieli polskich oficerów żywych w 1941r. wykonujących roboty drogowe pod nadzorem Sowietów. Kucharki na niemieckiej posesji były świadkami rozstrzeliwań jesienią 1941, ich zeznania zostały potwierdzone ponownie w latach 90 tych. 4) Istniał protokół operacyjny 537 batalionu Einsatzgruppen z 1941r. do naczelnego dowództwa III Rzeszy o rozstrzelaniu w okolicach Smoleńska dużej ilości Żydów, bolszewików i Polaków 5) Fragment listu z poczty polowej z 04 października 1941r jednego z obergefreiterów do gefreitera: „…w Katyniu trwa masakra polskich oficerów…” 6) Wacław Pich – jeden z polskich oficerów – został postrzelony przez pijanego Niemca w głowę tak, że rana nie była śmiertelna. Po odzyskaniu przytomności zdołał wydostać się z mogiły i uciec. Złożył zeznania w 1953 i nigdy ich nie odwołał. 7) Rzekomy dokument Berii do Stalina „O rozstrzelaniu polskich oficerów” został nieudolnie sfałszowany przez ludzi Gorbaczowa w latach 80tych. W latach 2008-2010 dokonano ekspertyzy tego dokumentu, która wykazała fałszerstwo w 50 miejscach (czcionki, papier, podpisy, rozstępy pomiędzy literami) gdzie w prawie rosyjskim już przy 7 oznakach uznaje się dokument za sfałszowany. Człowiek, który opublikował wyniki tej ekspertyzy - Wiktor Iljuchin - został zlikwidowany już w 2011r. wkrótce po publikacji. 8) Bzdurne zeznania Friedricha Ahrensa (głównodowodzącego rozstrzeliwaniami) w procesach norymberskich, który powiedział, że odkrył groby widząc wilka kopiącego dół na głebokość 1,5m (1 lipca 1946, 168 dzień procesów, vol. 17) 9) 11 z 13 “międzynarodowych” ekspertów powołanych przez samego Gebelsa badających zbrodnię katyńską na podstawie stanu zwłok i dokumentów znalezionych przy oficerach zaprzeczyło, że mord miał miejsce w 1940r. Zostali zmuszeni do międzylądowania w Białej Podlaskiej i do podpisania protokołu z datą mordu 1940r. “Międzynarodowych” bo pochodzili z krajów kolaborujących z Niemcami. 10) Pociski w czaszkach oficerów jak i stalowe sznury, którymi były skrępowane ręce oficerów były produkcji niemieckiej. 11) Roman Świątkiewicz – więzień łagru w Workucie – pracował razem z Niemcami, którzy otwarcie opowiadali o żywych polskich oficerach w 1941r. w Katyniu po zdobyciu terenów wokół Smoleńska.

Jadzia

Nowy benefit w Basf ,dodatek za frekfencję tak wysoki że teraz ludzie chorzy beda chodzic do pracy ,trudno ale dobrze dla firmy a oto chodzi. wszystko dzieki choraskom, niektorzy sie szczepią i wogole nie chorują szczepienia darmowe lub prywatnie do 50 zł i po co chorowac , grypa przeziebienia nie dziekuje lepiej sie zaszczepic i jeszcze Basf ci bedzie za to płacił że jesteś super szkoda ze nie bylo tego wczesniej tyle kasy bym zebrał bo nie choruje kilka lat....jeszcze żeby podwyżki były w maju to bedzie dobrze.... a inflacja 4.2 % wiec powinni dac minimum 5% bo jak nie dadza to bedzie słabo....

Czeski
@Jadzia

Ano szkoda że tak późno to wprowadzili, w końcu będzie jakaś nagroda dla tych którzy starają się być w pracy cały czas i robią za tych których nie ma . Myślę że niektóre orły które potrafiły kilkanaście razy w roku być na L4 trochę zmniejsza częstotliwość dzięki tej premii. Mam też nadzieję że podwyższa wszystkim pensje chociażby o ten procent inflacji czy też wzrostu najniższej krajowej

cebulak
@Jadzia

Runda podwyżkowa to nie jest podwyżka inflacyjna !

szczery
@Jadzia

To tylko "dodatek" wiec nie rozumie co te 300 zł mi zrekompensuje 2tyg chorobowego? Druga sprawa teraz jak chorować to od 1 najlepiej :D Wiosna, lato się okaże ile warty pomysł.

HEhe
@szczery

Wystarczy z 10 dni pogody powyzej 30 stopni i zobaczycie co się będzie działo .

Szczepan
@Jadzia

Ja raz w życiu zaszczepiłem się na grypę i po szczepieniu dostałem takiej grypy jakiej nigdy w życiu nie miałem. Od wielu lat już się nie szczepię i nie choruje. Ten dodatek nie jest żeby zmniejszyć l4 tylko jest to nagroda dla tych co nie chorują

Kosa

Ja skladalam papiery o przyjęcie w grudniu 2019. Dostałam odpowiedź że nie są zainteresowani moja osobą. Trzeba mieć znajomości żeby się dostać, czy jakieś konkretne doświadczenie przy produkcji? Jak jest w rzeczywistości???

Juz tlumacze
@Ewa

zauważyłam ze nie przyjmują osób które na rozmowie wykażą ze: jesteś zbyt samodzielna, zobaczyli ze potrafisz sama myśleć, jesteś za ładna, możliwe ze zajdziesz w ciąże Podsumowując : potrzeba robotów na liniach co robią co każą

Jaro
@Ewa

Kobieta w chemii ,nie polecam zwłaszcza na produkcji, ciąża w chemii to jest 2 lata zwolnienia w innych firmach 1 rok także duże obciążenie dla firmy. Kobity do biura , labu nie na produkcji. Mycie mobili (usunięte przez administratora) czyszczenie czesci tez (usunięte przez administratora) targanie ciezkich paczek na paletę no chyba że jesteś babo-chłopem ale i tak odradzam na produkcję tylko faceci.

Operator
@Ewa

Hej No popatrz a nam kierownik mówił że jest problem z ludźmi bo nie ma kogo przyjmować brak chętnych. I gdzie tu logika i sens. A co do tematu pracy kobiet na produkcji to wiele z nich jest lepszymi pracownikami niż faceci. A jeżeli można czasem się pobijać i trochę odpocząć to nie zależnie czy to facet czy kobieta tak samo się obijają. Taka prawda.A co do zatrudnienia to nie wiem czego szukają jeszcze trochę to faktycznie nie będzie komu robić i do BASF zawitają Ukraincy. Może spróbuj ponownie.Powodzenia

Turek
@Operator

ukraincy w Basf juz sa ale na sprzataniu i w kuchni ale zeby na hale produkcyjna nigdy , niemcy nigdy sie nie zgodza na ukraincow bo mogli by wykrasc technologie pozatym taki ukrainiec to pracownik tymczasowy z visa , szkolenie trwa 3 mce niektore nasze polskie orły maja wydłuzone do 6 mcy a tu z ukraincami moze byc podobnie wiec nic z tego nie bedzie bo visa na 6 mcy i potem moze nie odnowic mu nasz konsulat wiec ten model odpada...

Jaki

Kasta kierownicza to prawie jak kasta sądownicza wszędzie to samo ale wszędzie sa czarne owce nawet w Basf ktoś to w końcu wyłapie i zweryfikuje i wyciągnie wnioski tylko kiedy to nie wiadomo tak jak w grudniu Jan mówi o nowym beneficie a już za chwilę się kończy miesiąc i nic nikt nie wie ile ten benefit mial by byc a moze wogóle go nie będzie bo to wszystko była propaganda , jednakże firmy która nas weryfikowała juz w Basf nie ma chyba bedą to znowu babki z hru...

Jurek
@Jaki

Faktycznie zlikwidowano comperio bo leżałem plackiem 3tygodnie i nikt mnie nie odwiedził z tej firmy także oszczędności Basf ma to niech się podzielą z nami ....

Ciężko się dostać do pracy?

Cześć chciałbym aplikować do pracy z tego co wyczytałem to podstawa 3600 brutto i premia.za 4 brygady? Są jeszcze inne premie?

BASF

Jest premia kwartalna

Koper
@Ciężko się dostać do pracy?

Polecam na Kopernika dodatku nie ma za zmiany ale weekendy wolne na rozmowie się dogaduj. Z robotą też nie jest zle bo to nowa hala większość automatyka

@Ciężko się dostać do pracy?

Robota spoko, ale z taka kasa to można spokojnie szukać pracy od pon do pt. A nie w systemie czterobrygadowym.

Pracus

Wybierzcie (usunięte przez administratora)na obszarowego mcc jedyny który się nadaje ile on już zrobił dobrego dla działu i ludzi ostatnio ustawił produkcję gdzie nikt sobie nie mogł z tym poradzić nawet nasi spec inżynierowie heh . (usunięte przez administratora) jest najlepszy. No chyba że (usunięte przez administratora) wróci to też będzie dobrze. (usunięte przez administratora)

Jaro
@Pracus

W tej firmie to wszedzie sie trzeba rozpychac barami , wiedza i praktyka swoja droga , ale lepszy taki obszarowy co pracował na kilku maszynach a w tym temacie Robson wymiata niz taki co nie mamy przykłady już w firmie...

wdzieczny

Dziekuje firmie za lekcje zycia...nauczony procedur i bhp. Duzo szkolen min 1 na rok plus obowiazkowe. socjal ok. (usunięte przez administratora).Pozostali ludzie ok. Fajna firma byle by trafic na spoko ekipe...niestety tendencja przyjmowania osob jest spadkowa(usunięte przez administratora)

Wieloletni pracownik

Jak ktoś tu zagląda oczekując prawdziwej opinii, to drogi czytelniku wiedz, że na forum glownie wypowiadają się osoby typu wieczne marudy, niezadowolona z tego że pracują, żyją i są ludźmi. W lotka by wygrali i by marudzili, takie typy. Albo nigdy ciężko nie pracowali. Niektórzy to już mają na stałe mordy wykszywione przez te marudzę ie :-D odrazu widać po twarzy. W firmie coraz lepiej, czekam na hejty od wykszywionych ryjkow :-D

Masakra
@Wieloletni pracownik

Jak już to "wykrzywione "i "od razu "

@Masakra

200zl/mc za brak l4 o stawiam że tyle dadzą kto się zgadza?

Biurowy

Brutto?

Karol

W nestle purinie premia frekwencyjna jest 550 brutto na miesiac i to widnieje w ogłoszeniu o prace na pracuj pl i inne ciekawe rzeczy też są pracuje sie 4 dni i 4 dni wolnego a w Basf 7 dni i 2 dni wolnego jesli Basf nie da nam min 300 zł na rękę za obecność / na mc,(usunięte przez administratora)

Dhjab

Paweł wywalili cię e lata temu, nie musisz się więcej wypowiadać. Chcesz komunizmu jedź do Wenezueli.

Światły obywatel
@Dhjab

Gdzie ty masz komunizm w Wenezueli kasztanie? W tym basfie jak w każdej innej montowni - im ktoś większym jełopem tym wyższe stanowisko zajmuje.

Wieloletni pracownik

Jak dla mnie w firmie znów robi się coraz lepiej. Oby tak dalej, brawo i to bez sarkazmu. Oby tylko wpadły jeszcze jakieś podwyżki i dodatkowe premie.

@Wieloletni pracownik

Co masz na myśli mówiąc że robi się lepiej?

Nowy pracownik
@Wieloletni pracownik

Zrobili zabawe dla twojego dziecka i piszesz od razu, ze w firmie jest lepiej. Oj ciemny ten narod, ciemny.

Igor обслуживание

Ciężko dostawać na elektryikuv? Kak vyglyadit sytuatsyjia?

Czy można liczyć w BASF Polska na prywatną opiekę medyczną?

Dhsn

Tak, luxmed. Niezły pakiet ale nie najwyższy - np. za materiał do wypełniania zęba trzeba płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska