BASF Polska

Śrem

BASF Polska

Opinie o BASF Polska

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w BASF Polska? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

alc

@poszukująca* szukają do środy śląskiej na staż letni w dziale HR - może to byłaby oferta dla Ciebie? Z tego co słyszałam staż jest płatny, no wiadomo, kokosow nie zarobisz, ale to zawsze coś, no nie?

poszukujaca*

Witam Czy są przyjęcia do pracy dla kobiet? Może przez jakas podfirme? Pilne

rekrut

W niedzielę aż takie( usunięte przez administratora ) zastawnaiwam się nad złożeniem cv. ale jak ktos wysyła maila w niedziele to znaczy że nie ma rodziny albo jej nie szanuję. dzięki za opinie i żegnam storopolskim pozdrowieniem ( usunięte przez administratora )

gerard

zgadzam się z twoją opinią,a jeszcze zapomniałeś dodać o przychodzeniu emaila w niedzielę jak również w godzinach nocnych tj.22-24 CO ZE SPRZEDAŻĄ?

anonimus

pragnę dodać że nowy kierownik to osoba która nie nadaję się do firmy o tak dużej kulturze korporacyjnej . Doradcy odchodzą z pracy nie wytrzymując klimatu jaki buduje ten człowiek. Ostatnio zatrudniony pracownik wytrzymał ponad miesiąc. Odradzam podjecie pracy w tym dziale.

budowlaniec

niedotrzymywanie umow, zapominanie o poczynionych ustaleniach to standard, manipulacja i klamstwo na poziomie nie spotykanym w miedzynarodowych korporacjach. radzę omijac szerokim lukiem

HAHAHA.... a co zwolnili już duet z bayosanu? do póki pracują tam dwaj panowie z bayosanu polsko niemiecki duet:) to nie radzę podejmowac pracy.

Zostaw opinię o BASF Polska - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASF Polska