Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Jesteśmy w Basf bezpieczni ,zaden wirus nie przeżyje w tej chemii ktorą mamy na hali, dodatkowo jesteśmy połączeni ze sztabem kryzysowym z Ninburga,mamy również super Ert. Klamki sa na bieżąco odkażane i krzesła podłogi są myte 2 razy częściej i mamy płyny denzyfekujace w WC. Nie ma co się bać damy radę a że ludzi z biur będzie mniej to wyjdzie nam na dobre po co maja mi się krecic po hali i zawracac gitarę, pamiętajcie i tak najważniejszy jest katalizator.

Produkcja od początku w Firmie

Właśnie dziś zapadła decyzja o pożegnaniu się z firmą Basf pracuję tutaj 5lat i przykre jest to że nikt nie zwraca uwagi na zwykłego kowalskiego który ma rodzinę,ma dom, praca w nowym systemie mnie przerosła powodzenia wam życzę i nie (usunięte przez administratora) tego do końca

ooo
@Produkcja od początku w Firmie

Ależ wielkie zmartwienie będzie miała firma BASF. Nastapi jej upadek ;-) Na twoje miejsce i każdego innego komu się coś nie podoba jest kilkuset chętnych. Rozwala mnie jak jakiś robol wierzy w "rynek pracownika" i myśli że to on tam dyktuje jakiekolwiek warunki.

@ooo

Kilkuset chętnych? Naprawdę? W takim razie trzeba w trybie pilnym zlikwidować wszystkie benefity, bo są po prostu marnowaniem pieniędzy. A kolega /koleżanka ooo powinien przedstawić te dane prokuraturze, bo program rekomendacji pracowniczych jest jawnym działaniem na szkodę firmy i menadżerów, którzy go wprowadzili trzeba pociągnąć do odpowiedzialności

ooo
@Piotr

Nie wiem jakim to działaniem na szkodę firmy ma być rekomendacja pracowników? To po pierwsze. A po drugie - w przypadku firm prywatnych prokuratura działa na wniosek pokrzywdzonego a nie z urzędu. Kto jest udziałowcem/właścicielem BASFu? - tego nie wiem i podejrzewam, że sam prezes działajacy w imieniu właścicieli/udziałowców też tego nie wie. Dla tych którzy myślą, że BASF czy jakakolwiek inna firma zmartwi się waszym odjeściem to muszę wylać kubeł zimnej wody na łeb. Jak ta buda powstawała w 2013 w czasie największej depresji kryzysu to było około 500 - 600 chętnych na jedno miejsce. Obecnie w czasie "prosperity" sytuacja jest o wiele lepsza, bo przypada tylko 100 - 200 na jedno miejsce, ale niebawem znów będzie tak jak dawniej, bo kryzys nadchodzi. Tak więc robole radzę wam siedźcie tam jak najdłużej, chodźcie na L4, organizujcie się w związkach i strajkujcie. Tylko w ten sposób możecie naprawdę zrobić na złość firmie, bo jak się sami zwalniacie to dyrekcja tylko z was brechta i jest to dla nich ulga bo zatrudnią nowego łosia na umowę na czas określony i mogą go owijać wokół palca zastraszając go zwolnieniem.

Lucek

Jak firma zamierza zabezpieczyć swoich pracowników przed Koronawirusem? Na każdej zmianie na hali ponad 50 osób. Jedno wielkie skupisko zarazków. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z czyhającego zagrożenia. Dlaczego firma nie wprowadzi przymusu zakładania maseczek? Jest wiele osób,które kichając czy kaszląc nie zasłaniają ust. Tragedia! Ktoś powinien coś z tym zrobić. Pomiar temperatury nic nie pomoże. Pozdro

Oby nie przewidział

Wasz dyrektorek, który tak bardzo się troszczy aby produkcja szła jak najdłużej wyjechał do Niemiec, reszta slt jakoś też nie pojawia się w pracy. Ale wy przychodźcie, przecież są pilne dostawy! Jakby ktoś miał odrobinę rozumu w głowie i jaj pomiędzy nogami to by wysłał wszystkich do domu i powiedział krótko, że największym szczęściem będzie jeśli zobaczymy się w tym samym gronie jak to się skonczy. Na szefa bhp nie liczcie... Bierzcie L4, na żądanie i urlopy i siedźcie w domu!

Pytający
@Oby nie przewidział

To prawda?

Hmm
@Oby nie przewidział

Ruch pociągów na granicy wstrzymany, szkoły i przedszkola zamknięte, a do nas Niemcy przyjeżdżają. Jak to jest? Czy to już głupota czy jeszcze nieodpowiedzialność?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
xyz

Duża firma, a kawy w QC brak. Stary ekspres psuł się i przeciekał notorycznie. Sprawa zgłoszona dostaliśmy zapewnienie, że wkrótce pojawi się nowy. I pojawił się choć słowo nowy to dla niego komplement. Bardziej pasuje określenie inny. Bo jak nazwać starą (i brudną) maszynę, która pierwszy raz zepsuła się dwa dni po przyniesieniu i nadal zacina się co chwilę. Pracujemy na trzy zmiany, a po kawę na nockach musimy chodzić do biurowca.

xyz
@xyz

Ciesz sie ze masz dostęp do kawy bo nie w każdym zakładzie tak jest. A firma ma zapewnić Ci dostęp do wody pitnej, a kawę to sobie możesz w termosie przynosić jak ci coś nie odpowiada.

AAA

Mógłby ktoś napisać coś na temat rozmowy kwalifikacyjnej??

doswiadczony
@AAA

Jasne: przychodzisz, mówisz: "dzień dobry" i w odpowiedzi słyszysz - "dzień dobry, witamy w zespole!"

Szkoda Ciebie

Wstyd to Ty przynosisz tej firmie. Uwagi to możesz prawić do sposobu pracy, kompetencji, jej kolesiostwa, charakteru ale nie wyglądu. Sam pewnie masz kompleksy i tutaj dla lepszej samooceny obrażasz innych. Jak mogłeś uwierzyć w nadludzi w korporacji jak sam w niej pracujesz.

E....

Taki cwany tu jesteś chodź spotkamy się przed biurem HR i powiesz jej to prosto w oczy !!! Ale wątpię bo sam wyglądasz jak obleśny typ z kapleksami

Praco
@E....

Popieram,zakompleksiony i żenująco powtarzalny prostak.Rozumiemy, że rękę masz ładniejszą, ale swoje problemy możesz zgłosić zainteresowanej bo ta strona nie po to tutaj istnieje, psychoterapeutów tutaj nie ma bucu.

vik

Wiesz co? gdyby mój ...... miał oczy to byłby piękniejszy od ciebie Wsio...u

Żeby tylko

Żeby tylko nie było tak, że któregoś dnia przyjdziemy do pracy i już z tego zakładu nie wyjdziemy bo kwarantannę zrobią, spełni się najgorszy sen osób które nie znoszą nadgodzin :)

Xyz

Wszyscy żyją koronawirusem, a "Janusz" z HD zatruwa środowisko już od dawna i z tym nikt nic nie robi.

Ha koronawirus

Nie ma to jak panika. Ludzie, poprostu przestańcie się macać i witać podając rękę na czas możliwego zagrożenia i dbajcie o higienę, przede wszystkim myjcie czesto rece. Niestety wiele osób to ignoruje i wychodzi z toalety bez mycia rąk lub grzebie sobie w majtach a potem wystawia brudną paskudną łapę do przywitania się i nie tyczy to tylko produkcji, a wszystkich.

Basia

To prawda ze zwolnili goscia co w maseczce chodził taka panike zasiał ale moze kto wie co będzie za jakis czas, juz Basfa w Chinach zamkneli na czas epidemii...

Pandemic
@Basia

We Wrocławiu i okolicy już chorują na to (usunięte przez administratora) Kwestia czasu zanim się pojawi (a może i już pojawiło) w BASF. a w połączeniu z zapyleniem na hali ( które ponoć jest w bezpiecznych dla zdrowia ilościach) łatwo się rozprzestrzeni po liniach ( tak, kopernika też nie oszczędzi) Wyobraźcie sobie tą kwarantannę hali :-D Z ost. chwili - Wczoraj do szpitala w Wolowie zgłosił się zarażony, który wrócił z Niemiec.

Igor

Po takich komentarzach jest mi wstyd, że tu pracuję...ludzie ile w Was jadu i nienawiści. Ocenianie wyglądu i inne niewybredne komentarze? Serio czepcie się roboty i zajmijcie swoim życiem. Na forum każdy taki cwany, a na żywo...Brak słów. Wstyd.

Baska

Ten co zatwierdził zakup i odebrał nowe mobiltanki powinien zrzec się swojej premi na rok za ta glupote ten gość nigdy tego nie uzywał a dlaczego? Te moviltanki mozna przewiesc tylko duzym wozkiem widlowym ,recznym się nie da przestawić bo otwory za małe ,elektryczny maly też nie wchodzi ,mycie tez jest kłopotliwe bo na stacji myjacej nie da sie tego podnieść na zurawiu i karcherem nie umyjesz a jak masz zielona albo mqb to .....no dramat z tymi 10 nowymi mobiltankami mialo byc łatwiej i szybciej na papierze może ,ale nie do takiego użytku , (usunięte przez administratora) brak słów

@Baska

No talent z inzynieringu nawet już awansowal.

Pracuś
@Baska

W tej firmie to cała spora grupa inżynierów pracuje tylko nad tym jak utrudnić prace i zrobić ją bardziej niebezpieczną. Mobilki to tylko jeden z przykładów totalnego braku kompetencji. Nie chce się wierzyć, że takich (usunięte przez administratora) ktoś zatrudnia i toleruje ich działania. A te ciągłe opowieści jak to się dba o BHP to tylko wywołują mdłości i są żywcem przeniesione z dawnej epoki.

ehhh
@Pracuś

W Basfie od 3 lat zrobiło się kolesiostwo inzynierowanie zatrudniani bez wykształcenia doświadczenia bo kolega obszarowego przyszedł sie nachapać. Czy to walnie ? Nie sadze starzy inzynierowanie co się zwolnili rozkręcili i tak będzie się kręcić. Najlepsze to ze oni juz nawet od operatorów nie wymagają żeby uczyli się procesu powlekania (kopernik) tam ma być człowiek aby robić tłum ze coś robią a jak przychodzą pomagać to zdziwieni ze w basfie ludzie pracują i maja jakieś zadanie do wykonania. Ogólnie firma ok ale powinni odświeżyć menegerow możne ktoś nowy zobaczy jakie kolesiostwo się zrobiło

Lysy

Kto? Nowy obszarowy?

@ehhh

Chcesz się zamienić i przyjść na Kopernika? Ja z miłą chęcią się zamienię... Chodź dostaniesz 5osob(nowych) i dymaj od początku lini do końca bo nikt nic nie potrafi... Jak mam ich nauczyć? Jak jesteś z przodu a oni z tyłu i każdy sobie... To nie nasza wina że tak to wygląda... Ale z chęcią się zamienię

lpp

Ta berta z HRu widzę ze obrączkę nosi. To ona jest mężata? Kto to w ogóle puka? Jak widać desperatów w tym kraju nie brakuje.

@lpp

Dla hajsu może? Albo litości

Justyna

Nie przeginajcie już z tymi wpisami na Panią z Hr.Popatrzcie na siebie!Kultury osobistej trochę !Szacunek należy się każdemu!!!

cebulak
@lpp

Ohydny komentarz, typowy dla prostaka - dla przykładu autor (lpp) tego komentarza powinien być zidentyfikowany i wywalony z pracy.

Agratka

Jak tam zadowoleni z przelicznika premi rocznej? Myślałam że będzie większy.

Witam dostalem oferte pracy na Operator Przygotowania Produkcji chciem zapytac czym sie zajmuje i czy polecacie te stanowisko mam czas do jutra na odpowiedz. Z gory dziekuje

Aga
@Nowy

To praca jako preparator Praca z komputerem,praca z urzadzeniami pomiarowymi, codziennie to samo, pobieranie próbek, transfer slurry,krecenie beczek, mycie mobili,robienie badan,duzo chodzenia ,zalezy jaki dział trafisz bo jak mcc to ciężko bedzie jak kopernik to lekko bo tam nic sie nie dzieje fajnie na hd,ld,scrof tez nie jest zły.powodzenia

Aga

Być może masz rację, w takim wypadku nie polecam na lato ale w zimie czemu nie w sumie jak lubisz cięzką pracę i system 7 dniowy to czemu nie

Igan
@Aga

Jak lubisz upał, jak lubisz mdleć z braku powietrza i lubisz tonąć we własnym pocie - zapraszam!

Basf
@Nowy

Slurry nie polecam. Mam nadzieje ze ktos wkoncu się weznie za ten dzial bo tyle wypadkow co przez nich jest to wola pomste do nieba. Tak jak wyzej napisali goraco i duzo roboty

Ach te babki

Ach te baby szczególnie na produkcji cały czas z nimi jakieś problemy nie dość że ploty im w głowie to pracować im się nie chce albo co ponie które gwiazdy zajmują się głównie rospraszaniem kolegów w pracy tak jak tu niedawno wpadka kolegi z mcc który zamiast skupić się na robocie ogladał tyłek kolezanki która wróciła po świętach to przez nią to wszystko...na zmianie C też mcc jest taka jedna wytapetowana co chyba codziennie na imprezę przychodzi jak do pracy i rozprasza kolegów a oni nawet nie wiedzą co produkują w niemczech były podobne problemy z kobitami i one już nie pracują w Basf przynajmniej na produkcji i problem się skończył, ale my jesteśmy daleko za murzynami i to się jeszcze długo nie zmieni..

Ahh basf
@Ach te babki

Co tam znowu się dzieje? Rok temu się zwolnilem a widzę dalej te same problemy

Achhh
@Ach te babki

Widzę zazdrość kogoś zjada, co makijaż koleżanki bardziej się podoba kolegom? ;)

Achhh
@Ach te babki

Az tak cie obchodzi wygląd i narzekanie innych współpracowników ? Moze skup sie na sobie i swojej pracy to i problemow będziesz miec mniej.

Qbek
@Ach te babki

Ja tam lubię nacieszyć oczy ????

Nygus

Gdzie te paczki?! Który je wszystkie zeżarł?!

Niedziela

Jeszcze 3 weekendy i wolny weekend. Idealny system. Dodatek za nie chorowanie też kiepsko bo ilu ludzi na l4

Haha
@Niedziela

Wolę za 3 weekendy mieć wolny weekend niż za 3miesiace... Cześć

@Haha

Schodząc w piątek o 14 iprzychodząc o 22w niedzielę też był weekend wolny. Więc nie co 3 miesiące.

Xyz

Schodząc w piątek o 14 w niedzielę było na 6 rano więc co za weekend

@Xyz

Jak zeszłes w piątek o 14 to w niedzielę było na 22 a nie 6 rano.

Weź weź
@Xyz

Puknij się w...i rób w ogóle bez wolnego, tacy właśnie nie mają rodzin ani do kogo się przytulić w domu to mogą robić non stop

Stary pracownik
@Weź weź

Zgadzam się tydzień w pracy masakra.

Jak ci nie pasuje system pracy to się zwolnij będziesz miał więcej czasu wolnego, hehe

Pazerny slurrowiec

potrafimy, ale nie ma dla kogo. wszyscy jesteście na chorobowym przecież xD

Wiadomo coś na temat spotkania dziś kierowników i kierownictwa produkcji?

Tom ford

Zamykają oddział w Niemczech i przenoszą maszyny do naszego Basfa będzie trzeba znowu rozdzielić ludzi ale kogo nowych jest za mało co to będzie i ten system 7/2 będzie rotacja widzę to wszystko słabo....

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska