Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Slurrowiec

Rozumiem, że scrof ma produkcję zaplanowana i przychodzą do pracy z czego wszystkie inne nitki dostały nieobecność usprawiedliwiona płatna, okey. Ale dlaczego na slurry, gdzie na PM mają produkcję, a zeolit jej nie ma, nie dostanie nupa tylko musi brać urlopy ? Gdzie jest sprawiedliwość ?

gowork opinia
@Slurrowiec

Drogi panie dlaczego te pytanie zadajesz tu a nie pojdziesz do kierownika się zapytać?? Z tego portalu sobie jakaś tablice ogłoszeń robicie Mniej odwagę się podpisać kto pyta a nie anonimowo.

rod
@Slurrowiec

Ludzie.. zamiast sie cieszyć że robote macie to tylko narzekacie. Nie wiecie chyba co za kryzys nam grozi. gdzie indzie to już zwalniają a jak jada pelna para to stłoczeni.. tu cos zrobili żeby chronic pracowników a i tak wam zle. Poki fabryka idzie jest robota, stanie to roboty nie będzie. Tak jest wszędzie. a jak ktoś mowi ze niebezpiecznie to przecież może się zwolnic. na jedno wyjdzie bo jak fabryka stanie to i tak roboty nie będzie. Każdy dziś pracuje. patrzcie na babki w lidlu, nie pouciekaly. Pieniedzy nikt ci nie wydrukuje..

@gowork opinia

Po pierwsze Panie gowork odpowiadając na powyższe pytanie, zapytam się swojego kierownika, żaden problem. Dlaczego zadałem te pytanie tu ? Zauważyłem, że siła rażenia tej strony jest pięć razy mocniejsza od pisania e-maili. Po drugie MNIEJ ... To Ty powinieneś się odzywać nie znając pisowni.

@rod

Drogi użytkowniku ROD. Nie zauważyłeś, że ja nie narzekam? Zadałem proste pytanie, czemu skoro jedni i drudzy mają taką samą sytuację to nie traktuje się ich równo i tyle. Sprawa wygląda tak, że ja z chęcią przyjadę do pracy bez znaczenia czy będzie praca czy nie. Chodzi tylko i wyłącznie o sprawiedliwość. Albo wszyscy nup, albo wszyscy urlop. I tyle

Realista

Już pięć zakładów pracy z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ogłosiło przerwę produkcyjną w związku z epidemią koronawirusa. - Sytuacja jest dynamiczna, niewykluczone, że wkrótce na taki krok zdecydują się kolejne firmy – mówią w LSSE. Przynajmniej do 5 kwietnia potrwa przerwa produkcyjna w Volkswagenie, Sandenie i Sitechu a więc zakładach w polkowickiej podstrefie LSSE. Nie pracują też dwie firmy z legnickiej podstrefy. Swoje zakłady zamknęły już Faurecia i Lear Corporation. Pozostałe znacznie ograniczają produkcję.

@Realista

No cóż. Kryzys idzie, zwolnią cię, bank z panem komornikiem zapukają do drzwi "twojego" 25 m2 APARTAMENTU z widokiem na prestiż na który wziąłeś kredycik na pół melona, dziunia która cisnęła cię na wydatki rzuci cię a niewidzialna ręka wolnego rynku zamieni się w widzialną rękę frustracyjnej masturbacji. Ale w sumie nie martw się o pieniądze. (usunięte przez administratora)

@Realista

No i w wiekszosci tych zakladow jest duzo dodatkow mala podstawa rozumie zdrowie wazne ale kasa potrzebna jak po tym wszystkim towary beda drogie ze 500 + (usunięte przez administratora)

Realista
@ooo

Doceniam kunszt wypowiedzi, naprawdę super. Ale jeśli o mnie chodzi to mam 140m2,nie mam już kredytu, mam świetna żonę i bardzo ładna, ale mimo to lubię pobawić się solo, jestem sentymentalny w stosunku do mojej rączki. Pozdrawiam. Hahaha

Wieloletni pracownik

Jak mi ktoś w firmie na spotkaniu, zebraniu powie, że nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, abyśmy zdrowi i cali wrócili do domu to opluje, odwrócę się plecami i pójdę żeby nie słuchać tych bezczelnych kłamst wypowiadanych przez zakłamane ryje prosto w oczy innym ludziom. Wciskają tylko propagandę. Najlepszy w tym jest Pan Arkadiusz. Magazyn pracuje na dwie zmiany, produkcja prawie nie idzie, wolnego nie dadzą, firmy nie zamkną, postojowego nie ma i jeszcze kasę z lunch pass wam zabiorą. Gdzie vibra ma postojowe 100% płatne, a u nas jak będzie (a nie bedzie) to by było 60%. Porażka. Mamy się grupować i przychodzić do pracy, narażać ŻYCIE!!! naszych najbliższych żeby jeździć na mopie i miotle ze szmateczka w ręku, bo porządek w naszej firmie jest ważniejszy od zdrowia i ŻYCIA naszych dzieci, rodziców, dziadków. Złożysz raport ze sprzątania przez 8h, nikt Ci za to nawet nie podziękuję, bo za co? Nie jest to ważne zajęcie, wrócisz do domu i pochowasz rodziców bo musiałaś sprzątać podłogę w korporacji BASF gdzie ważne są wykresy a nie ludzie. Zero szacunku dla tej zakłamanej firmy.

K
@Wieloletni pracownik

Wg kodeksu pracy , jeśli w umowie mamy napisane konkretną stała kwotę wynagrodzenia to będzie 80%

Ada
@Wieloletni pracownik

Najgorsza jest panika objawiajaca sie agresja.

Wieloletni pracownik
@Ada

Nie jestem typem panikarza, to są poważne sprawy, chodzi o życie lub śmierć, ktoś musi wkoncu dosadnie to nazwać, żeby obudzić ignorantów. Ludzie którzy zachorują i z tego wyjdą często mają dożywotnie problemy z nerkami lub płucami. To nie są żarty, inaczej nie było by pandemii i takiego kryzysu na całym świecie. To nie jest panika tylko głos rozsądku. Zostańcie w domu, nie chodźcie sprzątać hale.

A
@Ada

We Włoszek też mieli luźne podejście a teraz mają największą umieralność na wirusa i płaczą ze nie mogą godnie pochować najbliższych bo nie można się grupować i robić stypy

wow
@Wieloletni pracownik

w tym momencie wygląda to tak linie w połowie stoją ludzie przychodzą do pracy narażając zdrowie oraz zdrowie najbliższych co cwańsi uciekli na L4 .Biurowi tak boją się zejść na produkcje że KZ i brygadziści robią zięcia dokumentując czy dany skrawek posadzki został wymyty żenada żenada .

Ada
@Ada

Ale przeciez dobrowolnie chodzimy do pracy. Potrzebujemy jej. Przeciez ludzie jak zamkna fabryke to myslicie ze w domu bedziecie siedziec i dostawac pensje? Wszystko jest dobrowolne.

rozsądek
@Ada

A może ludzie którzy chodzą do pracy nie są kombinatorami (zależy im na pracy ) nie potrafią z byle powodu załatwić L4 nie biorą UW bo może się przyda jeśli to przetrwają a czekają na jakieś sensowne decyzje pracodawcy ( nawet kosztem wynagrodzenia ) tym bardziej ze po woli nie ma co robić .

Cebulak
@rozsądek

Teraz Wam zależy na pracy? Przypomnijcie sobie jak szanowaliście ta prace jeszcze 3 miesiące temu.

Rozsądek
@Cebulak

Widać Nick (cebulak)kolegi obliguje do czytania lecz bez zrozumienia.W podstawie programowej szkoły podstawowej klasy 4 można odnaleźć zadania zapraszam A po nabyciu wiedzy jeszcze raz zapraszam na forum .

cebulak
@Rozsądek

Algorytm myślenia z 4 klasy :) Już tłumaczę: 4 klasa - 80% klasy ucieka z lekcji, a 20% zostaje tylko dlatego, że liczy na super ocenę ze sprawowania na koniec roku. Niestety na koniec roku i tak się okazuje, że ta ucieczka nie miała absolutnie żadnego znaczenia, a ważniejsze jest to co się działo przez cały rok.

Basia

Ciekawe że inne firmy daja dodatek nawet 500 za ryzyko przychodzenia do pracy a Basf nic tylko ze ograniczaja produkcje i co mi z tego jak na miotle bede jeździć ...

Miarka
@Basia

Ty się ciesz żeby ludzi nie pozwalniali przez ten kryzys, a nie roszczeniowość....nie teraz

Satiago
@Basia

Ty nie rozumisz dziewczyno, ze jest kryzys i trzeba walczyc o swoje miejsca pracy..

@Basia

I co im po tym że dali? Ludzie chorzy przychodzą z wynikami pozytywnymi! Chciałabyś tak? Bo ja niekoniecznie, zdrowia nie kupisz!!! Co Ci po tych 500zl jak stracisz zdrowie albo co gorzej matkę bądź ojca i wyrzuty sumienia do końca życia!!! Powodzenia

Bakayoko

Ty móżdżku myślisz, że w BASF nikt tego nie przechodził? :) Zorientuj się ile osób żyje z domownikami w kwarantannie, ile było za granicą, ilu chorych i po chorobie przychodzi do zakładu.

Kopernik

Brawo, brawo! Czy Wy serio myślicie, że ten wirus zniknie w ciągu dwóch tygodni? Albo pojawi się lekartwo na niego w ciągu dwóch tygodni? Zakłady obok już zwalniają ludzi, myślicie, że u nas będzie inaczej? Kryzys już się zaczął. Mam nadzieję, że BASF doceni tych, którzy chodzą do pracy i przestrzegają zdroworozsądkowych reguł higieny.

Jasne
@Kopernik

Ty dostaniesz medal....

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Maski

W kilku krajach jest obowiązek noszenia masek. Nie ważne czy jesteś zdrowy czy chory. Nie można bez nich wyjść z domu, myślę że to kwestia czasu kiedy wejdzie to w Polsce, moze nasze safety first by zaopatrzyło wszystkich w maski ku profilaktyce

Operator z Kopernika

Firma Basf jako "Mistrzowie Bezpieczeństwa" powinna pokazać innym zakładom w okolicy, jak w sytuacji pandemii powinno się postępować dla dobra pracowników - mowa tu o czasowym zamknięciu zakładu. Aktualnie nic takiego nie ma miejsca, więc tytuł podany na wstępie mogą sobie wsadzić w(usunięte przez administratora)

Praca
@Operator z Kopernika

Robić trzeba zapowiadają się ciężkie czasy mam nadzieje ze basf doceni tych co teraz chodzą nie uciekają do domów. Trzeba się liczyć ze produkcja, zapotrzebowanie na ten rok pewnie dużo się zmieni a pamiętajcie najpierw pozbywa się roboli później z biur

cent
@Praca

Jak narazie to zobacz, że robia duzo żeby robota byla i zeby było bezpiecznie chodx wiadomo ze przed wirusem nie można w 100% się zabezpieczyć. Zobacz co się dzieje dookoła i nie narzekaj

Basf

Od jutra max 2 osoby co ba to basf? Beda busy?

@Basf

No właśnie. Jak teraz z dojazdem? W autobusie teraz max połowa dostępnych miejsc może być zapełniona. Jaka mam pewność że dojadę do pracy ?

Zamkna to

Zamkną zakład do Świąt ?

Pracownik biurowy

Dziękuję Panie dyrektorze za dbanie o nas. Dziękuję za to że wszędzie są środki do dezynfekcji o dbanie o nasze bezpieczeństwo nie tylko przez te środki ale i możliwość pracy z domu.

Taaa
@Pracownik biurowy

Możesz pracować z domu? Nie wszyscy mają ten przywilej i muszą być na miejscu, chyba jesteś ch... wart/a i potrzebny/a skoro dano Ci ten przywilej, więc nie podniecaj się za wiele

Pracownik prod
@Taaa

To pracownicy biurowi dają pracę pracownikom na produkcji

Taaa
@Pracownik prod

No tak niektórzy są niezbędni i takowi są na miejscu;) , reszta takich jak Ty to nawet nie wie od czego jest i dlatego możesz siedzieć w domu bo reszta obędzie się bez Ciebie ;) płacą Ci a nawet nie wiesz za co.

Cyrk

Co to za firma , w której brakuje ludzi do pracy na produkcji, a ludzie z Kopernika mogą wspomagać innych bo jakas ofiara sobie oczko zatarła,Pan Slavatycki to już może niech nie myśli bo wychodzi z tego to co wychodzi.... Może niech ktoś wreszcie zwróci na to uwagę i państwo z Kopernika zamiast się przechadzać to niech się zabiorą do pracy!

Bezpieczeństwo
@Cyrk

Tak bardzo dobra reakcja nie bedziecie nam ludzi zabierac bo nie dajecie rady. Na koperniku dbamy o porzadek i czystosc nie jak u was ze czego nie dotniesz to rece brudne od slurry. Zacznijcie dbac o stanowiska pracy, ze dluzej tu robicie nie znaczy ze jestescie lepsi a tak dajecie odczuc. Powodzenia jeszcze kopernik wam pokaze jak sie produkuje :)

Haha

Ale po co się wysilać jak premie mamy ze scrofa... A jak zazdroscisz to się przenieś na Kopernika i pokaż jak się pracuje i wtedy MY pogadamy...i nie mierz wszystkich jedną miarą... Jak góra pozwala to ludzie "odpoczywają" I nic nikomu do tego. Ja swoje robię a reszta mnie nie obchodzi. Na więcej mnie nie stać jako jednostka, nie każdy jest taki sam, ale chętnie się z tobą zamienię i przejdę na 4 brygady na starą halę. Cześć i czołem. PIONA

Git

Dobrze goda! Poloć mu! :-)

Bezpieczeństwo

O tym mowie boli was to ze my sie dopiero uczymy to co wy 5lat temu robiliscie. Mam nadzieje ze u nas nie bedzie tak ze ludzie falszywi i tylko jeden na drugiego donosi. Bedziemy jedna zgrana ekipa to bedzie swiezosc kopernika a wy dalej w tej toksycznej atmosferze bawcie

glock 19
@Bezpieczeństwo

nawet nie jesteście świadomi ale u was już niema jednego zespołu a słowo zgrana ekipa ładnie brzmi nie mówiąc o tz świeżości Kopernika .Opinie między sobą wypowiadane jeden na drugiego podczas nieobecności tego pierwszego przejdą do kanonów firmy.Donoszenie do kiero jest na porządku dziennym , nie mówiąc o złym podpowiadaniu w celu pokazania że jam umiem więcej staje się normą .To tz świeżość Kopernika widziana oczami ludzi z poza tego obszaru .A zwłaszcza wypowiadanie opinia o wszystkich z waszego obszaru i wszystkim przez jedną osobę postury rosyjskiego .

glock 19
@glock 19

rosyjskiego zapaśnika

@Bezpieczeństwo

Zle wiesci jest juz zaplanowany lot specjalny z mcc taki jeden w czerwonej czapce bedzie z wami na koperniku on wam zrobi piekło na ziemi kierownicy chowajcie się pod stoły....

bezpieczeństwo
@Ktos

jakieś szyfr? mów konkretnie o co Ci chodzi

Ptaszek

Przecież wysyłają tylko takich z którymi maja problemy , żaden normalny kierownik nie odda dobrego pracownika, a Kamil akurat chadzał na faje z kierownikiem i tylko to robił dobrze a tu trzeba zasówać a nie sie lenić pa pa

Jarek

Pracowalem z nim w LG co ten Kamil nawyrabiał był brygadzistą ale niestety mobingował swoich podwładnych i musiał odejsć za porozumieniem stron i wylądował w Basfie bo już nikt go nie chciał na strefie ale że w Basfie przyjmują wszystkich jak popadnie to nawet taki ciężki przypadek jak on się tu znalazł. Kamil lubi być w centrum uwagi i się wywyższać, niezłe z niego ziółko lubi manipulować swoimi kolegami , ale coż już się na nim poznali na mcc i pa pa , teraz kopernik nowe osoby będą podatne na jego kłamstwa i manipulację, Kamil uwielbia też odbijać dziewczyny innym kolegom, w sumie szkoda gadać, szkoda też że w Basf nie wymaga zaświadczenia o nie karalności a przydałoby by się takie coś poniektórym....

@Jarek

Widac ze władza uderza niektórym do glowy jak taki mlody awansuje to tez wyzej sra jak ma a to nie wszyscy się nadaja do rządzenia dobrze że w Basf przeciwdziałaja takim ludziom ile to juz roznych ciekawych przypadkow mieliśmy np prezes to był niezły agent, a LG zwłaszcza lodowki to była patologia inne czasy tam były to on pracował chyba jak trudno było o prace i wybierali sobie pracowników wtedy to przez łóżko się awansowało.

xyz

Przecież on dla kasy poszedł na to erte a nie poto zeby cos robic i jeszcze co miesiąc 1 dzień wolnego na szkolenie ma to leń jest i tyle a to trener to cos wyjatkowego tutaj w Basf? Mechanik Elektryk Automatyk to sa ludzie mądrzy w Basf to jest jakiś konkretny zawod i kasa jest tez konkretna a nie tam jakis trener co nie umie trenowac chociaż pewnie dla niego to juz duze osiagniecie życiowe ehh a weekendy wolne ee a on ma dzieci ? rodzine? dziewczyne ma tą co odbił temu z Hd ale ja bym jej nie chciał nawet za skrzynkę piwa ,pusciła by mnie z torbami ehhh

@xyz

Fajnie że Basf łaczy ludzi taka super para powstała i załozyła komorkę społeczną ciekawe jest to że pracuja na tej samej zmianie Justyna i Kamil i że razem ida na nowa hale tylko ciekawe jedni mogą pracować w parach a inni nie i od czego to zależy? Mi nie pozwolono pracować z moim facetem na tej samej zmianie, że niby taka zakochana para to zamiast pracować wiecie co robi ....

@Kasia

Szykuje się lot specjalny z mcc na kopernika tj: czerwona czapeczka,ładna du.pe.cz.ka i robol w sumie 3 specjalne osoby wyselekcjonowane. Potem już bedzie normalność.

Bez niku
@Ktos

A wiecie że kot który lata to kotlet

@xyz

Info do Kamila. Zlej te ameby ciepłym .. Przez ludzi takich jak Wy "internetowe hejtery" bez własnego życia bo zapewne musi być mega nudne skoro piszecie takie śmieci, atmosfera w miejscu pracy już niezależnie czy to BASF czy nie BASF, nigdy nie będzie taka jak się należy. Hejt i zawiść sytuacji w miejscu pracy nie polepszy. Z drugiej strony cwaniaczki czemu nie powiecie tego prosto w oczy ? Nie pozdrawiam

Ojej

Wstyd! Zajmijcie się czymś pożytecznym! Myślicie,że jesteście tu wszyscy anonimowi i możecie tu pisać co Wam się podoba. Łatwo tu kogoś obsmarować. Przemawia przez Was zazdrość. Czasami warto się zastanowić czy takim hejtem nie zniszczy się komuś np. życia.

Kamil
@Ojej

Wstydzę się siebie, wstydzę się że żyję w obłudzie,ale kłamstwo to jest to co mi najłatwiej przychodzi w życiu, dlatego robię to i będe robić dalej ,jestem jaki jestem- wielkim draniem i co mi zrobicie? walcie się wszyscy!

xyz

Powiesz mu prosto w oczy to i tak nie zrozumie bo trzeba czasami pomyśleć a u niego to ciężko. Nie potrzebnie takie tematy tu się pojawiają większość wie co to za ziółko i co za (usunięte przez administratora) gada

ooo

JPD robole, wy zamiast koronawirusem to zacznijcie się martwić zdrowiem z powodu czterobrygadówki. To praca w systemie zmianowym powoduje prawdziwe spustoszenia w organizmie ludzkim. Człowiek pracujący na zmiany, szczególnie w nocy, jest 4 krotnie bardziej narażony na choroby nowotworowe i układu krążenia. O negatywnych skutkach społecznych jak brak czasu dla rodziny i znajomych to już nie wspomnę. Gdybyście jeszcze pracowali tak dla państwowej firmy to można byłoby się poświęcać, ale dla prywatnej i to w dodatku niemieckiej, która nie płaci podatków od dochodów? Myślcie głową a nie dudą. Każdy roczek przepracowany w takiej 4 brygadówce to roczek życia mniej jak nie gorzej. Weźcie się w garść i zróbcie coś z tym. Żeby auta w niedziele, święta i po nocach produkować dla Niemców? Powagi trochę.

Zwłaszcza
@ooo

Zwłaszcza ten 7 dniowy twór, to prawdziwa misz masz zmian i tak co tydzień, szkoda zdrowia

Niekumam
@ooo

A jaka dlaczego w firmie państwowej byłoby warto? Pewnie sa 2/3 tej pensji w imię Wielgiej Bolzgi mielibyśmy robić i byłoby lepiej? Przestań pisać bzdury...

@Niekumam

(usunięte przez administratora) Państwowa firma to znaczy , że dochód który wytwarzasz idzie do kasy państwowej a następnie jest rozdzielany na społeczeństwo - edukacja, służba zdrowia, wszelkie zasiłki socjalne, dofinansowania etc. Obecnie mało firm jest państwowych, mały dochód do kasy państwowej, więc i te wszystkie dobra gwarantowane przez państwo są(usunięte przez administratora) warte. W PRLu wszystko było państwowe i dochód dla państwa był olbrzymi, tak że państwo mogło zagwarantować każdemu obywatelowi mieszkania (obecnie warte pół miliona), przedszkola dla dzieci, edukację na każdym poziomie, służbę zdrowia dostępną dla każdego i wiele innych. Jak jakiś zakład jest państwowy to ty jako cząstka społeczeństwa jesteś w posiadaniu tego zakładu, pracujesz w swoim zakładzie i dochód który wytwarzasz wraca ostatecznie do ciebie w postaci wyżej wymienionych dóbr. Tak więc utrata zdrowia w państwowej 4 brygadówce ma całkiem inny wymiar niż w 4 brygadówce dla Niemca, który za wypracowane przez ciebie pieniądze posuwa sobie jakieś egzotyczne dziewczynki na Karaibach czy Seszelach. Pomyśl sobie o tym jak będziesz zaiwaniał w BASFie w jakąś sobotnią noc.

robol
@ooo

nie pasuje zwolnij się wiedziałeś na co się piszesz

@robol

(usunięte przez administratora) Nie zwolnie się, bo 4 brygadówka dla prywatnych zagranicznych firm jest wszędzie, więc nie ma sensu zmieniać tej na inną 4 brygadówkę. Podjęłem decyzję o walce i uświadamianiu roboli, ale widzę, że będzie ciężko skoro robole dysponują takimi kompetencjami intelektualnymi jak ty.

@ooo

Idz do LG lub PGW albo Xeos tylko że w Xeos zbyt duże wymagania do płacy tam zupełnie jesteś bez szans najlepiej idz na listonosza pieszego dobra praca na 1 zmiane i dobra dla zdrowia 13 tez sa płaca polowe tego co w Basfie ale będziesz dłużej żyć wiec zarobisz w sumie to samo..

ooo

Ty jesteś bardziej szurnięty niż jachira.

Operator HMI

Dziękujemy bardzo kadrze zarządzającej w imieniu pracowników, szczególnie tych z produkcji za wprowadzenie procedur które mają nas ochronić przed koronawirusem. Dziękujemy za płyny dezynfekujące oraz za 1m na bramie. Pracownicy naprawdę doceniają państwa starania i dbanie o nasze zdrowie oraz jak by nie patrzeć, naszych najbliższych. Super że mierzycie nam temperatury ale przydało by się więcej dezynfekcji klamek itp. Wiemy że dużo ludzi nie ma w zakładzie ale nie zawiedziemy was i będziemy pracować.

DOHMI
@Operator HMI

W sumie to chodzi o nasze miejsca pracy. Wiec nie zawiedziemy sami siebie.

Joana

Jak tam dodatek za nie chorowanie podoba się wam co..? Ja nie wiem niestety jakim cudem z niby 350 brutto które miało niby być zrobilo się 210 zł netto no liczyłam na więcej tak z 270 zł no nic dobre i te 2 stówki do przodu a u was podobne wyszło? Zadowoleni?

Będzie na flaszkę

Seba
@Joana

Niestety w tym miesiacu nie dostalem (tydzien l4) w nastepnym tez nie dostane bo planuje kolejne zeby odpoczac od tego nowego systemu. Moze na wakacje jak urlop bedzie uda sie miesiac bez chorobowego wtedy dam znac ile wyszlo :) niech robia ci ambitni co im 7 dni pasuje a poczekajmy na upaly jak wam milo bedzie

nju
@Seba

Dobra taktyka :-)

Haha
@Joana

Za 200 zł to aż szkoda się męczyć przez 3 miesiące w tym zakładzie. Lepiej strzelić sobie dodatkowo kilka dni wolnego. Lepiej wyjdzie dla zdrowia.

@Seba

Czyli na poniedziałkowym spotkaniu z dyrektorem trzeba poruszyć temat podwyżek. Mianowicie przestać dawać co roku podwyżki wszystkim nierobom, a docenić tych którzy w pracy są, a nie tylko bywają. Ewentualnie całkowicie zamrozić podwyżki, a zwiększyć premię frekwencyjną. Seba, dobra robota.

@Biurowy

Jeszcze tylko dodam, że takie działy jak logistyka, lab i slurry również pracują w takim systemie. A na tym forum użalają się nad sobą jedynie ludzie z produkcji. Bardzo ciekawe z czego to wynika, bo na pewno nie z ciężkich warunków pracy. No chyba, że substraty wam za ciężkie.

Skrzypek
@Biurowy

To zapraszam serdecznie na linię, pokażę Ci co to robota

Pracownik od 2016roku
@Skrzypek

Powinno być tak jak w innych zakładach że na tydzień biuro podczas największych upałów schodzi na halę do maszyn i robi. Może wtedy poszanuja nasza pracę. Zobaczycie nasza klimatyzacje na hali.

Skrzypek
@Pracownik od 2016roku

Tak jest!

@Joana

No to Ci coś nie tak wyszło bo ja normalnie dostałam 270 za to że nie chorowalam.

@Joana

Moim zdanie zatrzymanie L 4 ta premia nie zatrzyma pracowników tzw. Idę na L 4..???? Moim zdaniem powiną wynosić więcej 500 brutto po 3 miesiącach bez L 4 +bonus 250brutto

Biuro
@Pracownik od 2016roku

Racja zejdziemy a w tym czasie Ty będzie naszą pracę robić zobaczymy jak to ogarniesz.

E...
@Biuro

Nie ma sprawy uwierz że ogarnę i pierwsza jestem chętna do zamiany miejsc ale wątpię że Ty ogarniesz nasze stanowisko pracy!

@Kidxmen

Widać że nie pracujesz juz w Basfie bo nie wiesz jakie sa stawki otoz my co miesiac mamy placone frekwencja a nie raz na 3 mce czyli co miesiąc ponad 200 stowki do kieszeni wpada ale wystarczy raz zawalic albo na opiekę wsiąść i już przepada.... Jak się juz raz zwolnisz z Basf to już nie ma powrotu no trudno szukaj gdzie indziej powodzenia...

Ciekawy

A co się stało na nocce?

Pyta

Wiadomo jak się czuje kolega z nocki?

Zaciekawiony

Będziemy chodzić w maskach po zakładzie? Biuro będzie normalnie w pracy?

@Zaciekawiony

W jakim celu chcesz nosić maseczkę? Przecież nie ma zapylenia na hali. A z zasady maseczki noszą ci, którzy zarażają czyli są chorzy. Biuro? A jak pracownicy mają załatwiać swoje sprawy bez pracowników w biurze? W tym momencie jest duże zamieszanie i dużo papierologii. Mają być na stanowisku tak jak produkcyjni. Chyba że zamykamy hale, to wszyscy leicmy

@Zaciekawiony

Obstawiam ze biura zdalnie z domu będą pracować a my normalnie :) najlepsze ze w busach po 10 osob scisniete obok siebie i nikomu to nie przeszkadza :D

@:)

Ale dlaczego mają robić zdalnie? Jeśli jest zagrożenie w biurze to i jest już na hali. Jaka sprawiedliwość? Mają zapierdzielać tak jak my, a jak nie, boją się w biurze, to od poniedziałku połowę ludzi nie będzie na hali, wyszkolić i na indeed! Bo przecież na hali jest bezpieczniej... Parodia

Badgowy
@NN

Bo można tak ogarnąć prace.

@:)

Nieporozumieniem jest to skupisko ludzi na ochronie po zakończeniu każdej zmiany! Jak można na coś takiego pozwolić?!

@NN

Z zasady Ci, którzy są chorzy zarażają bo mogą nie mieć objawów. Powinni wprowadzić noszenie maseczek na wszelki wielki ... Zawsze to jakaś ochrona

@Zaciekawiony

My możemy z domu pracować zdalnie i to aż do września.:)

@Lol

Dobrym pomysłem jest wchodzenie po max. 5 osób i metr od siebie

KW

BASF ONE TEAM !!! Całe kierownictwo trzyma za was kciuki zza laptopów w domach , jak byście czegoś potrzebowali to dzwońcie;-)

Pracownikk

Te kontrole na wejściu nic nie warte, robione nieadekwatnym sprzętem, śmiechu warte pokazuje temperatury,przy których człowiek już dawno powinien w kostnicy leżeć

Kidxmen

Tak są kontrolę temperatury jak wchodzisz

Prosba

nie uważacie ze panuje dziwna atmosfera na hali może warto zamknąć zakład na tydzień do wyjaśnienia sytuacji. pracujemy z obawa czy dobrze robimy ze jesteśmy w pracy

Prawda

To prawda bardzo dziwna atmosfera, z jednej strony szkoda tych co robią za.tuch których nie ma, z drugiej strony czy ktoś to doceni ? To oznaka mądrości czy (usunięte przez administratora) ? Fiat w Tychach już zatrzymał cała fabryke, a BASF ?

@Prawda

Hala powinna się wspomóc pracownikami z biura.

Harry
@Prosba

Nasze gadanie na nic się zda.... Są osoby którym to co się dzieje tak jakby "lata". Wszędzie kwarantanny domowe a Wy pracujecie! W busach kupa ludzi, na stołówce kupa ludzi... Na ochronie to samo.

nn
@Prosba

najlepsze to ze każdy mówi ze coś źle się czuje pewnie to psychika tak działa albo kto wie powinno być zebranie i rozmowa z pracownikami ewentualnie chociaż cofnąć transport busami największe skupisko ludzi w zamkniętym pomieszczeniu na hali to jednak dystans można ogarnac

Basia

Ten chlopak od kierownika Tomka ze scrofa był w U.K w ostatni weekend czy zgłaszał to do Hr? Pewnie nie on sam czuje się dobrze ale moze być nosicielem nawet tego nie wie....a my mamy pracować w jego otoczeniu?? Ja hym się tym bardziej matrwiła niż tym czy kopernik produkuje...

@Basia

Produkcja musi iść. Mięso armatnie musi produkować.

qlock19
@Basia

powinni go zwolnic za takie cos.........

@Basia

Basia, zapraszam na kopernika, z miłą chęcią się z Tobą zamienię.. Tak gadacie na tego Kopernika i na ludzi którzy tam są, a nie macie zielonego pojęcia dlaczego nie ma seryjnych produkcji... Zapraszam się przekonać i WKU... Rzać... Pozdrawiam wszystko wiedzącą

Lolek

Dajcie mu spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska