Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Ktoś

Kto jest chory na Covid ? Nie chcą powiedzieć kto, jakbyśmy nie mieli prawa wiedzieć,parodia

Hmmm

Pipeta xD

Hehe
@Hahaha

Zmiana B

Czy pracownicy w BASF Polska dogadują się między sobą?

Joł

Metyl rządzi!

tak dogadują bo polowa fabryki w domu siedzi :D

oper

W Basf jest strefa wolna od wirusa. Jedna osoba była na kwarantanne i tyle nikt tu wirusa nie widzi i nie zobaczy , mamy dobre środki do dezynfekcji. Basf zawsze stawia na bezpieczeństwo. I tak trzymać.Oby tylko zamówienia przyszły.

Po co?
@oper

Weekendy wolne, więcej kawki, papieroska i jeszcze płaca :D Aby jak najdłużej

Joszko broda

Po dwie osoby w pokojach odpoczynku,przy stołach na stołówce,odstępy i maseczki na bramie...czemu ma służyć ten cyrk skoro w szatniach na przejściu zmian jest po 50 osób w odstępach max 50cm ?

Ehem
@Joszko broda

Ma wyglądać ładnie :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Maj

Jak idzie fabryka? Niestety na majowce sobie coś zrobiłem i L4. bezrobocie czy jakaś produkcja?

Stary pracownik

80% postojowe w czerwcu juz obstawiaja ze 2 miechy postoj? Zamiast starych pracownikow zostawic zeby byli w gotowosci to caly kopernik w robocie 2miechy

Taa
@Stary pracownik

Nie wiesz a gadasz... Kopernik ma 3 zmiany i jedna zmiana ma wolne cały maj a druga czerwiec, a jedna zmiana jest cały czas w pracy, więc w czym masz problem? Tam też już się coś dzieje, a nie tak jak wy myślicie, zapraszam na testy.

Hmm

Zaczęły się już grupowe zwolnienia? Czy od poniedziałku rusza produkcja czy nadal testy?

Nn
@Hmm

Oszczednosci na dodatkach beda produkcja mowia ze dalej czekaja

życie

Co ma być to będzie zostaną 2 zmiany obstawiam ze robotę będzie miało HD reszta lin dalej taśmy będzie kleić.

@życie

Źródło?

Czek

Czy od czwartku wszyscy w pracy nosimy maseczki?

Nie
@Czek

Jeżeli w zakładzie jest wyznaczony odstęp miedzy pracownikami nie musisz nosisz maseczki.

Jony

Tak znam 2 os z nowa umowa od kwietnia

:D
@Jony

Na pewno :D świąt nie chcieli nam psuć może w końcu jakieś decyzje zapadną bo człowiek nie wie czy szukać roboty czy nie. Francja przedłużyła kwarantanne w Niemczech salony planują od polowa czerwca lipiec otwierać.

Hmm

Jutro też tylko 2 zmiany?

20.04 Start

Hmmm
@Hmm

Pewne informacje?

Frankenstein

6 kwietnia Basf obchodził 155 lat co za wspaniałe wieści a pamiętacie impreze z tej okazji nawet fajerwerki były jest super teraz to zrozumiałem na tle innych firm które zwalniają Basf jest bezpiecznym miejscem pracy ,zależy im na ludziach bo nie zwalniają.

@Frankenstein

Komentarz dodany bo za długo spokój tu? Nie wiadomo co myśleć jak długo basf jest wstanie utrzymać tyle ludzi nie produkując nic. Zazwyczaj wręczenia wypowiedzeń zaczyna się od 1 danego miesiąca. Czy w kwietniu komuś umowę przedłużyli znacie kogoś takiego?

Nik
@Frankenstein

Z tą bezpieczną pracą było różnie. Było wielu takich, którzy myśleli że są bezpieczni do czasu kiedy ich na bramę odprowadzono.

MYSLICIEL

Dlaczego tylko do pracy maja iść od poniedziałku sami operatorzy HMI czy ktoś ma zamiar sprawdzić czy reszta jest potrzebna ?? mam nadzieje ze nie planują (usunięte przez administratora) pomysłów bo wiedzcie ze operatorzy hmi sami nie dadzą rade

Jak
@MYSLICIEL

Jak to nie dadzą rady? Przecież mają do pomocy brygadzistów i kierownikow;) może z nudów się wezmą za robotę bo o przyzwoitość to nie podejrzewam

@Jak

Koledze to chyba chodzi o zwolnienia ludzi ale spokojnie produkcji nie rusza bo i tak są minimalne składy

@MYSLICIEL

W pracy jest tak że im więcej możesz tym jesteś cenniejszy dla pracodawcy a w przypadku zwolnień pierwsi pójdą ci którzy maja umowy na połroku lub rok, część biurowych ,potem stanowisko operator i tak dalej ale ja wątpię żeby kogo kolwiek zwalniali ten wirus jest czasowym problem skończy się i będziemy znowu produkować bedzie tyle roboty że zapomnijcie o wakacjach w tym roku albo zapomnijcie wogole że będzie jaki kolwiek przestój w wakacje , chyba ze pandemia jeszcze będzie w sierpniu oby nie. Napewno nie jest sprawiedliwe że zostaliśmy podzieleni na tych co muszą i na tych co nie lepiej było raz jedni raz drudzy w prawdzie roznica w kasce będzie ale co z tego jak mogę się zarazić od kolegi lub koleżanki a. Co będzie jak się zarazę w pracy czy będzie to uznane jako wypadek w pracy??

@Basia

ale myślisz ze kryzys jest przez wirusa?? nawet jak pandemia się skończy kryzys w gospodarce się zaczął wiec dużo by tłumaczyć ale ogólnie chodzi o zapotrzebowanie na tego typu produkt. Lepiej pojeździć 2 lata starym autem niż brać co roku nowe z salonu w czasie kryzysu. Ale oby skończyło się to dobrze nam życzę

Hubajah

Kto ma chęć zmierzyć się w najtrudniejszą grę strategiczną świata Obawiasz się, że przegrasz, a może jesteś pewny/a, że wygrasz Odwagi, przemyślenia życzę w rywalizcji Napisz jak masz odwagę ----- King Queen Rook Bishop Knight Pawn Oczywiście mamy do dyspozycji zacne figury opisane powyżej Pole manewru składa się z 64 pól ułożonych 8x8 Idea jest taka, abyśmy mogli się spotkać i zagrać Czy jest ktoś chętny, abyśmy mieli u nas w firmie chess room? hubajah@gmail.com W razie wątpliwości jestem dostępny pod wyżej napisanym adresem e-mail

nn

Dziś przyszedł mail że fabryka się nie zamknie, że musimy być w ciągłej gotowości bo jak tylko nasi klienci się otworzą to start. Każdy kraj ma inna sytuację a pamietajmy że Basf produkuje na cały świat więc my możemy przejmować nowe produkcje z innych zakładów zresztą to się juz dzieje . Gdyby fabryka się zamkneła to koszt startu bedzie bardzo wysoki , rozruchu piecy ,pracownicy rozleniwieni itd, także możemy zapomnieć o tym że zamkną zakład co pewnie wielu z Was by chciało.

@nn

zamknąć nie zamkną ale będą chcieli zminimalizować straty i zredukują wiele niepotrzebnych stanowisk myślę ze w czasie kryzysu sprzedaż nowych aut spadnie o 70% wiec i produkcji będzie mniej. Jedyna nadzieja ze biurowych to dotknie a nie produkcji których jest i tak mało

Janusz

Ale hit dziś na bramie na kołowrotku zamontowali urządzenie do dezynfekcji wystarczy przejść usłyszymy charakterystyczny syk i to wtedy zostaniemy zdezynfekowani to dodatkowa ochrona pracowników teraz dopiero bedą kolejki ponieważ zmniejszy się częstotliwości obrotu barierek.

Basia

Kamil i Justyna pa pa zasłuzyliscie oboje .... Pa pa nie bedziemy tęsknić, pa pa

Seba
@Basia

Daleko nie ida a i zmiany beda jak na koperniku wiec za szybko sie cieszysz

Firma stawia na integrację ale ciągle przenosi na inne zmiany zastanawiał się ktoś czemu? Bo to sprawka kierownika widocznie są jakieś ukryte powody. Ten kolega co jest rozżalony że idzie na nowy dział ? będzie mógł się uczyć czegoś nowego a to chodzi chyba w możliwość rozwoju , ciesz się że na nowych maszynach bedziesz robić szybciej, przyjemna lekka robota, w pracy myślimy o pracy a nie o babach czy plotach, i nie zazdrościmy nikomu niczego tylko pomagamy sobie i osiagamy wspólnie wymagane wyniki. Zazdrość, zawiść, mobbing nawet między kolegami nie może mieć miejsca w firmie Basf. Dlatego nie ma co płakać tylko weź się do roboty chłopie nie płacz nad swoim losem zmień się - best team!

ehhh
@Basia

Dzastaina sam bym chciał z nią być ale niestety nie mam stanowiska żeby na mnie popatrzyła. Piekna dzifcyna

@ehhh

Baśka to ma cyce E co najmniej i na koperniku robi także w końcu się poznacie , może coś z tego wyjdzie i zostawisz dla niej swoją...:-)

@Basia

No to przecież przez Kamila premię mi zabiorą w kwietniu ,trzeba było rezygnować z offa zeby jakoś to odrobić. Dobrze że juz go nie ma

Ktos

To on decyduje o przyznaniu premii?

@Ktos

No jasne że on swoim postępowaniem,kto nawalił kilkaset braków ostatnio gdyby nie to ze slara się skonczyła pewnie by bylo z 8 tysięcy

Basia

Już się rynek pracowników kończy , Basf mógłby zrobić porządek z tymi notorycznymi choraskami jest okazja do pozbycia się darmozjadów co więcej chorują jak pracują i inni by się zmotywowali do szanowania pracy.

hehe
@Basia

spokojnie nawet jakby 3 miesiące postoju było basf ruszy pełna para nikogo nie zwolnią bo i tak za pol darmo albo jeszcze mniej robimy nie ma co (usunięte przez administratora) ale widze szanse na zabranie dodatkow ,zmianowe busy, premia za nie chorowanie to ludzie sami sie zwolnia ;d

Slurrowiec

Rozumiem, że scrof ma produkcję zaplanowana i przychodzą do pracy z czego wszystkie inne nitki dostały nieobecność usprawiedliwiona płatna, okey. Ale dlaczego na slurry, gdzie na PM mają produkcję, a zeolit jej nie ma, nie dostanie nupa tylko musi brać urlopy ? Gdzie jest sprawiedliwość ?

gowork opinia
@Slurrowiec

Drogi panie dlaczego te pytanie zadajesz tu a nie pojdziesz do kierownika się zapytać?? Z tego portalu sobie jakaś tablice ogłoszeń robicie Mniej odwagę się podpisać kto pyta a nie anonimowo.

rod
@Slurrowiec

Ludzie.. zamiast sie cieszyć że robote macie to tylko narzekacie. Nie wiecie chyba co za kryzys nam grozi. gdzie indzie to już zwalniają a jak jada pelna para to stłoczeni.. tu cos zrobili żeby chronic pracowników a i tak wam zle. Poki fabryka idzie jest robota, stanie to roboty nie będzie. Tak jest wszędzie. a jak ktoś mowi ze niebezpiecznie to przecież może się zwolnic. na jedno wyjdzie bo jak fabryka stanie to i tak roboty nie będzie. Każdy dziś pracuje. patrzcie na babki w lidlu, nie pouciekaly. Pieniedzy nikt ci nie wydrukuje..

@gowork opinia

Po pierwsze Panie gowork odpowiadając na powyższe pytanie, zapytam się swojego kierownika, żaden problem. Dlaczego zadałem te pytanie tu ? Zauważyłem, że siła rażenia tej strony jest pięć razy mocniejsza od pisania e-maili. Po drugie MNIEJ ... To Ty powinieneś się odzywać nie znając pisowni.

@rod

Drogi użytkowniku ROD. Nie zauważyłeś, że ja nie narzekam? Zadałem proste pytanie, czemu skoro jedni i drudzy mają taką samą sytuację to nie traktuje się ich równo i tyle. Sprawa wygląda tak, że ja z chęcią przyjadę do pracy bez znaczenia czy będzie praca czy nie. Chodzi tylko i wyłącznie o sprawiedliwość. Albo wszyscy nup, albo wszyscy urlop. I tyle

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska