Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Waldek

DLA CZEGO NIE PŁACĄ FREKFENCYJNEJ SKORO ZAPISANA W REGULAMINIE FIRMY NA TEN ROK ZAMÓWIEŃ W BRUD NIE MA KOMU ROBIĆ .NIE KTÓRZY ROBIĄ PO 12H NAWET NA PRODUKCJI. CO JEST Z BASF NIE TAK?

Jprd
@Waldek

Waldziu mongole jeden, czas na korepetycje z jezyka polskiego, to nie z BASF jest coś nie tak, tylko z tobą, a premia frekwencyjna ciągle jest wypłacana, ale trzeba spełnić określone wymogi, by ją dostać, polecam lekturę regulaminu lub zaczerpnięcie wiedzy u właściwych źródeł.

@Waldek

Jak wygląda teraz praca w utrzymaniu ruchu warto?? Dostałem propozycje pracy i zastanawiam się czy warto a nie chce palić mostów. Dziękuje Pozdrawiam

Paulina
@Marcin

Ktoś odpowiedział, że nie warto, bo ludzi ubywa, roboty przybywa, a relacje międzyludzkie są coraz gorsze. Ten wpis został usunięty, ciekawe dlaczego?

Francuz
@Marcin

Praca dobra, tylko ludzie k.. Jak masz możliwość to idź na utrzymanie, ale w innej firmie.

Grześ

A na jakie stanowisko?

ld

3 zmiany spokojnie by wystarczyło

Scrof
@ld

Od padziernika znowu postojowe zobaczycie

okoi
@Scrof

Nie chcemy nowych pracowników damy sobie radę LD/HD jesteśmy najlepszymi i możemy nawet robić po 12 godziny a zmiany 7.2 na bardzo pasuje na tych linach som najlepszymi pracownicy BASF

Deti
@okoi

My też nie chcemy nowych pracownikow,.wymagania mają ogromne a pracować im.sie nie chce. Damy sobie radę bez nixh, tylko docencie starych pracowników w całej fabryce !

Lop
@okoi

Mów za siebie. Większości ludzi na produkcji ten system odpowiada. Najlepszy system ... A nie 5 nocnych zmian. To dopiero męczarnia. Pozdro

Zawiedziony
@Lop

I codziennie w pracy.

@Lop

I czym mówisz? Głosowanie jasno pokazało że większości to nie odpowiada, jesteś chyba z Rokity albo jednym z tych co nie ma rodziny i nikt na cb nie czeka, dlatego wolisz w weekend zbierać ploty po zakładzie zamiast cieszyć się wolnym

Nieee

Od września wraca system siedmiodniowy! Czemu Ci tam na górze nie rozumieją, że nie chcemy tak pracować!? Ciągle w pracy i zmęczeni,potem dziwią się, że reklamacje, że wycieki, bo jak ma nie być jak jesteśmy przemęczeni?

Katarzyna
@Nieee

Muisz uświadomić sobie że jesteś tylko robolem. Jak ci się nie podoba to na twoje miejsce jest 500 chętnych. Jak się przekręcisz na zawał od 4-brygadówki to na twoje miejsce też jest 500 chętnych. Na litość nikogo nie weźmiesz.

Scrofowiec
@Katarzyna

Cieszymy się że firma odbije się od dołka i będzie znów przynosić zyski. Dziękujemy kadrze zarządzającej że tak dba o pracowników. Damy radę ????

@Katarzyna

We Wrocławiu jest ok 7000 bezrobotnych, a w calym egionie ok 20000 (dane GUS z kwietnia). Jeśli na jedno miejsce jpracy jest 500 chętnych, to znaczy że do obsadzenia jest 40 stanowisk (w całym regionie). Naprawdę? Oczywiście nikt nie przyzna, że ludzi brakuje, bo straszenie utratą pracy to jedyne narzędzia motywacyjne, jakie znają wysokkwalifikowani manadzerowie

Ukasz
@Piotr

Dane GUS dotyczą zarejestrowanych bezrobotnych w urzędach pracy. Jak robisz jakieś fuchy na umowę zlecenie czy innych śmieciówkach to już nie możesz być bezrobotnym. A takich "robotnych" na śmieciówkach to jest większość ludzi w Polsce i oni też składają CV. Biurwy z HRu niech ci pokażą liczbę składanych podań to sie zdziwisz.

Lolek
@Nieee

Na mcc robia od 2 miechow juz na 4 brygady i nie placza. Z tego co wiem nie wszyscy wracaja na ten system

Światły obywatel

W KATYNIU MORDOWALI NIEMCY !!! Dowody, zeznania świadków, fakty: 1) Ekshumowane wiosną 1943 zwłoki polskich oficerów były w o wiele lepszym stanie niż powinny być po 3 letnim okresie rozkładu (1940 - 43). Dobrze zachowane tkanki mózgowe i mięśniowe i ścięgna wskazywały na około 1,5 roczne przebywanie w ziemi (data mordu II półrocze 1941). Podobna ekspertyza została przeprowadzona odnośnie odzieży. 2) Zapiski w znalezionych przy zwłokach dokumentach były z datami 1941 co dobitnie pokazuje, ze w 1941r. oficerowie jeszcze żyli. 3) Istnieli świadkowie, głównie miejscowi kołchoźnicy, którzy widzieli polskich oficerów żywych w 1941r. wykonujących roboty drogowe pod nadzorem Sowietów. Kucharki na niemieckiej posesji były świadkami rozstrzeliwań jesienią 1941, ich zeznania zostały potwierdzone ponownie w latach 90 tych. 4) Istniał protokół operacyjny Einsatzgruppen z 1941r. do naczelnego dowództwa III Rzeszy o rozstrzelaniu w okolicach Smoleńska dużej ilości Żydów, bolszewików i Polaków 5) Fragment listu z poczty polowej z 06 października 1941r jednego z obergefreiterów do gefreitera: „…w Katyniu trwa masakra polskich oficerów…” 6) Wacław Pich – jeden z polskich oficerów – został postrzelony przez pijanego Niemca w głowę tak, że rana nie była śmiertelna. Po odzyskaniu przytomności zdołał wydostać się z mogiły i uciec. Złożył zeznania w 1953 i nigdy ich nie odwołał. 7) Rzekomy dokument Berii do Stalina „O rozstrzelaniu polskich oficerów” został nieudolnie sfałszowany przez ludzi Gorbaczowa w latach 80tych. W latach 2008-2010 dokonano ekspertyzy tego dokumentu, która wykazała fałszerstwo w 50 miejscach (czcionki, papier, podpisy, rozstępy pomiędzy literami) gdzie w prawie rosyjskim już przy 7 oznakach uznaje się dokument za sfałszowany. Człowiek, który opublikował wyniki tej ekspertyzy - Wiktor Iljuchin - został zlikwidowany już w 2011r. wkrótce po publikacji. 8) Bzdurne zeznania Friedricha Ahrensa (głównodowodzącego rozstrzeliwaniami) w procesach norymberskich, który powiedział, że odkrył groby widząc wilka kopiącego dół na głebokość 1,5m (1 lipca 1946, 168 dzień procesów, vol. 17) 9) 11 z 13 “międzynarodowych” ekspertów powołanych przez samego Gebelsa badających zbrodnię katyńską na podstawie stanu zwłok i dokumentów znalezionych przy oficerach zaprzeczyło, że mord miał miejsce w 1940r. Zostali zmuszeni do międzylądowania w Białej Podlaskiej i do podpisania protokołu z datą mordu 1940r. “Międzynarodowych” bo pochodzili z krajów kolaborujących z Niemcami. 10) Pociski w czaszkach oficerów jak i stalowe sznury, którymi były skrępowane ręce oficerów były produkcji niemieckiej. 11) Roman Świątkiewicz – więzień łagru w Workucie – pracował razem z Niemcami, którzy otwarcie opowiadali o żywych polskich oficerach w 1941r. w Katyniu po zdobyciu terenów wokół Smoleńska. http://web.archive.org/web/20141014223248/http://kompol.org/historia/raport_Burdenki.html https://sascha313.files.wordpress.com/2015/12/boleslaw-wojcicki-prawda-o-katyni-copy.pdf https://www.youtube.com/watch?v=0AyQa95H5DI&lc=z23dvpcgbzvrgpwg404t1aokgvm0d5mqken0f0oghrzjbk0h00410.1571515005577100

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
SmykowitySerek

Nie narzekać tylko robić po 1 osobie na linii sam sobie na taśmę wyłorzysz , przezbroisz i wózki przywieziesz ...preparator po co? Wszystko i tak zawsze jest ok klient i tak atrapy weźmie i za nie zapłaci . Na produkcji i tak za dużo ludzi czasem nawet mają chwilę aby pójść na fajkę ...po co ? Fajka jest dla kierowników aby plotki ploteczki obgadać:-)

Operator
@SmykowitySerek

Dali ludziom urlopy wiec nie ma się co dziwić poczekaj wrócą będzie znów normalnie. Chociaż sadze ze było tyle postojowego ze ludzie powinni odpuścić sobie urlopy w tym okresie sierpniowym

Nie polecam

Nikomu nie polecam składania CV jeśli chodzi o produkcję. Ludzi pozwalniali a tych co zostali nie szanują i do cna wykorzystują. Nikt nie zmieni Cię nawet na przerwę jak sam pracujesz, kierownicy którzy mają karty do automatów z piciem , nie domyślą się żeby te napoje wybrać, trzeba się prosić o picie. Sodexo ludziom nie doładować na jedzenie to już dopiero wstyd dla takiej korporacji, a gdzie nie spojrzysz to jakieś durne pikiety stoją i filmiki wyświetlają jak w żłobku,co to w ogóle ma być instrukcja dla ociężałych umysłowo? Na takie przedsięwzięcia to pieniążki są?

Justyna

Będzie jeszcze płacić frekwencyjna w tym roku , nie którzy pracują już na 4 brygady Sodexo jest , Multisport tez a frekwencyjna zapisaba na ten rok w regulaminie a nie płacą....-:(

Paranoja
@Justyna

Ta firma zeszła na... Pod wymówka kryzysu pozwalniali ludzi, teraz człowieka który od lat pracował na stanowisku kierownika czy brygadzisty degradują na zwykłego pracownika, zero szacunku dla ludzi, zmiany rozwalają i przerzucają na inne linie, zero szacunku dla ludzi w tej firmie, bardzo nie polecam!

Jacek
@Paranoja

Swoi zostali :D

Gepard
@Jacek

Dokładnie swoich poukładali ...na układy nie ma rady ...szkoda że w ten sposób popsuli i tak już nie najlepszą opinię o firmie.

Wiecie czy ruszyła rekrutacja?

@Nowy

Jeszcze chyba nie

Krzys

Cos ciekawego dzieje sie w fabryce??

Roman
@Krzys

Czy może ktoś wrzucić jakieś w miarę aktualne info odnośnie tego zakładu, którego stanowiska unikać, a które są w miarę znośne, szukam pracy (typowo na przeczekanie 1-2 miesiące, może 3) i chciałem się dowiedzieć czy jest sens aplikować, a jeśli tak to na jakie stanowisko (ciężkiej pracy się nie boję, ale nie mam zamiaru "wypruwać sobie flaków" za 2700zł miesięcznie)?

cebulak
@Roman

1-2 miesiące to spróbuj na plantacjach bobu i kukurydzy. Jesienią będą jabłka, a jak chcesz pracować na własnej działalności gospodarczej to możesz zacząć od zbierania jagód oraz grzybów w lasach.

Nicki
@Krzys

Co ma się dziać, (usunięte przez administratora) ,brak organizacji, nieumiejętne planowanie i gorąco bo klimatyzacja tylko dla wybranych

Ala

Nie uważacie ze powinni nam wypłacić jakaś rekompensatę za to ze polowa fabryki miała za free lipiec wolny gdy my z robota sie nie wyrabiamy

Taaa
@Ala

Bez przesady, robisz bo za to masz płacone i podpisaną umowę, jedni mają wolne i to ich fart, ale już nie przesadzaj z tymi roszczeniami

Ala
@Taaa

Racja ale to strasznie nie fer ze polowa wakacji im zleciała na wolnym a nam każą robić i urlopy sierpniowe wstrzymane prawdopodobnie

prod
@Ala

My to samo mieliśmy w czerwcu

Pld
@Ala

A nie uwazasz, ze Ci ktorzy teraz siedza woleliby byc w pracy i chociaz pelna podstawe wyplaty dostac. I lunch passa? A tak to wlasnie prawie za free siedza w domu. JZawsze mozesz isc do Jana i wylac swoje zale. Ttez mialas przestoj w czerwcu a my zapieprzalismy, zebys za free w domu siedziala.

Nowe

we Wrześniu 7/2 wraca szykujcie się....

nn

a na jesień wirus 2.0 i zamykamy znowu :D

Pewniak?

Seba
@Nowe

Powinni zrobić ankietę czy chcemy wracać na ten system może lepiej zostawić ta 3 zmianowke każdy teraz zadowolony chodzi jak wie ze weekend wolny.

Od września powiadacie... Hehe, to sie ladnie zdziwicie :>

Co masz na myśli?

@Nn

To , ze czterobrygadowka juz niebawem. W sumie to dobrze, ale ciekawe co z sierpniem, bo przeciez urlopy polowa miala wziac... Związki wszystko podpisza, ze niby dla dobra pracownikow. Farsa. Wirus to dobry powod, zeby podkrecic srube i juz tak zostawic.

Szefu
@Xrp-ld

Nie opłaca im się wracać na 4 brygadowke jak w sierpniu maja być urlopy. Bo by tylko jeden weekend zyskali ze ludzie będą w pracy trochę za późno się zorientowali ze 5 dni pracy to za mało z wyrobieniem się w terminach

Czak
@Szefu

Zaraz się okaże że tych pracowników co zwolnili będą potrzebować z powrotem.

@Szefu

Przecież niektore obszary wracają od najbliższego poniedziałku na 4 brygady. To już żadna tajemnica.

@Nowe

Juz jest nasz cudowny system 7/2 od pon zaczynamy czas zwijać parawany i do roboty zarabiać kase dodatki ,10% i frekfencyjna taak. Oby jak najdłużej ....

@Nowe

Kto? Które linie wracają na 4 brygady?

Seba
@Nowe

A co z urlopami w sierpniu?

Aaa
@Czak

Tak się pewnie stanie :)

Nie
@Aaa

Niestety nie potrzeba więcej ludzi natomiast trzeba dowalić więcej obowiązków tym obecnym żeby to za często i długo nie przesiadywwli na plotach w socjalnym.Dlugo pracujesz masz doświadczenie i robisz szybciej więc możesz robić więcej to jest polityka każdej korporacji, dasz rade zostajesz jak nie to pa

@Nie

Święta racja, korpo wyciśnie, przeżuje i wypluje. Czasami dostaniesz polukrowane ciasteczko, żeby Ci pokazać jak ważny jesteś (nie, nie jesteś). Byle się tym wszystkim zbyt nie przejmować, bo w innych firmach jest podobnie.

pikus

Ciesz się ze masz prace

@pikus

Pff, uwielbiam ten argument :) Bezrobotnym w tym kraju jest ten kto chce być bezrobotnym. I czytaj do końca - w każdej firmie jest tak samo, basf nie jest wyjątkiem, więc nie muszę się cieszyć, że pracuję akurat tutaj, zwyczajnie nie widzę sensu zmiany na to samo gdzie indziej.

Nikogo
@pikus

Ty tylko "ciesz się że masz pracę i ciesz się że masz pracę", tak to tylko mówią Ci co nigdzie sobie nie poradzą i trzymają się jednego, uważasz że złapałeś pana Boga za nogi bo BASF Cię trzyma? przez takich jak Ty pracodawcy nie szanują swoich ludzi, bo nawet jak nasra takiemu na głowę to ten będzie się cieszył że zwrócono na niego uwagę

Pracuś
@Seba

Weż się lecz i nie pisz bzdur. Gorszego i bardziej męczącego systemu nie ma , no chyba, że ten stary po 4 wszystkiego i raz na kwartał wolne pół weekendu.

Produkcja

Zamiast się cieszyć że macie gdzie pracować i praca jest to narzekacie dla czego się sami nie pozwalniacie skoro wam tak zle. Bo co bo zasiłku nie będzie bo gdzieś indziej będęsz musiał(a) 4 litery ruszyć i dojechać do pracy? Lepiej narzekać na forum a w pracy nawet japy nie otworzy bo się boi że premii kierownik nie da.

@Produkcja

Jape to może i masz i otwierasz szeroko... Skoro kierownik Ci premie daje, jakbyś robił rzeczywiście na produkcji jak nick sugeruje,to wiedziałbyś, że kierownik nie decyduje komu premia a komu nie i że na premię to trzeba wyrobić pewne normy, nikt nie daje za włażenie w ...

Kowal
@Produkcja

Ciesz się ze masz prace to odpowiedz na wszystko. Nikt nie narzeka na prace tyko na kolesiostwo jakie się zrobiło w firmie. Chociaż weekendy wolne a dodatek za zmiany to i tak śmiech na sali był.

prod
@Pracownikk

mówisz że kierownik premii nie daje a na rozmowach to kto procenty przydziela brygadzista?

Xrp-ld

Podobno cofnięcie z przestoju było niemożliwe... To się niektórzy zdziwią jak telefon zaraz dostaną, że w poniedziałek do roboty. Parawany zwjać, koce wytrzepać i wracać z plaży. Nieoczekiwany urlop nieoczekiwanie się skończył, ewentualne koszy też szlag trafił. Oj chyba sypnie L4 w poniedziałek...

Porażka
@Xrp-ld

Jednego dnia piszą, że pracujemy wachadłowo ,a za moment już produkcja na 3zmiany... Jeden wielki bałagan i brak szacunku dla pracowników, robią sobie co chcą, pozabierali wszystkie dodatki a na górze podwyżki sobie podawali

Wakacje 2020
@Xrp-ld

A co się stało takiego? Raczej nie zamierzam wracać mam inna prace na ten miesiąc

@Wakacje 2020

Nikt nie będzie Cię pytał czy możesz czy nie, tym razem mogą nas wezwać w każdej chwili , było w mailu od Janka

Xrp-ld

Sytuacja jest taka, że od poniedziałku połowa ludzi musi wrócic do roboty. Dodatków nie będzie, doładują lunch passa za 80 zł., od 1 do 12 80% pensji, za reszte dni lipca 100%. Jeszcze do was nie dzwonili kierownicy ??? Najbardziej chodzi o brygade C

Kopernik

Dziad nie firma zwalniają pod przykrywką wirusa A nowe miejsca pracy powstaja Nie dość że zwolnili to.za urlop nie zaplacili

Nn

Czas zacząć szukać nowej roboty..

Pracownikk

Dokładnie, zwalniają tych co pracują po kilka lat pod przykryciem kryzysu,a tworzą nowe stanowiska za większą kasę dla swoich kolesi(usunięte przez administratora)

@Pracownikk

Tylko gdzie teraz szukać tej pracy? Przez kryzys średnio z ofertami za taką samą kasę. A tak - układziki, swoich poukładali, a robole na wypowiedzenie..

hehe
@Pracownikk

Kogo z operatorów zwolnili? Chyba tylko agencja się rozpadła. Bzdury tu piszecie. Nie popieram tych nowych stanowisk bo typowo widać ze już osoby na te stanowiska są wybrane firma nie ma jaj zwolnic kolegów kierowników wiec ich przerzuca

Benf

Był fajny kierownik to go zwolnili pytanie po co? Dziwna firma.

@Benf

Był fajny ? Bo nie wiele wymagał i miał słabe wyniki. Tylko ci kierownicy z twarda reką rzadza , ciepłe kluchy to za bramę w firmie trzeba ciężko pracować wyniki wyniki a nie kawa faje i ploty to nie tutaj...

Benf
@Nowe

Chyba piszemy o innych osobach.

hehe
@Nowe

twarda ręka rządzą?? doproś się slurrowcow o wydanie slurry po 12:00 to cud sam kierownik na to pozwala

Nowe

Kopernik upadł. Kopernik podzielony. Obszarowy się poddał, ręce do góry i w kozie stoi. Ktoś tam w kadrach zaplusował znowu oszczędności bo to bo tamto bo może potrzeba w teorii.

@Nowe

A mógłbyś napisać to po polsku?

Romek

A co z tymi zaginionymi rzeczami ze skarbca? Ostatnio na palarni o tym rozmawialiśmy i w sumie temat ucichł. Pewnie (usunięte przez administratora) z sobie zrobili w zarządzie bo ciężko jest tu coś wynieść chyba ze maseczkę w kieszeni ????

Coś zginęło?

JanPapajII
@Romek

Przecież poleciał za to chłopak, a jak się później okazało niesłusznie, ale to już szczegół.

@Romek

Beda zwalniac ludzi?? Przwz kryzys??

Pgm
@JanPapajII

Przecież gościu miał kilogramy proszku pgm w chacie to jak mógł niesłusznie wylecieć? Na pewno siedzi albo czeka na wyrok

JanPapajII
@Pgm

Ahahahaha, na produkcji takie rzeczy mówią?

Silverspoon

Jestem zainteresowana praca w biurze w Warszawie.Chcialabym dowiedziec sie czy warunki pracy, zarobki i atmosfera sa ok? A takze o rozmowy kwalifikacyjne teraz? Czy sa przeprowadzone online czy w tradycyjny sposob? O co pytaja na interview? Z gory dziekuje.

Nowe

Szykuje się kolejne postojowe po tym Majowym....

Halina żona Janusza

Skąd wiesz?

Sam
@Halina żona Janusza

Od Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska