Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

jeje

Szanowne Panie z EHS dziękujemy za wytyczne co mamy mieć w szafkach a czego nie ma być? za uświadomienie mam, ze robol w ciuchach roboczych obrzydza Wam lunch na stolowce. Czekam na info w jaki sposób należy robić kupę?? Zmotywowalyscie mnie do szukania nowej pracy za co serdecznie dziękuję. A co do wytycznych życzę powodzenia w egzekwowaniu, tak się tylko zastanawiam czy skoro śniadanie w odzieży roboczej jest tak szkodliwe itp. to dlaczego tego szkodliwego nie płacicie??

Mieczysław
@jeje

Temperatura dochodząca do 40°C oraz naprawdę duże zapylenie (szczególnie widoczne na 9. metrze) nie są dla nas na szczęście niebezpieczne. A może są, ale kto by się tym przejmował? Przecież gwiazdy z biurowca się nie zapuszczają w tamte rejony.

e s h u m a c ja
@jeje

robię to dla waszego i bardziej mojego dobra, naprawde musiałam zabłysnąć że coś jednak robię czasami, że pracuje ale tez rozmawiam z kolezankami z biura to nasze ulubione zajecie, jestesmy czysciutkie i wystrojone bo to mój codzienny problem i stres, potem siadamy na te krzesla na ktorych wy siedzieliscie, boję się ze pyły wejdą mi w pośladki i bede więcej ważyła. Kupy nie powiem jak robić ale wiem ile litrów wody do tego użyć. Jeśli macie wiecej pytan i watpliwosci chetnie na nie odpowiem.

Myśl o swoim zdrowiu!
@jeje

Po sprzątaniu wycieku albo po myciu maszyny w tych ciuchach uwalonych od stóp do głów idziesz jeść? Nie zastanawiasz się, że to wszystko co masz na sobie może znaleźć się w twoim żołądku? Przecież dla własnego dobra trzeba się przebrać... Stoppery i słuchawki ochronne też leżały w szafach nie używane mimo hałasu na hali. Dopiero jak nakazano ich używać to pracownicy zaczęli je łaskawie wkładać do uszu.

Aha
@Myśl o swoim zdrowiu!

Ciekawe jest ze po tylu latach nagle poziom hałasu jest przekroczony, a wcześniej nie był? Ci się zmieniło?

me
@Aha

Nie pracuje tam, ale zajmowalem sie maszynami pracujacymi na tych liniach. Jesli ktos chodzi tam bez okularow, rekawiczek i bez zatyczek dousznych.....a pozniej jeszcze w tych samych ciuchach idzie na kantyne......to ja nie wiem jakie ciolki tam pracuja. Ludzie, na zlosc mamie sobie uszy odmrazacie? Kto pozniej bedzie plakac jak cos sie stanie, Ty czy Pani z socjalnego? Jesli tego nie rozumiecie czas zaczac prace przy wykopkach na polu

me
@me

Zajmowalem sie liniami produkcyjnymi podczas projektu oraz budowy zakladu, wiec wiem dokladnie jakie tam swinstwo mozna spotkac. O chinskich i ciapatych maszynach nie spelniajacych poczatkowo CE tez wiem

Utrzymanie

Kondziu
@Utrzymanie

Cały czas ????

Stfu na magazyn

Magazyn największą kupą gów..w zakładzie zmiana "chudego" z pseudo łysym na zmianie najgorsza zmiana na jakiej kiedykolwiek byłem najezdzaja na każdego od kierownika do operatora na produkcji, wyzyskują nowych chcą mu na głowę wejść, co chwila jakiś problem praktycznie 0 pomocy pokażą raz i masz wozić i jeździć jakbyś nie wiadomo ile pracował tam... Żałosne a najlepsze jest to że kierownik ma wszystko w (usunięte przez administratora) i tylko siedzi i albo ogląda filmy albo z brygadzistą gra w coś przez neta, nie skladajcie cv na magazyn lepiej iść na strefę do Komornik więcej hajsu i lepsze traktowanie do tego możliwość 2 zmian albo max 3

Twoja twarz brzmi znajomo
@Stfu na magazyn

Ależ opluł! Współczuję z całego serca...zmianie "Hudego", że musieli pracować z takim konfidentem i kłamcą :( Czekaj, czekaj, a nie było tu już takiego czasami?

Biuro przychodzi też 1 listopada do pracy?

Szefu

1 listopada wypada dzień wolny od pracy święto więc nie przychodzimy. Pracownicy pracujący na zmiany nie mają tego dnia wolnego bo ich święta nie obejmują chyba że zaplanuja sobie offa w ten dzień. Tak jest w systemie zmianowym w Polsce. Pozdrawiam

Myśliciel
@Szefu

A czy przy obecnej sytuacji jaka ma miejsce na produkcji, przełożony wyrazi zgodę na offa w tym dniu?? Coś mi się wydaje, że nie.

@Szefu

Boże, a ten dalej swoje. Hahahaha Kim ty jesteś? Piotrze, Jarek, Jan, Przemek. Gdybym wiedział to chociaż mógł bym ci się śmiać w oczy. Hahahaha

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
Cyrk

To co urlop na żądanie bierzemy?:) Chociaż nie,bo kierownik nie wyrazi zgody , ale sam sobie urlop weźmie, jemu wolno i tak nic nie robi.

Ciekawe

Ludzie sypią zwolnieniami, a góra się dziwi ,dlaczego brakuje rąk do pracy... kiedy wreszcie się ogarną i wpadną na to by ludzie chcieli pracować, to muszą im zapłacić... I zamiast zmniejszac obsadę na liniach, to powinni ją zwiększyć,ale po co jak lepiej do biur rekrutować i tam pieniążki inwestować

Seba
@Ciekawe

Nawet nie chodzi o pieniądze tak bardzo a o robienie za 3 trochę tu trochę tam. Kierownicy bez znajomości produkcji 0 wsparcia jak się psuje. Problemy z wolnym, praca na zmiany nie odczuwalne wolne, l4 jakąś firma co nachodzi bardziej niż komornik. Ja się poddalem i pozegalem się z firmą pozdrawiam

zle sie dzieje

Pozdrawiam kierownika który dzwoni i mówi ze "musisz przyjść na nadgodziny" :) tak już lecę rodzina i tak przyzwyczajona ze mnie nigdy nie ma bo w pracy i mowa ze odbierzesz sobie ja pytam kiedy jak urlopu dostać nie możemy

Zenada

Hej, a co powiecie o inżynierach w naszej firmie? Bo jak dla mnie to największe nieroby i nieudaczniki, wstyd dla ogólnopolskich inżynierów. Kiedyś była klita ziomkow nie do ruszenia, na szczęście trochę się rozbiła, ale dalej są lewarami. Wiecznie z telefonami w rękach przeglądając media społecznościowe, bezuzyteczni przy testach i pierwszych produkcjach. Zgarniaja niezła kasę, a jedyne czego się uczą to spychologi. Testy, nowe produkcję, nowe technologie, przy których jest wymagany inżynier są robione w weekend, albo w takich godzinach kiedy ich niema, żeby operatorzy zrobili robote a oni zgarna kasę i pochwały. Porażka zero honoru, świnia ma więcej honoru od nich. Ich tekst, ja idę do domu, albo ja idę na obiad i w (usunięte przez administratora) mają wszystko. Nikt nie kontroluje nierobow ani Pan P. Ś, ani jego pacynka.

Inzynierhahahaha
@Zenada

Zgadzam się z tobą całkowicie. Nikt się za nich nie bierze, a taka moja sugestia....sa testy, itp, co wymaga inżyniera, a jego akurat nie ma kierownik zmianowy powinien odmówić takiej produkcji i takich testów, poprostu mijamy to dopóki nie przyjdzie jakiś nierób

Nikt
@Zenada

Jak dla mnie są oni całkowicie zbedni i nie potrzebni. Nawet poprawnie spisać parametrów nie potrafią tylko zawsze zrobią coś źle. Porazka

Ktoś

A co to za zarządzenie, że nie ma urlopów do odwołania? Chyba już całkowicie komuś na górze odbija...nie ma ludzi do pracy... Bo kto będzie dźwigał przez całą zmianę ciężary bez możliwości pójścia do toalety. Nie ma obsady na linii, a mimo to brygadziści siedzą w biurze i zamiast wesprzeć swoich ludzi, to słuchają muzyki, przeglądają Facebooka i spacerują po pokojach kawowych i palarniach.Kierownicy z rękami w kieszeniach, zamiast zróbic coś pożytecznego udają, że wiedzą na czym ich praca polega:)

Pyta
@Ktoś

Święta też bedą w pracy? Wigilia 2 zmiana np?

Sprytny
@Pyta

Ja tam nie wiem... Ale. Wiem że ja napewno będę miał wolne ???? także spokojny o to jestem

Doświadczony

Wystarczy popracować parę lat w tym pyle i kurzu oraz znacznie zwiększonej zawartości substancji trujących, żrących i szkodliwych zarówno dla zdrowia jak i środowiska, żeby się przekonać na własnym zdrowiu co to jest produkcja KATALIZATORÓW. Naprawdę szkoda zdrowia na liniach zapyleni i hałas przekraczający wszystkie normy, a do tego gorąco jak w hucie. Lepiej znaleźć sobie spokojną pracę w naturalnych warunkach.

@Doświadczony

Czy ktoś cię zmusił do pracy w basf czy masz zakaz zwolnienia się?? Przyjdź zobacz ocen podejmij decyzję czy pasują ci warunki

Wściekły
@Szefu

Widać że to jakaś p.i.p.a z biura pisze, która nie ma pojęcia nawet jak hala produkcyjna wygląda... Myhesz podłogę a za pół godziny wygląda jak przed myciem... Sam pył i kurz... Ale najlepiej jest się mądrowac zza biurka...

Śmieszny jesteś
@Szefu

Hahaha nie no bo zejdę zaraz, żeby do was składać podania to człowiek chyba naprawdę musi być ostatnim desperatem. A teraz do nowych przyszłych mam nadzieję że nie doszłych pracowników, którzy chcą się ubiegać o pracę w tym kieracie powiem tak.. Wielce bezpieczeństwo i żadnych szkodliwych a wystarczy sobie poczytać czym się kiedyś ta firma zajmowała i odpowiedzieć ponownie na pytanie "Czy firma ma jakieś czynniki szkodliwe" czym wy chcecie przekonać ludzi? Śmieszną podstawą i 10% dodatku za 4 brygady bez możliwości robienia nadgodzin? Obiadami? Haha a może premią co kwartał co jakby ją rozbić na co miesiąc to wychodzi 50zł a co do Ciebie "Szefu" z tekstem "Czy ktoś Cię zmusił do pracy w basf" pokazałeś tak naprawdę że nawet bym Ci psa nie powierzył w odpowiedzialność a co dopiero pracowników, zademonstrowales właśnie jakie podejście ma kadra kierownicza do pracowników którzy już tam trochę pracują, firma coraz niżej sięga dna jak widać już nawet się na bramach oglaszacie za nie długo będzie nowy podmuch pracowników z Ukrainy więc basf dostanie nowych pewnie w swe szeregi haha, serwus

@Śmieszny jesteś

To jest fabryka chemiczna więc nie rozumie dlaczego tak wielkie pretensje że są czynniki szkodliwe. Po 2 są dobrze zabezpieczone nad każdym jest wyciąg do skubera więc nie ma zagrożenia zresztą są papiery o spełniających normach. Pracowałem w paru zakładach na strefie i uważam że basf naprawdę dba o bhp i konford pracy. Mówisz śmieszna podstawa możliwe że zasłużyłem swoją postawa pracy na takie nie wiem dokładnie ile zarabiają na produkcji ale mało kto narzeka na pieniądze. 10% za zmiany mało? Jaki inny zakład ma dodatki za zmiany oprucz zmian nocnych? Nadgodziny? Sam piszesz ze praca dla desperatow a ty chcesz więcej pracować hmm. A najważniejsze pracownik ma być wypoczety pozdrawiam

Masakra
@Szefu

W pierwszym zdaniu przyznales o szkodliwości. Badania jakości powietrza były kiedy połowa maszyn stała, wyciągi... proszę cię, spaliny wydobywają się z pieców i suszarkę, było zgłaszane, wszyscy mają w (usunięte przez administratora) Nie ma wyciągów z nad mobili i ibc które mocno paruja i pyłki chemicznego kurzu na każdym kroku. W innych zakładach gdzie są 4 brygady dodatek minimum 20%, jest nawet dodatek do drugich zmian, a premie co miesiąc około 1000zl brutto. Próbujesz się madrowac ale widać że mało wiesz.

Masakra
@Szefu

Aha, szefu. Popatrz na opinie innych firm ze strefy na tym portalu, tylko BASF ma taki pojazd, coś o tym świadczy. Ja już nie pracuje w BASF i zarabiam dużo więcej i lepiej się czuje :-)

@Masakra

Niech Pan powie w którym zakładzie jest 20% za zmiany zweryfikuje bo pisać można wszystko. Jeżeli w innych zakładach tak dobrze to mam nadzieję że przyjeli tam Pana i jest już ok. Życzę każdemu aby pracował tam gdzie mu najlepiej pozdrawiam :)

Śmieszny jesteś
@Szefu

"Konford" "oprucz" no no widzę że zamiast opinią na goworku to powinieneś się zająć studiowaniem słownika ortograficznego :) Pracownik ma być wypoczęty tak? Okej ja rozumiem że musi być wypoczęty ale dasz mu na wykarmienie dzieci i utrzymanie rodziny? jeśli by zarabiał te minimum do należnego poziomu życia a jak dostajesz wypłate 2600/2700 gdzie pracujesz w sobote i niedziele to troche nie halo, w innych firmach masz 3800/4000 zł praca na 3 albo 2 zmiany do tego premie comiesięczne oraz możliwość pracy w soboty. Piszesz o czynnikach szkodliwych to gdzie jest dodatek za nie ?!

Pracus
@Szefu

Szefu?? Człowieku widzę, że ze słownikiem to ty nie jesteś za Pan brat... Jak ty jesteś kimś wyżej niż operatorem, to ja się pytam jak się tam dostałeś, albo jak skończyłes studia? Masakra jakaś jak można tak kaleczyc język polski... Podejrzewam, że gdybym zrobił Ci dyktando to dostał byś pałę ;) a tym czasem weź się za swoją robotę... I zrób coś dla nas operatorów, nie wypowiadaj się na tym forum, bo aż głupio mi się czyta Twoje brednie tym bardziej z tyloma bykami... Wstyd...(usunięte przez administratora)

Hahahaha grubo albo wcale
@Pracus

nieźle widzę się BASF bawi widać jaki poziom reprezentują pracownicy którzy nie znają ortografii do tego cisną po sobie i kolegach z biura na forum cała strefa huczy o tym jaka to wasza firma nie jest, jak to czytam to naprawdę z czystym sumieniem mogę wam powiedzieć że lepiej zmienić prace niż sobie nerwy psuć :)

@Hahahaha grubo albo wcale

W internecie piszą a na żywo nikt nie ma problemów nic nie mówią wie. Kto to pisze

Ale mimo wszystko powinni Ci z biura zwrócić uwagę na to co się dzieje w firmie a wy powinniście im jasno przedstawić sytuację a nie wyżalać się na forum, zróbcie zebranie jak oni wam robią i postawcie sprawę jasno inaczej pozostanie wszystko bez zmian

Barbara

Pracownicy powinni przede wszystkim czuć się w pracy bezpiecznie, nie musieć martwić się o to, czy w związku z wykonywaną przez nich pracą nie będą mieć problemów ze zdrowiem. Czy masz jakieś sugestie dla firmy BASF Polska co należałoby zmienić, aby poprawić warunki pracy?

@Barbara

Zmienić pracę

rozbawiony
@Szefu

Jak nie potrafisz pisać z sensem, to pisz chociaż bez błędów ortograficznych.

basfaexit

Ostatnio w laboratorium rotacja jak na centralnym w stolicy. Ludzie co rusz odchodzą, ale przychodzić już nie bardzo chcą, a jak przyjdą to popracują chwilę i pa. W rekrutacjach nie przebierają już zbytnio, biorą ludzi z produkcji jak i bez wykształcenia, byle człowiek był - nauczy się...jakość to będzie. I co na to wielki BASF ? Może do ofert pracy w polu "co oferujemy" warto dodać "bogaty wybór napojów izotonicznych w sezonie letnim" może jakiś smakosz marki Oshee przyjdzie i zmotywuje go to, do związania się z firmą na dłużej, lub po prostu uda się kogoś przekonać do przyjścia, bo pensją trochę słabo przekonują jak na te warunki.

Realista

W BASF nie ma szkodliwego, a każą nam zaznaczać odpowiednie piktogramy na różnych substancjach, wyróżnie tylko dwa. Taki wykrzyknik oznacza z definicji: działanie drażniące na skórę/oczy działanie uczulające na skórę toksyczność ostra kat. 4 działanie toksyczne na narządy docelowe, narażenie jednorazowe kat. 3 Drugi ro ludzi z gwiazdą z krokami w środku co oznacza z definicji: rakotwórczość działanie mutagenne działanie szkodliwe na rozrodczość działanie uczulające na drogi oddechowe działanie toksyczne na narządy docelowe kat. 1, 2 zagrożenie spowodowane aspiracją W BASF niema szkodliwego, kurort wypoczynkowy, ale nie przychodzcie brudni na stołówkę. Takich piktogramow jest wiele

cebulak
@Realista

Długo czekałem na najbardziej kretyński wpis i się doczekałem :) Bravo !

A nie ma w tym racji?

Realista
@cebulak

Czyli znaczenie piktogramow w BASF ma inne znaczenie jak na całym swiecie

Miau
@cebulak

Żryj slurry wdychaj amoniak i wanad i mieszankę wszystkiego wydostajacego się z suszarkę i pieców, sama slurry też ładnie pachnie :-) poczytaj jaki ma wpływ to wszystko na organizm, nawet głupia miedź i aluminium. Doksztalc się a dopiero wypowiadaj. Mega zapylenie, pył, kurz. Zero wyciągów bezpośrednio z hali. Najlepiej to widac jak poranne słońce świeci przez górne okna i śliczne pyłki są oswietlane.

JohnsonMatthey.uk
@Realista

Washcoat i slurry są bardzo szkodliwe.Ludzie wdychania to cały czas i nie trzeba pracować na górze.Wszedzie na produkcji też.Z pieców to wszystko fruwajacy RAK.

Bajabongo

Ludu mój ludu, ja już szukam innej pracy, ale głównie przez płacę. Rotom, jedna zmiana ponad 3 tys na wejściu plus nadgodziny i oremia HMT mała odpowiedzialność, prosta robota 3tys. na rękę plus premia i 3 zmiany Eldisy koło 3tys na wejściu plus premie, chłód na hali od pn do pt. BASF 4 brygady dodatek za to 10%???? staży operatorzy około 3400 na rękę inni do 3 tys nie dochodzą, premia nie co miesiąc a co trzy, gdyby była rozłożona na miesiące to masz max 300zl haha???? Szukam roboty. Aha robimy w firmie chemicznej a mają być automaty na rękawiczki. Pochlapiesz groźnymi substancjami, nowych nie dostaniesz✌️

Stary pracownik

Coś roboty coraz mniej więcej linie stoją niż idą slurry nie ma dla lin. Kopernik udaje że coś proboja robić boją się przyznać że nie ma dla nich przyszłości. Tylko czekać aż zaczną zwalniać bo za dużo ludzi siedzi w socjalach

Kic

Biuro w ostatnim czasie pokazało swoje prawdziwe oblicze. Nie mówię że wszyscy ale co niektórzy z pewnością. Osoby te powinny wylądować na dywaniku za to jak bardzo poroznili produkcję z biurem i zniszczyli atmosferę. Teraz w firmie jest to główny temat, a nienawiść narasta.

Przemysław
@Kic

Niepokojące jest to, co napisałeś o obecnie panującej atmosferze w firmie BASF Polska. Myślisz, że są szansę na to, aby uległa ona poprawie? Mam nadzieję, że pracodawca zareaguje w porę i nie pozwoli na to, aby relacje ulegały pogorszeniu.

Szefu

Jak państwu podobała się impreza integracyjna?? My w biurze uważamy że bawiliscie się znakomicie. Proponujemy zamiast premii kwartalnych robić wam takie imprezy co państwo na to??

@Szefu

Obserwując imprezy w innych zakładach ( znajomi pracują na strefie Komorniki ) to u nich jest o wiele lepiej. Premia to premia a imprezy integracyjne zakłada powinien robić za swoje tak jak to robią co rok w innych zakładach

Może i bawiliśmy się świetnie, ale jak się bawić to się bawić a nie gasić muzykę o 23:00 w innych firmach się bawią do póki starczy sił. A premia powinna zostać. Firmę z tak dobrą renomą stać na zrobienie raz w roku imprezy integracyjnej dla pracowników, pozdrawiam

shoock30
@Szefu

Proponuję robić takie imprezy z twojej wypłaty co ty na to po co ci pieniądze lepiej się bawić

Haha
@Szefu

Aż takie gamonie w biurze pracują, że "państwu" napisali z małej litery? Zero szacunku do pracownika, albo takie tumany nami kierują... Nie pozdrawiam.

obserwator
@Haha

hehe lepiej nie juz o 23 duzo sie dzialo :D

@Haha

Tu sie zgodze w pelni, w tej chwili wiekszosc kadry biurowej to absolwenci, ktorzy maja magistra z otwierania piwa okiem. Kariery zawrotne, od stazystow sprawdzajacych temperatury w zbiornikach do inzynierow i kierownikow. Tak jak piszesz, poszanowania do pracownikow produkcyjnych żadnego. Najbardziej boli fakt, ze ciecia na produkcji sa drastyczne, a nowy biurowiec za chwile bedzie juz za ciasny. Czym wiekszosc z nich sie zajmuje, nie mam pojecia. Kapitalnie obrazuja to np rozlania na metrach, dwoch pracownikow sprzata, a 5ciu umyslowych trzaska zdjecia telefonami.nawet nie jade teraz po firmie, takie cos jest zwyczajnie przykre. Na jednego pracownika z mopem przypada nieraz inzynier, specjalista i kierownik i wszyscy naraz pokazują palcem gdzie ma sprzatac. Pracuje tu, ale czy utozsamiam sie z firma i jej wartosci sa moimi? Od dawna nie.

Haha

Tylko basf jest najlepszy xD toś (usunięte przez administratora) albo jesteś jakimś kierownikiem któremu jest wpajane że firma jest najlepsza nade wszystko albo ślepym na otoczenie.

Fanka

Słyszeliście, że ten inżynier z MCC z wielką lagą ma być teraz szefem obszaru?

@Fanka

Nie obchodzi mnie to co się dzieje na produkcji macie robić tyle wiem od tego jesteście pozdrawiam

Inz

Mistrz! :)

@Inz

Dostali po 4200 na hmi i jeszcze mało? Nie podoba się to do pgw niech idą. Nie mogę zrozumieć czemu produkcja tak dużo jeczy jak źle a przygotowanie jakoś robić może bez większych narzekań

@Szefu

Kto taka stawkę dostał? Niech każdy pilnuje siebie... Na produkcji ludzi zabierają, a przyjmują takich asów że szkoda słów... Gość miesiąc robi, a już 2raz na l4... Dlaczego firma nie potrafi docenić starych pracowników? (usunięte przez administratora).... A. Kopernik? To nie Kopernik tylko jeden wielki kabaret... Szkoda słów

Zapraszam
@Szefu

Zapraszam na HMI za 4200, zobaczymy ile wytrzymasz.

Wojtek
@Fanka

Na Mcc co roku nowy obszarowy ,nie wytrzymał nawet Arek kolejny też będzie rok lub krócej tylko na mcc takie cuda

Przemysław
@Wojtek

Pracownicy nie wytrzymują z uwagi na trudność zadań na działach, które opisujecie? Ciekawi mnie, czy praca rzeczywiście jest tak trudna, że trudno jest dłużej wytrzymać. Możecie sprecyzować tę kwestię? Informacja na ten temat będzie bardzo pomocna.

Coaterowiec

Już widzę jak te paniusie w zrobionych paznokciach i makijażach będą robić przezbrojenie albo trzeć częsci na outfeedach. Rzeczywiście w Vibrze tak jest i tu też powinno być i to najlepiej na drugiej zmianie przy +35 stopniach...

Też tu pracuję

A co sądzicie o księżniczkach z EHSu którym niepodoba się że chodzimy na przerwy w ubraniach roboczych i chciałyby żeby się przebierać w prywatną odzież idąc na stołówkę? Swoją drogą widać co o nas myśli ta banda nierobów na którą my pracujemy. Ciekawi mnie to czy w Niemczech też mają takie podejście do pracownika. Przy okazji Ci co chcą się dowiedzieć czegoś o tej firmie mają zalążek .

Tez tu robie
@Też tu pracuję

No tak to wygląda. Lunch w towarzystwie, brudnych, spoconych pracownikow fizycznych nieco odbiera apetyt. Natomiast wzburzenie jest zbedne. Na drugie zmiany i w weekendy mozecie sobie przychodzic jak chcecie.

To jest praca
@Tez tu robie

Tu się pracuje i jak pracownik wygląda czy jaki ma zapach po pracy jest to wynikiem pracy a nie siedzeniem przed komputerem, a stołówka jest dla wszystkich więc jeśli Ci to przeszkadza to zawsze możesz zjeść w biurze gdzie i tak pijesz kawę której nie powinno się pić z tego względu że obok jest urządzenie elektryczne (np. klawiatura) ale tego bhp nie widzi skoro sami tak robią :) Przychkdzac do firmy jest mowa że każdy jest na równym poziomie więc nie mam pojęcia skąd te pomysły że strony biura że produkcja musi się przebierać, szkoda słów nie macie co robić w biurach to się normalnych pracowników czepiacie, szkoda mi słów na takie marginesy stanowiskowe...

Też tu pracuje
@Tez tu robie

Nikt wam nie karze przychodzić na stołówkę . A ja na pewno nie ubiorę się w swoją prywatną odzież bez kompieli ,jeżeli ktoś znam da godzinę przerwy to jestem za. Tylko kto wtedy będzie pracował żeby utrzymać nierobów z biur. Powinni zrobić tak jak kiedyś w Vibrze biurowcu szli na 2 tygodnie na produkcje. Szybko pozmieniali zdanie na tematy podwyżek i tego że na produkcji są za małe normy i za dużo ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska