Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Opinie o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

mm

ciasta zakalcuchy,szczególnie szarlotka zakupiona w biedronce i faworki zakupione w Auchan

Ma

Zapomniałam dodać odnośnie wspomnianego kierownika, że lubi poniżać innych. Być może w ten sposób rekompensuje sobie ten bałagan w oczach (ciężko się połapać czy mówi do Ciebie czy do koleżanki obok).

Pracownik na L4
@Ma

To wszystko prawda najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym piekle i tymi ludźmi kto ma gdzie pracować ten leje na tą firmę ciepłym strumieniem haha

Ma

Co do właścicieli - ((usunięte przez administratora)senior) to wizjoner, mógłby bajki pisać, dużo gada, obiecuje, mało robi, taki pizduś glancuś. Mariola rozdarta małpeczka, rzadko kiedy porozmawia normalnym, stonowanym głosem. Krzyki, wyzwiska, poniżanie pracowników to normalność dnia codziennego w tej firmie. Sugeruje jakiś kurs z zarządzania kapitałen ludzkim. Kurs z panowania nad emocjami także wskazany. Co do warunków zatrudnienia, pełny etat (8 godzin) to tylko na umowie, w rzeczywistości przygotujcie się na min. 10 godz, 6 dni w tygodniu. W Modlinie na stanowisko kierownika zatrudnili jakiegoś niedorozwója. Tak niekompetentnej osoby nigdy w życiu nie poznałam. Kompletnie nie zna się na prowadzeniu magazynu, nie wspomnę już o dokumentacji magazynowej. Pojęcia takie jak WZ, PZ, MM+, MM- to dla niego czarna magia. Poziom inteligencji poniżej dopuszczalnej normy

Janusz

To dłużnicy, to co piszą o nich to prawda. Nie płacą i mają poważne problemy z pieniędzmi.

Rafal

Pracowalem w nowej firmie w modlinie nie polecam podczas rekrutacji wlasciciel opowiada same dyrdymaly jak to bedziesz mial lekka prace dobra pensje itd. Rzeczywistosc calkiem inna duzo pracy krotka przerwa i zarobki duzo nizsze niz deklaruje szef. Bajki powinien pisac a nie ludzi rekrutowac. Pan kierownik (usunięte przez administratora)ktory sam nie ma pojecia o polowie rzeczy ktore robi ale madrzy sie i poucza za dwoch. Jest taki piekny i uroczy ze powinien zostac twarza tej firmy. Odradzam (usunięte przez administratora)i wyzwiska to codziennosc w tej firmie. Moje sugestie dla Mw Janczewscy Janczewska Mariola: Trzeba inwestowac w pracownika traktowac ich z szacunkiem a nie wymuszac wszystko krzykiem i straszyc zawolnieniami.

Bieda
@Rafal

kierownik,cep uposledzony psychopata ktory nie potrafi posmarowac kromki chleba maslem,zeby sie nie pochlastac i nie wyladowac na pogotowiu,mowi innym co maja robic...zresztą swoje za uszami ma z tego co słyszałem

Kierownik to nie mający za grosz kultury i ogłady człowiek . Jak ku... taka osoba ma dobrze kierować firmą i zarządzać ludźmi? Do tego 15 min przerwy a jak przekroczysz o 1 minutę to awantura w żadnej firmie z tym się nie spotkałem zawsze było minimum 30 minut . Nie zna sie na robocie, którą robi, dodatkowo w ogóle nie ma pojęcia co robi. Tacy delikwenci powinni być z miejsca zawijani. A właściciel na rozmowie o pracę opowiada bajki a rzeczywistość okazuje się inna. Na szczęście nie pracuję już tym bagnie zwanym "nowoczesna piekarnią" tylko w normalnej firmie gdzie pracownik jest szanowany. Cyrk nie firma do tego sami ukraińcy omijać szerokim łukiem

Pracowalem w nowej firmie w Modlinie zalosne zarobki najlepiej zeby pracowac po 12 godzin 7 dni w tygodniu za 2500zl. Firma nastawiona tylko na wlasny zysk pracownik jest smieciem na posylki. Omijac szerokim lukiem firma nie warta nerwow i stresow szczegolnie za takie smieszne zarobki i tyle godzin pracy. Duzo obietnic ze strony wlascicieli ktore nie sa realizowane.

Janusz
@Ania

Zgadza się firmą to totalne dno

Rafal

Pracowalem tu pare miesiecy bylem kierownikiem cyrk nie firma. Pensja nigdy sie nie zgadzala co innego deklaruje szef a szefowa placi co innego duzo mniej niz obiecane. Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Pracujesz do puki jestes na kazde zawolanie. W innym wypadku jestes zwolniony. Praca po 8 godzin 5 dni w tygodniu to fikcja. Dobra rade mam niech kazdemu pracownikowi przy pensji daja karton melisy albo xanax bez tego nikt normalny tam nie wytrzyma.

Piotrek

Odradzam stanowczo pseldo firma ktora aspiruje do grona najlepszych i najnowoczesniejszych cukierni tylko na papierze. Przychodzisz do pracy slyszysz ze praca 8 godzin od poniedzialku do piatku za 3000zl rzeczywistosc praca po 12-14 godzin za 2500 6 dni w tygodniu. (usunięte przez administratora) szefowa wymysla co chwila jakies preteksty zeby nie wyplacic calej pensji.(usunięte przez administratora) nie ma tam komu pracowac nawet Ukraincy nie chca tu robic. Pracowalem tu rok i odradzam zmuszanie ludzi do nadgodzin za ktore szefowa nie placi. Pracownik jest traktowany jak bydlo do zarabiania pieniendzy. Sami by zarabiali miliony a pracownicy niech najlepiej za paczki i drozdzowki robia ktore zmakuja jak proszek do prania tyle chemi. Sami nie jedza swioich produktow bo wiedza co jest w srodku. (usunięte przez administratora)

Natalia

@Wiki dzięki za cynk! Mówisz o nowej jednostce w Nowym Modlinie. Masz jakieś informacje o tym, kiedy będzie uruchomiona nowa fabryka? Jeśli tylko masz przydatne informacje o tym co słychać w firmie Mw Janczewscy Janczewska Mariola to zachęcam do dzielenia się nimi z innymi użytkownikami forum.

Wiki

Firma mocno się rozwija, stwarzając nowe miejsca pracy na rynku lokalnym. Już za chwilę uruchomiona zostanie nowoczesna fabryka w Nowym Modlinie, gdzie pracę znajdą fachowcy na różnych stanowiskach. Warto się zainteresować.

To nie o tej firmie ten temat

Okradziony

Składam najszczersze noworoczne życzenia właścicielowi firmy Nowakowski Piekarnie panu Jackowi Nowakowskiemu, pani Marioli Janczewskiej i panu Waldemarowi Janczewskiemu aby w 2018 roku mogli swobodnie każdego ranka spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie: Już nie muszę więcej okradać firm budowlanych co mi fabrykę zbudowali jak to było w 2016 roku. Już mi kasy wystarczy bo przestałem być już zachłanny i wierzę w to że dobro powraca ale i również zło powraca i życzę sobie aby w 2018 roku być przedsiębiorcą wysokie klasy nie zwykłym (usunięte przez administratora) jak w 2016 roku. pomocna (0) odpowiedz

Nowiutka

Ja znalazłam swoją pracę właśnie na www.foodjobs.pl jestem zadowolona i mam nadzieję szybko odnajdę się w tej firmie. Dopiero co zaczęłam i ciężko coś napisać ale niedługo podzielę się wrażeniami i czy faktycznie jest tam jak piszą

Natalia

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach, jednak przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie portalu. Niedopuszczalne są m.in. wpisy naruszające dobra osobiste, czy też zawierające treści wulgarne. Zachęcam do ponownego zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Natalia

@Misia2098a pomijając kwestie współpracowników, na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć w firmie? Czy pracodawca oferuje dodatkowe benefity? Jak wygląda sama praca w dziale, w którym pracujesz?

marek

Baśka kierownik jeszcze pracuje.

dorota

No nie jestem pewna @baks nie wiem co jest fajnego w pracy z rodziną..zresztą bardziej interesują mnie tutaj stawki a nie kto z kim ma w pracy powiązania

nina

podobno ciekawe historie sie tam zdarzaja ,jakies romanse,seks afery,rozbijanie rodzin.jak ktos spragniony jest tego typu wrazen to polecam tam nocna zmiane

marek

witam do jakiego wieku pszyimujom pomocników czy pracowników fizycznych czy do pszyłuczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Kandydaci do pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy