Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Opinie o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

MS Nowy wpis

Rekrutacja na stanowisko Kierownika Magazynu. Rozmowa rekrutacyjna- rzeczowa i konstruktywna przeprowadzona w miłej atmosferze,profesjonalne podejście do kandydata zakończone informacją zwrotną w ustalonym terminie.

Nowy wpis

@MS

Dziękujemy za opinię.

Czyli na pewno nie ma nawet co się martwic o jakieś zlecenie z tego co czytam? mógłby ktoś proszę opowiedzieć o magazynie? te oferty dla operatorów widziałem, jednak mnie do wózka byłoby bliżej. Jakie tu mają? I jakie jest ogólne wyposażenie, jak się pracuje?

Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu z działem kadr. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Możemy także umówić bezpośrednio z kierownikiem magazynu który odpowie jakie są obowiązki pracownika na stanowisku. Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę. Zapraszamy do kontaktu.

Faktycznie nie ma tych okresów próbnych o których pisali? Tu w ogóle pisali o zleceniu a ja mam teraz przed sobą ofertę dla cukiernika, w której normalnie podkreślają te o prace. wiec cos się do dziś pozmieniało po prostu? swoją drogą szukają kogoś od polowy października, a już grudzień się zaczął, ta oferta na pewno jest jeszcze aktualna? Był ktoś teraz na rozmowie i powie jaka ostatecznie wychodzi umowa? kiedy się ja podpisuje?

Dzień dobry Obecnie do firmy na dział produkcji poszukujemy pracowników produkcji, operatorów maszyn. Osoba która przejdzie proces rekrutacji po rozmowie z kierownikiem i działem kadr dostaje skierowanie na badania wstępne i po dostarczeniu orzeczenia o zdolności do pracy od lekarza MP, zostaje zatrudniona na umowę o pracę na okres próbny 3 m-ce. Firma FC, nie zatrudnia na umowę zlecenie..

@Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

proces samej rekrutacji odbywa się profesjonalnie, osoba z kadr kontaktuje się i umawia na spotkanie, co mi się podoba to dostosowuje się do terminu jaki odpowiada kandydatowi, miałem doświadczenie z poprzednich firm to średnio to wyglądało. Rozmowa na luzie bez stresu, dużo informacji i miła atmosfera. Nie musiałem zadawać dużo pytań, osoby prowadzące rozmowę bardzo sympatyczni , informacje otwarte, Praca jak każda inna, ogólnie polecam.

Jak długo czekaliście na odzew z Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy? Oddzwaniają zawsze?

Firma CukierniczaM.W. Janczews

Witam!! ostatnio szarlotki są nie dopieczone Ogóle są smaczne ale niestety nie dają się kroić ale nakładać łyżką na tależyk.Jak można podać takie ciasto na stół. Spód nie dopiczony i a kruszonka na wierzchu surowa. Musi być jakaś kontrola czasu pieczenia.Nie zadowolona konsumentka Anna

@ firmacukiernicza

Witam.jestem klijentką Biedronki iczęstokupuję szarlotkę.Niestety ostatnimi czasy niestety jest nie dopieczona.Nie upieczony spód a kruszonka surowa.Takiego ciasta nie można pokroić i postawić na stół na poczęstunek do kawy.Czy może oszczędzacie na prądzie?. Smaczne są te szarlotki ale trzeba nakładać je łyżką.i nie nie wyglądato estetycznie..Proszę to sprawdzać i bardziej szanować klijentów aby ich nie tracić i nie psuć opini firmie. Pozdrawiam .Nie zadowolona klijentka.

Czy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Na umowę zlecenie nie ma okresów próbnych.

Henryk Sosna

Kupiłem w Biedronce Warszawa -Falenica TORT ŚMIETANKOWY 550 g. za 18 zł - REWELACJA. smaczny i nie bardzo słodki, dobry dla starszych. Proszę dostarczać do Falenicy inne smakołyki. dziękuje i pozdrawiam

Justyna
@Henryk Sosna

w odniesieniu do tej prośby od Klienta to kto tak właściwie tu w Cukierni jest obecnie odpowiedzialny za planowanie co gdzie i w jakiej ilości wysłać? ile osób to wylicza i planuje i jak im za to płacą?

@Justyna

Zapotrzebowania, rodzaj towaru zamawia sklep - sieć, ma centrum dystrybucji. Cukiernia produkuje i dostarcza to co jest zamówione :)

Czy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Opieka medyczna oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników.

Kropka21

Brak w tej firmie pakietów socjalnych.

Paulina
@pracownik

tę opiekę trzeba opłacać co miesiąc?

Paulina
@Kropka21

O jakich pakietach socjalnych mówisz? skoro opieka zdrowotna jest i ubezpieczenie grupowe, ktoś wyżej pisał.

Justyna
@Kropka21

Przysługują tu mimo wszystko może jakieś deputaty? Także zastanawiam się, co mogło kryć się pod samym określeniem pakietu socjalnego. Jak zorganizowane jest obecnie zaplecze?

KOT

Faworki pakowane 200g ,nawet nie xyaly koło domowych faworków. Ciasto grube ani nie kruche ani biszkoptowe. Pies wie co to ma być.. nie polecam, bo jakość wykonania kiepska, jedynie plu, że dość tanie na luty 2023 i galopujące ceny.

Nija

potwierdzam skład tego tortu po zjedzeniu, którego ciężko się rozchorowałam .

mimi

Witam ,makowiec premium bardzo dobry , będzie jeszcze w sprzedaży?

mimi

Witam,makowiec premium z białym lukrem wspaniały, przed świętami kupowałam w Biedronce w Luboniu , czy będzie jeszcze w sprzedaży ? Pozdrawiam.

Witam, Jak się pracuje w firmie? Jacy ludzie, atmosfera? Kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie specjalisty ds. Opakowań i wydaje mi się że jakiś czas temu było coś podobnego ???? Ktoś ma jakieś doświadczenia którymi może się podzielić?

Witam.czy ktoś mi powie,ile mogę zarobić jako operator wózka widłowego,na początku,i brutto,i jakie są premie,atmosfera itd. Dzięki.

Zdzislaw

Po prostu to jest to a robicie przepyszne smakowitosci

Viola

O ludzie ale robicie pyszna szarlotkę pycha poprostu mistrzostwo

@Viola

Firma Cukiernia dziękuję za wyrażenie opinii na temat wyboru. Polecamy również inne produkty.

Guciiio
@Viola

Viola spróbuj jogurtowe ze śliwkami.. delikatnie wilgotne i mięciutkie ciasto. Kwaskowe śliwki. Idealnie łączą się z słodyczą lukru .Goście zachwyceni .. znikła ze stołu w 3 minuty .Dobrze że biedronka blisko mogłam skoczyć po więcej...

@Guciiio

Firma Cukiernicza dziękuję także za opinię na temat jednego z wielu wyrobów wyprodukowanych w Firmie. Polecamy również inne produkty które są także bardzo smaczne.

Zdzislaw
@Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Smak jak w peerelu po prostu znakomity życzę powodzenia

Helena

Kilka razy kupowałam faworki ( w Aldi w Kutnie) i kupowałabym nadal są przepyszne. Dziękuję i serdecznie Państwa pozdrawiam. Helena

Krzysztof
@Helena

Fajnie że ci smakowały i cały czas trzymają poziom. Stoiska mają tylko w marketach czy prowadzą też wolnostojące cukiernie? Wiesz może?

madzia
@Krzysztof

Tylko w supermarketach

wegielek. 697129467

Nie znam Was ani Waszej Firmy osobiście. Mieszkam w Szczecinie i czasami robię zakupy w Biedronce. Od ponad roku kupuję Wasze wyroby cukiernicze, szczególnie sernik na ciepło, ciasto z owocami dla mnie trochę za słodkie. Szarlotka jest bardzo smaczna, lecz najczęściej kupuję sernik, jest naprawdę bardzo smaczny, długo mogę go przechowywać, a to dlatego że później odgrzewam go w mikrofali 300-350W 2min. Zapewniam - pycha. Chcę pochwalić Wasze wyroby cukiernicze, oczywiście te które znam osobiście, również za bardzo przystępną cenę. Dzięki daję Wam 5 punktów.

Miły

Witam czy bez doświadczenia można przyjąć na operatora

@Miły

Można zacząć pracę w firmie od stanowiska pracownik produkcji na okresie próbnym. W tym czasie poznaje się specyfikację pracy i wtedy jeżeli pracownik i kierownik uważa że jest już gotowy na podjęcie pracy na stanowisku operator po okresie próbnym możemy zmienić stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Kandydaci do pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy