Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Czy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

Opieka medyczna oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników.

Kropka21
@Pytanie

Brak w tej firmie pakietów socjalnych.

Paulina
@pracownik

tę opiekę trzeba opłacać co miesiąc?

Paulina Nowy wpis
@Kropka21

O jakich pakietach socjalnych mówisz? skoro opieka zdrowotna jest i ubezpieczenie grupowe, ktoś wyżej pisał.

Zdzislaw Nowy wpis
Klient

Po prostu to jest to a robicie przepyszne smakowitosci

Viola

O ludzie ale robicie pyszna szarlotkę pycha poprostu mistrzostwo

@Viola

Firma Cukiernia dziękuję za wyrażenie opinii na temat wyboru. Polecamy również inne produkty.

Guciiio
@Viola

Viola spróbuj jogurtowe ze śliwkami.. delikatnie wilgotne i mięciutkie ciasto. Kwaskowe śliwki. Idealnie łączą się z słodyczą lukru .Goście zachwyceni .. znikła ze stołu w 3 minuty .Dobrze że biedronka blisko mogłam skoczyć po więcej...

@Guciiio

Firma Cukiernicza dziękuję także za opinię na temat jednego z wielu wyrobów wyprodukowanych w Firmie. Polecamy również inne produkty które są także bardzo smaczne.

Zdzislaw Nowy wpis
@Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Smak jak w peerelu po prostu znakomity życzę powodzenia

Helena
Klient

Kilka razy kupowałam faworki ( w Aldi w Kutnie) i kupowałabym nadal są przepyszne. Dziękuję i serdecznie Państwa pozdrawiam. Helena

Krzysztof
@Helena

Fajnie że ci smakowały i cały czas trzymają poziom. Stoiska mają tylko w marketach czy prowadzą też wolnostojące cukiernie? Wiesz może?

madzia Nowy wpis
@Krzysztof

Tylko w supermarketach

wegielek. 697129467
Klient

Nie znam Was ani Waszej Firmy osobiście. Mieszkam w Szczecinie i czasami robię zakupy w Biedronce. Od ponad roku kupuję Wasze wyroby cukiernicze, szczególnie sernik na ciepło, ciasto z owocami dla mnie trochę za słodkie. Szarlotka jest bardzo smaczna, lecz najczęściej kupuję sernik, jest naprawdę bardzo smaczny, długo mogę go przechowywać, a to dlatego że później odgrzewam go w mikrofali 300-350W 2min. Zapewniam - pycha. Chcę pochwalić Wasze wyroby cukiernicze, oczywiście te które znam osobiście, również za bardzo przystępną cenę. Dzięki daję Wam 5 punktów.

Miły
Kandydat

Witam czy bez doświadczenia można przyjąć na operatora

@Miły

Można zacząć pracę w firmie od stanowiska pracownik produkcji na okresie próbnym. W tym czasie poznaje się specyfikację pracy i wtedy jeżeli pracownik i kierownik uważa że jest już gotowy na podjęcie pracy na stanowisku operator po okresie próbnym możemy zmienić stanowisko.

Wilk Agnieszka
Klient

Witam Państwa faworki pyszne????

teresa.olejniczak.12@wp.pl
Klient

d dobry ciasta pieczecie niesamowite i smaczne nie oplaci sie piec w domu a mam pytanie czy osoba prywatna moze zlozys zamowienie na zakup waszego ciasta pozdr

@teresa.olejniczak.12@wp.pl

Dziękuję bardzo za wyrażenie opini. Bardzo się cieszymy że Nasze wyroby spełniają oczekiwania konsumentów. Nie można złożyć zamówienia indywidualne, wszystkie wyroby są dostępne na rynku. Zachęcamy do spróbowania wszystkich wyrobów cukierniczych pod marką Firma Cukiernia MW Janczewscy.

Elisabeth
Klient

Zainteresowałam się Waszą Firmą, gdyż macie fantastyczne ciasta. Odkryłam je w Biedronce przez przypadek, gdyż nie robię tam zakupów. Ale teraz zaglądam tam często tylko po to by kupić pyszne ciasta. Ciasto z owocami leśnymi ( fantazja) sernik super ! I szarlotka, Wszystkie te ciasta są smaczne, świeże, zawsze tak samo smakują. Już nie piekę w domu, po prostu kupuje Wasze wyroby. Pozdrawiam

adk
Klient

Dzisiaj kupiłam makowiec w Biedronce . Cos pysznego. Nie kupowałam do tej pory , bo myślałam ze na wierzchu jest lukier, a to jest biała czekolada. Prosze pisać , ze to nie lukier . Idziemy zobaczyć, czy są tez inne ciasta , tej firmy - popróbujemy przed świętami , ale na święta mimo wszystko pieczemy sami, tradycyjnie Jednak tak dobrego makowca sie nie spodziewałam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

sethmartin
Klient

Wasz chleb pasterski ręcznie zawijany z Biedronki jest moim zdaniem...znakomity. W dobie papierowych, ugotowanych pseudo-chlebków ten akurat ma swój smak i konsystencję. Tak trzymać i oby w tej Biedronce się utrzymał w tej formie.

Może nie wszyscy tak uważają że jest to zła firma. Wydaje mi się że jeżeli chce ktoś pracować to pracuje. W każdej firmie są wzloty i upadki. Dla mnie jest to normalne miejsce pracy gdzie można się rozwijać. Moim zdaniem jeżeli ktoś uważa że jest źle to niech się zwolni a nie wypisuje i wyciąga na forum to co się dzieje wewnątrz firmy.

Merkur

Jak Ci szefowa każe stanąć na produkcji tak jak ostatnio dziewczyną z biura i pracować ale nie 2 godziny pokazowki tylko od Pon- Pn po 8 godzin i dostaniesz pensje taką jak na produkcji też będziesz twierdzić że należy wykonać polecenie przełożonego czy już nie do końca.

Odpowiedzialny pracownik
@Merkur

Jak chcesz wiedzieć to szefowa sama poszła pomagać na produkcji i nie musiała nikomu z biura kazać. Szefowa i dziewczyny z biura zawsze pomagały na produkcji jak była taka potrzeba.Widać, że jesteś młodym pracownikiem tej firmy.Nie znasz zasady tej firmy i jeszcze obrażasz ludzi ,którzy chcieli pomóc i pracują codziennie,żebyście mieli pracę.Proponuję tobie ,żebyś przyszła i wykonała za nich pracę i wtedy docenisz ich pracę.Nie masz pojęcia jaką stresującą pracę wykonują i wielokrotnie muszą naprawiać błędy ludzi z produkcji. Proponuję tobie Merkur ,żebyś chociaż na jeden dzień się z nimi zamienił i wtedy możemy rozmawiać i krytykować.

Merkur
@Odpowiedzialny pracownik

Szefowa zeszła pomagać z dziewczynami bo nie ma komu pracować. Skoro tak dobrze płaci i warunki są dobre to czemu nie ma kandydatów do pracy każdy przychodzi i ucieka za chwile. Po drugie to produkcja musi co chwilę prostować błędy biura. Nie podają zleceń na produkcję albo zmieniają decyzję i nikomu nie przekazują. Pełno planistow, dyrektorów, kierowników a błędy jak były tak są cały czas. Dobrze że są ogarnieci kierownicy produkcji to prostuja błędy biura. Co chwilę tylko na palarnie chodzą A godzina 16.05 żywej duszy w biurach nie ma.

Zofia
@Pracownik

Jak ktoś chce pracować to pracuje, dobre xD To samo można by powiedzieć o firmach w XIX wieku. Jak ludzie po 20 h tyrali. Normalne miejsce pracy tzn. jakie według ciebie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jakie wartości są cenione w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy, interesuje mnie praca jako Kierownik Jakości.

@Pytanie

Umowa o pracę zawiera pełne wynagrodzenie pracownika .

Marek
Klient

Dobry wieczór, kupuję Wasz sernik w Biedronce jest super. Kiedyś taki mama piekła, dobrze że jesteście dzięki temu nie zapomnę tego smaku. Jest super, mam nadzieję że będziecie długo współpracowali z Biedronką bo w innych sklepach nie widziałem Waszych wyrobów

@Marek

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Polecamy spróbować innych Naszych wyrobów cukierniczych .

Biedronka
Klient

Najlepszy makowiec. Idealnie wilgotny. przypomniał mi dzieciństwo bo taki piekła moja babcia.smakuje swietnie, ale tez pieknie sie prezentuje!czekolada rozpływa się w ustach .. cud miod i orzeszki...

@Biedronka

Dziękujemy za miłe słowa i zachęcamy do dalszego posmakowania Naszych wyrobów cukierniczych. Pozdrawiam.

MałaMi
 Rekomendacja

Kupiłam Państwa ciasto Brownie z karmelem w Biedronce. Pyszna, polecam. Pozdrawiam serdecznie.

@MałaMi

Dziękujemy za podzielenie się opinią o Naszym produkcie i zachęcamy to spróbowania innych wyrobów Naszej marki.

Ciekawy swiata
Kandydat

Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące specjalisty ds planowania. Czy to nowe stanowisko czy ktoś zrezygnował bo miał dość.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy - Pomiechówek

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Liczba opinii klientów firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy, to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Kandydaci do pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy