Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Opinie o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Kierownik

Buk tak chciał! Nie lękajcie sie…….być głodującymi niewolnikami! Królestwo niebieskie jest dla ubogich. AMEN

Bardzo dobrze ten nisko skanalizowany czlowidczek nawet się nie podpisze tylko wymyśla jakieś głupoty

Iwona

(usunięte przez administratora)ty głupot nie wypisuj ogarnij się chłopie i zacznij od siebie (usunięte przez administratora)

Zaciążona i zaciążony

Cała nadzieja w młodym Juniorze... małymi kroczkami pokaże starszym jak ma wyglądać i funkcjonować nowoczesna fabryka słodkości ???? atmosfera pracy jest dla ludzi cenniejsze od pieniążków.... Takie proste a zarazem takie trudne.... do zrozumienia dla niereformowalnych osób...

Audytor

Żyć ponad 20 lat w spółdzielni Społem i nagle konfrontacja z prawdziwym światem produkcji taki szok ???? oby Junior im pokazał jak to powinno wyglądać w nowoczesnej fabryce... Oby

Olo

Tak to prawda mechanicy powinni Sylwkowi oddawać połowę swojego wynagrodzenia

Jancio wodnik
@Olo

Na tzw zworke porobił maszynki geniusz roku..... popali i przegrzeje wszystkie maszyny bo na chwilę porobi hehe a potem ucieknie na dwór szukać rur ????

@Olo

Fakt gdyby nie taki specjalista utrzymanie ruchu nie miałoby co robić. Jedno podlepi 3 rzeczy wokół popsuje ale przez kilka godzin działa.

Darek

Najpierw sam pisz prawdę co zabolało? Zastanów się co wypisujesz?

Arek

Właścicielom tylko pozazdrościć takich pracowników a zwłaszcza pseudo mechaników

Salto
@Arek

Czy usterka pieca nr8 została dzisiaj skutecznie usunięta? Przez kogo-kto tam był?. Tylko prawdę pisać!

Zbyszek

Masakra lepiej weź się za robotę bo na tym pisaniu to nie zarobisz albo zostań kierownikiem! To będziesz zadowolony na tym mieszaniu mąki dużo nie wyciagniesz

Pączek

Dlaczego plujecie jadem na Panią która jest tylko pomocą w planowaniu produkcji oficjalnie ???? to schorowana rencistka pomaga jak może i umie brak szacunku jest na pół etatu a tyra jak Wy!!!

Precel
@Pączek

No dokladnie i kase bierze trzy razy taka jak wy biedactwo.

Misia2098

Baśka jako kierowniczka jest dobra kierowniczka potrafi ustawic ludzi na stanowiskach pracy. Tak naprawde dzieki niej ta firma jeszcze istnieje. Szefostwo powinno być jej wdzieczne bo wszystko jest na jej odpowiedzialnosci. Pracowalam tam i nigdy nie mialam tam z nia zadnego zgrzytu moze jakies uwagi. Ale ma poczucie humoru i wie kiedy mozna sie posmiac a kiedy trzeba naprawde pracowac. A co do ludzi tam pracujacych to nie powiem za duzo. Damy z hali produkcyjnej uwazaja sie za niewiadomo kogo. A pakowaczki non stop wchodza w d...! Na ogol miedzy ludzmi panuje atmisfera nieciekawa. Duzo nowych rzeczy mozna sie o sobie dowiedziec i takie historyjki to nie tylko na nocnych zmianach.

£££
@Misia2098

Do misia 2098. A jesteś świadoma że "pani "kierownik Basia bije pracowników! Firma żenada. Do zamknięcia, zero szacunku od przełożonych.

życzliwy

Napisała Baśka

Tymon
@Misia2098

Misia to chyba sama Baska pisze takie rzeczy ????

Robert

To wypisuje jedna osoba stek bzdur raczej jest psychiczna lubi to słowo widać wyraźnie

Tymon
@Robert

Jedna osoba i pewnie jeszcze wymysla bzdury. Idz umyj twarz czlowieku bo cala w kale od lizania tylka

Dfalacin

Super, jak u mamy. Dawno nie czułam takiego smaku. To jest hit roku. Mojego roku:) Tak bym chciała znać wszystkie wasze produkty. Kupiłam 5 makowców na święta. To to była jedna z lepszych pozycji świątecznych. Dziękuje. Mieszkam w Szczecinie ale pochodzę z Mazowsza z Pułtuska dlatego nie dziwię się. Tylko z moich stron mogą być takie pyszności. Moje sugestie dla Mw Janczewscy Janczewska Mariola: Nic dodać, nic ująć. Super. Lepiej nikt nie potrafi. Lubię atmosferę w Mw Janczewscy Janczewska Mariola za: Tego nie Znam

@Dfalacin

Smaki jak u mamy to wspolczuje dziecinstwa ????????????

Anita

Firma rozwija się i daje ludziom perspektywy pracy . Jak są dobre wyniki finansowe to i zarobki będą dobre

@Anita

Widac ze ktos z szefostwa kazal ci to napisac firma przez 20 lat zarobila milony na ludzkiej krzywdzie wyzysku i zawsze powtarzal sie ten sam tekst firma inwestuje i nie ma pieniedzy a konta pozapychane kasa wiec raczej sie nic nie zmieni. Beda zarabiac duzo to i tak nic nie doloza pacownikowi.

Zdziwiony każą mu pracować! Fajnie było do tej pory jak zakład stał myślałeś że będzie tak zawsze?

@Ewa

Po co wogole sie odzywasz zaklad stal bo zamowien nie bylo pracownicy byli gotowi do pracy. Sa ludzie ktorzy moga pracowac po 10 czy 12 godzin na dobe ale nie za darmo jak by chcieli wlasciciele. Popracujesz tu troche to na wlasnej skorze doswiadczysz jaka mila potrafi byc szefowa albo pani Basia. Robisz tu pare miesiecy i komentujesz pojecia nie masz co mowisz.

Mozesz postawic nowoczesny zaklad kupic nowe maszyny ale starych przyzwyczajen nie zmienisz. Wlasciciele maja ta sama mentalnosc co 20 lat temu kiedy robili z ludzi niewolnikow bo byly czasy pracodawcy i ludzie cieszyli sie ze maja jakas kolwiek prace a panstwo Janczewscy wykozystywali to bezlitosnie . Wiec nigdy nie bedzie lepiej w tej firmie bo jesli nie moga ci zabrac kasy z pensji albo dolozyc godzin to jest wielki szok dla nich. Praca po 8 godzin Pn-Pt no jak nie mozliwe. Pracowalem tu 20 lat jedynie co mozna przyznac to ze kasa zawsze na czas. Niestety jesli ktos cale swoje zawodowe zycie wykorzystywal ludzi i zmuszal do pracy po 16 godzin dziennie co bywalo norma w ramach tej samej pensji to nagle sie nie zmieni i nie zacznie ludzi traktowac z szacunkiem przykre ale prawdziwe. Na szczescie mamy juz rynek pracownika i wszedzie mozna znalesc prace za lepsze pieniadze . Pozdro

Jak tak źle to się zwolnij!

Janusz
@Marek

Idź lizać doope

Zbyszek

Dziwię się że do tej pory zarzat firmy nic nie zrobił z tego typu tekstami w internecie nikt nie jest anonimowy

@Zbyszek

Niedziw sie bo wiekszosc z tych opini to prawda wiec wlasciciele nic nie zrobia . Pracowalam tam kilka lat i sama doswiadczylam mobingu zastraszania i tekstow w stylu jak nie zrobisz tego co ci karze to zostaniesz zwolniona. Praca po 12 czy 14 godzin bez zaplaty za nadgodziny to norma. Powinni sie nimi zaintetesowac Urzad Skarbowy i Inspekcja Pracy. Do tego wypadki w pracy ktore byly tuszowane zeby firma kontroli nie miala. Wykozystywali trudna sytuacje materjalna ludzi i wykorzystywali ich jak niewolnikow. Wiec jesli ktos nie pracowal tu niech sie nie wypowiada lepiej. Bo mam wrazenie ze sa tu osoby ktorym wlasciciele placa pieniadze za pozytywne opinie. Firma widzi tylko swoj zysk ludzie sa dla nich jak byglo do zarabiania pieniedzy zero szacunku. Omijac szerokim lukiem.

Monia

Zapraszamy wszystkich do cyrku MW w modlinie. Szefowa kultura i zachowanie na poziomie piwa z pod budki. Mysle ze (usunięte przez administratora)bedzie mial co robic nie dlugo . Firma z potencjalem nigdzie nie zarobisz tyle pieniedzy co ci szef obieca ???????????? 3000 lub 4000 tys na reke. Tylko ze nie on placi a pani wszech wiedzaca (usunięte przez administratora)co za tym idzie delikatne nie porozumienie jakies 1000zl mniej ????. Slowem podsumowania ustawiac sie w kolejce przed brama firma stoii otworem bedziecie szczesliwi i zarobieni w (usunięte przez administratora) . Uwaga firma w trosce o pracownikow wychodzi im na przeciw darmowy psychiatra przyjmuje w kazda srode od 8.00 do 14.00 na stolowce zakladowej. ????

Tomcio

Żeby tylko Wasyl także palce lizac

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Kandydaci do pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy