Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Opinie o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Sławek

P Basiu pozdrawiam i współczuję niech się odczepia ode mnie małą wiedzę ktoś ma masakra

Produkcja

Pawełek Ty pokazałeś swoją kulturę na zebraniach wszyscy słyszeli pracownicy mają dosyć tych oszczersyw Teraz zastawiasz się dziećmi zobaczymy co Jeszce wymyślisz czekamy dawaj dawaj cała zmiana to czyta blaznij się dalej

@Produkcja

Wydaje mi się że nie jest to nikomu potrzebne takie obrzucanie się na forum. To my budujemy tą firmę jeżeli ktoś ma jakieś pomysły na coś lepszego to pracodawca zawsze jest otwarty na rozmowę chyba nikt się nie spotkał że szefostwo nie chciało wysłuchać. Zacznijmy sami pracować i wspomagać zarząd żeby firma była przyjazdna dla pracowników a zarząd zadowolony. Odnośnie P. Baśki to te zarzuty też są nie do końca uzasadnienie jestem ciekawy czy ktoś chciałby się znaleźć na jej stanowisku? My wykonujemy tylko to co mamy zlecone a ona wykonuje dużo więcej rzeczy i jeszcze odpowiada za cały harmider na produkcji. Przemyście to. Nie ma ideałów i idealnych firm. Nie......... W swoje gniazdo.

Osoba postronna
@Produkcja

Nie znam tej firmy z autopsji ale czytając te wszystkie wpisy to nie dowieżam. Jak można wypisywać takie głupoty na pracodawcę. Ludzie chyba macie za dobrze dlatego nie doceniacie tego. Kiedyś moja znajoma tam pracowała ja wracałam z pracy w której miałam być 8 godz. po 10 a ona nigdy nie była dłużej niż do 16.10.

też tak kiedyś myślałam.Starzy pracownicy siedzą cicho i trzęsą się aby ich nic nie obleciało a nowi? popracują chwilę i uciekają gdy tylko nawinie się okazja. Uśmiałam się czytając ,że szefostwo otwarte jest na rozmowę- no próbuj szczęścia:)

Pracownicy Firmy - produkcja

Do wszystkich hejtujących Naszą firmę ! Jesteśmy wieloletnimi pracownikami FIRMY CUKIERNICZEJ MW JANCZEWSCY i nie życzymy sobie dalszego obrażania Naszego miejsca pracy . Trzeba mieć cywilną odwagę ,kulturę osobistą i podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem . Nam tej odwagi nie brakuje , więc poniżej podaliśmy na forum Nasze dane . Uważamy , że jeżeli ktoś nie chce pracować w Naszej firmie to nie musi , można się zwolnić i dać spokojnie pracować innym . Romanowicz A., Piasecka E., Galas M., Barańska I.,Rosłoński K., Chodkowska G., Chodkowski A., Rosik E., Nowakowska I., Nowakowski M., Nowakowska G., Pietrzak N., Pniewska A., Gromke M., Brenda K.,Żuławnik B.,Ludwicka I., Staręga D.,Pabich H., Bergolc A., Merda P., Bilińska E., Malicka M., Leszczyńska D. ,Dębski M., Wiktor B.,

@Pracownicy Firmy - produkcja

Chyba nie mieliście szkolenia z RODO.

Pysia
@Osoba postronna

Jak przychodzila na 4 rano to wychodzila o 16. Przyjdz popracuj i sie wypowiesz.

Antoni

P Sylwio kogo Baska zwolniła?

@Antoni

Baśka nie zwalnia. Wszyscy pracują w starym składzie od kilku lat. Więc chyba nie jest tak strasznie jak piszą. Kto chce pracować to pracuje.

@Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Tak tak,tylko że od lat cały czas postępują zmiany,a tutaj czas stanął w miejscu:( tylko wymagania rosną..

@Antoni

Udawajcie jeszcze dalej ze nie ma problemu z Baska to sie obudzicie bez pracownikow. Kto odszedl przeciez to zadna tajemnica . Slawek z mrozni Wasyl, logistyk, ruda ukraincow juz nie licze dziewczyny z biura. Wszyscy powtarzaja to samo klamczucha (usunięte przez administratora) intrygantka. Co innego mowi szefowej a co innego wspolpracownikom. Towar wyjezdza z opoznieniem po pare godzin a wszystko jest ukrywane przed szefowa. Ile towaru przeterminowanego zostalo wyrzucone do kosza tak zeby szefostwo nie wiedzialo

Pracodawcę należy szanować bo dzięki wysiłkowi ludzi z wizją i ogromną odwagą my (Pracownicy) możemy zarobić na Życie!!!!!!! M.W. Janczewscy solidna rozwojowa Firma którą polecam. Praca ciekawa, różnorodna, wymagająca od kandydata elastycznego podejścia. Info o dziale produkcji. Czas, zakres obowiązków, odpowiedzialność za powierzone mienie i odporność na stres, Czyli właściwie nierozłączne atrybuty codzienności w dzisiejszych czasach. Zarobki na poziomie pozwalającym na spokojne poukładane Życie. Jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniążków ( praca w nadgodzinach, praca w godzinach nocnych, praca w weekendy) Informację merytoryczną kieruję do osób którzy mają ambicję i chcą uczciwie pracować. Odradzam cwaniakom, obibokom i gwiazdą. Andrzej Karpiński - niewielki starz, około 10 miesięcy I serdecznie zachęcam rozsądnych ludzi do wyzwania które może odmienić iż Życie.

Miki

Tak tak a Pawełek niech jej pomoże

Zaufana

Pudełko prawdy podniosło ciśnienie?? Trzeba szukać rozwiązań tematów... A nie charakteru pisma...

@Zaufana

No i wlasnie w tym jest cale podejscie szefostwa. Nie zastanowia sie co poprawic co zmienic skoro ludziom przeszkadzaja lub nie pasuja pewne rozwiazania tylko dowiedziec sie kto pisze i zwolnic bo jak wogole smial cos powiedziec trzeba uciekac z tej firmy bo bedzie tylko gorzej

Kamila
@Sylwia

A co Wam nie odpowiada w pracy w Firmie Cukierniczej M.W. Janczewscy? Może zechcecie podzielić się sugestiami na forum?

@Kamila

Brak szacunku do pracownika. Co innego jest mowione na rekrutacji a rzeczywistosc calkiem inna zarobki nizsze niz deklarowane oszusci zlodzieje kretacze napychali by tylko w swoja (usunięte przez administratora) Upadna to kwestia czasu

Nowa
@Sylwia

Pani Sylwio z tego co się orientuję to co mówią na rozmowie to samo przekłada się na rzeczywistości po podpisaniu umowy . Wynagrodzenie i czas umowy jest zgodny do rozmowy na rekrutacji .Wydaje mi się że jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracował czy to będą Janczewscy czy inny zakład .

@Kamila

Przede wszystkim musi byc jasny zakres obowiazkow dostaje zadania do wykonania i za to jestem rozliczana. Nie za bledy innych(usunięte przez administratora) Zarobki jesli sie umawiam na dana pensje to ja dostaje nic mniej bez wymyslania bzdur i zabierania pieniedzy. Jesli komus nie pasuje jak robie pewne rzeczy to bierze mnie na rozmowe i dyskutujemy doradza mi pokazuje jak to zrobic lepiej i efektywniej (usunięte przez administratora)tak sie nie da pracowac.

Kandydatka

Jaką funkcje w firmie pełni ta słynna pani Basia tak atakowana tu? Bo z tych wpisów nic nie wynika..?

Praca

Wydaje mi się że takie zarzuty trzeba udowodnić a nie odpisywać na forum .Jest to obrażanie dóbr osobistych .

Pawelek
@Praca

Przeciez to zadna tajemica. Jesli chodzi o obrazanie to mozna by porozmawiac o tym z podwadnymi pani Basi ktorych wyzywa od (usunięte przez administratora) nie udacznikow kretynow brudasow. Od ludzi ktorzy byli zwalniani za blache przewinienia a szefostwu mowila historie wyssane z palca co to niby oni narobili albo jak to sie do niczego nie nadaja bo nie przypasowali pani Basi. Oczywiscie wzruszajace sa kamentarze w stylu jak tak zle to sie zwolnij. Tylko nie kazdy ma mozliwosci podjecia innej pracy tak odrazu a ma rodzine dzieci. Czy to ze jest sie kierownikiem i zarzadza sie ludzmi daje prawo do ponizania i znecania sie nad pracownikami. To jest dowod slabosci i prostactwa ze strony szefostwa i kierownikow. Ludzi powinno sie motywowac chwalic za prace a jesli cos robie nie tak to rozmawiac z nimi pokazac lepsze skuteczniejsze metody pracy. Niestety jak tacy prostacy jak pani Basia zazadza ludzmi to nie ma co oczekiwac rezultatow w pracy. Bo nawet z dobrych ludzi zrobi nieudacznikow w oczach szefostwa zeby czasami ktos nie okazal sie lepszy od niej. Poza tym jest zwykla (usunięte przez administratora) i klamczucha mysle ze pora odejsc z honorem pani Basiu i zajac sie tym w czym pani sie zrealizuje w 100% szydelkowanie warcaby szachow nie polecam bo tam trzeba myslec. Pozdro dla produkcji trzymajcie sie razem w tym sila

Jurek

Odnośnie makowcy jeśli tak było to napewno ty je robiłeś te złe wszyscy wiedzą że Baska nie robi makowcy w tej sprawie nie jeden raz ci (usunięte przez administratora) e ratowala ma rację niech teraz opisuje w internecie waszą pracę popieram żeby tak robiła

Jurek

Torcik ty nie miałeś u nas praktyk Prawdę pisać!!!

Zbyszek

Zwolniła kogo,? Polaków =kiedy?

Lidia

@Nina Używanie danych personalnych na forum publicznym nie jest zbyt fajne. Ty pewnie byś sobie nie życzyła, aby ktoś używał Twoich. Napisz, czy M.W. Janczewscy oferują przy zatrudnieniu benefity pozapłacowe? Dziękuję.

Benefit
@Lidia

Tak uczciwe i solidarnie podzielone na wszystkich w razie potrzeby :)

Jurek

Tak Baske wywalić to będzie super wtedy wszyscy sobie pozadza niektórym bardzo przeszkadza oj tak tak większość wie o tym jeśli to prawda to podaj przykład kogo wywalila z pracy? Bo jakoś nie kojarzę

Zbyszek

Fajne historie piszesz oj boli boli

Stek bzdur po co tam pracujesz jest tyle pracy gdzie indziej coś z tobą nie tak?

Nowa

Ostatnio byłam na rozmowie rekrutacyjnej w firmie .Miłe zaskoczenie do tego co piszecie .Pani która prowadziła rozmowę bardzo sympatyczna , rozmowa prowadzona profesjonalnie . Po przedstawieniu warunków i firmy przez osobę z rekrutacji dołączyła do Nas kierownik działu do którego aplikowalam. Już przy rozmowie telefonicznej podczas zaproszenia na spotkanie byłam mile zaskoczona kulturą rozmowy osoby. Słyszałam że zmienia się organizacja więc może będzie to całkiem niezła firma .

Lingas

Z tego co się orientuję to nie jest aż tak straszne .Rozmawiałem z kimś kto pracuje obecnie w Nowym zakładzie i nie ocenial sytuacji tak krytycznie jak opisujesz. Tutaj jest inaczej .I podobno jest dużo nowych osób . Czyli tak jak napisała nowa ci co chcą robić to pracują .

Sasza
@Nowa

Uzekła mnie twoja história ???????? a kto to pisać naprawda???

nowy

Dzień dobry. Proszę o aktualną opinię na temat nowej piekarni, zakładu.

Kamila
@nowy

Również jestem ciekawa jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w Firmie Cukierniczej M.W. Janczewscy. Niestety nie udało mi się znaleźć aktualnych ofert pracy w firmie, wiesz może czy aktualnie poszukują oni pracowników? Czy firma przyjmuje aplikacje spontaniczne?

Chodźmy na L4
@Kamila

kierownictwo to najgorsze dno dna, chamy, buractwo. Omijać szerokim łukiem

małgorzata
@Kamila

Aktualnie do firmy potrzebują na rożne stanowiska . Ogłoszenia są na Go Worku oraz na Lento .pl . Firma jest ciekawa , z tego co się orientuje budują nową strukturę organizacyjną z możliwością rozwoju .

Stefan
@Chodźmy na L4

Dlaczego tak ostro oceniasz tego pracodawcę? Doświadczyłeś jakiejś niemiłej sytuacji związanej z kierownictwem? Czy to jedyny powód dla którego nie polecasz współpracy z tą firmą?

Nie

Po co zdrady/konfident/mniemania kto lepszy ;) no chyba ze syn

To właśnie tacy pracownicy jak Ty psują firmie reputację czy ty myślisz że nie wiemy kim jesteś? NAWET UKRYWASZ SIĘ POD Różnymi podpisami

Mieczysław
@Marek

Twierdzisz że poprzednie wpisy nie były zgodne z prawdą, może opiszesz w takim razie jak wygląda praca w Mw Janczewscy Janczewska Mariola z Twojej perspektywy? Czy pracownik może liczyć na godne wynagrodzenie, czy są organizowane jakieś szkolenia dla nowych ludzi w firmie? Jestem ciekaw co możesz mi powiedzieć na ten temat.

Ruda
@Marek

Napisz Marku inicjały nie bój się bądź twardzielem, kto?? ????????

Ruda
@Marek

Na urlopie trzeba odpoczywać a nie napinać się ???? pozdro Mareczku

Piernicze jest fajnie

Paczek

Czego wy wszyscy oczekujecie od tych ludzi ( wlascicieli) oszukuja samych siebie nie szanuja sie nawzajem to jak maja szanowac pracownikow i z nimi rozmawiac juz nie mowiac o godnej pensji i traktowaniu z szacunkiem ludzi ktorzy na nich pracuja. Jak ktos cale zycie mial argument w stylu jak nie zrobisz tego czy nie zostaniesz nadgodzin to cie zwolnie to nagle sie zmieni no cudow nie ma z gow....a bata nie ukrecisz. Stwarzaja pozory nowoczesnej firmy a myslenie z lat 90. Jedynie mlody potrafi rozmawiac z ludzmi moze on cos zmieni chociaz za duzo do powiedzenia tez nie ma bo krolowa jest tylko jedna.

Audytor

Dużo wpisów byłych pracowników ???? a obecni powinni sami budować dobrą atmosferę pracy przecież w większości siła ???? w czym problem? A jak jest problem to prosić o spotkanie na górze całym składem i burza pomysłów napewno będzie wysłuchane i przemyślane ???? takie pojedyncze kłapanie że jest źle za plecami bez pomysłów na dobrze to tylko kłapanie lizusowskie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Kandydaci do pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy