Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

@Julka

Pepe odchodzi cieszysz się Julka

@Sylwester

A czemu to ?

Nie jest zle naprawdę normalnie pracujący człowiek nie może narzekać narzekają tylko leserzy

@Odpowiedz

Ja jestem pracownikiem firmie od niedawna mam duże doświadczenie zawodowe i dla mnie jest wszystko ok. Przyjęcie pracownika od samego początku zgodnie z zasadami pracy . Ludzie z którymi mam kontakt na poziomie. Polecam ...

Peres
@Odpowiedz

Masz rację, zwłaszcza teraz gdy panuje epidemia. Pracując w tej firmie nie ma potrzeby chodzić do kina, teatru, kościoła czy cyrku. Wszystko masz zapewnione w pracy. ????

Dla mnie spoko a pracuje dość długo

Krzysiek

Sylwek zjadł zęby na cukiernictwie mechanice na inteligęcji itd

Edek

Tak Sylwek zjadł zęby na mechanice

Baśka

Przykłady podajesz konkretne koń by się uśmiał SP niech napisze Polak bardzo proszę komu naubliżałem masz coś do mnie to przyjdź i rozmawiaj tak fajnie piszesz o tym ale ty wolisz się ukrywać zapraszam jeszcze nie zwolniłam żadnego Polaka jeśli toUkraine bo nie ma roboty nie idą paczki faworki dostałam polecenie wiec je wykonałam ACiebie zapraszam na rozmowę może mnie czegoś nauczysz Pozdrawiam wszystkich pracowników

Ina
@Baśka

A kto jest Pan Baś? To kto jest dziś tam ta?

Słuchy chodzą że młody Janczewski otworzył cukiernie w Radomiu ?

Nina

Niech lepiej poprawi sytuację w obecnej firmie . Atmosfera nie do zniesienia . Niedługo nie będzie komu pracować jak można tak prowadzić firmę .

@Nina

Przyjeli nowego kierownika i dalej bez zmian . Tak samo będzie jak z nową kadrową przy niej Pani B.bardzo miła dla Nas a jak jej niema to wraca czarna rzeczywistość . Życzę powodzenia dla nowych .

Dziewczyny

Odeszła Ania super dziewczyna ogarniała wszystko niestety wredna rencistka wykańcza wszystkich.....

Kacper

Młody nie otworzył by budki z kebabeb. Firma powstała dzięki seniorowi stary jaki jest ale ma pojęcie. Młody co najwyżej może się uczyć od ojca

W Szczecinie mieszkam i tu w Biedronce kupiłam państwa wyrób pr. „ Ciasto drożdżowe ze śliwkami ”, nr kodu 5 904437 012313. Nie bardzo rozumiem dlaczego państwo / i tu z małej litery nie bez kozery/ nie upiekliście do końca przed wysyłką. Ciast to jeden wielki zakalec, z fragmentem śliwki od czasu do czasu. Jednym słowem (usunięte przez administratora) Wstydzilibyście się ludzi oszukiwać czy wręcz próbować otruć. Ciasto Wasze przyniosłam do pracy, pokazałam wszystkim, /zrobione są zdjęcia/żeby nie było!/.

Tohm
@Ewa

Wszedłem na tą stronę poczytać opinie, bo... kupiłem to samo ciasto w Biedronce. Również na wpół surowe. Czy w tej firmie istnieje dział kontoli jakości? Mieszkam koło Wrocławia.

Ptys
@Ewa

Firma nastawiona na zysk zero jakości tylko jak najwięcej sprzedać a że towar nie smakuje to już inna bajka. Badziewie

Olo

Firma ma dobry kierunek młody próbuje wdrożyć swój pomysły i koncepcję nie stety szefowej nie jest wstanie nikt zadowolic swoją pracą chociaż by na głowie stawał zawsze będzie coś. (usunięte przez administratora) Do szefowej leci tylko po to aby sie czyms pochwalić albo na skarżyć na wszystkich do okola. W firmie jest paru starych pracowników i kilku nowych którzy są wartosciowi i wnoszą zaangarzowanie i budują ta firmę niestety się ich nie docenia. Jeszcze kwestia czasu odejdzie parę osób które naprawdę mają pojęcie o pracy i obudzą się jak już nie będzie czego ratować w firmie. Przez niewlasciwe osoby gnije cała firma od środka. Chcecie mieć prawdziwą firmę która prawidłowo funkcjonuje to budujcie atmosfere relację w firmie A nie tylko pozory.

Nie pisz po uzbecku...

Jurii

Gdzie ta Anka odeszła człowieku głupot nie wypisuj zajmij się sobą (usunięte przez administratora)

Sylwester
@Jurii

Jurii ma taki zapiernicz że pół dnia szuka wózka do wywozu śmieci drugie pół dnia jara fajki na dworzu niby tam sprzątając

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

1. Rozmowa ale ze niema komu pracowac to biora wszystkich wiec spoko napewno sie dostsniesz. 2. Okres probny czyli ochronny nie krzyczymy nie ubliurzamy zeby nie uciekl. 3. Dostajesz za wszystko nie wazne czy jestes winny. 4 Wytrzymujesz do pierwszej pensji zanizonej oczywiscie bo jestes nowy i uciekasz do innej pracy. 5. Zyjesz dlugo i szczesliwie

Ona

3 i pół etapu rekrutacji - 1.przychodzisz 2.pracujesz 3.zostajesz (lub się poddajesz bo jesteś nie odporna / y) i już.

Grażyna

Moi kochani przez was to mi przybędzie dużo kilo ponieważ robicie tak pyszne faworki że nie mogę się oprzeć. zawsze kiedy są to kupuję są pyszne kruche no niebo w buzi . pozdrawiam bardzo i proszę częściej wysyłać do Bogatyni .

cydrus

Nie budzi u mnie zaufania firma która podaje telefony kontaktowe na które nie można się dodzwonić, nie ma też żadnego kontaktu mailowego. Nie sprawdzałem faxu bo nie używam go od 10 lat.

malpka21

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne przez Pania z kadr przeprowadzona bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Niestety druga Pani, która prowadzila rozmowe do swojego dzialu bardzo nieuprzejma i jakby pozjadala wszystkie rozumy. Szkoda bo firma sama w sobie wydaje sie interesujaca ale po rozmowie nie mam ochoty tam pracowac.

ByJO
@malpka21

Szanowna Pani, dziekujemy za cenna opinie. Nasz zespol to fantastyczni, zaangazowani i kompetentni pracownicy. Szkoda ze tak pochopnie zrezygnowala Pani z dolaczenia do nas. Milego dnia i wszystkiego słodkiego. :)

@ByJO

Rekrutantka
@malpka21

Potwierdzam też miałam przyjemność być na rozmowie bardzo mi się podobało mimo że miałam dużego stresa to rozmowa była przyjemna a zarazem rzeczowa . Widać profesjonalizm . Ja miałam jeszcze dwie dodatkowe osoby z działu do którego aplikowalam ale Panie też bardzo miłe . Mimo różnych opinii pracują tam też osoby znające się na pracy .Gratulacje tak dalej .

Rafal

Produkty bez smaku badziewie robione na ilosc. Nie dlugo ich zlicytuja komornicy juz w kolejce stoja

Mikolaj
@Rafal

Rafał napisz kto cię skrzywdził?

RENATA

Wasze ciasto drożdżowe ze śliwkami to ogromne nieporozumienie. Wstyt firmować taki produkt. Bardzo lubię ciasto drożdżowe, ale to co kupiłam w Biedronce (Łódź ul bartoka) to surowe ciasto. Jak można oferować taki produkt.

Mistrz patelni
@RENATA

Renia nie kombinuje bo nie od drożdzowego brzuch ci urósł..

Basia
@RENATA

Bez przesady cos tam dobrego jest w tym ciescie. Sliwka moze byc dobra. Chciala by pani odrazu swierze smaczne i do tego nieprzeterminowane no blagam litosci.

Nowa

Ja jestem stałym klientem w zakupie wyrobów z cukierni szczególnie polecam makowiec świąteczny jest wyśmienity oraz sernik z karmelem .

Jak wygląda praca w tej firmie ? Zamierzam udać się tam do pracy wysłałem CV .

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Kandydaci do pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy