Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Opinie o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy

Wilk Agnieszka

Witam Państwa faworki pyszne????

teresa.olejniczak.12@wp.pl

d dobry ciasta pieczecie niesamowite i smaczne nie oplaci sie piec w domu a mam pytanie czy osoba prywatna moze zlozys zamowienie na zakup waszego ciasta pozdr

@teresa.olejniczak.12@wp.pl

Dziękuję bardzo za wyrażenie opini. Bardzo się cieszymy że Nasze wyroby spełniają oczekiwania konsumentów. Nie można złożyć zamówienia indywidualne, wszystkie wyroby są dostępne na rynku. Zachęcamy do spróbowania wszystkich wyrobów cukierniczych pod marką Firma Cukiernia MW Janczewscy.

Elisabeth

Zainteresowałam się Waszą Firmą, gdyż macie fantastyczne ciasta. Odkryłam je w Biedronce przez przypadek, gdyż nie robię tam zakupów. Ale teraz zaglądam tam często tylko po to by kupić pyszne ciasta. Ciasto z owocami leśnymi ( fantazja) sernik super ! I szarlotka, Wszystkie te ciasta są smaczne, świeże, zawsze tak samo smakują. Już nie piekę w domu, po prostu kupuje Wasze wyroby. Pozdrawiam

adk

Dzisiaj kupiłam makowiec w Biedronce . Cos pysznego. Nie kupowałam do tej pory , bo myślałam ze na wierzchu jest lukier, a to jest biała czekolada. Prosze pisać , ze to nie lukier . Idziemy zobaczyć, czy są tez inne ciasta , tej firmy - popróbujemy przed świętami , ale na święta mimo wszystko pieczemy sami, tradycyjnie Jednak tak dobrego makowca sie nie spodziewałam

sethmartin

Wasz chleb pasterski ręcznie zawijany z Biedronki jest moim zdaniem...znakomity. W dobie papierowych, ugotowanych pseudo-chlebków ten akurat ma swój smak i konsystencję. Tak trzymać i oby w tej Biedronce się utrzymał w tej formie.

Może nie wszyscy tak uważają że jest to zła firma. Wydaje mi się że jeżeli chce ktoś pracować to pracuje. W każdej firmie są wzloty i upadki. Dla mnie jest to normalne miejsce pracy gdzie można się rozwijać. Moim zdaniem jeżeli ktoś uważa że jest źle to niech się zwolni a nie wypisuje i wyciąga na forum to co się dzieje wewnątrz firmy.

Merkur

Jak Ci szefowa każe stanąć na produkcji tak jak ostatnio dziewczyną z biura i pracować ale nie 2 godziny pokazowki tylko od Pon- Pn po 8 godzin i dostaniesz pensje taką jak na produkcji też będziesz twierdzić że należy wykonać polecenie przełożonego czy już nie do końca.

Odpowiedzialny pracownik
@Merkur

Jak chcesz wiedzieć to szefowa sama poszła pomagać na produkcji i nie musiała nikomu z biura kazać. Szefowa i dziewczyny z biura zawsze pomagały na produkcji jak była taka potrzeba.Widać, że jesteś młodym pracownikiem tej firmy.Nie znasz zasady tej firmy i jeszcze obrażasz ludzi ,którzy chcieli pomóc i pracują codziennie,żebyście mieli pracę.Proponuję tobie ,żebyś przyszła i wykonała za nich pracę i wtedy docenisz ich pracę.Nie masz pojęcia jaką stresującą pracę wykonują i wielokrotnie muszą naprawiać błędy ludzi z produkcji. Proponuję tobie Merkur ,żebyś chociaż na jeden dzień się z nimi zamienił i wtedy możemy rozmawiać i krytykować.

Merkur
@Odpowiedzialny pracownik

Szefowa zeszła pomagać z dziewczynami bo nie ma komu pracować. Skoro tak dobrze płaci i warunki są dobre to czemu nie ma kandydatów do pracy każdy przychodzi i ucieka za chwile. Po drugie to produkcja musi co chwilę prostować błędy biura. Nie podają zleceń na produkcję albo zmieniają decyzję i nikomu nie przekazują. Pełno planistow, dyrektorów, kierowników a błędy jak były tak są cały czas. Dobrze że są ogarnieci kierownicy produkcji to prostuja błędy biura. Co chwilę tylko na palarnie chodzą A godzina 16.05 żywej duszy w biurach nie ma.

Zofia

Jak ktoś chce pracować to pracuje, dobre xD To samo można by powiedzieć o firmach w XIX wieku. Jak ludzie po 20 h tyrali. Normalne miejsce pracy tzn. jakie według ciebie?

Jakie wartości są cenione w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy, interesuje mnie praca jako Kierownik Jakości.

Umowa o pracę zawiera pełne wynagrodzenie pracownika .

Dobry wieczór, kupuję Wasz sernik w Biedronce jest super. Kiedyś taki mama piekła, dobrze że jesteście dzięki temu nie zapomnę tego smaku. Jest super, mam nadzieję że będziecie długo współpracowali z Biedronką bo w innych sklepach nie widziałem Waszych wyrobów

@Marek

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Polecamy spróbować innych Naszych wyrobów cukierniczych .

Biedronka

Najlepszy makowiec. Idealnie wilgotny. przypomniał mi dzieciństwo bo taki piekła moja babcia.smakuje swietnie, ale tez pieknie sie prezentuje!czekolada rozpływa się w ustach .. cud miod i orzeszki...

@Biedronka

Dziękujemy za miłe słowa i zachęcamy do dalszego posmakowania Naszych wyrobów cukierniczych. Pozdrawiam.

MałaMi

Kupiłam Państwa ciasto Brownie z karmelem w Biedronce. Pyszna, polecam. Pozdrawiam serdecznie.

@MałaMi

Dziękujemy za podzielenie się opinią o Naszym produkcie i zachęcamy to spróbowania innych wyrobów Naszej marki.

Ciekawy swiata

Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące specjalisty ds planowania. Czy to nowe stanowisko czy ktoś zrezygnował bo miał dość.

Jedna z najlepszych firm w Polsce

Sylwia

Widać, że firma pozytywnie się zmienia i unowocześnia. Rozwija się bardzo szybko i w dobrym kierunku, daje stabilne miejsce pracy dla wszystkich pracowników na lata. Wiele możliwości zawodowego rozwoju i awansu w strukturach firmy. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wypłata zawsze w terminie, często razem z premią. Stawki zdecydowanie ponad średnią rynkową.

Agencja fifa

Widzisz jakie to proste dla ciebie ale niestety nie wszyscy myślą tak jak ty dla mnie jest ok kierownik

No tak ona teraz ustawia ludzi na zmianach

A7
@Marek

Super teraz zobaczymy co naprawdę porucznik dziamgania potrafi N

Peres
@A7

Nie zapominaj zapominaj, że ta Pani Ci płaci i bez jej łaski z.dechniesz z głodu.

Hania

Nikt nie pisze o benefitach socjalnych i premiach uznaniowych?

Krys

Jakie są wasze odczucia po rozbiciu pensji na dużą premie i z tym związane sprawy?

Lingas

Kto tam razem ?

Julka

Nareszcie

Sylwester
@Julka

Julka i na kogo teraz bidulko będziesz donosić mamie?

@Julka

Julka na kogo jeszcze napiszesz ze zlecenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy?

Kandydaci do pracy w Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Cukiernicza M.W. Janczewscy