Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

onaona

Coty nysak piszesz? A może cie zwolnili za nierubstwo. Jestem pracownicą łatwo nie jest ale moim zdaniem i innych pracowników poleciała nie ta osoba właśnie przezukłady.

www

Dajcie ludziom umowy przez zakład bo wrócili dobrzy ludzie co dobrze pracowali przed zwolnieniem ich! A te umowy przez agencję dajcie ludziom co nigdy nie pracowali w ZPC.

www

Dziękujemy (usunięte przez administratora) za te wszystkie lata, bywało różnie.ale my to wszystko rozumiemy.Dziekujemy za to że nigdy nie był Pan chamski i zawsze mial Pan czas na wysluchanie pracownika . Jesteśmy z Panem

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
qkaka

@Tomek aha czyli po prostu trzeba trochę poczekać jednak na te oferty pracy chociaż z drugiej strony to i tak dobrze ze chociaż jest szansa ze one beda

bolo

to są jakieś bezsensowne pogłoski, może wypuszczane przez konkurencje tylko po to, żeby zaszkodzić firmie. Nie dziwi mnie już taka praktyka w dzisiejszych czasach....

Porażająca dedukcja :)

Mucha

Gdzie tam zwalniają ludzi, przecież nic się nie dzieje, to jakieś plotki, ploteczki, krzywe akcje po co

zmartwiona

Co tu się wyprawia, ludzi zwalniają, i to dobrych maja zostać naiwni to co zostało na czekoladzie to porażka

www

macie najlepsze ptasie mleczko co (usunięte przez administratora) krawat na szyje założył

wsciekła
@www

Niema dla Ciebie nic swiętego? Daj (usunięte przez administratora) i swiety spokój

to jest to

Zanim przeczytają to nadgorliwi informatycy to wykasują,a przecież nikt im nie powie , a Oni sami uważają że jakby nie ich ciężka praca, to was już dawno by nie było na tych halach

ress

Mucha znowu zgłodniała i wpisy pozjadała

rrrr

Jeszcze tylko 3 dni, a później pójdę się napić z pewną grupą -pozdrawiam

Rambo

W gorzyczkach było tak samo jak była mirana najpierw sprzedała jedną linie produkcyjną a potem wszystko upadło do dzisiaj jeszcze poprzednia włascicielka wiśi nam kase ale syndyk nie ma z czego brać bo wszysdko sprzedane a w Gorzyczkach stoi zakład i niszczeje niech go sprzeda będzie kasa

miiii

noooooo

xxx

Nikt nie pisze, czy wszystko kasują?A może już pozamiatane ,żenada taki zakład zniszczyć

i znowu mucha przyleciała jak nasze wpisy pozjadała

i znowu mucha przyleciała jak nasze wpisy pozjadała

frews

A co się dziwisz że cicho,jak cenzura działa.Wszystkie wpisy z minimalną krytyka ZPC znikają albo się nie pojawiają, a jak tam jest to każdy kto pracuje to wie...

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.