Opinie o Cukrownia "Wschowa" S.A.

kisiek

w każdym razie istnieją i jak widać biznes sie kreci, jednka nowych ofert nie widzialem o prace.

mk

no proszę sprzedali wszystko co można,cukrownię we Wschowie wybudowali Niemcy,po wojnie była miejscem pracy wielu ludzi nie mówiąc o pracy w sezonie która była ratunkiem dla wielu rodzin. A my teraz kupujemy cukier i nie wiemy ile jest cukru w tym cukrze. Jaka aktualna reklama- " zostań opiekunką osoby starszej w Niemczech k.........a A regulamin to macie ekstra.

xyz

Ja przechodziłem proces rekrutacji. Zarobki świetne jak na Polskie warunki. A teraz na poważnie. Kto wypisuje takie bzdury na tym portalu? Pewnie admin bo pod każdym zakładem są takie bzdety. Przecież ta cukrownia nie istnieje już kilkanaście lat. Nawet budynków już nie ma.

Zostaw opinię o Cukrownia "Wschowa" S.A. - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukrownia "Wschowa" S.A.