Dagny Sp. z o.o.

Nysa

Opinie o Dagny Sp. z o.o.

raf

Drodzy ludzie zdala od tej firmy czesc ludzi pracuje druga czesc krzyczy duzo i udaje ze pracuje. Majstrowa niby majstrowa udaje ze nic nie widzi i nieslyszy jak ludzie skacza sobie do gardel ma swoich pupili i robi wszystko aby im bylo dobrze.Moze gora by sie przyjzala temu.

apollo

To widac ze dawno ktos pracowal bo krowek juz dawno sie nierobi praca nie taka jak inna za marna pensje trzeba popierniczac jak mrowki a apropo majstrowej to chyba nie ta sama.Zaklad pracy dno.

babcia6875

pracowałam w tej firmie jakiś czas temu. Praca jak każda inna. Kto chce pracować ten pracuje, kto nie- ten nie. Jesli ktoś szuka problemów to zawsze je znajdzie. Co do majstrowej to była fajna kobitka. P.S. Nie trzeba było lizac tyłka majstrowej-jedynie co tam można lizać to pyszne lizaki i krówki ciągutki.

gość.

Pracuję w tej firmie od początku jej działalności , problemy mają tylko nieroby i cwaniaki co nigdy nigdzie nie pracowali ,pracuje tu dużo osób z pokażnym stażem jakoś nie mają problemów z pracą .Żeby zarobić trzeba coś umieć ,albo wykazać chęci do nauki .Szczególnie ostatnimi czasy przychodzą ludzie kompletnie nie szanujący pracę i od początku roszczeniowi. A jeżeli chodzi o dozór ( majstrowa) to wymagająca i wyjątkowo kompetentna osoba z długoletnim stażem .I nie jestem nieobiektywny wiem co piszę pracowałem w wielu firmach i coś nie coś mogę powiedzieć .

kivi
@gość. 11.05.2017 15:00

Chamstwo pracowników , którym się wydaje, że niema ludzi niezastąpionych , przełożeni już dawno powinni wyprowadzić ich z błędnego myślenia. Zwłaszcza tych, którzy pracują od początku działalności firmy(tjp). Nie zdają sobie sprawy z odpowiedzialności cywilnprawnej......... tu nie wystarczy lizanie tyłka majstrowej.

tom

nagorsza firma jaka moze byc ludzi traktuje sie jak tania sila robocza .Pracownicy sa ponizani przez innych pracownikow

marysiaq

niestety nie polecam tego zakładu pracy dno!DNO!DNO!

Masakra

Najgorsza legalna firma w jakiej można pracować zarobki lipa a majstrowa jak by w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] krzyczy i pogania zdarza się że lecą wyzwiska kultura pracy poniżej zera !! Zwłaszcza za takie pieniądze !!

Masakra

nysanin

Czy ta firma jeszcze istnieje? Kilak lat temu mieli się rozbudowywać, przyjmować nowych pracowników a teraz cisza. Strona internetowa też ostatnio aktualizowana w 2011 ?

Zostaw opinię o Dagny Sp. z o.o. - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagny Sp. z o.o.