Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Onaaa9999

Ale (usunięte przez administratora) boi się jakiejkolwiek krytyki. Znowu kazali pousówać wpisy. P (usunięte przez administratora) Przecież i tak wszyscy w firmie o tym wiedzą. No ale każda prawda boli no i jest en strach żeby ktoś nie zaczął węszyć bo mogę stracić stanowisko. Oby tak dalej idźcie w tym kierunku to się obudzicie mając puste zakłady bez ludzi.

koko
@Onaaa9999

a co zrobia (usunięte przez administratora) bo niektorym sie w glowach powrzewracalo robie u takiej jednej co uwaza sie za niewiadomo kogo (usunięte przez administratora) jak odchodzil to ostrzegal nas przednia a nastepna ztrzeb.ta to ma parcie na stolek zero szacunku ale nic nie moze wiecznie trwac niedlugo zele pozajmuja wasze stolki iprodukcje powodzenia lizusom i donosicielom

jaaaaaaaaaaa
@Onaaa9999

Wiem kogo masz na myśli pisząc o tym śpiochu (usunięte przez administratora) któremu poprzewracało się w głowie. Mało co angażuje się w zakład, już dawno powinni go zwolnić.

bbbb
@Onaaa9999

Masz rację, zakład ledwo zipie a stanowiska się rodzą, (usunięte przez administratora) może to ktoś wyjaśni . A co do (usunięte przez administratora)

jaskólka

Niema tak żle gorzej bywało o tej porze , jest praca i to jest ważne ,że mało płacą ,że wpienia Cię (usunięte przez administratora) chodzący po hali , przeżyjesz jeszcze nie jedną burze w tej firmie. Juz nie długo wiosna i to jest wazne

neon
@jaskólka

zwalnia sie pracownikow za palenie ,a wescie sie za te co wynosza w duecie do w.o.j.c.i.c

jaskółka
@neon

Nie dajcie sie zwariować i nie zacznijcie wypisywać bzdur, z tym paleniem po kątach był zawsze problem. Szkoda tych dziewczyn,akurat trafiło na (usunięte przez administratora) ,ale nie było mocnych nie poradziła sobie (usunięte przez administratora) Jak by nie zrobił, to by zrobili z nim , koniec kropka i nie zacznijcie podawać na tacy następnych do zwolnienia

neon
@jaskółka

pewnie nastepny lizus pisze robicie co chcecie z ludzmi chamstwo arogancja i nic wiecej

xxxx
@neon

Głos rozsądku nazywasz lizusostwem,czytanie ze zrozumieniem nie jest widać twoja mocną stroną. Chodzi mi to,żebyście nie zaczeli donosić jeden na drugiego, bo tak większość robi w takich sytuacjach. Ci co zawinili nie czuja się winni, po prostu dali się złapać i tu już nikt nic nie zmieni , ale dajcie żyć i pracować innym

v

San escobar i ... dżej.kej

wera11

To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść....

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
estefanos28

Świta to międzyinnymi (usunięte przez administratora) jego już dawno nie powinno być w tejfirmie.

cccc
@estefanos28

Jak sie trzyma (usunięte przez administratora) zwalił wszystko na niego, za audyt Tesko -tego jeszcze nie było żeby Nysa nie zaliczyła audytu. (usunięte przez administratora) piana poszła jak biegał niech sobie zażyje Melise

Onna222

Daje mu do pół roku i wyleci razem ze swoją świtą.

xxx

Ale usuwają komentarze. Piszcie kto jest przydupasem

xxx

Kto jest teraz prawą ręką szefa

bum

Oni tylko prawde (usunięte przez administratora) tak nic nie umie

Zniesmaczony

Moj poprzedni wpis zostal usunięty, pytam dlaczego! Czyżby ktos nie chce by do zarzadu i do kontrahetow nie docieralytakie zle informacje?. Boisz sie czlowieku napisac? Czy administracja go worku dostala odpowiednie pieniadze. Zgodnie z regulaminem nikogo nie pomowilem ani nie pisalem nie prawdy! Chce aby kazdy zaczerpnal informacji o zakladzie ,wiedzial jak to wyglada od srodka.

wszystko jest tymczasowe nawet nowy prezes jak sam mówi

mały

Ja bym chciał się zwrócić do pana kierownika kiedy dacie umowy przez zakład ?ile można chodzić i podpisywać umowy ludzie zlitujcie się!Panie kierowniku trzeba przyciągać ludzi do pracy i dać tym ludziom umowy przez zakład co już długo i kiedyś robili przez zakład!

pewna

No kto, no kto,jak z tego wynika to ten ktory powinien być usunięty,ale zresztą pan Krzysiu będzie tego pilnował, za dużo utopił w akcjach Zpc żeby pozwolić by to upadło. to konkretny Facet

ktosik

Panie Wojtku, życzymy aby Pan znalazł normalną prace. Jesteśmy z Panem, całym sercem, grzybów nie lubimy bo często są trujące.

Sumienie

Ciekawe kto czuje się tak bardzo zagrożony, że cały czas zleca usuwanie pochlebnych komentarzy o byłym zastępcy dyrektora w Nysie. My i tak wiemy swoje, to nie on powinien zostać zwolniony.

Piotrek

Typowe radio Erewań- nie (usunięte przez administratora) , a (usunięte przez administratora) i nie w Zarządzie, a w Radzie Nadzorczej...

zdziwiony

Coś pomyliłeś koleś, nie wchodzi sie 2 razy do tj samej rzeki, a zresztą co On takiego dobrego zrobił żeby po niego sięgali ponownie ,on był człowiekiem (usunięte przez administratora)

@zdziwiony

a co (usunięte przez administratora) tak wam zle było

zadowolona

Tak bedzie dokad bedzie (usunięte przez administratora) ponieważ odkad on nastał, (usunięte przez administratora) niech się poci BRC na karku niech sie wykaze, najlepiej niech wyjdzie przed portiernie i przekona auditora że niema czasu na sprzatanie bo produktywnosć spadnie i on poleci

ZZZ

Czy teraz, aby uzyskać fabrykę??

xxxx
@ZZZ

Rozwin temat ,nic nie rozumiem

onaona

Coty nysak piszesz? A może cie zwolnili za nierubstwo. Jestem pracownicą łatwo nie jest ale moim zdaniem i innych pracowników poleciała nie ta osoba właśnie przezukłady.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.