WKG Sp. z o.o.

Opinie o WKG Sp. z o.o.

Czy w tym roku planowany jest jakiś wyjazd integracyjny dla pracowników?

@Anonim

Jeśli rząd zdejmie wszystkie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 rozważymy zorganizowanie wyjazdu integracyjnego. Na ten moment najważniejszym celem jest zadbanie o bezpieczeństwo pracowników i realizacja bieżących kontraktów. Pozdrawiamy serdecznie:-)

Stone

Niestety firma dogorywa. Brak pomysłu, tylko domysły, próby ratowanie polegające na redukcji etatów i rozdzielenia pracy po resztce pracowników, którzy maja za zadanie pomóc w wyprzedaży towaru. Zarząd wcielił plan, ale nie ma pojęcia nawet jak go zastosować. Skupiają się na kreowaniu wyimaginowanych planach na przyszłość nie zauważając, że ci co zostali albo już maja pracę albo za chwilę będą ją mieli i podziękują z dnia na dzień.

@Stone

Drogi STONE, dziękujemy za twój komentarz. Wdrażana strategia dla Zakładu Obróbki Kamienia nie jest efektem domysłów i pomysłów:-) Została opracowana na podstawie twardych liczb i szczegółowej analizie dotychczasowej działalności. Koncentrujemy się na kompleksowej usłudze cięcia bloków i produkcji płyt czyli na tym, do czego ten zakład jest stworzony. Zarząd wierzy, że wprowadzane zmiany mają sens. Pozdrawiamy Cię serdecznie!

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie WKG Trading Sp. z o.o.?

Mkbewe

A po co nam (usunięte przez administratora) i to jeszcze z zewnątrz? Obecnie firma jest w nieciekawej sytuacji. I co teraz powiesz osobo pisząca jako pracodawca o dziale handlowym którego już nie ma? Macie jakiś REALNY plan naprawczy czy to wszystko to wasze czcze gadanie? Czy plan jest taki żeby firmę zamknąć w pi...zduu ale ukrywacie to przed pracownikami?

@Mkbewe

Drogi Mkbewe, przede wszystkim apelujemy o nieużywanie niecenzuralnych słów. Obecnie Zakład Obróbki Kamienia jest w fazie wewnętrznej reorganizacji, aby móc wdrożyć nową strategię biznesową, która koncentracje się na kompleksowej usłudze cięcia bloków i produkcji płyt. Wszyscy pracownicy spółki zostali poinformowani o zakresie wprowadzanych zmian. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, zgłoś się do bezpośredniego przełożonego. Pozdrawiamy.

Lolo

Ogólnie tragedia. Niska płaca, bardzo złe warunki pracy - hałas, wilgoć, zapylanie. Na domiar złego niekompetentna kadra kierownicza. Zaczynając od samej góry a kończąc na brygadziście (jednym, 2 jest normalny, ok człowiek). Nie liczą się z nikim, kolesiostwo na całego. Nie polecam, szkoda czasu a przede wszystkim nerwów, (usunięte przez administratora) zła atmosfera i złe traktowanie pracowników - no chyba, że jesteś kolegą kierownika albo tzw."technologa", który nie ma pojęcia co się dzieje na zakładzie.

@Lolo

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie komentarze, każdy z nich bierzemy sobie do serca. Prosimy jednak o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych o pomówienia, godzących w dobre imię spółki i tym samym naruszających jej interes. Prosimy pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. LOLO życzymy Tobie wielu sukcesów i dalszego rozwoju zawodowego. Zdajemy sobie sprawę, że w momencie gdy inni Pracownicy wykonują obowiązki lepiej i szybciej od nas, może to powodować frustrację i zniechęcenie, jednak wiemy, że Nasz Zespół tworzą przede wszystkim ludzie, którzy się nie poddają, dążą do celu bez względu na przeszkody i po prostu chcą dobrze wykonywać swoją pracę. A jeśli kolega czy koleżanka jest efektywniejszy/a, wystarczy poprosić o wsparcie, aby móc dorównać do najlepszych. W naszej firmie jest zatrudnionych wielu pracowników od początku jej istnienia, z częścią musieliśmy się rozstać, niektórzy sami z różnych powodów decydują się na zmianę pracy a w ich miejsce przychodzą nowi. Jest to normalne zjawisko na rynku pracy:-) Cały czas się rozwijamy i tworzymy nowe etaty pracy. Zanim zatrudniona osoba podejmie pracę, zostaje szczegółowo poinformowana o obowiązkach, warunkach pracy, ew. niedogodnościach np. zwiększonym hałasie. Jednocześnie osoba ta otrzymuje odpowiednie szkolenie i jest wyposażona we właściwe środki bezpieczeństwa i higieny pracy. Robimy wszystko, aby każdy Pracownik miał jak największy komfort pracy i chciał się z nami rozwijać Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W przypadku dodatkowych pytań Jesteśmy do dyspozycji.

Oko
@Lolo

Niestety potwierdzam. Nie jest dobrze z wkg zok. Kierownik produkcji nie ma pojęcia co robi. Kolega prezesa. Dyrektor handlowy nie wie czego chce oprócz wyników. Najważniejsze przy każdej transakcji to przerzucanie odpowiedzialności. 90% wykonywanych projektów kończy się porażką i negocjacjami z klientem jak rozwiązać nieudaną pracę. Podwykonawcy z łapanki. Dużo klamania przez co "swiecenie oczami" to codzienność. Pracownicy na hali nie dostają żadnego szkolenia, nawet instrukcji do obslugiwanej maszyny. Brak kwalifikacji skutkuje nieudanymi elementami. O wszystko trzeba się prosić po kilka razy. Stresogenne męczarstwo po prostu.

@Oko

OKO dziękujemy za komentarz. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo ważne i każdą z nich bierzemy sobie do serca. Żałujemy, że podzieliłeś się nimi dopiero po rozwiązaniu umowy o współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że praca w naszym zakładzie nie jest dla każdego i na pewno jeszcze nie jeden raz będziemy się z kimś rozstawać. W naszej firmie zakres obowiązków pokrywa się z zakresem odpowiedzialności za powierzone zadania. Oczekujemy od zatrudnionych osób pracowitości, uczciwości, sumienności oraz staranności i terminowego wykonywania pracy. W zamian oferujemy bardzo dobre warunki zatrudnienia. Prosimy Cię OKO o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które godzą w dobre imię spółki. Każda zatrudniona osoba otrzymuje właściwe szkolenie oraz instrukcje w zakresie swojego stanowiska pracy i nie ma żadnej możliwości aby jakiekolwiek urządzenie było obsługiwane z pominięciem powyższych procedur. Bezpieczeństwo pracowników, jak również dbałość o wykonywane zlecenia, szanowanie materiałów i powierzonego mienia firmy są dla nas najważniejsze. Życzymy Tobie wielu sukcesów i dalszego rozwoju zawodowego. Pozdrawiamy serdecznie!:-)

Oko
@WKG Sp. z o.o.

Przyznam, że kibicuje WKG zok, ale akurat nie rozpowszechniam żadnych kłamstw. Wiem jak jest, więc dla następnych zainteresowanych pracą zostawiam informacje jak jest. Choć mam nadzieję, że było. Może się poprawiło, ale znając sytuację kto pracuje tam dalej na danych stanowiskach raczej jestem przekonany o tym, że nic się nie zmieniło. Liczę, że jak się zmieni kadra zarządzająca w Wojkowicach będzie lepiej. Jak zostanie jak jest to jak się szybko otworzyło tak się zamknie. Lub raczej sprzeda. Życzę powodzenia

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WKG Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Nie polecam pracy w tej firmie. Za dużo ludzi ze wsi (typowe Janusze) Szczyty , Siemkowice. Brak współpracy miedzy dyrekcją a pracownikami.

@Anonim

ANONIM choć nie zgadzamy się z Twoją opinią, dziękujemy za nią. W naszej firmie jest praca dla Wszystkich, bez względu na pochodzenie, miejsce zamieszkania, płeć czy wiek. Pisząc „Janusze” o ludziach mieszkających na wsi – po prostu ich obrażasz:-( Takie komentarze są bardzo przykre i krzywdzące. Nie możemy się również zgodzić, że nie ma współpracy pomiędzy pracownikami poszczególnych szczebli. Zespół jest zgrany i dobrze się rozumie. Dobrą atmosferę obserwujemy również po pracy np. podczas wspólnych meczy piłkarskich:-)))) Zatrudniamy profesjonalistów i darzymy zaufaniem Wszystkich pracowników - razem budujemy tą firmę i dbamy aby nasze produkty były jak najlepszej jakości. Pozdrawiamy serdecznie.

Anonim2
@Anonim

Bzdury kolego piszesz! Jak ci tak źle droga wolna

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie pozostawione na wątku. W związku z dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i odniesiemy się do ew. spornych kwestii. Jesteśmy wdzięczni za konstruktywną krytykę, bo tylko dzięki niej mamy możliwość innego spojrzenia oraz analizowania naszych mocnych i słabszych stron. Prosimy również o zachowanie kultury wypowiedzi:-) Dokładamy wszelkich starań aby Pracownicy w naszym zespole czuli się dobrze, aby poszerzali swoje horyzonty i po prostu lubili swoją pracę. Zdajemy sobie też sprawę, że czasem są cięższe dni, trudniejsze zadania lub po prostu coś nie wychodzi tak jak powinno, ale chcemy być dobrym Pracodawcą i wiązać się z Wami na długie lata, dlatego wprowadzamy zmiany dla Was. Już wkrótce będziecie o nich mogli przeczytać

Dariusz

Bardzo dobra firma a kierownik pewnie wymagający. Dobry pracownik tu nie narzeka , nie ma powodu!

Żenada

Nie polecam, hamstwo straszne, kierownik to porażka

zainteresowany pracą
@Żenada

Napisz coś więcej, złożyłem tam CV i zalezy mi na miłej atmosferze

Witek

Firma potrzebuje może ludzi do pracy? Jaka jest atmosfera, warto starać sie o pracę?

zona

a czy w tym rokuwkg dzialoszyn organizuje tzw barborke dla praownikow jesli tak to kiedy???

inna żona
@zona

była 07.12.2018

Mikołaj

@Ralf1000 Proszę nie obrażać na forum innych osób. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Co miałeś na myśli używając określenia cyrk, czy chodziło Ci o poziom organizacji firmy WKG Trading? Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy?

Ralf1000
@Mikołaj

Juz argumentuje. Są osoby ktore urlop dostaną od ręki, ale reszta nie ma mowy. Soboty bo tzw 100% tylko dla kolegów kierownika. Reszta moze pomarzyć. Organizacji brak co chwile inne decyzje. Plusy to tylko takie ze wypłaty w terminie.

Ralf1000

Ludzie sie zwalniają bo to jest cyrk . Kierownik idzie na ręke tylko dla swoich kolegów. Nie jestes kolegą kierownika omijaj wkg bo szkoda Twojego czasu. Kierownik nie ma zielonego pojecia co tam sie dzieje jego kolega brygadzista G. Ten to dopiero lewe rece .

eloelo320

Witam. Piszę o firmie WKG w Wojkowicach, w której miałem nieprzyjemność pracować. Jeżeli zależy Ci na: - na pracy w bardzo uciążliwym hałasie; - wdychaniu wszędobylskiego pyłu (powstaje w wyniku cięcia czy polerowania kamienia); - pracy na dworze (w zimę też) - tylko niektóre stanowiska; - wdychaniu żrących chemikaliów (linia do żywicowania, chociaż zapach czuć w innych częściach hali); - ciągłego narzekania od przełożonych, że mało, że wolno, że mogło być mnie odpadu itp., itd.; - niskiej pensji (ok. 2000 - 2200 na rękę) to właśnie jest to idealna praca dla Ciebie. Pozdrawiam.

Miły pracownik
@eloelo320

Witam , zgadzam się z Panem piszącym tego posta . Również pracowałem w firmie wkg i dziwi mnie to że ta firma jakoś daje radę funkcjonować. Pani dyrektor nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu i wiedzy z zakresie prawa pracy również, co do kierownika jest to osoba która nie ma żadnych predyspozycji do kierowania pracownikami. Nie polecam i nie zachęcam tam pracować

riki
@eloelo320

witam ty piszesz o stanowisku operator cnc i 2000-2200??? ogolnie mysle zeby tam zlozyc papiery ale na operatora cnc.... pozdrawiam

Niezadowolony

Popieram opinie, w 100 % się zgadzają z prawdą. Najgorszy mobbing i cwaniactwo ze strony dyrektora Marcina.

admin

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie WKG Trading Sp. z o.o. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o WKG Sp. z o.o. - Raciszyn

• Jak się pracuje w WKG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WKG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WKG Sp. z o.o.?

WKG Sp. z o.o.