WKG Trading Sp. z o.o.

Działoszyn

Opinie o WKG Trading Sp. z o.o.

Niezadowolony

Popieram opinie, w 100 % się zgadzają z prawdą. Najgorszy mobbing i cwaniactwo ze strony dyrektora Marcina.

eloelo320

Witam. Piszę o firmie WKG w Wojkowicach, w której miałem nieprzyjemność pracować. Jeżeli zależy Ci na: - na pracy w bardzo uciążliwym hałasie; - wdychaniu wszędobylskiego pyłu (powstaje w wyniku cięcia czy polerowania kamienia); - pracy na dworze (w zimę też) - tylko niektóre stanowiska; - wdychaniu żrących chemikaliów (linia do żywicowania, chociaż zapach czuć w innych częściach hali); - ciągłego narzekania od przełożonych, że mało, że wolno, że mogło być mnie odpadu itp., itd.; - niskiej pensji (ok. 2000 - 2200 na rękę) to właśnie jest to idealna praca dla Ciebie. Pozdrawiam.

Miły pracownik
@eloelo320 16.09.2017 13:43

Witam , zgadzam się z Panem piszącym tego posta . Również pracowałem w firmie wkg i dziwi mnie to że ta firma jakoś daje radę funkcjonować. Pani dyrektor nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu i wiedzy z zakresie prawa pracy również, co do kierownika jest to osoba która nie ma żadnych predyspozycji do kierowania pracownikami. Nie polecam i nie zachęcam tam pracować

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie WKG Trading Sp. z o.o. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw opinię o WKG Trading Sp. z o.o. - Działoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WKG Trading Sp. z o.o.