WKG Sp. z o.o. sp.k.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WKG Sp. z o.o. sp.k.

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Technolog. WKG Sp. z o.o. sp.k. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Kandydat

Dzień dobry. Czy jest jakaś szansa na pracę dla kobiety z wykształceniem średnim? Zostawiłam cv na portierni i czekam na jakiś odzew.

na mejla wyslij CV

@pracownik

CV wysłane.Będę czekać. ????

@pracownik

CV wysłane czekam na pozytywny odzew.

Wanda Nowy wpis
@Ona

Ty pytasz czy obiecujesz? Te znaki zapytania mnie zmyliły

Nowy wpis

@Ona

Dziękujemy za wysłanie CV i pozdrawiamy.

Ona Nowy wpis
@WKG Sp. z o.o. sp.k.

Tam gdzie są znaki to miała być pozytywna uśmiechnięta buzka. Ale nie wiem czemu wyskoczyły znaki zapytania. Przepraszam za zmyłkę. Pozdrawiam.

WKG Sp. z o.o. sp.k. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator Koparki. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

ja z chęcią bym przygarąl pięc stówek, ale za moich czasów nie było takiej opcji

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w WKG Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Magazynier? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

WKG Sp. z o.o. sp.k. zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Hali. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Kandydat

witam.ciekawa jestem z jakim lekarzem medycyny pracy firma ma podpisana umowe i czy kobita ok 40lat wykształcenie inż.zarzdzania i inz produkcji ma szanse na prace.

anionim
Kandydat

z jaka poradnia lub lekarzem medycyny firma ma podpisana umowe

kandydat
Kandydat

szukam pracy mam ok 40lat kobieta wykształcenie wyższe inż.zarzadzania czy masz szanse na prace w firmie.prosze o odpowiedz

badania wstepne
Kandydat

jestem ciekawa z jakim lekarzem firma ma podpisana umowe chodzi o medycyne pracy

badania lekarskie wstepne
Kandydat

z jakim lekarzem medycyny pracy ma firma podpisana umowe bo w tych czasach pandemicznych ciezko o takiego lekarza

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie WKG Sp. z o.o. sp.k.?

Przedświąteczne porządki!
Rozpoczęliśmy współpracę z nową firmą, która pomoże nam zadbać o czystość. Wczoraj zamiatarka wyjechała na ulice Raciszyna! Pod czujnym okiem Prezesa WKG, posprzątaliśmy wszystkie drogi, co spotkało się z niemałym entuzjazmem mieszkańcówJ Taką akcję zamierzamy powtarzać częściej:-)

Aktualność
"Gdy marzec deszczowy, suche lato rodzi i zasiewom szkodzi"

Niestety susza może dotykać nasze rolnictwo coraz częściej. Jak ograniczyć jej skutki?Przede wszystkim zadbajmy o stworzenie odpowiednich warunków do wzrostu systemu korzeniowego roślin, wówczas będą w stanie pobierać wodę z głębszych warstw gleby. Zakwaszona gleba bardzo negatywnie wpływa na masę korzeniową, dlatego warto zadbać o odpowiedni odczyn pH, poprzez regularne wapnowanie To prosty i stary jak świat, ale bardzo ważny zabieg agrotechniczny!

Czy można liczyć w WKG Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik2
@Pytanie

Nie, jest grupowe ubezpieczenie, ale bez pakietu prywatnej opieki medycznej.

Aktualność
Czy warto wykonywać zabieg wapnowania wczesną wiosną? TAK!

- poranne przymrozki sprzyjają wapnowaniu w okresie wczesnowiosennym

- im wcześniej przeprowadzisz zabieg, tym dłużej wapno będzie miało czas na wnikanie w strukturę gleby

- wybierając wapno o wysokiej reaktywności, będziesz mieć pewność, że uzyskasz plony wysokiej jakości

- wapnowanie pomaga chronić gleby przed nadmierną utratą wody, co jest szczególnie ważne w okresie suszy

Oferujemy pylistą formę węglanu wapnia oraz tradycyjne wapno nawozowe odmiany 04 i 05. Zapraszamy do kontaktu J

Aktualność
Zapewnienie korzystnego pH oraz odpowiednich składników odżywczych glebie, jest podstawowym czynnikiem, warunkującym dobre plony w kolejnym roku.

Aktualność
Miło nam poinformować, iż w najnowszym wydaniu magazynu Surowce i Maszyny Budowlane 4/2020 ukazał się wywiad z Rafałem Pożyczką Prezesem WKG:-)
Fragmenty rozmowy są również opublikowane na portalu Kierunek Surowce pod linkiem:

Serdecznie polecamy i zachęcamy do lektury:-)

Aktualność
Jesień to idealny czas na wapnowanie gleby. Wybierzcie najlepszy atestowany nawóz. Zapraszamy do WKG Raciszyn
Wojtek

@adam na jakie stanowisko chciałeś aplikować ? :)

adam
Klient
@Wojtek

heh , magazyn to był. Zresztą na produkcji tez pracowałem, roboty się nie boję.Z każdym można się porozumieć. Jedynie nie cierpię chaosu

WAPNO NAWOZOWE

Okres pożniwny to najlepszy czas na wapnowanie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:-)

Zostaw merytoryczną opinię o WKG Sp. z o.o. sp.k. - Raciszyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w WKG Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy WKG Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

WKG Sp. z o.o. sp.k.