Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Opinie o Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Malboro

Opinie pokrywają się z tymi z GSP - firma mieszcząca się w tym samym miejscu.

Metalista

To jest firma dla ludzi, którym chce się pracować. Bez znaczenia jest fakt z jakiego kraju są pracownicy.

anon
@Metalista

To jest firma dla ludzi, którym chce się pracować za grosze. Bez znaczenia jest fakt z jakiego kraju są pracownicy.

Waldi

Wysokość pensji to odwieczny spór firmy z pracownikiem. Może przy braku fachowców firmy zaczna podnosić wynagrodzenie?

xyz
@Waldi

(usunięte przez administratora)zł podwyżki dla pracownika produkcji po 3 latach pracy, zero jakichkolwiek dodatków na święta w porównaniu do poprzednich lat. Zamiast więcej, możesz zarobić mniej z roku na rok, o jakichkolwiek podwyżkach między umowami można zapomnieć. Śmiech na sali. Poza Ukraincami już nikt nie chce tam pracować.

olek

SYF Z GILEM I TYLE nie chce mi się nawet tego opisywać

Kowal
@olek

Dokładnie tak. Małe pensje, (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Aquafilter Europe Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Magazynier?
Iwo

Czy w firmie dzieje się coś? Zapomnieliście zupełnie , że na forum możecie sobie ponarzekać!!

ZOŁZA

Aquafilter Europe Sp. z o.o. to spoko firma , maja swoją drogę i tak prowadzą firmę. Cóż można napisać innego jeśli ludzie piszą jakieś bzdury tylko po to żeby firmę oczernić. Może ktoś ich do tego inspiruje? Nie zdziwiłabym się gdyby to były pomysły konkurencji.

Lidia

@Ja - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Aquafilter Europe Sp. z o.o.? Na na jakim stanowisku pracujesz? I jak oceniasz związane z nim warunki zatrudnienia? Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą.

Waldek

Najlepiej wychodzi nam narzekanie.! To zmieńcie firmę na inną i dajcie spokojnie pracować ludziom!!

@Waldek

Uwielbiam teksty "zmieńcie firmę na inną", "nie podoba Ci się to idź do innej pracy". (usunięte przez administratora) "dajcie spokojnie pracować ludziom!! " - a ktoś nie daje? Zabrania pracy w Aquafilter?

Margaret

Narzekaniem z całą pewnością nic nie zrobimy. Tylko dobrą pracą można poprawić wyniki a wtedy wszyscy są zadowoleni i jest ok

adam

Byłem dziś na rozmowie - magazynier. Stawka 1450 na rękę.

@adam

nooo to i tak podnieśli :D, koledzy ukraińcy mogą tylko o takiej pomarzyć...

Iza

Aquafilter Europe Sp. z o.o. świetnie się rozwija, zdobywa coraz więcej certyfikatów m.in.Certyfikat WRAS oraz Certyfikacja NSF

weteran

Brakuje dużej ilości pracowników w całym segmencie produkcyjnym. Konfekcja, produkcja - doświadczenie nie gra już zbyt dużej roli.

Lidia

@weteran, a na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie? Ważne jest doświadczenie?

weteran

Zakład ma ogromne braki kadrowe, więc raczej przyjmie bez większych problemów.

Remigia

Czy oferta pracownika produkcji jest nadal aktualna? Zależy mi na pracy u nich bo słyszałam dobre opinie. Może ktoś podpowie jak przebiega rekrutacja? Na jakie zarobki mogę liczyć na początek? Czy cos jeszcze?

xyz
@Remigia

Nowych Polaków pracowników nie widziałem tu od dawna tylko Ukraińcy i Białorusini. Wydaje mi się, że jesteśmy dla zakładu zbyt wymagający finansowo (pensja starczająca na podstawowe potrzeby i utrzymanie rodziny to zbyt dużo dla pracodawcy w Polsce).

X

Nie polecam.

dino

czy nadal u was w Łodzi jest potrzebny nowy pracownik na stanowisko Water Treatment Equipment Technology Engineer? dajcie też proszę znać konkretnie jakie są wymagania na tym stanowisku jeśli możecie.

Anon

Zakład w tym roku stał się celem najazdu ukraińskiego, Polacy przestali być w ogóle przyjmowani, a nawet dla starych pracowników pracy jest coraz mniej i są wysyłani na przymusowe urlopy, o dorobieniu sobie nadgodzinami nie ma już mowy. Rozumiem przyjmować obcokrajowców kiedy brakuje rąk do pracy, tak jest z Polakami w UK np. ale zabierać pracę zatrudnionym już stałym pracownikom w ich własnym kraju, po to żeby jakiś Ukrainiec mógł sobie natrzepać kasy jadąc po 12 godzin przez 5-6 dni to naprawdę szczyt upodlenia. Podobno w rozważaniach są jeszcze plany ściągnięcia pracowników z Bangladeszu. Takie rzeczy tylko w Polsce.

Pikmin

Aquafilter Europe Sp. z o.o. ma zdaje się w całej europie swoje filie, więc chyba każdego powinno to zaspokoić, uważam, że nie ma lepszej obecnie alternatywy

Były
@Pikmin

HA HA HA, ło matko aż mnie brzuch rozbolał ... Co do fili to blisko było, Białoruś prawie ruszyła :D:D no chyba że zaciąg ukraińców traktować jako nowy oddział :) no i koledzy skośnoocy jeszcze (Czy koty znów się zaczęły pojawiać? Czy dalej żadnego w pobliżu nie ma?) cóż w indiach dzielnie działa pewne małżeństwo Tri.. w holandii niejaki piekarz :) a w japonii Mr Toyota Taaaaak to tyle z oddziałów międzynarodowych :D

Xxx

He,he,he, dobre. Poszerzanie wiedzyv- ciekawe z jakiego zakresu? Ale najlepsze to międzynarodowe standardy pracy. Naprawde ktoś miał wyobraźnię z treścią ogłoszeń

Zostaw merytoryczną opinię o Aquafilter Europe Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aquafilter Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aquafilter Europe Sp. z o.o.