Opinie o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Techmar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Ewelina

@Zenek, czy firma Techmar oferuje mieszkania swoim pracownikom? Wszystkim czy jedynie tym na poszczególnych stanowiskach? @Filip, tak jak wspomniał Zenek firma Techmar szuka obecnie pracowników, pod tym linkiem masz wszystkie ich aktualne rekrutacje --->https://www.gowork.pl/praca/techmar-sp.-z-o.o.;pr

Tomo

Stawki dobre ja rysunek czytam i mam 9,5 a lesery narzekają bo stawka od doświadczenia zależy. Kwatery też dobre po dwie osoby w pokoju. Do domu jeździmy co cztery tygodnie na tydzień, mi pasuje, trzy miesiące robie. Wazne ze wyplaty na czas i za wszystkie godziny.

Robotnik

A ja tam nie wiem o co wam chodzi. Ja sobie stawkę wynegocjowałem, chłopaki fajne w pracy, a z biurem mam dobry kontakt. Jest OK!!!

Ewelina

No, cóż, okazuje się, że aspekty pozapłacowe są dużo mniej istotne dla osób pracujących w Techmar. A ciekawa jestem czy obecnie firma prowadzi jakąś akcję rekrutacyjną?

wawa
@Ewelina

Ta firma to porazka jak chcą ludzi to obiecują to co każdy chce uszlyszec a potem i tak robia swoje jak się znasz na robocie to poszukaj innej firmy bo tu i tak nie popracujesz bo zaczna kombinować jak urwać ci kase a jeśli chcialbys się czegos nauczyć to dostaniesz marna stawke a ztego tez ci obetna .

stachu
@wawa

ha, ha,ale gupoty piszesz wawa, ja tam nie nazekam a pracuje troche, gosciu jak umiesz robic swoja robote to swoje dostaniesz, a Pania Ewelinke zapraszamy na kawusie do nas!!!

wawa
@stachu

no wlasnie takie lizusu jak ty nie narzekaja bo nie robili w innej firmie i dla nich taka praca to norma a jesli myslisz ze znasz sie na robocie lepiej niz ja to chyba jestes w bledzie bo nie poznales innych technik montarzu musisz sie jeszcze dlugo uczyc pracuje w innej firmie i zarabiam 2 razu tyle co ty i nie martwia sie o to ze nie dostane tego co mi sie nalezy nie czekam jaka niespodzianke w danym miesiacu zrobi firma tok ze ucz sie iwtedy pogadamy

Firma Techmar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik maszyn ogrodowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
mały

A ja ZDECYDOWANIE polecam!!!

Wiecie kto.
@mały

Ja tez polecam, siedem do siedem piedziesiat euro w zachodnich landach, czyli o czyli o 1,30 euro mniej niz zarabiaja dzieci rozwieszajace plakaty w niemczech. Wyplata do 16-ego regularnie wplywa. Jesli powiesz cos glosno na temat obowiazkow przelozonego, dostajesz wypowiedzenie. Umowa o prace czy wypowiedzenie wystawiane inblanco, docieraja do domu nawet powyzej dwoch miesiacach. Cuda na kiju przez telefon, czego nie masz na papierze, traktuj ze nie masz, nie rozczarujesz sie. Bynajmniej nie zwolnia cie za bycie trzezwym (taki przypadek tez zaistnial) bo pracownik okazal sie niewygodny, gdyz zarzadal protokolu z przeprowadzonego badania alkotestem, ktorego nota bene nie dostal ale w zamian dostal wypowiedzenie :D Czy mozna dac pracownikowi umowe o prace na okres probny po tym, gdy przepracowal on juz w tej firmie cwierc roku? Okazuje sie ze mozna! Tak ze polecam, tym ktorzy sa przyparci finansowo do muru, tym ktorzy za nic maja ze ich godnosc nic nie znaczy w oczach przelorzonych, I nie ma znaczenie doswiadczenie w zawodzie, nie maja znaczenia kwalifikacje, liczy sie to bys pracowal i nie podnosil czlola, bo "nie daj Boze inni tez podniosa, co jest mocno niewskazane". Wszelkie insynuacje na moj temat, jakim to jestem badz bylem pracownikiem, konsultujcie z ludzmi tam pracujacymi. Watpie by mi cokolwiek chcieli zarzucic.

BOLO
@Wiecie kto.

Stary skoro było aż tak źle, czemu po przepracowaniu "ćwierć roku" chciałeś tam nadal pracować ... coś kręcisz :) ... znam ja takich!!!

ROBO
@mały

ja też polecam! Wypłata na czas po stawce według umowy, a obcinają, ale pijakom za zalanie materaca na kwaterach a nie stawki!

Wiecie kto.
@BOLO

Moje imie Edward, jesli pracowales ze mną, to pewnie nie powstydzisz sie przedstawic? Zakladajac ze pracowales ze mna, to chialem tylko krotko odniesc sie do twoich "pytan", ktore niestety sa dalekie od prawdy (sugeuja nieprawde). Nie mowie ze bylo tam "az tak zle", napisalem o faktach. Znasz "Takich" czyli jakich? Dla Twojej informacji: 1 Nie chcialem tam dluzej pracowac. Gdyby tak bylo, to pewnie negocjowalbym moje zostanie tam. 2 Pytasz czemu pracowalem tam dalej, odpowiedz jest prosta, nie dlatego, ze to "wspaniala firma" tylko dlatego ze bedac tam na miejscu mialem dodatkowo inna mozliwosc niz tylko telefon na zorientowanie sie co do tego, jakie warunki pracy proponuja. 3 Twierdzisz ze "znasz takich", mysle ze raczej nie znasz. 4 Pracuje nadal w Niemczech. Zarabiam okolo dwoch razy tyle co w tej ze firmie o ktorej mowimy. Dla twojej informacji, obawiam sie, ze tej stawki raczej sie nie osaga w "Techmarze" w okresie czternastu lat pracy otrzymujac przecietna podwyzke co pol roku (50 centow).

Robo
@Wiecie kto.

Edziu ty Ty, przecież Ty cieńki bolek byłeś :)!!!

Wiecie Kto
@Robo

Heheh, odezwał sie koks. ;) POZDROWIENIA, kimkolwiek jesteś.

Lala

Adf

Gutek

Jak ktoś zaczyna pracę to dostaje tyle!!

Ewelina

Widzę że o Techmar jest wiele różnych opinii - jedni pracę uważają za dobrą, inni nie. Rozumiem że kwestie stawek są dość jasne - każdy ma tyle, na ile podpisał umowę - ale jak jest z pozostałymi warunkami? Nie piszecie nic o kwaterach, jak jest ze zjazdami albo urlopem? Są dobre relacje z przełożonymi?

juzek

Panowie warto jechac z tej firmy za granice , jak wyglada wynagrodzenie.

Kazio
@juzek

Moza jechac. Szefostwo uczciwe, wynagrodzenia na czas, nic tu nikt nie ucina, chyba ze gamonie nie rozumieja. Ale trzeba robic, bo leserzy, to sie tu nie utrzymaja. Kto sie zna na robocie ten zarobi a kto w ch* wali ten potem narzeka. kwatery rozne trzeba pytac my mamy mieszkania ok

Bubilek
@juzek

7 - 7,50 Euro na godzine. Czyli bez kokosow.

Matalowy
@Bubilek

A ja mam 9,50 :)

Matalowy
@Bubilek

A ja mam 9,50 :)

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem, że to bardzo dobra firma.

Heheszek
@Irek

Ja slyszalem ze Sw. Mikolaj istnieje... Trzeba w cos wierzyc, prawda? Swoja droga, to jaka to opinia o firmie "slyszalem"?

Radek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy !

Olek

Dobry pracownik nie musi donosić , jest doceniany za pracę, to tak dla przypomnienia!!

wentyl

firma w porządku. płacą w terminie. kwatery też dają.

Rekrut

I co z tym kierownikiem MIchałkiem?

Rekrut

Witam mam pytanie czy warto z tej firmy jechac? jak z zarobkami?

Monter

Ludzie jedziemy do pracy, a nie na wakacje. Jak się pracuje to się zarabia. Pracowałem w wielu firmach, a tu mi się całkiem podoba. Monter

Shrek

Firma tragedia, przy każdej wypłacie niespodzianki, brakuje pieniędzy i nie wiadomo co się z nimi stało. Mieszkania to totalna melina, Kierownicy i szefowa - dno i dwa metry mułu, ciągłe kłamstwa. Nikt nie chce jechać do kierownika Michała D. i ma racje, jeśli macie tam jechać to nie polecam... Mam nadzieję że pomogłem.

Wiesław
@Shrek

mam propozycję pracy czyli wyjazdu co myślisz o ich warunkach pracy ,mieszkania

Shrek
@Wiesław

Napisz swoją ofertę a mam nadzieję że się dogadamy.

Znam ich z budowy

Bocian miażdży!!! Kierowniczek Michałek to pajac!!!

Borys

LUDZIE NIE POLECAM TA FIRMA TO TRAGEDIA ŻYCIOWA KTO POJEDZIE BEDZIE ROBIL JAK NIEWOLNIK TYLKO IDIO.I TAM PRACUJA I BANDA KAPUSIOW MIESZKANIE PO MELINACH TAKA PRAWDA

Romek

Mam nadzieję, że maj się skończy i pojawią się te długo zapowiadane ogłoszenia o pracę dla firmy, bo słyszałem, że ma powstać kilka nowych stanowisk, co bardzo mnie cieszy i to na mega wielkim poziomie

daleko od nich uciekać

Zostaw merytoryczną opinię o Techmar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Techmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techmar Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • M.gomółki 2
    80-279 Gdańsk