Opinie o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Techmar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Max

Powie ktoś coś na temat tej firmy?

Sreberko

Atmosfera jest bardzo dobra, jesteśmy zgrani z chłopakami, warunki mieszkaniowe dobre. Jeżdżę z tą firmą od lat i jak ktoś chce na Bawarie to może dołączyć.

Rob

Dla mnie jest w porządku, trzeba pracowac ale to chyba normale.

Artur
@Rob

Oczywiście, że warto jest przykładać się do pracy, wtedy firma zawsze się odwdzięczy. Co mógłbyś jeszcze napisać o pracy w Techmar? Mówisz, że pasuje Ci praca w tym miejscu, może opiszesz co konkretnie wpływa na taką opinię? Chodzi o zarobki, atmosferę, podejście do pracowników? Jestem ciekaw co możesz powiedzieć na ten temat, daj znać koniecznie.

Maciek

Cześć! Chciałbym pracować przy montażu takiej instalacji, bo lubię takie prace. Jednak muszę powiedzieć że nigdy czegoś takiego nie robiłem, ale chęci są:) Elektronarzędzia obsłużyć umię, lewych rąk do roboty nie mam, rurę na miarę raczej dotnę. Rysunek techniczny ostatni raz czytałem w technikum, ale jak ktoś mi pomoże to szybko sobie przypomnę. Podpowiedzcie mi koledzy którzy pracujecie tam, czy mam jakies szanse? Moge aplikować? Dodam ze mam 36 lat i chce mi sie robic:) Pozdrawiam Maciek.

Tobi
@Maciek

Możesz aplikować, zadzwon lub maila wyślij.

rudex
@Maciek

chcesz to aplikuj,ale chyba na pomocnika na szkolenie, potem może monter jak kieronik dobrze oceni prace

Firma Techmar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik maszyn ogrodowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ZADOWOLONY WORKER

No ludzie, każdy pracuje gdzie mu się podoba, jak nie podoba ci sie i dostaniesz więcej w innej firmie to zmieniaj robotę i niemarudz, będzie więcej roboty i kasy dla mnie :)!!!! Ja tam nie narzekam, pracuję wiec zarabiam i to całkiem dobrze :).

niker

A kto siedzi na go work? Chyba tylko frustraci co zostali wywaleni bo chlali lub narzędzia kradli i ot wielkie zdziwienie ze zostali wywaleni. Wiadomo firma budowlana i robić trzeba a nie wczasy jak niektorzy mysla polaczki i cwaniakują tylko i kreca na wszystkim. Jak ktos pracuje to sie dogada tez. kwatery sa okej w pokoju po 2-3 osoby. A stawki to też przeroznie. Wiadomo ze wszyscy nie pracują na jednej stawce no ludzie! W każdej firmie są Ci co mają po 10-12 i po 7. Jakoś narzekają Ci co mają po 7 8 tu piszą.

Marek5
@niker

Hi hi ...WOW 10 euro (usunięte przez administratora) juz jade ....zbieracie ludzi z pod kioskow dajecie grosze ... prowadzacy to min 18 euro a nie 10ęć...

prawdziwy

powiem krótko . pracowałem , widziałem , firma (usunięte przez administratora) na wszystko żałują kasy nawet na narzędzia . wypłata nie zgadzała się 2 razy pod rząd . szukają (usunięte przez administratora) za 9 euro na godzinę. jak Ci obiecują więcej to potem i tak Ci upiera...do...lą za byle co . podpisujesz jakieś dziwne umowy. do dnia dzisiejszego nie mam umowy z pieczątką firmy . wysłali tylko świadectwo . . uważajcie lepiej . nie dajcie się oszukać . Moje sugestie dla Techmar Sp. z o.o.: dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć interes wyszukujący ludzi

prawdziwy@
@prawdziwy

Następny frustrat wylewa żółć w internecie. Jest marzec, więc chyba krótko pracowałeś.... :3 To prawda kierownik ucina za nie przestrzeganie bhp itp . To normalne ( w każdej porządnej firmie tak jest). Chyba że przyjdą tacy z innych firm i myślą, że czy się stoi czy się leży na budowie to się należy. Nie te czasy... Poki co tam pracuje, ale też szukam czegoś by być bliżej rodziny.... a w firmie idzie się doadac hehehe chyba ktoś się nie dogadał na budowie.

Marek5
@prawdziwy@

To ze Ty robisz dla firmy i (usunięte przez administratora)Cie z kazdej strony to nie znaczy ze inni sie na to misza godzic ... widze ze Ty nawet za darmo bys robil jak by ci kazali .... (usunięte przez administratora) ... zenada

gosciu

bardzo dobra i solidna firma, wypłata na czas Moje sugestie dla Techmar Sp. z o.o.: nie mam Lubię atmosferę w Techmar Sp. z o.o. za: praca

BIURO TECHMAR

W związku z rozwojem firmy informuję, że Spółka planuje dalsze zatrudnienia na stanowisku MONTER WENTYLACJI. - JEŻELI UMIESZ CZYTAĆ RYSUNEK MONTAŻOWY - MASZ DOŚWIADCZENIE W MONTAŻU KANAŁÓW, RUR, KLAP PPOŻ - NIE BOISZ SIĘ PRACY NA WYSOKOŚCI (PRACA NA HALI Z PODNOŚNIKÓW KRZYŻOWYCH) - JESTEŚ GOTOWY DO WYJAZDU DO NIEMIEC TO APLIKUJ Oferujemy: - umowę zlecenie na okres próbny, następnie umowę o pracę - ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec - zakwaterowanie na terenie Niemiec, transport i narzędzia do pracy - TWOJA STAWKA ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD TWOICH UMIEJĘTNOŚCI CV prosimy kierować na adres: praca@techmar.gda.pl

rekrutacja

a co tu robią ogłoszenia innych firm??? Smiech na sali! Kazdy szajs można juz tu wpisac. Konkurencja pewnie też oczernia, bo te wpisy negatywne to jakaś lipa jest. Firma jest w porządku dla swoich pracowników. Sami przyjdźcie i sprawdźcie!

niker

jaja już nawet tutaj oferty. ciekawe kto te bzdury wypisuje chyba tylko konkurencja

Witam, mam ofertę wyjazdu od 5.11. pod Monachium. Możecie napisać jak jest na prawdę? Czy z kierownikiem da się dogadać, czy wypłata zgodnie z umową i w terminie? Czy zaliczkę dają po tygodniu i zwracają za bilet za dojazd? Chociaż teraz to podobno firmowym busem można się zabrać.

Krzysztof
@Nowy

Mozesz się kolego z nami zabrac. Leca firmowe busy na świeta, firman pokrywa koszty. Zaliczkę tez dadza, kierownik spoko, ale do roboty bedzie gonil.

@Nowy

Zaliczka jest po tygodniu, zjazdy trzeba ustalać szybciej i wtedy zwracają. Praca ok, ale trzeba robić

Zenio

Jest OK, pracuje dwa miesiace nienarzekam. kwatery dobre wiadomo to nie wczasy, ale mieszkanie mamy w pieciu, internet jest. wyplata na czas, najwazneijesze ze kierownik normalny i atmosfera dobra. szukaja ludzi wiec mozna tu przyjsc do roboty.

Bzyk

Praca jak praca, trzeba pracować wiec pracuję, ale ludzie na budowie ok. nie narzekam, dogaduje sie z biurem tez ok. Zaliczki dają, ale po tygodniu pracy, wiec na pierwszy tydzień lepiej kasę mieć. Panowie to nie sanatorium, ale póki co nie narzekam, a mam porównanie do innych firm. Mam nadzieje, ze pomogłem.

Polak

O kurcze chyba konkurencja chce zaszkodzić naszej firmie, widzę ze ktoś tu chciał się nieźle wykazać . Panowie monterzy pracuję w tej firmie jako monter i mam stawkę 10,00, zjeżdżam do Polski około co 5 tygodni, trzeba ustalać zjazdy. Mieszkamy w kwaterach i się zawsze pytają nas, czy nam odpowiadają, więc nie słuchajcie bzdur jakiegoś ruska. Zdarza nam się wypić piwko w sobotę, ale to chyba nic złego. Ten RUSEK nas nieźle obraża, a może sam miał problemy. Nie gadaj bzdur palancie!!! Nikt nie biega po budowie, nikt nie pracuje 15 godzin, nikt nie zarabia 1000 euro … kłamstwo goni kłamstwo!!! Z biurem mam dobre kontakty, panie miłe i uczynne. Przykre jest że ktoś z taka łatwością obraza innych i wymysla takie potworne bzdury!!! My pracujemy uczciwie znamy się na robocie wiec nie obrazaj nas!!!

Siergiej
@Polak

Kolego jestem z Polski, nie z Rosji jak to powiedziałeś. Byłem, widziałem. O jakim Ty piwie mówisz jak tam w tygodniu wodeczka się leje, nie mówiąc o sobocie ha ha ha. 10 euro zarabiasz? Chyba w dwie godziny przyjacielu. A skoro podoba ci się mieszkanie w norze to twój wybór, najwidoczniej to ci odpowiada. Piszcie bajki dalej. Ta firma nie stanowi żadnej konkurencji ponieważ ktoś kto jest monterem nie przepracuje tam dłużej niż miesiąc za tak śmieszną stawkę.

Re
@Polak

Co ty gosciu wygadujesz ta firma to naprawde porarzka a jesli chodzi o podwyrzki to ta firma nie zna takigo slowa nie podlizuj sie pani bo i tak ci to nic nie da

To ja.
@Polak

Może jakieś fotki Tych wspaniałych kwater?????

@Re

Gość twierdzi że pracuje tam jako monter, ciężko wątpliwe, nie znam tam nikogo kto ma wpisane w umowie takie stanowisko, wszyscy są pomocnikami. Nawet jeśli by dostał dziesięć na godzinę to jest o jakieś dwa euro w plecy w.stosunku do sprzątaczki na budowie w Berlinie, techmar zaś działa na zachodnich landach, w okolicy Monachium, gdzie Pani sprzątaczka ma minimum czternaście. Dzieci wożące ulotki do skrzynek pocztowych w zachodnich landach dostają dyche... więc owy człowiek niech przestanie się kompromitować. Choć rozumiem, skąś trzeba wziąć łosi którzy zarobią mu to dziesięć euro...

@Cynik

Cyniczku kochany podeślij mi tą ofertę na sprzątaczkę za 14 euro, ba jakoś nie mogę nigdzie takiej pracy znaleźć.... :) ....!!!!!!!!!!!!!!! Łosiu powinieneś zacząć bajki pisać, nieźle ci to wychodzi ha ha ha ... myślisz, że ludzie myślący ci uwierzą!!!!

@Bee

https://punkt.media/pl/poradniki/niemcy/poradnik-dla-pracujacego-d/7291-placa-minimalna-w-niemczech-co-sie-zmieni-w-2018-roku?showall=&start=3 A Teraz ty pokarz umowe trzech osob w twojej firmie z tym minimum.

@Cynik

Kochany teraz wszystko stało się jasne, to Ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, płaca minimalna to płaca brutto, a Ty cały czas kręcisz kwoty netto i brutto, a to zasadnicza różnica :)!!! Ha, ha, ha a to się naśmiałem!!! Czy Ty wiesz, że płaca brutto powinno być o jakieś 40% wyższa niż netto, ale to wszystko idzie na zusy i podatki!!!! Co za gosciu :)!!!

@Bee

Owszem wiem. ZUS tylko w wypadku pracy na terenie PL lub dla rezydentów podatkowych PL. Dotyczy więc to osób pracujących w przeciągu roku kalendarzowego ponad sześć miesięcy na terenie PL. W innym wypadku nie obowiązuje Cię to, tylko europaische krankenversicherungs, czyli około 100 euro miesięcznie no i podatek ktory jest nizszy niz w Pl. Dlatego podaje brutto. A co u kolegi z tymi trzema umowami opiewajacymi na niemieckie minimum... albo na netto 10 euro o ktorych byla mowa?

@Cynik

Chłopie co Ty gadasz....polska firma płaci ubezpieczenie w Polsce, bo najczęściej delegują do Niemiec, czyli składki płacą w Polsce a podatki w Niemczech... nie ma sensu z Tobą gadać... nie masz o niczym pojęcia i tylko głupoty gadasz i wprowadzasz ludzi w błąd!!!!!!!!!!!!

@Bee

Napisać cokolwiek, w końcu kto zwróci uwagę na to, że ma się to nijak do umowy która opiewa na pewną kwotę, po co ja pokazywać? Pomijam milczeniem fakt, że podatki pracodawcy i jego koszty nie są podatkami pracownika i nie są też jego kosztami.

wawa
@Polak

TY CHYBA JESTES PANIA Z BIURA BO PISZESZ SAME BZDURY BYLEM W TEJ FIRMIE LUDZIE JAK WSZEDZIE ALE SZEFOSTWO TO PORAZKA TAGRZE NIE MOW MI I INNYM ZE JEST SUPER BO CHCESZ PRZYCIAGNOC LUDZI NIE DAJCIE SIE NABRAC

Filip

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową podpowiecie?

Zenek
@Filip

Robota jest szukaja ludzi. wyplata na czas, mi sie stawka zgadza, mieszkanie dobre busami do pracy wożą. Ja do domu co 4 tygodnie jeżdze.

To ja
@Zenek

Napisz że co tydzień, i tak nikt nie ma możliwości sprawdzić dopóki nie zacznie tam robić. A potem wiadomo, "mamy Cię".

Siergiej

Panowie zdecydowanie nie polecam, 8 euro na godzinę to maks co możecie dostać, opowieści o 10 czy 12 netto możecie włożyć między bajki. Co miesiąc kierownik parówa upier.doli trochę grosza. Nie wierzę że monter ma 9.5 bo znam brygadziste który tam pracował i dostał 9. Także przyjaciele Pana z nadwagą opowiadają trochę za dużo. Bajek. Zjazd do domu był zawsze co 6 tygodni, chyba że z wielką łaską udało się pojechał po pięciu. Mieszkania to totalne stajnie, zdarzało się mieszkanie w stajni w której biło koniem, przypadek że Bocian pod wpływem upojenia alkoholowego oddający mocz na siebie i prześcieradło nie powinien nikogo dziwić w tej firmie. Nadmiar alkoholu nie tylko w weekend ale i na codzień. Kto lubi (usunięte przez administratora) pijaństwo i bycie wydymanym na hajs to jak najbardziej drzwi stoją przed wami otworem, będziecie się cieszyć bo w weekend będziecie pili ze świnią bez włosów wóde a w poniedziałek was i tak opierd.oli. Kłamstwa ze strony kierowników, pań z biura i szefostwa. Najlepiej biegać na budowie, robić po 15 godzin, zarabiać tysiąc euro, nie odzywać się i wszyscy będą zadowoleni. Firmę powinni zamknąć.

@Siergiej

No jak ktoś umie pracować to bez problemu dostaje więcej. Nie dziwne że piszą tu same łamagi które dostają po 7 albo 8, bo normalny monter normalnie pracuje zamiast płakać w internecie. A co do innych rzeczy to są kłamstwa i dobrze o tym wiesz, tylko po co kłamiesz? Aż tal cie boli że nie potrzebujemy leserów?

Zniesmaczony.
@Jaca

Co to znaczy umieć pracować? Skręcić kanały potrafi byle siermięga, nie potrzeba do tego wykształcenia. Uciąć rurkę czy założyć vfl to widać dla piszącego ten post szczyt możliwości. Odczytanie rysunku technicznego nie jest problemem nawet dla półinteligenta który mial rysunek techniczny w szkole i nie przespal przynajmniej dwóch lekcji. Tu sie kończą owe umiec robic w waszej firmie. Nie potrafiliscie docenic osob ktore skladaja cale systemy ktore, jesli zajdzie taka potrzeba sami zaprojektują uwzględniając wydajność systemu i kubaturę budynku...osoby które zjadły żeby nie tylko na wentylacji ale dodatkowo na klimatyzacji czy klimowentylacji przemysłowej i indywidualnej. Został wam tylko Góral, chyba że i jego zwolniliscie bo "Nie umi robic"? Nawet śmiać mi się nie chce z tych idiotyzmow które tu czytam, i nie, nie jesteście konkurencyjni jako pracodawcy skoro zarobek przeciętnego waszego pracownika w ciągu miesiąca jest niższy od mojej aktualnej zaliczki na podatek.

Jaca

Widze że nie wszyscy tu rozumieją, to poprawie swój wpis. Warunki u nas są dobre jak ktoś przyjeżdża PRACOWAĆ a nie na WAKACJE i CHLANIE

To ja.
@Jaca

No oczywiście, wypelniles już wniosek AOK? Wiesz, to obowiązek każdego pracodawcy ubezpieczyć pracownika, a bez Twojego podpisu ten wniosek nie jest ważny. Masz już zameldowanie? Pobyt bez niego na terenie Niemiec powyzej dwoch tygodni jest wykoczeniem. Jak tam twoje comiesieczne rozliczenie ktore powinna ci firma dac? W koncu pracujesz ponad pol roku wiec jestes niemieckim rezydentem podatkowym... Nic z tego nie masz? To o czym rozmawiamy?

Herman

7e na godzinę . Warunki mieszkaniowe totalnie porażka . (usunięte przez administratora) i alkoholizm. Kierownicy pijaki i cwaniaczki . Codzienny dojazd i powrót do pracy to dwie godziny straty czasu . Umowa zlecenie . Wypłaty nie na czas i zawsze jakieś potrącenia a o zaliczce nie ma mowy . Nie polecam pracy u nie kompetentnych ludzi . Brak szacunku i oszustwa na każdym kroku !!!!

B12
@Herman

Hej łosiu może ty firmę pomyliłeś, zaliczki dostajemy trzeba tylko do biura zadzwonić. A może to ty naduzywasz sami musimy się pilnowac cwaniaczku. Nie mieszkamy w hotelach 5-gwiazdkowych ale jest ok, moze ty ze szlachty pochodzisz łosiu co?!!! Ze tak ludzie lubia klamac, to jest totalna porazka!!!

@Herman

Ty chyba u nas nie robiłeś, bo byś wiedział że za alkoholizm wyrzucają. Ostatnio z naszej kwatery takiego młodego wywalili bo po pijaku burdy robił. Tak samo wypłaty są na czas a ty kłamiesz

Jaca

Jak dla mnie to mają dobre warunki. Wiem, bo pare lat już jeżdże do niemiec i widziałem różne rzeczy w innych firmach. A tu uczciwe warunki i płaca na czas.

robol
@Jaca

a jak wygląda z podwyżkami ? mam troszkę doświadczenia, ale zaproponowali mi 7 euro na wejscie tylko, z tym ze obiecują ze jak się sprawdzę to potem będzie stawka dużo wyższa Jest jakaś pomoc świeżo po przyjeździe? Czy ktoś naprawde "opiekuję" się pracownikami ? jak noclegi ?

Stary
@robol

Jak się sprawdzisz dają więcej, w razie czego o zaliczkę też możesz prosić, ale po tygodniu pracy. Ja tam nie mam problemów, jak coś potrzebuję zawsze pomogą.

robol

Panowie a jak wygląda kwestia podwyżek ? Mam tam z pół roku doświadczenia, wiadomo zaczynam od 7 eur z tym ze po jakim czasie mozna już lepiej zarabiać? I jak wygląda pomoc dla nowych na samym początku ? POzdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Techmar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Techmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techmar Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • M.gomółki 2
    80-279 Gdańsk