Ambit Szkoła Językowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ambit Szkoła Językowa

Ela

Jako lektor języka angielskiego polecam pracę w tej szkole, nie mam zastrzeżeń ????

Aga

Świetna Szkoła z bardzo kompetentymi i zmotywowani nauczycielami, którzy są świetnie w swojej pracy. Polecam, w szczególności oddział na Morenie!

Zuzanna

Grafik jest elastyczny, dostosowany do możliwości danego lektora, a zarobki adekwatne do włożonejutra pracy,polecam.

Pracodawca godny polecenia. Dobre warunki i fajna atmosfera!

Przebieg był profesjonalny .

O doświadczenie w pracy i zainteresowania .

Pracuje już ponad rok i szczerze mówiąc nie myślałem, że zostanę tak długo, chciałem tylko dorobić na wakacje. Jak zacząłem się wdrażać okazało się, że praca w Ambicie to jest to. Zarobki naprawdę satysfakcjonujące, nawet bardzo. Pozdro

N.P.

Chociaż zakończyła już współpracę ze szkoła Ambit z powodu przeprowadzki do innego miasta polecam pracę w tej szkole każdej zainteresowanej osobie! Warto. ????

n

Rozmowa kwalifikacyjna w miłej atmosferze, zostałem przyjęty do pracy, na feedback czekałem zgodnie z ustaleniami 1 dzień. POLECAM

Niemiecki

Pod kątem pracy wszystko w tej chwili OK. Warunki są jasne i przejrzyste, pieniądze okej, chwalę sobie również kontakt z samą szkołą oraz ilość grup do prowadzenia i ilość godzin ogólnie. Otrzymałam materiały i narzędzia do prowadzenia zajęć. Zajęcia online również bezproblemowe , nie ma problemów technicznych, kontakt ze szkołą i uczniami superoo!

Marcelina

Praca lektora jak najbardziej godna polecenia :) dużo kursów, solidna stawka. Do tego szkoła daje wiele narzędzi . Nie mam uwag, jestem z pracy bardzo zadowolona. Polecam.

Jakub

Po kilku miesiacach pracy wrazenia pozytywne. Rozmowa o pracę w bardzo miłej atmosferze. Powiadomienie o otrzymaniu pracy również w z góry ustalonym terminie.

Biuro

Polecam, współpraca ze szkołą to przyjemność!

lektorka od angielskiego

Polecam szkołę ! Pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jasne zasady i obowiązki, ciekawe metody, w które bardzo się wciągnęłam. Mój grafik jest dopasowany do tego, o co poprosiłam na początku roku szkolnego. Każda godzina jest wypełniona a nawet jak jakiś klient mi wypadł, to zaraz dostałam następnego. Jest git!

mama Ani

Ania chodzi do Ambitu drugi rok, w tym roku zapisaliśmy synka. Jesteśmy zadowoleni, Ania też, lektorka w grupie Ani bardzo miła i kompetentna. wychodzi z zajęć uśmiechnięta i z wypiekami na buzi. Zza drzwi słyszałam jak dzieci śpiewają, Ania po lekcjach podśpiewuje piosenki, które pamięta z lekcji , młodszy brat zaczął powtarzać po siostrze.

ZK

Serdecznie polecam pracę w tej szkole językowej :)

Praca do polecenia

Pewna praca, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość dostosowania ilości kursów do grafiku, polecam pracę w tej szkole.

szkoła

Pracowałam dla nich prawie 4 lata, potem postanowiłam spróbować sił w innej branży. Pozytywnie oceniam naszą współpracę. Na plus było to, że zawsze przekazywali lektorowi informacje na temat nowych grup i kursantów i juz na pierwsze zajęcia szło się z wiedzą na temat oczekiwań uczniów.

Zakres obowiązków, zadania i wynagrodzenie -takie jak ustaliliśmy w trakcie rozmów. Kierowniczka oddziału sympatyczna i pomocna, dobrze się pracuje w takiej atmosferze ????

Alicja

Praca lektora do polecenia. Ilość kursów jest odpowiednia.Szkoła daje wiele narzędzi i teraz dodatkowo po przejściu na zajęcia online nadal zajęć jest bardzo dużo. . Bardzo pozytywnie. Jestem z pracy w szkole zadowolona. Polecam.

Klaudia :)

Jestem zadowolona ze wspołpracy z ambitem, fajne miejsce dla lektoró ze stażem lub poczatkujacyh..Szkolenie z p. Olą przygotowało mnie świetnie do pracy Polecam, Klaudia

Tata

Polecam szkołę Ambit i dziękuję za pomoc w przygotowaniu się do egzaminu z pracy, w przyszlym roku zapiszę córkę na kurs...

Zostaw merytoryczną opinię o Ambit Szkoła Językowa - Gdynia

• Jak się pracuje w Ambit Szkoła Językowa?

Zobacz opinie na temat firmy Ambit Szkoła Językowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambit Szkoła Językowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 44 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ambit Szkoła Językowa?

Kandydaci do pracy w Ambit Szkoła Językowa napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ambit Szkoła Językowa