MAGTRANS Sp. z o.o.

Opinie o MAGTRANS Sp. z o.o.

Alicja

Czytam tu, że 9K w 2017roku, 9,2K rok później, oczywiście na międzynarodowych trasach. Ciekawa jestem, jak to wygląda po dwóch latach i czy to naprawdę realne kwoty. Jak z przerwami? Dajcie, proszę znać, kierowcy z Maga.

Kierowca

Witam, ostrzegam przed Firmą, która marnuje czas przez 2 tyg., kierowca jedzie do pracy dostaje (usunięte przez administratora) samochód, (usunięte przez administratora) umowę a następnie zostaje poinformowany że jednak nie potrzeba pracownika, umowa zostaje mu zabrana. Uważajcie nie pierwsza taka sytuacja. Naprawdę uważajcie na tą Firmę szkoda zachodu.(usunięte przez administratora)

MAGTRANS
@Kierowca

Szanowny Panie, rozumiemy fakt Pana rozczarowania z powodu nie otrzymania pracy w naszym przedsiębiorstwie (mimo długiego oczekiwania na możliwość zatrudnienia). Osoba kandydująca na stanowisko Kierowcy przechodzi w naszej firmie szereg szkoleń, w których weryfikujemy jego zdolność do prowadzenia pojazdów ciężarowych. W Pana przypadku stwierdziliśmy jednak, że nie jesteśmy w stanie podjąć takiego ryzyka, aby powierzyć Panu pojazd. Życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy, Załoga MAGTRANS.

Niki

Na forum takich informacji nikt nie udziela bo to bardzo indywidualna część umowy.

Kiero0

Powie ktoś jak jest w tej firmie w transporcie krajowym ? Na jakie zarobki można liczyć ? Ile km miesięcznie ?

Kierowca Ce

Profesjonalne podejście do Kandydata.

1. Jak reagujesz na stres i jak sobie z nim radzisz? 2. Jak efektywnie potrafisz zarządzać swoim czasem? 3. Przedstaw jakość w transporcie.

Alicja

Mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Jak rozumiem - nie jesteś pracownikiem, ani nie zamierzasz podejmować pracy w Mag-Trans? Skąd zatem przypuszczenie, że "dobra firma nie ma negatywnych komentarzy, ani pozytywnych"? Ilość i wydźwięk opinii nie jest jedynym czynnikiem, na jaki wpływa ogólna ocena firmy i warto o tym pamiętać. Co chcesz nam przekazać za pośrednictwem swojej wypowiedzi?

A czy ci właściciele maja kilku synów bo ja znam jednego ale mądrego podobno wykształconego i widzę go cały czas w pracy a ty mówisz ze nic nie umie to coś mi nie gra może ty z żalu firmy pomyliłeś Sprawdź no dobrze

Witam...również się interesuje praca w magtrans ;) proszę o normalne wypowiedzi , prawdziwe , wypłacalnośc ? Na czas ? Spedytorzy czy da się rozmawiać z nimi czy jest na zasadzie że jak spedytor dzwoni to stres z odbiorem telefonu ?:D ...i jak często jest Italia ? Stan aut ? Pozdrawiam .

@Nowy

Powiem jedno jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził Jeżeli jest duża firma i zatrudnia kilkaset osób to nie ma opcji żeby wszyscy byli zadowoleni. Takie życie kto jest trochę wyżej zawsze będzie krytykowany czy to polityk czy to artysta czy przesiębiorcy którym się troszkę lepiej powodzi . Taka ta polska jest teraz właśnie cały czas o tym się mówi. Ludzie mniej jadu i nienawiści Niech każdy robi co do niego należy a wszystkim się będzie żyło lepiej A w magtransie naprawdę nie jest złe mówię to Szczerze Dużo można się nauczyć Od mądrych ludzi

A po drugie jeśli Jet tak źle ??.dlaczego nikt tego nie zgłosi ?? I firma wciąż funkcjonuje ?;) Tyle opinii co firm , śledząc forum internetowe to w Polsce i na świecie nie ma dobrej firmy ... Chyba trzeba wracać do swojego dawnego zawodu ;) ...

pozdrawiam

Pracuje i nie narzekam - Tutaj pracuejsz za porządne pieniądze, nie ma lipy, wszystko jasno i przejrzyście opisane. Na starcie już i tak lepsze warunki niż w innych firmach

@pozdrawiam

ja też tak uważam .nie wiem czego ci ludzie szukają ,naprawdę nie mam w ogóle z niczym problemu w magtransie , ani z pieniędzmi ani z przepałami , wszystko jest normalnie pracuje najlepiej jak potrafię , więc terminowo dostaje wynagrodzenie trzeba solidnie pracować -proste ?

@pracownik

Czyli według Ciebie ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Co mógłbyś powiedzieć osobom, które wahają się czy podjąć zatrudnienie w firmie? Masz dla takich osób jakieś porady? Koniecznie powiedz nam coś więcej.

@Alicja

Dokładnie tak jak napisałem. Pracujesz solidnie masz tez tak samo zapłacone .

Alicja

Dziękuje za Twoją opinie. Z pewnością przyda się ona osobom, które planują podjąć zatrudnienie w Mag-Transie a dla których aspekt finansowy jest bardzo ważny. Czy mógłbyś powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy są one dostępne dla pracowników?

Jasiek

Mag-Trans to super pracodawca. W takich firma praca to czysta przyjemność.

Alicja

@tbu, co dokładnie masz na myśli? Możesz doprecyzować swoją opinie? @weqweqwe, cóż nie sposób się nie zgodzić - w końcu nie ma idealnych firm a mnogość i różnorodność opinii zależy od ilości wypowiadających się pracowników. Co sądzisz na temat warunków pracy w firmie? Bo jak rozumiem jesteś obecnie jej pracownikiem?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Mag-Trans Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Paulo

Czy ktoś może napisac prawde jak tam jest?? Bo chce tam isc do pracy. Jeśli sa tu osoby które wyleciały z pracy bo kombinowaly lub kradly paliwo to proszę was o nie pisanie o waszych sytuacjach gdyż sa one indywidualne , a ja chce wiedzieć jak tam jest jeśli ktoś jest ok i pracuje sumiennie.

Jdhsjaav
@Paulo

Jak nie kradniesz, nie obijasz się i myślisz - zarobisz. Jak będziesz robić pauzy po 20 godzin, jak przywieziesz po 35 litrów spalanie, jak zostawisz chlew w samochodzie to nie licz ze nazarabiasz.

weqweqwe

wiele jest opinii, gorszych, lepszych, pare chlopakow spotkalem z wygladu normalnych i zaden nie narzekal. jednak ja wole 2 tyg

Alicja

@herr, a mógłbyś powiedzieć jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano? Osoby, które są zainteresowane pracą w Mag-Trans na pewno chętnie dowiedzą się jak wygląda szkolenie przed rozpoczęciem pracy w tej firmie.

herr

Alicja - rozmowa na stanowisko kierowcy jest szybka, krotka - u mnie byla rozmowa i szkolenie w jeden dzien. Jezeli sie zgadzasz na warunki to przystepuja do szkolenia i mowia ci gdzie jezdza, jak sie zachowuje u kogo, jakie papiery masz miec, drukuja ci wszystko, tlumacza. Podchodza do ciebie fajnie, bo od podszewki i traktuja po przyjacielsku.

Alicja

@teraz km, czy mówisz o rozmowie kwalifikacyjnej? Może mógłbyś opisać jak ona wyglądała? @pracownik, jeśli masz długi staż pracy to na pewno możesz napisać coś więcej o pracy w Mag-Trans. Proszę Cię o dodatkowe informacje o pracy w tym miejscu. @kiero, podzielisz się z innymi jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy w Mag-Trans?

kiero

czy wy mowicie o magtrans z buska? pracuje pare miesiecy i jest OK! kasa zawsze na czas, teraz w ciagu 7 dni po zjezdzie mam wszystko na koncie, zawsze placili wiecej niz konkurencja, teraz placa okolo 10% wiecej niz konkurencja, ale wymagaja dosyc sporo. trzeba dobrze trase wybierac i wykorzystyawac czas.

co ty piszesz przepracowałem w tej firmie kilkanaście lat i pracuje dalej to są normalni ludzie gdyby było inaczej nie funkcjonowali by na rynku ponad 35 lat ,a że mają wiecej od ciebie to nie zazdrość i głupot nie pisz bo bo jak ktoś pracuje tyle lat to poprostu ma .A czego chcą ? to tego ,żeby każdy wiwiązywał się ze swoich obowiązków bo za to nam płacą czy to dziwne? Ile w ludziach jest nienawiści i zazdrości dokąd to zmierza .Jeżeli komuś się trochę lepiej powodzi to trzeba już z dla zasady go nie lubić .Zastanówcie się ludzie

ktoś pracuje jak tam jest w tym mg

admin

Jak oceniasz firmę Mag-Trans Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGTRANS Sp. z o.o. - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w MAGTRANS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGTRANS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGTRANS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGTRANS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAGTRANS Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGTRANS Sp. z o.o.