Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Opinie o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Kierowca szuka pracy Nowy wpis

A jak wygląda praca na cysternie? Mam wszystkie wymagane dokumenty ,komplet. Można zarobić?

Nowy wpis

@Kierowca szuka pracy

zapraszam do kontaktu 606964097 właśnie szukam kierowcy zarobki są bardzo dobre

Specjalista ds. windykacji nie jest potrzebny po latach? pokazala mi się oferta ale okazało się, że ona była wstawiona aż osiem lat temu. No i chciałem zapytać, taka niska rotacja tam jest, że nie ma żadnego zapotrzebowania na nowych ludzi? Wiele lat się tam pracuje, nie ma naprawdę jakieś szansy żeby się przyjąć np. na pomocnika? Bardzo by mi zależało, ze względu na lokalizację.

Nowy wpis

W SPRAWIE PRACY PROSZĘ SIĘ KONTAKTOWAĆ Z NUMEREM 606 964 097

Witam można wysylac cv przez stronę internetowa . Szukają do rozwijającego się zespołu:D Jakie są możliwe dostępne stanowiska orientujecie się ? Interesuje mnie coś na pol etatu. Mam małe dziecko wiec chciałabym poświecić czas również córce :)

sekretariat@paliwaolkop.pl

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Sprzedawca

Każdego kandydata musi zaakceptować właściciel dlatego po rozmowie telefonicznej z Jego asystentką trzeba się z Nim spotkać.

Totalny brak profesjonalizmu!Wlaściciel potrafi zapytać o to czy masz dzieci, czy planujesz ciąże,czy masz męża/narzeczonego/chłopaka.Gdzie mieszkasz,czy posiadasz dom/mieszkanie.Oczywiście na tej podstawie Cię ocenia…Nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach żeby tak rozmawiać z kandydatem na pracownika.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

proszę zadzwonić 606 964 097

Oki

Też widziałam to stare ogłoszenia dla windykatora i pisali, że to praca w terenie i trzeba pracować też telefonicznie. Firma udostępnia auto firmowe i telefon? Jeśli chodzi o auto to jakie to są samochody? Jakie godziny pracy mają w windykacji?

Jaki dress code obowiązuje w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Jac

Siema ,ile można zarobić jako nowy kierowca w systemie poniedziałek piątek?

Zorba

A jak się teraz pracuje na stacjach? Zostały wydłużone godziny otwarcia stacji. Czy pracodawca płaci za godziny nocne?

Jak wygląda sprawa grafiku w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Xxx

Wielka zmiana na stacji Olkop Zajaczkowo! Widać duże zaangażowanie ze strony pani w długich czarnych włosach, szybka organizacja duzej ilosci paliwa , do tego na momencie super rabat miło wpaść na kawe ,atmosfera również na plus . Stacja dobrze zatowarowana , czysto , byłem pod wrażeniem w porównaniu do tego co było przedtem zanim ta pani się tam pojawiła. Mam nadzieję, że szef zauwazy i doceni ta pania . Pozdrawiam , klient który napewno wroci

Joanna

Ja osobiście bardzo lubię robić zakupy na stacjach tej firmy , bardzo fajna , miła obsługa :) zawsze tam jest porządek , dużo towaru i bardzo czysto

Małgorzata

Przynajmniej jakość pracy obsługi została oceniona, skoro miła i dbają o miejsce pracy. Czy w związku z tym można nastawiać się na jakieś docenienie od pracodawcy? Mam na myśli chociażby premie. Jakich wysokości można byłoby się spodziewać?

Maria

O co chodzi z tym że wynagrodzenie się nie zgadzało? Jakie proponują umowy, że pojawiają się takie problemy?

Seweryn

Praca na stacji jest bardzo ciężka, zmiana jest tylko jednoosobowa, stoisz za kasa, robisz hot dogi, sprzątasz toalety, wydajesz butle gazowe, zamiatasz plac, myjesz dystrybutory. Obowiązków jest dużo. Nocki to zależy na jaką stacje trafisz. Najgorsze jest to, że na stacji pracują tylko 3 osoby. Mianowicie jeśli na jakieś stacji brakuje obsługi ktoś się zwolni to możesz zostać wysłany na inną stacje w celu zapchania dziury w obsłudze. Jeżeli ktoś zatankuje i ucieknie, płacisz za to. Imforatyk udostepni Ci nagranie z karem- to zależy jak mu czapka stoi. (usunięte przez administratora)Zdajcie sobie sprawę że przy tak małej ludzi w obsłudze ciężko jest iść na urlop bo nie ma kto Cie zastąpić. Inwentaryzację na stacjach są prowadzone przez osoby niekompetentne, np pewna pani policzyła rękawiczki na sztuki a nie na pary. No i tak to wygląda, w biurze brak osób kompetentych, ale i są osoby godne polecenia pomocne. (usunięte przez administratora) Wszystkim obecnym pracownikom życze aby szef dostrzegl w Was dobrych ludzi i szanował, bo najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka.

Dlaczego tak piszesz? pracowałeś/łaś w Olkopie jako księgowy/a?

Człowieku, skoro na stacjach jest rotacja jakiej nie ma żadna firma na świecie to wystarczy sobie dodać 2 plus 2 i wiadomo dlaczego tak się dzieje. Jeżeli pracuje się dobrze i uczciwie to ludzie siedzą latami w jednym miejscu pracy. Pozdrawiam

Fajnie, że nie ma problemu z urlopem. Jak wygląda temat nadgodzin? Można dorobić więcej?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie  obecnych jak i byłych pracowników, jak również naszych klientów dlatego na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji
i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy. To dla nas cenne źródło wiedzy.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze , tylko do takich możemy się odnieść. One również stanowią informacje dla innych, na przykład potencjalnych kandydatów do pracy.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Zdajemy sobie sprawę ,że zawsze można zrobić coś lepiej
a przed nami jest jeszcze sporo wyzwań.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem sekretariat@paliwaolkop.pl

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

Z poważaniem
Dział HR
pH detal

Witam Jak firma olkop radzi sobie z ilością nadgodzin wyrabianych przez pracowników skoro na stacji otwartej mniej więcej 16 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu pracują tylko dwie osoby

@pH detal

Bardzo dobrze sobie radzi , ponieważ pracują 3 osoby, pozdrawiam serdecznie

Joanna

Witam ,to jest propaganda jak z TVP dzwoniłam na ten numer zero konkretów i odsysanie do innych osób, może zdzwonimy jutro

Dariusz W

Rzetelna firma z bardzo dużym doświadczeniem. Mili i pomocni ludzie z którymi zawsze można dojść do proozumienia. Polecam każdemu komu zależy na dobrej współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Kandydaci do pracy w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski